ZAFFIRO Wrocław

Zaffiro to innowacyjne urządzenie, stworzone do termoliftingu skóry. Opiera się na zastosowaniu technologii światła podczerwonego (IR), które gwarantuje bezbolesne i nieinwazyjne niwelowanie zmarszczek oraz wygładzanie cery.

Czas trwania zabiegu

30 - 120 minut

Czesci ciala

Twarz
Szyja
Dekolt

Sugerowana ilosc

3 - 4 zabiegi

Efekty zabiegów

Modelowanie owalu twarzy

Napięcie

Odmłodzenie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik ZAFFIRO

UsługaCena od
Zaffiro - Brzuch659 Umów sie
Zaffiro - Dekolt659 Umów sie
Zaffiro - Dłonie519 Umów sie
Zaffiro - Kolana419 Umów sie
Zaffiro - Podbródek399 Umów sie
Zaffiro - Szyja559 Umów sie
Zaffiro - Twarz659 Umów sie
Zaffiro - Twarz + podbródek929 Umów sie
Zaffiro - Twarz + szyja1019 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zaffiro to innowacyjne urządzenie, stworzone do termoliftingu skóry. Opiera się na zastosowaniu technologii światła podczerwonego (IR), które gwarantuje bezbolesne i nieinwazyjne niwelowanie zmarszczek oraz wygładzanie cery. Ogromną zaletą zabiegu jest fakt, że można przeprowadzić go zarówno na skórze twarzy, jak i całym ciele. Działanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury. Zastosowanie w urządzeniu głowicy wzbogaconej szlachetnym szkłem szafirowym, potęguje efekt działania podczerwieni. Wygładzenie skóry i poprawa jej gęstości widoczne są już w kilka minut po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonywany jest demakijaż, który będzie konieczny do oceny stanu skóry, następnie wykonywana jest oxybrazja – peeling wodny przy pomocy urządzenia Zaffiro. Pod wpływem strumienia powietrza i wody pod wysokim ciśnieniem usuwane są zanieczyszczenia i fragmenty zrogowaciałego naskórka, równocześnie wprowadzane są substancje aktywne, które dobierane są w czasie zabiegu w zależności od kondycji i potrzeb skóry. Kolejnym etapem zabiegu termoliftingu Zaffiro jest nałożenie żelu chłodzącego, którego zadaniem jest ochrona naskórka oraz przewodzenie fal podczerwieni. Następnie przechodzi się do właściwej fazy zabiegu z wykorzystaniem podczerwieni i głowicy ze szkła szafirowego. Powierzchnia naskórka zostaje schłodzona, by uniknąć poparzenia, następnie poprzez emisję promieniowania podczerwonego za pomocą głowicy, podnosi się temperaturę kolagenu w skórze właściwej i ponownie schładza dla przywrócenia równowagi.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

-Przygotowanie do zabiegu termoliftingu Zaffiro.
-Konsultacja ze specjalistą w celu wykluczenia istnienia przeciwwskazań do zabiegu.
-Wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem witaminy C, która wspomaga syntezę kolagenu.
-Suplementowanie witaminy C, gdyż niewiele wchłaniamy jej z pokarmów.
-Przed samym zabiegiem, w razie konieczności, należy wykonać demakijaż twarzy.
-Oczyszczenie skóry na obszarze, który zostanie poddany zabiegowi.
-Wykonanie peelingu wodnego – oxybrazji.
-Wprowadzenie substancji aktywnych podczas oxybrazji.
-Aplikacja żelu chłodzącego i przewodzącego promieniowanie IR.
Termolifting Zaffiro polecamy zwłaszcza osobom, które zauważyły pierwsze oznaki procesu starzenia i degradacji włókien kolagenowych, jak spadek jak jędrności skóry, zwłaszcza na twarzy, szyi i dekolcie.
Wskazaniem do skorzystania z liftingu Zaffiro jest również utrata jędrności skóry na skutek dużej utraty wagi i zmiany sylwetki. Efektem zabiegu będzie w tym przypadku ujędrnienie skóry i przywrócenie jej sprężystości. Zabieg pomoże również kobietom po porodzie, które pragną powrócić do sylwetki sprzed ciąży i których skóra, zwłaszcza na brzuchu straciła jędrność. Polecamy termolifting Zaffiro również osobom, których nie satysfakcjonuje wygląd ich twarzy i chciałyby spłycić bruzdy nosowo-wargowe czy nieestetyczne zmarszczki mimiczne. Utrata owalu twarzy również jest wskazaniem do poddania się zabiegowi, w wyniku którego twarz stanie się optycznie młodsza, a rysy twarzy wyraźniejsze.
-Ciąża.
-Rozrusznik serca.
-Nowotwór.
-Choroby autoimmunologiczne.
-Elektroniczne i metalowe implanty.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg Zaffiro jest zazwyczaj bezbolesny. Pacjenci mogą odczuwać jedynie delikatne pieczenie lub napięcie skóry w trakcie zabiegu.
Efekt zabiegu Zaffiro trwa zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy. Aby utrzymać efekt, konieczne jest powtórzenie zabiegu.
Zabieg Zaffiro jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić jędrność skóry i zredukować widoczność zmarszczek. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny dla osób w każdym wieku.
Przeciwwskazania do zabiegu Zaffiro obejmują ciążę i karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, choroby skóry, choroby układu krążenia, choroby neurologiczne i nowotwory skóry. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem i dokładne wywiad medyczny.
Tak, zabieg Zaffiro jest skuteczny dla każdego typu skóry, zarówno dla skóry tłustej, jak i suchej. Dzięki temu, że zabieg wykorzystuje energię radiową, jest on bezpieczny i skuteczny dla wszystkich typów skóry.
Zabieg Zaffiro ma wiele korzyści dla skóry, w tym poprawę jędrności, zmniejszenie widoczności zmarszczek, poprawę owalu twarzy, redukcję worków pod oczami oraz ujędrnienie skóry na szyi i dekolcie.
Nie, zabieg Zaffiro nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjenci mogą wrócić do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu.

Polecane zabiegi

HIFU

HIFU

Lifting tą metodą przyczynia się do zagęszczenia skóry i jej widocznego ujędrnienia. HIFU stosowany jest jako alternatywa chirurgicznego liftingu opadających powiek, a także przyczynia się do wygładzenia zmarszczek twarzy.

mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa, to zabieg, który pokochały kobiety – jej zadaniem jest wprowadzenie w głąb skóry substancji odżywczych, które nie mogą się tam dostać przy zastosowaniu kremów. Dzięki niej możemy cieszyć się zdrową, odżywioną i jędrną skórą, pełną naturalnego blasku.

Laserowy lifting

Laserowe odmładzanie twarzy ma na celu przywrócenie naskórkowi właściwego napięcia oraz pobudzeniu do pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny za pomocą odpowiednio dobranych wiązek laserowych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop