+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Sono Queen

Sono Queen, czyli bezbolesny i bezinwazyjny lifting dla każdego

Nowoczesna maszyna Sono Queen wykorzystuje technologię HIFU, czyli – inaczej mówiąc – wysokoenergetyczną falę o bardzo wysokich częstotliwościach, przenikającą bardzo precyzyjnie do skóry oraz jednocześnie stymulującą procesy termiczne. W ten sposób pobudzane są włókna zarówno kolagenowe, jak i elastynowe, a działanie wiązki sprawia, że wewnątrz rozgrzanej skóry natychmiast zaczynają zachodzić procesy regeneracyjne, a dzięki temu można zauważyć u siebie silne ujędrnienie, a także doskonały efekt liftingu, który nie wymaga użycia skalpela. Sprzęt ten umożliwia uzyskać trwałe napięcie, a także doskonałą gładkość – wszystko to za sprawą jednej z głowic, która charakteryzuje się dużą precyzyjnością i delikatnością. Zabiegi z użyciem Sono Queen są w pełni bezinwazyjne, nie bolą oraz nie wymagają żadnego okresu rekonwalescencji. Warto nadmienić, że kuracje liftingujące tego typu są uważane za najmniej inwazyjne, które są obecnie przeprowadzane.

Sono Queen, czyli bezbolesny i bezinwazyjny lifting dla każdego

Umów Się Na Konsultację

Sono Queen

Jakie efekty daje lifting twarzy Sono Queen?

SonoQueen to zabieg, który zdecydowanie zwiększa walory estetyczne skóry oraz poprawia jej wygląd. Mowa tutaj nie tylko o twarzy, ale również i o całym ciele. Pierwszy zabieg pozwala na obserwację licznych korzyści, takich jak między innymi wygładzanie płytkich oraz głębokich zmarszczek, widoczne wyszczuplenie oraz ujędrnienie, a także lifting i rozświetlenie skóry. SonoQueen unosi brwi oraz poprawia napięcie skóry wokół oczu. Ponadto, redukuje tak zwany podwójny podbródek oraz wygładza zmarszczki wokół ust, szyi, na czole oraz wokół oczu. Zabieg uwydatnia linie żuchwy i spowalnia procesy starzenia się. Zdarza się również, że lifting jest wykorzystywany do poprawienia wiotkiej skóry na brzuchu, która pojawia się po nadmiernym odchudzaniu oraz do wygładzenia skóry w okolicach ramion, kolan i ud.

Zabieg ten charakteryzuje się szybkością oraz komfortem zabiegu, który w żadnym wypadku nie wymaga rekonwalescencji. Natychmiast po jego wykonaniu można wrócić do swoich zadań – pracy oraz domowych obowiązków.

Komu dedykowany jest lifting twarzy z użyciem lasera Sono Queen?

Sono Queen to zabieg, który daje efekty wielowymiarowego liftingu, wygładzenia skóry oraz poprawy napięcia. Wskazaniem do liftingu twarzy są między innymi pogłębiające się zmarszczki, wiotkość skóry na twarzy oraz innych partiach ciała, utracona jędrność skóry, wystąpienie podwójnego podbródka, opadające powieki, a także chęć wysmuklenia rysów twarzy.

Zabieg przede wszystkim jest dedykowany kobietom, jednakże coraz częściej z jego korzyści korzystają również i mężczyźni. Mogą z niego skorzystać zarówno osoby, które zauważyły u siebie zmiany związane z procesem starzenia się, jak i ci, którzy chcą działać profilaktycznie.

Czym jest technologia HIFU?

Technologia HIFU wykorzystywana w urządzeniach Sono Queen to inaczej skupiona energia ultradźwiękowa. Wiązka ciepła dociera do głębokich warstw skóry, a jednocześnie wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia, nie pozostawiając jakichkolwiek śladów na jej powierzchni. Energia, jaką emituje, pobudza do działania wewnętrzne struktury, a dzięki temu uzyskuje napięcie skóry i uniesienie. Dzięki temu efekty są trwałe oraz – najprościej mówiąc – spektakularne.

Jak wygląda zabieg Sono Queen?

Zabieg w naszej klinice SkyClinic jest przeprowadzany przez najlepszych w Polsce specjalistów. Jedna wizyta z użyciem Sono Queen trwa od piętnastu do dziewięćdziesięciu minut. Rekomendujemy wykonanie od jednego do trzech zabiegów dla uzyskania trwałych, najlepszych efektów. Istotne jest także to, że zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania.

Pierwszy etap zabiegu polega na aplikacji na okolice poddane zabiegowi żelu USG, który pozwala dostarczyć prawidłowo energię ultradźwiękową. Kolejnym krokiem jest użycie odpowiednich kartridży oraz przeprowadzenie przez specjalistę zabiegu. Po jego zakończeniu, pacjent otrzymuje zalecenia związane z postępowaniem po wizycie.

Zabieg jest w pełni bezbolesny – nie wymaga podania jakiegokolwiek znieczulenia. W niektórych przypadkach pacjent może odczuwać delikatne, miejscowe uczucie ciepła, jednak zdecydowana większość osób ocenia zabieg Sono Queen jako komfortowy i szybki. Pacjenci po zabiegu powinni przede wszystkim unikać przez jakiś czas opalania się. Zalecane jest także użycie kremu z filtrem.

Zabiegi liftingu twarzy i ciała z użyciem technologii HIFU posiadają tę zaletę, że efekty są widoczne niemal natychmiast. Dla ich trwałości, niektórzy powinni jednak poddać się serii zabiegów – co ważne – jest to kwestia indywidualna, zależna między innymi od kondycji skóry, wieku oraz oczekiwanych przez pacjenta efektów. Wstępny efekt jest widoczny bezpośrednio po pierwszym zabiegu, ale zwykle pełne rezultaty można zobaczyć po upływie około trzech miesięcy.

Kartridże to komplet specjalnych głowic, w które wyposażone są urządzenia Sono Queen. Pozwalają one przede wszystkim na precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od dwóch do czterech i pół milimetrów na twarzy oraz do sześciu milimetrów na ciele. Zabieg z użyciem technologii HIFU działa głęboko i – co najważniejsze – w żadnym wypadku nie uszkadza zewnętrznej warstwy skóry.

Ile kosztuje zabieg Sono Queen?

Cennik zabiegu zużyciem technologii HIFU jest zróżnicowany. Ceny wahają się w zależności od tego, jakie partie ciała zostaną poddane liftingowi. Przedział wynosi od około pięciuset nawet do kilku tysięcy złotych (pakiet kilku części ciała).

 

 1. Jestem w ciąży. Czy mogę poddać się zabiegowi liftingu z użyciem Sono Queen?

 

Istnieją pewne przeciwwskazania, które nie pozwalają na wykonanie zabiegu liftingu twarzy. Jednym z nich jest właśnie ciąża. Oprócz tego, wśród nich wymienia się między innymi:

 • karmienie piersią;
 • cukrzyca;
 • epilepsja;
 • implanty;
 • aktywny trądzik;
 • infekcje skórne;
 • nowotwór;
 • rozrusznik serca;
 • bajpasy;
 • karmienie piersią;
 • schorzenia zaburzające proces gojenia się ran;
 • przerwana ciągłość naskórka;
 • oparzenia słoneczne.

Umów Się Na Konsultację