Epilacja laserowa we Wrocławiu

Główną zaletą zabiegu jest eliminacja zbędnego owłosienia z dowolnej części twarzy i ciała. Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet jak i mężczyzn w dowolnym wieku.

Czas trwania zabiegu

30-45 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

4-8 zabiegi

Efekty zabiegów

Gładka skóra

Komfort i wygoda

Brak podrażnień

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Epilacja laserowa

UsługaCena od
Epilacja - Bikini głębokie399 Umów sie
Epilacja - Bikini płytkie 319 Umów sie
Epilacja - Brzuch319 Umów sie
Epilacja - Całe Nogi529 Umów sie
Epilacja - Klatka piersiowa319 Umów sie
Epilacja - Kresa biała149 Umów sie
Epilacja - Pachy269 Umów sie
Epilacja - Plecy319 Umów sie
Epilacja - Pośladki319 Umów sie
Epilacja - Przedramiona219 Umów sie
Epilacja - Ramiona219 Umów sie
Epilacja - Ramiona 219 Umów sie
Epilacja - Szpara międzypośladkowa219 Umów sie
Epilacja - Uda 319 Umów sie
Epilacja - Wąsik/broda159 Umów sie
Epilacja - Łydki319 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Kosmetolog poprzez przyłożenie emitera do odsłoniętego fragmentu skóry emituje falę lasera diodowego o odpowiednio dobranych parametrach fluencji i długości fali. Po całkowitym zeskanowaniu danego obszaru, kosmetolog nakłada krem łagodzący podrażnienia lub w przypadku jeśli zabieg dotyczył skóry twarzy, jest to krem z filtrem. Kolejne etapy następują już w domu i trwają nawet do 2 tygodni po zabiegu, w tym czasie cebulka włosa powoli obumiera, w związku z czym włos wypada.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest wnikliwa konsultacja z lekarzem, podczas której otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań od pacjenta zostaje pobrana krew, z której za pomocą nowoczesnych technologii otrzymywany jest skoncentrowany preparat z komórkami macierzystymi. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki. Zabieg trwa około sześćdziesięciu minut, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach (od dwóch do czterech) a efekty pojawiają się w przeciągu kilku miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Na 6-18 godzin przed zabiegiem zaleca się ogolenie miejsca, które ma być poddane procedurze. Zalecamy tego dnia wybranie wygodnej odzieży typu bawełniane dresy oraz komfortowa bielizna. Do kliniki należy zgłosić się ok 10 minut przed planowanym zabiegiem, celem wypełnienia dokumentacji. Kolejno kosmetolog przeprowadza konsultację i kwalifikuje do zabiegu, po tym etapie jeśli nie ma przeciwwskazań do zastosowania metody laserowej u klienta, specjalista wykonuje dezynfekcję skóry specjalnym płynem przeznaczonym do higienizacji i przystępuje do skanowania obszaru skóry emiterem Primelase.
Do wykonania zabiegu nie ma konkretnych wskazań. Jest to głównie estetyka obszaru skóry, który ma zostać poddany zabiegowi. Osoby, które cierpią na hirsutyzm (rzadko spotykana choroba w tej części Europy) lub po prostu uważają, że owłosienie w danej okolicy jest na niej zbędne powinny poddać się zabiegowi epilacji. Dodatkowym powodem do wykonania epilacji może być chęć zaoszczędzenia czasu lub względy medyczne czyli tendencja do wrastania włosów, zapalenie okołomieszkowe lub nadwrażliwość skóry i zaczerwienienie po stosowaniu metod mechanicznych.
-Ciąża i czas karmienia piersią.
-Epilepsja.
-Aktywne choroby skóry obszaru zabiegowego (bielactwo, łuszczyca).
-Przyjmowanie leków i ziół o właściwościach światłouczulających.
-Intensywna opalenizna i zaplanowana eskpozycja słoneczna (urlop itp.).
-Stosowanie kuracji na bazie AHA, BHA i PHA czyli peelingów chemicznych na obszarze zabiegowym.
-Uprzednio stosowana depilacja mechaniczna (do 2-4 tygodni wstecz).

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Tak, depilacja laserowa jest uważana za bezpieczną, jeśli jest przeprowadzana przez wykwalifikowanego specjalistę i stosowane są odpowiednie procedury bezpieczeństwa. Jednakże, istnieją ryzyka związane z depilacją laserową, takie jak zmiany w pigmentacji skóry, oparzenia, zaczerwienienie i obrzęk, dlatego ważne jest, aby dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza.
Tak, depilacja laserowa może być trwała, ale nie jest to gwarantowane. Wiele osób doświadcza trwałego lub długotrwałego zmniejszenia ilości włosów, ale niektóre osoby mogą wymagać regularnego przeprowadzania sesji utrzymania efektu.
Przed zabiegiem należy unikać opalania, depilacji woskiem lub depilatorem, a także stosowania produktów chemicznych na skórę. Należy również poinformować lekarza o wszelkich chorobach skóry, alergiach lub lekach, które się przyjmuje, dotyczy to również suplementów oraz herbat ziołowych.
Zabieg może być nieco bolesny, ale zazwyczaj jest dobrze tolerowany. Często stosuje się miejscowe środki znieczulające, aby zmniejszyć ból.
Tak, depilacja laserowa jest bezpieczna dla skóry, pod warunkiem, że jest przeprowadzana przez wykwalifikowanego specjalistę i zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Zabieg jest bezpieczny dla większości typów skóry.
Depilacja laserowa jest bardziej trwała niż wiele innych metod depilacji, takich jak golenie, depilacja woskiem czy depilacja cukrowa. Jest to również mniej bolesne niż niektóre z tych metod. Dzięki precyzyjnemu działaniu lasera depilacyjnego, możliwe jest usunięcie włosów na niemal każdej części ciała, w tym na skórze wrażliwej, takiej jak twarz, pachy czy bikini.

Polecane zabiegi

Onda

System ONDA wykorzystuje specjalne mikrofale CoolwavesTM, aby te dotarły do komórek tłuszczowych, skutecznie je rozbijając, a następnie usuwając je w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych

Endrmologia

Zabieg Endermologie LPG Alliance jest idealny dla osób, które chcą poprawić stan swojej sylwetki oraz nieco ją wyszczuplić.

storz

Storz

Zabiegi z użyciem fali uderzeniowej STORZ to absolutny hit na rynku kosmetycznym i medycyny estetycznej. Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop