+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Geneo we Wrocławiu

Przełomowy zabieg Geneo odmładzający skórę we Wrocławiu – efekty widoczne natychmiast!

Geneo to przełomowy zabieg. Inspiracją do jego powstania były gorące źródła, które od niepamiętnych czasów słyną ze swoich właściwości leczniczych i zbawiennego wpływu na skórę. Zabiegi Geneo działają trójwarstwowo: Złuszczają zniszczoną, zewnętrzną warstwę naskórka, wchłaniają substancje odpowiedzialne za rewitalizację skóry oraz w naturalny sposób ją dotleniają. To innowacyjna metoda, która zapewnia diametralną poprawę jakości cery. Efekty widoczne są niemal natychmiast. Skóra staje się nawilżona, zauważalnie poprawiają swój koloryt. Dzięki Geneo twarz staje się znów młoda! Zmarszczki zostają radykalnie zredukowane, a twoja twarz przybiera radosny, młodzieńczy wygląd. Geneo to idealny sposób na regularną pielęgnację skóry.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Geneo we Wrocławiu

Dzięki zabiegowi Geneo we Wrocławiu stara i zniszczona skóra to już przeszłość!

Zabieg Geneo, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta może zostać przeprowadzony w dwóch wariantach:

– NeoRevive – zabieg odmładzający

– NeoBright – zabieg rozjaśniający i odżywiający

NeoRevive to rozwiązanie pozwalające na redukcję zmarszczek. poprawienie jakości skóry, znaczną redukcję porów oraz ujędrnienie skóry. NeoBright odpowiada za dogłębne nawilżenie skóry, dotlenianie oraz nadanie skórze młodego, energetycznego wyglądu.

W zabiegu Geneo we Wrocławiu wykorzystuje się specjalistyczną głowicę. Pierwszym etapem jest nałożenie na twarz klienta specjalistycznego żelu, który następnie rozprowadzany jest po całej twarzy. Przypomina to nieco naturalny masaż skóry. Nałożona substancja reaguje ze specjalnie opracowaną kapsułką, tworząc reakcję chemiczną. Rodzi się wtedy tzw. „efekt Bohra” stanowiący podstawę zabiegu. Powstają pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla, które następnie pękają dostarczając skórze nowe ilości tlenu. Zwiększa się skuteczność przepływu krwi, co działa pobudzająco na skórę. Lepiej ukrwiona cera szybciej się regeneruje, zastępując stary i zużyty naskórek nową siecią komórek.

Mikroganulki zawarte w kapsułce Capsugen natychmiastowo usuwają zbędne zanieczyszczenia oraz powodują złuszczenie warstwy rogowej naskórka. Zabiegi Geneo to całkowicie nowatorskie rozwiązanie, które w oryginalny sposób łączy rozwiązania stosowane w zarówno w medycynie estetycznej, jak i kosmetyce.

Bezpośrednio po całym zabiegu klienci mogą odczuwać nieznaczne pieczenie, które jednak trwa nie dłużej niż kilkanaście minut.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut
  • Wykonywany przez  kosmetologa
  • Części ciała twarz, szyja, dekolt
  • Inwazyjność zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 4

Geneo we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg Geneo nie wymaga specjalnego przygotowania. Warto jedyni wiedzieć, iż przed samym zabiegiem skóra musi być dokładnie oczyszczona, o co zadba już osoba odpowiedzialna za przebieg całości. Do zabiegu można przystąpić w dowolnym momencie, o każdej porze. Zanim jednak się na niego zdecydujemy, warto skonsultować z lekarzem lub kosmetologiem, który oceni przewidywane efekty.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Kiedy warto zdecydować się na zabieg Geneo

Szczególnie wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

– Suchość i marskość skóry

– Znaczny spadek jędrności

– Rozszerzone pory

– Plamy słoneczne

– Przebarwienia

Jakie efekty daje zabieg ?

Zabieg Geneo to tzw. zabieg bankietowy, który możesz przeprowadzić w dowolnym momencie, a jego efekt będzie utrzymywał się przez długi czas. Dla najskuteczniejszego efektu potrzeba czterech zabiegów, które należy aplikować w odstępach mniej więcej dwu tygodniowych. Geneo posiada szereg niepowtarzalnych zalet, które pozwolą ci znów poczuć się młodo:

– Odmładza i wygładza skórę, powodując jej rozjaśnienie i odżywienie

– Redukuje pory

– Naturalnie dotlenia skórę

– Odżywia skórę nadając jej energiczny, radosny wygląd

– Znacząco redukuje zmarszczki

– Redukuje matową cerę i wyrównuje jej koloryt

– Zapewnia długofalowe korzyści widoczne już po pierwszym zabiegu

Zabiegi Geneo wyróżnia krótki czas wykonywania (nawet już od 15 minut) oraz natychmiastowe efekty widoczne już po pierwszej sesji. To propozycja odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, potwierdzona w testach klinicznych.

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu:

– Zaburzenia układu nerwowego

– Nowotwory lub podejrzenie nowotworów

– Ciąża

– Cukrzyca

– Mocno aktywne przemiany widoczne na twarzy, takie jak opryszczka, wysypka, spalona skóra i inne (lekarz ocenia możliwość podjęcia zabiegu)

– Uczulenie na kwas cytrynowy

Opinie klientek po zabiegu

Magda z Bydgoszczy: Do Wrocławskiej kliniki przyjechałam namówiona przez koleżankę. Po kilku tygodniach mogę powiedzieć, że opłacało się przejechać się tych parę kilometrów. Osobiście jestem bardzo krytyczna co do swojego wyglądu, ciągle mam jakieś zastrzeżenia. Kiedy jednak nawet mój własny mąż powiedział, że „kurna, wyglądasz z piętnaście lat młodziej, chyba ja też się muszę za siebie wziąć” (A ten stary cap nie zauważyłby nawet gdybym przefarbowała włosy na niebiesko) to stwierdziłam, że coś musi być na rzeczy. A tak całkiem serio, jestem mega zadowolona. Profesjonalna obsługa, szybki, bezbolesny zabieg. Zdecydowanie polecam!

Karolina z Wrocławia: Zazwyczaj jestem sceptyczna co do tego typu cud – zabiegów. Ostatnimi czasy jednak moja skóra znalazła się w tragicznym stanie, gdyż niestety całe życie nie zwracałam na ten aspekt jakiejś szczególnej uwagi. Skyclinic znalazłam na internecie. Zadzwoniłam i już dwa dni później znalazłam się w placówce na zabiegu. Do ostatniej minuty miałam mnóstwo obaw. Jak się okazało – niepotrzebnie. Nie spodziewałam się nie wiadomo jakich efektów, ale uzyskałam to, co chciałam. Poczułam się, jakbym wróciła do liceum! Gładka, jędrna skóra i jakaś taka… hm, energia? Cóż, znowu się sobie podobam. I oto chodziło. Jeśli więc jeszcze się wahasz, czy Geneo we Wrocław i Warszawa skim Skyclinic to dobry wybór, odpowiadam – bez dwóch zdań!

Anna z Oławy: Szybki, bezbolesny zabieg, profesjonalna opieka, wsparcie na każdym etapie. Efekt widoczny praktycznie od razu. Z całego polecam zabieg Geneo! Wrocław i Warszawa ska klinika to teraz mój stały punkt odwiedzin 🙂

Katarzyna z Krakowa: Zabieg Geneo we Wrocławiu sprawił, że znów poczułam się młoda, a moja skóra wreszcie uzyskała zdrowy, normalny wygląd. Zero bólu, ledwie godzinka zabiegu, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Naprawdę było warto!

Zabieg Geneo

Redukcja zmarszczek

Zabieg odmładzający 

W trakcie zabiegu

Cennik Geneo

OpisCena
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt 279 zł
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja 279 zł
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz 279 zł
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja 389 zł
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt 439 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg Geneo jest bezpieczny?

– Tak, całkowicie. Zabiegi Geneo zostały przetestowane klinicznie i są w pełni bezpiecznie.

Ile trwa zabieg?

– W zależności od klienta i stanu skóry około sześćdziesięciu minut.

Jak długo przebiega rekonwalescencja po zabiegu?

– Nie ma. W niewielkiej ilości wypadków mogą pojawić się delikatne zaczerwienia na skórze, które jednak niemal natychmiastowo ustępują. Bezpośrednio po zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności.

Czy zabieg Geneo boli?

– Nie, zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Czasem po zabiegu może wystąpić delikatne pieczenie, które nie utrzymuje się jednak dłużej niż kilka, kilkanaście minut.

Czy zabieg Geneo można łączyć z innymi zabiegami skóry?

– Jak najbardziej. Warto tutaj porozmawiać z lekarzem, który może doradzić terapię łączoną, w zależności od typu skóry i występującego problemu.

Na którą opcję lepiej jest się zdecydować - NeoRevive czy NeoBright?

– Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Na rozszerzone pory czy poprawienie ogólnego stanu cery lepiej jest skorzystać z NeoRevive. NeoBright lepiej sprawdzi się np. w przypadku zaburzeń barwnikowych.

Kiedy najlepiej wykonywać zabiegi Geneo?

– Nie ma tutaj jakiegoś specjalnie określonego czasu. Zabiegi można wykonywać o każdej porze roku, bez względu na aurę. Ważne, żeby było one w miarę regularne, w konkretnych odstępach czasowych.

Jak długo trwa zabieg?

– Jedna sesja trwa od piętnastu do maksymalnie kilkudziesięciu minut, w zależności od jakości skóry i klienta. Dla najodpowiedniejszego, długotrwałego efektu zaleca się około czterech sesji w odstępach dwutygodniowych. Co ważne, krótki czas trwania zabiegu nie ma absolutnie żadnego wpływu na jego efektywność. Technologia używana w zabiegach Geneo pozwala na jednoczesne korzystanie z kilku etapów zabiegowych w tym samym czasie, wzmacniając jego skuteczność.

Co wyróżnia Geneo na tle innych zabiegów?

– Zabieg Geneo wykonuje się na skórze nawilżonej, dzięki czemu jest bezbolesny i nie powoduje podrażnień. Ponadto, w przypadku Geneo produkty użyte do jego przeprowadzania są zawsze świeże, całkowicie sterylne i dla każdego klienta przygotowane jest nowe opakowanie. To sprawia, że efekty Geneo są trwalsze niż w przypadku innych zabiegów pielęgnacyjnych. Podobnie i służąca do eksfoliacji kapsułka Capsugen to produkt jednorazowy, która dzięki swoim sterylnym elementom również usuwa wszelkie możliwości wystąpienia jakichkolwiek podrażnień.

– Zabieg jest bardzo cichy, gdyż nie zakłóca go hałas pompy próżniowej (po prostu w tym zabiegu jej się nie wykorzystuje)

– Dzięki nałożeniu żelu wykorzystywanego w zabiegach Geneo na całą twarz możliwa jest jej całkowita eksploatacja. W przeciwieństwie do innych technik poprawy jakości skóry Geneo nie wykorzystuje próżni nie polecanej dla naczyń włoskowatych, dzięki czemu dociera do wszystkich zakątków skóry nie pomijając żadnych istotnych jej obszarów.

Co czuje klient podczas zabiegu?

– Zabieg Geneo przypomina połączenie delikatnego masażu z pilingiem. Sam proces jest przyjemny, bezbolesny i relaksujący. Nie podrażnia skóry, a klient czuje się w pełni komfortowo.

Czy można poddać się zabiegowi w przypadku trądziku?

– Tak, jak najbardziej. Złuszczanie się naskórka w przypadku zabiegu Geneo jest bardzo delikatne i nie podrażnia skóry. Brak próżni wykorzystywanej w innych zabiegach poprawy jakości skóry redukuje ryzyko przenoszenia się zmian trądzikowych praktycznie do zera. W przypadku widocznych, mocnych zmian trzeba jednak skonsultować się wcześniej z osobą odpowiedzialną za zabieg.

Jak długo utrzymuje się efekt Geneo?

W zależności od typu skóry widoczny efekt Geneo może utrzymywać się nawet do czterech tygodni. Stąd też sugerowanym rozwiązanym początkowym są trzy – cztery sesje dwutygniowe, później już wystarczy jedna wizyta w miesiącu. Warto tutaj porozmawiać z osobą koordynującym wdrażanie zabiegu odnośnie najoptymalniejszego rozwiązania w konkretnym przypadku.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

ZAFFIRO Wrocław

To odmładzający rytuał pielęgnacji, który regularnie wykonywany, zagwarantuje efekt cofającego się czasu, w formie naturalnych, ale spektakularnych rezultatów. Działanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury. Zastosowanie w urządzeniu głowicy wzbogaconej szlachetnym szkłem szafirowym, potęguje efekt działania podczerwieni.

HIFU HiproV Wrocław

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.