Modelowanie ust we Wrocławiu

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym: piękne i pełne usta w zasięgu ręki! Powiększanie i modelowanie ust polega na wstrzyknięciu dawki jednego z wybranych preparatów: Restylane Kysse, StylAge, Juvederm czy Neauvia – stworzonych specjalnie z myślą o uzyskaniu efektu zdrowych i pełnych ust. Te zaawansowane technologicznie, zawierające kwas hialuronowy preparaty zapewniają ustom nie tylko piękny, młody wygląd, ale również odpowiednie nawilżenie, redukcję zmarszczek i stymulację wydzielania kolagenu.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Usta

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Nawilżenie

Modelowanie ust

Redukcja zmarszczek wokół ust

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Modelowanie ust

UsługaCena od
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym1519 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Dzięki powiększeniu i modelowaniu ust w efektywny sposób pozbyć się można skutków naturalnych procesów starzenia się skóry, a także zredukować asymetrię warg. Efektem zabiegu są atrakcyjne, kształtne i zdrowe usta, którymi cieszyć można się przez około 12 miesięcy po jego przeprowadzeniu.

Przebieg zabiegu

Wizyta rozpoczyna się od wypełnienia stosownej dokumentacji medycznej. Następnie pacjent spotyka się ze specjalistą medycyny estetycznej, który przeprowadza wywiad lekarski, dokonuje dokładnych oględzin ust i ich okolic, przybliża pacjentowi przebieg zabiegu oraz zapoznaje się z jego motywacjami i oczekiwaniami względem zabiegu.

Czas trwania zabiegu to około 15-30 minut. Zabieg powiększenia i modelowania ust kwasem hialuronowym rozpoczyna się od zdezynfekowania powierzchni zabiegowej oraz podania dopasowanego do potrzeb pacjenta znieczulenia miejscowego – zazwyczaj pod postacią żelu czy kremu. Gdy zacznie ono działać, lekarz przystępuje do ostrzykiwania okolic ust specjalnym preparatem – używa do tego mikrokaniuli, która redukuje ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych i wystąpienia zasinienia czy opuchlizny. Po iniekcji zazwyczaj następuje rozmasowanie okolicy ust, które umożliwia odpowiednie rozprowadzenie preparatu w poddanych zabiegowi tkankach.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Na 3 dni przed zabiegiem należy odstawić leki przeciwzapalne i rozrzedzające krew (w porozumieniu z lekarzem), a także powstrzymać się przed zażywaniem aspiryny i środków zawierających duże ilości witaminy C.
Na 24 godziny przez zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.
W celu ułatwienia procesu dezynfekcji powierzchni zabiegowej w dniu zabiegu polecamy zrezygnowanie z nakładania makijażu w okolicach ust. Osoby noszące kolczyki w obrębie jamy ustnej i jej okolic mogą zostać poproszone o ich wyjęcie na czas zabiegu.
Po uzupełnieniu dokumentacji medycznej następuje konsultacja lekarska połączona z oględzinami poddawanego zabiegowi miejsca, dzięki której nasi specjaliści medycyny estetycznej mogą zapoznać się ze stanem zdrowia pacjenta, przybliżyć mu przebieg zabiegu powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym, zapoznać się z jego oczekiwaniami oraz dostosować odpowiednią metodę znieczulenia miejscowego.
Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są niezadowolone z objętości swoich ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, których usta są naturalnie wąskie czy asymetryczne, jak i tych, które straciły pierwotną objętość warg w wyniku naturalnych procesów starzenia się.
Powiększanie i modelowanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego to skuteczny sposób na poprawienie kondycji ust. Zapewnia szybkie uzyskanie ładnego kształtu warg, poprawia ich koloryt, a także pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu ich nawilżenia, co jest szczególnie ważne dla osób borykających się z ustami zbyt przesuszonymi czy wiotkimi. Uzyskany efekt może zwiększyć pewność siebie i samoocenę osoby decydującej się na zabieg – pełne i jędrne usta uznawane są w końcu za bardziej atrakcyjne i ponętne.
– Stany zapalne, uszkodzenia skóry ust, obecność opryszczki lub zmian skórnych wymagających dalszej diagnostyki.
– Choroby nowotworowe oraz choroby układu immunologicznego.
– Skłonność do powstawania blizn przerostowych.
– Ciąża i okres karmienia piersią.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg może powodować pewien dyskomfort, ale zazwyczaj pacjenci odczuwają tylko niewielki dyskomfort. Lekarz zazwyczaj stosuje znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować ból.
Zabieg zwykle trwa około 30 minut, a rekonwalescencja trwa zwykle kilka dni. Pacjentom zaleca się, aby unikali aktywności fizycznej, spożywania alkoholu i palenia przez kilka dni po zabiegu.
Możliwe powikłania to zaczerwienienie, obrzęk, siniaki, krwiaki, zasinienia, uczucie sztywności, a w bardzo rzadkich przypadkach infekcja. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem, aby omówić wszelkie możliwe ryzyka.
Efekty zabiegu są zwykle widoczne natychmiast po zabiegu, ale mogą ulec zmianie w ciągu pierwszych kilku dni, gdy obrzęk i zasinienia zaczną się zmniejszać.
Efekty zabiegu utrzymują się zwykle od 6 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnego przypadku i rodzaju wypełniacza stosowanego przez lekarza.
Zabieg jest uważany za bezpieczny, gdy przeprowadzony jest przez doświadczonego lekarza i z zachowaniem odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Wypełniacze kwasu hialuronowego są zwykle dobrze tolerowane przez większość pacjentów.

Polecane zabiegi

Lip Flip

Dzięki modelowaniu Lip Flip usta wyglądają na jędrniejsze, pełniejsze, a przy tym wyraźnie odmłodzone. Kontur warg staje się natomiast bardziej wyrazisty, przez co cała twarz nabiera ostrzejszych rysów i bardziej wyrazistego charakteru.

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop