Alma Harmony Ipixel

Wyraźne ujędrnienie skóry, lifting oraz poprawienie kondycji twarzy i ciała – modelowanie sylwetki

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Szyja

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Ujędrnienie

Napięcie skóry

Lifting

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Alma Harmony Ipixel

UsługaCena od
Alma Harmony Ipixel blizna do 10cm 419 Umów sie
Alma Harmony Ipixel blizna do 5 cm249 Umów sie
Alma Harmony Ipixel blizna powyżej 10cm - wycena indywidualna500 Umów sie
Alma Harmony Ipixel blizny potrądzikowe699 Umów sie
Alma Harmony Ipixel dermabrazja twarz+szyja+dekolt999 Umów sie
Alma Harmony Ipixel dermabrazja twarz/szyja/dekolt499 Umów sie
Alma Harmony Ipixel laserowa redukcja rozstępów do 100cm2 (10x10)499 Umów sie
Alma Harmony Ipixel laserowa redukcja rozstępów powyżej 100cm2 - wycena indywidualna600 Umów sie
Alma Harmony Ipixel resurfacing twarz+szyja999 Umów sie
Alma Harmony Ipixel resurfacing twarz+szyja+dekolt1299 Umów sie
Alma Harmony Ipixel resurfacing twarz/szyja/dekolt 699 Umów sie
Alma Harmony ipixel dermabrazja twarz+szyja699 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Nowoczesny system wykorzystujący technologię HIFU można stosować na praktycznie każdej części ciała. Nie wymaga również odpowiedniego przygotowania oraz znieczulenia a dodatkowym atutem jest fakt, iż zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku. Lifting tą metodą przyczynia się do zagęszczenia skóry i jej widocznego ujędrnienia. BTL HIPRO stosowany jest jako alternatywa chirurgicznego liftingu opadających powiek, a także przyczynia się do wygładzenia zmarszczek twarzy. Stanowi również doskonałe uzupełnienie zabiegów laserowych, aplikacji nici liftingujących czy radiofrekwencji mikroigłowej.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na podgrzewaniu tkanek do temperatury 65-75 stopni Celsjusza za pomocą fal ultradźwiękowych oraz dostarczeniu energii pod naskórek na ściśle określoną głębokość. Taki proces wykonuje się po nałożeniu na modelowane miejsce żelu oraz przyłożenie głowicy urządzenia emitującego fale przez lekarza wykonującego zabieg. Dzięki działaniu energii, tkanki i włókna kolagenowe zaczynają się obkurczać. Efektem tych uszkodzeń jest pobudzenie skóry do natychmiastowego zagęszczenia tkanki oraz stymulacji organizmu w sposób naturalny do intensywnej regeneracji. Gojenie i odbudowa struktur uszkodzonych podczas zabiegu powoduje widoczny w chwile po zabiegu natychmiastowy efekt lekkiego liftingu, który z czasem się pogłębia i utrzymuje się przez okres 12 miesięcy. Łączny czas trwania zabiegu to około 60 minut a w trakcie jego trwania znieczulenie pacjenta nie jest konieczne.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Lifting BTL HIPRO w technologii HIFU ma niewiele przeciwwskazań i nie wymaga wielu kroków podczas procesu przygotowawczego do zabiegu. Podstawą jest porozumienie z lekarzem lub kosmetologiem przeprowadzającym zabieg odnośnie zakresu i rozmiaru naświetlanego obszaru oraz głębokości impulsów.

Ze względu na to, iż zabieg przeprowadzony jest w głąb skóry może wywoływać poczucie dyskomfortu. Przed zabiegiem nie należy przyjmować niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. ibuprofenu. Mogą one bowiem zaburzyć proces stymulowania stanu zapalnego skóry podczas zabiegu HIFU.
Zabieg zalecany jest osobom powyżej 30 roku życia. W tym okresie można bowiem zauważyć nasilenie problemu wiotczenia tkanek, bez względu na prowadzony tryb życia. Pomimo aktywnego uprawiania sportu oraz stosowania zdrowej diety, z wiekiem dochodzi do utraty jędrności ciała w takich miejscach jak owal twarzy, szyja, brzuch.

Zabieg liftingu BTL HIPRO w technologii HIFU przyspiesza proces regeneracji skóry i stymuluje ją do produkcji włókien kolagenowych. To sprawia, że efekt napiętej skóry będzie narastał wraz z kolejnymi miesiącami po zakończeniu zabiegu. To z kolei przełoży się na zdrowy i młody wygląd a także wpłynie na dobre samopoczucie osoby, która poddała się liftingowi.

Warto również wiedzieć, że zabieg modelowania sylwetki technologią HIFU można realizować przez cały rok.
Istnieje kilka przeciwwskazań, które powinny być określone i wykluczone podczas wizyty z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Do czynników dyskwalifikujących należą:
– Bakteryjna, wirusowa lub grzybicza infekcja skóry
– Ciąża i okres laktacji
– Choroby nowotworowe
– Aktywna opryszczka lub uszkodzenie skóry w miejscu zabiegu
– Schorzenia procesu krzepnięcia krwi lub gojenia ran
– Cukrzyca lub epilepsja
– Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
– Choroby serca
– Przyjmowanie izotretinoiny i innych leków oraz ziół światłoczułych

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Tak, zabieg laserowego pixelowania Alma Harmony Ipixel jest bezpieczny i skuteczny w usuwaniu blizn i wyrównywaniu skóry.
Zabieg jest zwykle dobrze tolerowany, ale może być odczuwany jako nieco bolesny. Zastosowanie kremów znieczulających przed zabiegiem może pomóc zmniejszyć dyskomfort.

Polecane zabiegi

Zaffiro

To bezinwazyjny termolifting, wygładza zmarszczki, oczyszcza i odżywia skórę. Likwiduje wiotką skórę, zwiększa zawartość kolagenu. Poprawia owal twarz.

Fotona 4D

Fotona 4D to laserowy lifting twarzy uzyskiwany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

Toksyna botulinowa

Stosowane na tzw. kurze łapki, zmarszczki pionowe i poziome na czole oraz wokół ust, oddziałują pozytywnie, zmniejszając napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za ich tworzenie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop