Geneo we Wrocławiu

Intensywnie rozświetlona, dotleniona i odmłodzona skóra już po jednym innowacyjnym zabiegu Geneo

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Szyja

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Oczyszczenie skóry

Rozświetlenie

Odżywienie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik peeling chemiczny we Wroclawiu

UsługaCena od
Geneo, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt 409 Umów sie
Geneo, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja409 Umów sie
Geneo, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz409 Umów sie
Geneo, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja519 Umów sie
Geneo, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt629 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega peeling chemiczny?

Opis zabiegu

Geneo to przełomowy zabieg. Inspiracją do jego powstania były gorące źródła, które od niepamiętnych czasów słyną ze swoich właściwości leczniczych i zbawiennego wpływu na skórę. Zabiegi Geneo działają trójwarstwowo: Złuszczają zniszczoną, zewnętrzną warstwę naskórka, wchłaniają substancje odpowiedzialne za rewitalizację skóry oraz w naturalny sposób ją dotleniają. To innowacyjna metoda, która zapewnia diametralną poprawę jakości cery. Efekty widoczne są niemal natychmiast. Skóra staje się nawilżona, zauważalnie poprawiają swój koloryt. Dzięki Geneo twarz staje się znów młoda! Zmarszczki zostają radykalnie zredukowane, a Twoja twarz przybiera radosny, młodzieńczy wygląd. Geneo to idealny sposób na regularną pielęgnację skóry.

Przebieg zabiegu

W zabiegu Geneo wykorzystuje się specjalistyczną głowicę. Pierwszym etapem jest nałożenie na twarz klienta specjalistycznego żelu, który następnie rozprowadzany jest po całej twarzy. Przypomina to nieco naturalny masaż skóry. Nałożona substancja reaguje ze specjalnie opracowaną kapsułką, tworząc reakcję chemiczną. Rodzi się wtedy tzw. „efekt Bohra” stanowiący podstawę zabiegu. Powstają pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla, które następnie pękają dostarczając skórze nowe ilości tlenu. Zwiększa się skuteczność przepływu krwi, co działa pobudzająco na skórę. Lepiej ukrwiona cera szybciej się regeneruje, zastępując stary i zużyty naskórek nową siecią komórek.

Mikroganulki zawarte w kapsułce Capsugen natychmiastowo usuwają zbędne zanieczyszczenia oraz powodują złuszczenie warstwy rogowej naskórka. Zabiegi Geneo to całkowicie nowatorskie rozwiązanie, które w oryginalny sposób łączy rozwiązania stosowane w zarówno w medycynie estetycznej, jak i kosmetyce.

Bezpośrednio po całym zabiegu klienci mogą odczuwać nieznaczne pieczenie, które jednak trwa nie dłużej niż kilkanaście minut.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabieg Geneo nie wymaga specjalnego przygotowania. Warto jedynie wiedzieć, iż przed samym zabiegiem skóra musi być dokładnie oczyszczona, o co zadba już osoba odpowiedzialna za przebieg całości. Do zabiegu można przystąpić w dowolnym momencie, o każdej porze. Zanim jednak się na niego zdecydujemy, warto skonsultować z lekarzem lub kosmetologiem, który oceni przewidywane efekty.
Szczególnie wskazania do przeprowadzenia zabiegu:
– Suchość i marskość skóry
– Znaczny spadek jędrności
– Rozszerzone pory
– Szara, ziemista skóra
– Plamy słoneczne
– Przebarwienia
– Zaburzenia układu nerwowego
– Nowotwory lub podejrzenie nowotworów
– Ciąża
– Cukrzyca
– Mocno aktywne przemiany widoczne na twarzy, takie jak opryszczka, wysypka, spalona skóra i inne (lekarz ocenia możliwość podjęcia zabiegu)
– Uczulenie na kwas cytrynowy

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Geneo to zaawansowany zabieg pielęgnacyjny, który łączy w sobie oczyszczanie skóry, eksfoliację, infuzję i stymulację skóry w jednym urządzeniu. Wykorzystuje technologię OxyGeneo, która pozwala na jednoczesne wytwarzanie tlenku węgla na powierzchni skóry i stymulację wewnętrznego procesu metabolicznego, co przyspiesza odnowę komórek skóry.
Oto kilka nietypowych pytań i odpowiedzi dotyczących zabiegu Geneo: Czy zabieg Geneo jest odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą? Tak, zabieg Geneo jest odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ jest on bardzo łagodny i nie powoduje podrażnień. Jednak przed przystąpieniem do zabiegu, zawsze warto skonsultować się z kosmetologiem, który pomoże określić, czy zabieg jest odpowiedni dla danej osoby.
Tak, zabieg Geneo może być skuteczny w walce z trądzikiem, ponieważ pomaga oczyszczać pory skóry i usuwać zanieczyszczenia. Jednak zawsze warto skonsultować się z lekarzem, aby określić, czy zabieg Geneo jest odpowiedni w przypadku skóry trądzikowej, oraz jakie inne zabiegi mogą być pomocne w leczeniu trądziku.
Nie, zabieg Geneo nie wymaga okresu rekonwalescencji, ponieważ nie powoduje on mikrouszkodzeń skóry. Można wrócić do normalnych aktywności od razu po zabiegu.

Polecane zabiegi

zamykanie naczyń

Laserowy lifting skóry

Zabieg liftingu laserowego służy do redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry, poprawienia jej napięcia i radykalnego odmłodzenia.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Zaffiro

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany pod wpływem zastosowania zabiegu, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop