Liposukcja

Liposukcja klasyczna jest prostą, stosowaną od wielu lat techniką operacyjną, która zdobyła uznanie na całym świecie ze względu na świetne rezultaty, które oferuje. Polega na mechanicznym usuwaniu dodatkowych warstw tłuszczu z ciała. Najważniejszym aspektem związanym z przeprowadzeniem zabiegu liposukcji jest długotrwały efekt oferowany przez technikę odsysania tłuszczu z organizmu.

Czas trwania zabiegu

od 1 -3 godzin

Czesci ciala

Ciało
Pośladki
Nogi
Brzuch

Sugerowana ilosc

1

Efekty zabiegów

Redukcja tkanki tłuszczowej z uporczywych miejsc

Poprawa proporcji ciała

Szybka utrata tkanki tłuszczowej

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Liposukcja

UsługaCena od
Liposukcja brzuch - Lipolife 3G8199 Umów sie
Liposukcja0 Umów sie
Liposukcja0 Umów sie
Liposukcja0 Umów sie
Liposukcja0 Umów sie
Liposukcja0 Umów sie
Liposukcja0 Umów sie
Liposukcja Ginekomastia Piersiowa - Lipolife 3G7599 Umów sie
Liposukcja brzuch + plecy - Lipolife 3G11599 Umów sie
Liposukcja brzuch i boki - Lipolife 3G10499 Umów sie
Liposukcja linia pod pośladkami - Lipolife 3G5799 Umów sie
Liposukcja okolica kolan - Lipolife 3G4399 Umów sie
Liposukcja ramiona - Lipolife 3G5799 Umów sie
Liposukcja talia (boczki) - Lipolife 3G6999 Umów sie
Liposukcja uda - przód/tył/wewn/zewn - Lipolife 3G5799 Umów sie
Liposukcja wzgórek łonowy - Lipolife 3G5799 Umów sie
Liposukcja- Podbródek3199 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

W celu utraty tkanki tłuszczowej pacjenci podejmują się trudnych, obciążających organizm ćwiczeń i restrykcyjnych diet, jednak nawet najlepsza dieta może wiązać się z efektem jojo, który przywróci fałdy tłuszczu. Liposukcja oferuje zadowalający i długotrwały wynik. Ciało pacjenta, który poddał się zabiegowi, pozostanie jędrne i smukłe przez o wiele dłuższy czas, jeżeli będzie stosował się do zaleceń lekarza. Główną zaletą jest oczywiście estetyka, dzięki której pacjenci czują się młodziej, a ich ciała wyglądają na bardziej seksowne.

Przebieg zabiegu

Pierwszym i najważniejszym krokiem zabiegu, który ma zapewnić komfort pacjentom, będzie podanie odpowiednich leków przed rozpoczęciem procedury chirurgicznej. Pacjent w trakcie przeprowadzania wywiadu środowiskowego z lekarzem przed zabiegiem, będzie musiał również zdecydować się na wybór odpowiedniego sposobu znieczulenia. Najczęściej wykorzystywanym sposobem znieczulenia w trakcie tego zabiegu, jest znieczulenie miejscowe. Gdy znieczulenie zacznie działać, chirurg delikatnie wykona małe nacięcia pod skórą. Ostatnim krokiem jest odessanie tłuszczu poprzez wykonane nacięcia i zaopatrzenie ran pacjenta.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przed zaplanowanym zabiegiem liposukcji warto skontaktować się z chirurgiem, który będzie odpowiedzialny za operację. Jest to okazja do omówienia oczekiwań co do zbliżającego się zabiegu. Pacjent powinien również uzyskać informacje na temat tego, w jaki sposób zachowywać się po operacji i jakich rezultatów oczekiwać. Najważniejsze co należy wziąć pod uwagę w trakcie przygotowania to: Realizowanie planu przedoperacyjnego zleconego przez chirurga plastycznego Zadawaj jak najbardziej szczegółowe pytania lekarzowi, aby uzyskać rzetelne informacji dotyczące zabiegu Przygotuj się na realne rezultaty Nie stosuj inwazyjnych leków na kilka tygodni przed operacją, nie pij alkoholu, nie pal papierosów i przede wszystkim nie zażywaj narkotyków Nie staraj się celowo tracić wagi przed zabiegiem liposukcji Unikaj golenia miejsc, które zostaną poddane operacji, ponieważ doprowadzi to do podrażnienia skóry Liposukcja to zabieg z kategorii medycyny estetycznej, który wiąże się z wieloma nieporozumieniami i mitami. Pacjenci nie powinni myśleć, że liposukcja to świetna metoda traty wagi. Z kolei niektórzy uważają, że komórki tłuszczowe po wykonaniu odsysania nigdy nie powrócą do ciała. Jeżeli pacjent podziela powyższe zdanie, nie powinien podejmować się zabiegu liposukcji, ponieważ może zostać rozczarowany w przyszłości. Liposukcja poprawia estetykę ciała, jednak nie ma wpływu na to, co zrobi pacjent ze swoim trybem życia w niedalekiej przyszłości, a to od niego zależny jest wygląd sylwetki i zdrowie.
Liposukcja to zabieg wysoce zindywidualizowany. Powinieneś to zrobić dla siebie, aby nie spełniać czyichś pragnień lub próbować dopasować swój wygląd do pewnych określonych odgórnie standardów społecznych. Dobry kandydat do liposukcji powinien:
Mieć z góry określone oczekiwania dotyczące operacji, które nie sprawią, że zabieg zakończy się jego rozczarowaniem i niepotrzebną utratą pieniędzy.
Aby pacjent mógł podejść do operacji i być ostatecznie zadowolonym z uzyskanych wyników, powinien on być w pełni sił i w dobrym stanie zdrowotnym.
Pacjent powinien mieć realną wizję wyników zabiegu.
Zawsze należy pamiętać o tym, że wiek i waga nie mają tak dużego znaczenia w przypadku przygotowań do operacji jak aktualny stan zdrowotny.
Pacjenci decydujący się na zabieg liposukcji nie powinni mieć żadnych defektów skóry, które mogłyby negatywnie wpłynąć na estetyczny efekt operacji.
Pacjenci zdecydowani na zabieg liposukcji nie powinni poddawać się tego rodzaju zabiegom, jeżeli w ostatnim czasie przeszli ciężką chorobę lub krwotok.
Chociaż zabieg liposukcji może pomóc w usunięciu nadmiaru tłuszczu z różnych obszarów ciała, pacjenci poddawani zabiegowi powinni nadal samodzielnie tracić większość tkanki tłuszczowej. Kiedy pacjent stracił znaczną ilość i ma stabilną wagę, jest to czas, w którym zabieg liposukcji można wykonać na upartych kieszonkach tłuszczowych, które są bardzo trudne do usunięcia. Przeciwwskazania do zabiegu:
Przyjmowanie niektórych inwazyjnych leków może sprawić, że zabieg liposukcji nie powinien zostać przeprowadzony na danej osobie.
Pacjenci ze znaczną nadwagą nie powinni planować zabiegu liposukcji, ponieważ ilość tłuszczu, która może zostać odessana jest ograniczona.
Osoby uczulone na roztwory soli fizjologicznej i lidokainę, która pomaga zwalczyć ból, powinny zrezygnować z zabiegu liposukcji.
Kobiety w ciąży lub bezpośrednio po porodzie nie mogą poddawać się zabiegom liposukcji.
Osoby, które w ostatnich sześciu miesiącach były poddawane znieczuleniom ogólnym, nie mogą przejść zabiegu odsysania tkanki tłuszczowe.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Liposukcja chirurgiczna jest przeprowadzana pod znieczuleniem miejscowym z użyciem środków znieczulających, dlatego większość pacjentów odczuwa minimalny lub umiarkowany ból po zabiegu.
Rekonwalescencja po liposukcji chirurgicznej trwa zwykle od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od obszaru ciała, który został poddany zabiegowi.
Tak, po liposukcji chirurgicznej zaleca się noszenie specjalnej odzieży uciskowej przez kilka tygodni, aby zmniejszyć obrzęk i wspomóc proces gojenia.
Liposukcja chirurgiczna pozostawia blizny, ale zwykle są one niewielkie i z czasem zanikają.

Polecane zabiegi

Przeszczep tłuszczu - Lipotransfer Micro Nano Fat

Przeszczep tłuszczu, znany również jako lipotransfer, to procedura medycyny estetycznej, która polega na przeniesieniu własnego tłuszczu z jednej części ciała do innej w celu poprawy objętości, kształtu lub konturu. Jednak Lipotransfer Micro Nano Fat to bardziej zaawansowana metoda przeszczepu tłuszczu, która wykorzystuje drobne cząsteczki tłuszczu.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna, to procedura medycyny estetycznej, która ma na celu redukcję miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Polega ona na wprowadzeniu specjalnego preparatu chemicznego do obszarów, gdzie występuje nadmiar tłuszczu, w celu jego rozpuszczenia i eliminacji.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe, znane również jako stymulatory kolagenu, to grupa procedur medycyny estetycznej, które mają na celu stymulowanie naturalnej produkcji kolagenu i poprawę struktury skóry. Są one wykorzystywane w celu poprawy elastyczności, jędrności i wyglądu skóry.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop