+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

ZAFFIRO Wrocław

Termolifting Zaffiro skuteczne wygładzanie zmarszczek i poprawa napięcia skóry nareszcie we Wrocławiu.

Zaffiro to innowacyjne urządzenie, stworzone do termoliftingu skóry. Opiera się na zastosowaniu technologii światła podczerwonego (IR), które gwarantuje bezbolesne i nieinwazyjne niwelowanie zmarszczek oraz wygładzanie cery. Ogromną zaletą zabiegu jest fakt, że można przeprowadzić go zarówno na skórze twarzy, jak i całym ciele. Działanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury. Zastosowanie w urządzeniu głowicy wzbogaconej szlachetnym szkłem szafirowym, potęguje efekt działania podczerwieni. Wygładzenie skóry i poprawa jej gęstości widoczne są już w kilka minut po zabiegu.

ZAFFIRO Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

ZAFFIRO Wrocław

Termolifting Zaffiro we Wrocławiu to obietnica młodszej i bardziej jędrnej skóry już po pierwszym zabiegu.

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonywany jest demakijaż, który będzie konieczny do oceny stanu skóry, następnie wykonywana jest oxybrazja – peeling wodny przy pomocy urządzenia Zaffiro. Pod wpływem strumienia powietrza i wody pod wysokim ciśnieniem usuwane są zanieczyszczenia i fragmenty zrogowaciałego naskórka, równocześnie wprowadzane są substancje aktywne, które dobierane są w czasie zabiegu w zależności od kondycji i potrzeb skóry. Kolejnym etapem zabiegu termoliftingu Zaffiro jest nałożenie żelu chłodzącego, którego zadaniem jest ochrona naskórka oraz przewodzenie fal podczerwieni. Następnie przechodzi się do właściwej fazy zabiegu z wykorzystaniem podczerwieni i głowicy ze szkła szafirowego. Powierzchnia naskórka zostaje schłodzona, by uniknąć poparzenia, następnie poprzez emisję promieniowania podczerwonego za pomocą głowicy, podnosi się temperaturę kolagenu w skórze właściwej i ponownie schładza dla przywrócenia równowagi. Ostatnia faza zabiegu służy zrelaksowaniu i schłodzeniu miejsc poddanych termoliftingowi, za pomocą specjalnego coolera oraz aplikacja produktów wspomagających syntezę kolagenu, jak witamina C, retinol czy kwas hialuronowy.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez kosmetologa
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

ZAFFIRO Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu termoliftingu Zaffiro

 1. Konsultacja ze specjalistą w celu wykluczenia istnienia przeciwwskazań do zabiegu;
 2. Wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem witaminy C, która wspomaga syntezę kolagenu;
 3. Suplementowanie witaminy C, gdyż niewiele wchłaniamy jej z pokarmów;
 4. Przed samym zabiegiem, w razie konieczności, należy wykonać demakijaż twarzy;
 5. Oczyszczenie skóry na obszarze, który zostanie poddany zabiegowi;
 6. Wykonanie peelingu wodnego – oxybrazji;
 7. Wprowadzenie substancji aktywnych podczas oxybrazji;
 8. Aplikacja żelu chłodzącego i przewodzącego promieniowanie IR;

Dla kogo jest ten zabieg ?

Dla kogo i kiedy wskazany jest termolifting Zaffiro?

 1. Termolifting Zaffiro polecamy zwłaszcza osobom, które zauważyły pierwsze oznaki procesu starzenia i degradacji włókien kolagenowych,  jak spadek jak jędrności skóry, zwłaszcza na twarzy, szyi i dekolcie.
 2. Wskazaniem do skorzystania z liftingu Zaffiro jest również utrata jędrności skóry na skutek dużej utraty wagi i zmiany sylwetki. Efektem zabiegu będzie w tym przypadku ujędrnienie skóry i przywrócenie jej sprężystości.
 3. Zabieg pomoże również kobietom po porodzie, które pragną powrócić do sylwetki sprzed ciąży i których skóra, zwłaszcza na brzuchu straciła jędrność.
 4. Polecamy termolifting Zaffiro również osobom, których nie satysfakcjonuje wygląd ich twarzy i chciałyby spłycić bruzdy nosowo-wargowe czy nieestetyczne zmarszczki mimiczne.
 5. Utrata owalu twarzy również jest wskazaniem do poddania się zabiegowi, w wyniku którego twarz stanie się optycznie młodsza, a rysy twarzy wyraźniejsze.

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści płynące z zabiegu

 1. Korzyści z poddania się zabiegowi termoliftingu Zaffiro jest wiele, ale najbardziej zadowalający dla większości osób jest fakt, że pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po pierwszym jego wykonaniu.
 2. Ogromną zaletą stymulacji włókien kolagenowych jest ich pobudzenie do produkcji nowych włókien, co bezpośrednio wpływa na poprawę gęstości skóry.
 3. Po zabiegu widoczne będzie wygładzenie zmarszczek, nawet tych głębokich, a co za tym idzie poprawa wyglądu twarzy i uzyskanie jej młodszego wyglądu.
 4. Zabieg można wykonywać na całe ciało, co pozwala niwelować wiotkość skóry oraz rozstępy powstałe po porodzie lub zmianie wagi.
 5. Możliwość poprawienia wyglądu biustu, który stracił jędrność, a także innych części ciała, na których dostrzegamy szczególne oznaki upływu czasu.
 6. Uzyskanie efektu trwałego liftingu po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania

 1. Zabiegu termoliftingu nie zaleca się wykonywać w trakcie ciąży lub karmienia piersią.
 2. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu będą choroby nowotworowe, tarczycy oraz autoimmunologiczne.
 3. Z zabiegu nie powinny korzystać osoby po przebytej operacji, jeśli operowany był obszar, który miałby zostać poddany termoliftingowi i pozostają na nim rany.
 4. Nie powinno się wykonywać zabiegu u osób, które stosują leki sterydowe, niesteroidowe leki przeciwzapalne, a także u osób ze znacznie podwyższoną temperaturą ciała.
 5. Przed wykonaniem zabiegu należy się wstrzymać, jeśli w ciągu 14 dni poprzedzających planowany zabieg, zostały zastosowane wypełniacze.
 6. Osoby stosujące terapię środkami światłoczułymi również powinny powstrzymać się od wykonania zabiegu.
 7. Przeciwwskazaniem mogą być również choroby skóry, a także żylaki lub opryszczka.
 8. Zabiegu nie należy wykonywać u osób, które posiadają metalowe implanty w miejscu, na które ma być zastosowany zabieg.

Opinie klientek po zabiegu

Opinie

„Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, po drugim porodzie miałam bardzo duży problem z wiotką skórą na brzuchu i rozstępami. O zabiegu termoliftingu Zaffiro dowiedziałam się od koleżanki, która miała podobny problem, po odbyciu serii zabiegów była zachwycona. Jestem po trzech sesjach i już widzę pierwsze efekty, rozstępy stały się jaśniejsze, a mój brzuch odzyskuje dawny wygląd.”

„Termolifting Zaffiro odkryłam w momencie, gdy traciłam już wiarę w to, że mam szansę odzyskać jędrność skóry po utracie wagi. Dwa lata temu podjęłam walkę ze zbędnymi kilogramami, odniosłam sukces, jednak radość z niego i widocznych efektów ciężkiej pracy psuły mi moje galaretowate fałdki. Każde spojrzenie w lustro powodowało frustrację. Po kilku sesjach zabiegu moja skóra wygląda coraz lepiej, a ja odzyskuję pewność siebie.”

„Jestem kobietą, która przywiązuje dużą wagę do własnego wyglądu, bardzo dbam o to, aby moja twarz była w świetnej kondycji. Jednak po 45 urodzinach zauważyłam, że pielęgnacja przestaje wystarczać i na mojej cerze widać coraz bardziej oznaki upływu czasu. Na 46 urodziny postanowiłam podarować sobie w prezencie termolifting, efekty przeszły moje oczekiwania, nigdy jeszcze nie zebrałam tylu komplementów na temat mojego promiennego i młodzieńczego wyglądu. Polecam!”

ZAFFIRO

Poprawa napięcia skóry szyi

ZAFFIRO

Poprawa owalu twarzy

ZAFFIRO

Zagęszczenie wiotkiej skóry dłoni

ZAFFIRO

Poprawa owalu twarzy

Cennik ZAFFIRO Wrocław

OpisCena
Zaffiro - Brzuch 659 zł
Zaffiro - Dekolt 659 zł
Zaffiro - Kolana 419 zł
Zaffiro - Szyja 559 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy termolifting jest bolesny?

Termolifting Zaffiro jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, dzięki zastosowaniu żelu chłodzącego, przygotowującego skórę do zabiegu oraz chłodzenia po jego wykonaniu.

Czy wykonanie zabiegu jest bezpieczne?

Zabieg jest w 100% bezpieczny, ponieważ wykonuje się go z zastosowaniem przełomowej technologii opartej na wykorzystaniu światła podczerwonego (IR) o specjalnie dobranej długości fali. Zabieg nie narusza naczyń krwionośnych, nerwów ani tkanek, jest całkowicie nieinwazyjny. W nielicznych przypadkach może pojawić się zaczerwienienie, jednak bardzo szybko ustępuje.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

Efekty zabiegu są trwałe, ponieważ polega on na takim oddziaływaniu na włókna kolagenowe i stymulowanie fibroblastów, aby pobudzić je do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w dłuższej perspektywie prowadzi do poprawienia gęstości skóry.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty widoczne są tuż po wykonaniu zabiegu, skóra jest odczuwalnie bardziej napięta i jędrna, jednak ostateczne rezultaty to kwestia 3 do 6 miesięcy, aby skóra miała możliwość przeprowadzenia wszelkich niezbędnych procesów, na które potrzeba czasu. Warto pamiętać o tym, że tempo zmian zależne jest od stanu skóry i stopnia utraty jędrności, u każdej osoby będzie on inny.

Co ile czasu należy powtarzać zabieg?

Termolifting Zaffiro przeprowadza się zazwyczaj w seriach, pomiędzy którymi zachowuje się odstęp 30 dni.

Ile zabiegów jest potrzebnych, by zobaczyć efekty?

Wszystko zależy od poziomu jędrności skóry przed rozpoczęciem zabiegów, czasem wystarczy 1 lub 2 zabiegi, dla innych partii ciała może być konieczne wykonanie 5-6 zabiegów.

Opalam się na solarium, czy mogę skorzystać z zabiegu?

Przed wykonaniem zabiegu należy powstrzymać się od korzystania z solarium przynajmniej przez ok. 14 dni.

Korzystam z zabiegów depilacji laserowej, czy termolifting będzie dla mnie bezpieczny?

Będzie bezpieczny pod warunkiem, że ostatnia sesja depilacji odbyła się minimum 14 dni wcześniej.

Dlaczego włókna kolagenowe są tak istotne dla mojej cery?

Włókna kolagenowe decydują o napięciu skóry i jej gęstości, z wiekiem, kiedy postępują procesy starzenia, włókna te ulegają degradacji. Ich ponowna stymulacja przywraca odpowiednie napięcie skóry.

Kiedy zacząć stosować termolifting?

Stosowanie zabiegów liftingujących można zacząć już ok. 25-30 roku życia, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. U każdej osoby będzie to inny moment, najważniejszym wyznacznikiem będzie ocena stanu skóry przez specjalistę, który wyda odpowiednie zalecenia i dostosuje kurację do indywidualnych potrzeb.

Jak dbać o skórę po zabiegu termoliftingu?

Przez 14-30 dni należy unikać ekspozycji na promienie UV, powstrzymać się od stosowania peelingów, zwłaszcza tych mechanicznych z drobinami. Dla podtrzymania efektów zaleca się suplementacje witaminy C, która przyspiesza proces syntezy kolagenu w skórze. Warto również pamiętać o ciągłym nawilżaniu i odżywianiu skóry i stosowaniu wysokich filtrów przeciwsłonecznych.

Czy po zabiegu obowiązuje okres rekonwalescencji?

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, co oznacza, że nie pozostawia żadnych widocznych śladów i może zostać zastosowany przed ważnym wyjściem lub zawsze wtedy, kiedy zależy nam na pięknym, promiennym wyglądzie. Jest to tzw. zabieg bankietowy.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Endolifting we Wrocławiu

Zabieg zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy.