Primelase – epilacja laserowa Warszawa

Diodowy laser Primelase to nowoczesne urządzenie stosowane do trwałego usuwania owłosienia. Zabiegi wykonywane przy użyciu tego lasera są bezbolesne, a efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na temat diodowego lasera Primelase. Efektem zabiegu jest trwałe usunięcie owłosienia w obszarze poddanym zabiegowi. Ostateczny efekt zależy od indywidualnych cech organizmu oraz jakości przeprowadzonego zabiegu.

Czas trwania zabiegu

10 - 45 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

5 - 10 zabiegów

Efekty zabiegów

Gładka skóra

Brak podrażnień na skórze

Wygoda i oszczędność czasu

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Epilacja laserowa

UsługaCena od
Epilacja - Wąsik/broda159 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - bikini głębokie299 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - bikini pełne249 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - bikini zwykłe199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - broda/twarz139 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - brzuch199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - kark199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - klatka piersiowa199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - kresa biała139 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - nogi499 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - pachy199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - plecy299 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - pośladki199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - przedramiona199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - ramiona199 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - szpara międzypośladkowa139 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - uda299 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - wąsik139 Umów sie
Epilacja laserowa owłosienia# - łydki199 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Depilacja laserowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania owłosienia. Laserowe usuwanie owłosienia, podobnie jak większość zabiegów medycznych, zaczyna się od wypełnienia specjalnej ankiety. Jej celem jest wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Kolejnym etapem jest konsultacja z kosmetologiem, który dokładnie ocenia okolicę zabiegową. Jeśli chodzi o depilację laserową okolic bikini – klient może skorzystać z bidetu lub przybornika higienicznego, aby odświeżyć strefy intymne. Zabieg depilacji laserowej odbywa się bez znieczulenia. Chłodząca głowica szafirowa łagodzi bowiem ból w wystarczającym stopniu.

Przebieg zabiegu

Kosmetolog wykorzystuje laser diodowy do zeskanowania obszaru skóry. Później nakłada krem łagodzący, a reszta etapów przebiega w domu. Jak się przygotować do zabiegu? Jeśli chodzi o przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej - zaleca się ogolenie włosów w miejscu depilacji na około 6-18 godzin przed zabiegiem. Udając się do kliniki warto założyć coś luźnego i wygodnego, np. bawełnianych dresów i komfortowej bielizny. Na miejsce zabiegu należy przybyć na około 10 minut przed umówioną wcześniej godziną rozpoczęcia. To w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji. Później kosmetolog przeprowadza kompleksową konsultację. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, klient zostaje przygotowany do zabiegu. Obszar skóry jest odkażany specjalnym płynem, a następnie zeskanowany przy pomocy emitera laserowego.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Jeśli chodzi o przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej – zaleca się ogolenie włosów w miejscu depilacji na około 6-18 godzin przed zabiegiem. Udając się do kliniki warto założyć coś luźnego i wygodnego, np. bawełnianych dresów i komfortowej bielizny. Jeśli chodzi o to, jak wygląda sama depilacja laserowa. Na miejsce zabiegu należy przybyć na około 10 minut przed umówioną wcześniej godziną rozpoczęcia. To w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji. Później kosmetolog przeprowadza kompleksową konsultację. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, klient zostaje przygotowany do zabiegu. Obszar skóry jest odkażany specjalnym płynem, a następnie zeskanowany przy pomocy emitera laserowego.
Do wykonania zabiegu nie ma konkretnych wskazań. Jest to głównie estetyka obszaru skóry, który ma zostać poddany zabiegowi. Osoby, które cierpią na hirsutyzm (rzadko spotykana choroba w tej części Europy) lub po prostu uważają, że owłosienie w danej okolicy jest na niej zbędne powinny poddać się zabiegowi epilacji. Dodatkowym powodem do wykonania epilacji może być chęć zaoszczędzenia czasu lub względy medyczne czyli tendencja do wrastania włosów, zapalenie okołomieszkowe lub nadwrażliwość skóry i zaczerwienienie po stosowaniu metod mechanicznych.
Depilacja laserowa nie może być przeprowadzona w trakcie ciąży. Przeciwwskazaniem jest również karmienie piersią, niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne oraz czynne choroby skóry, objawiające się w obszarze miejsca zabiegowego (np. łuszczyca czy bielactwo). Zabrania się również wykonywania zabiegu depilacji laserowej podczas przyjmowania leków, które zwiększają podatność na światło. Dotyczy to również ziół i naparów ziołowych (jak np. nagietek czy dziurawiec), które nazywane się ziołami światłoczułymi. Wykonanie serii zabiegów depilacji będzie niemożliwe także dla osób w trakcie terapii wykorzystujących AHA, BHA i PHA. Czyli innymi słowy dla osób stosujących tzw. peelingi chemiczne w obszarze zabiegowym.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Usuwanie owłosienia przy pomocy depilacji laserowej w miejscach, gdzie znajdują się tatuaże lub znamiona jest kategorycznie zakazane. W przypadku wykonania zabiegu w takim obszarze efektem byłoby bardzo dotkliwe poparzenie skóry. Goi się ono bardzo długo i objęte jest wysokim ryzykiem zakażeń i innych powikłań. Osoby mające tatuaże lub znamiona w obszarze, które chciałyby poddać zabiegowi, muszą poszukać metod alternatywnych. Istnieje możliwość wykonania zabiegu depilacji laserowej w kilkucentymetrowym odstępie od takich miejsc. Niemniej jednak w nich samych jest to surowo zakazane.
Kategoryczną różnicą, która odróżnia depilację laserową od metod mechanicznych jest fakt, iż jest ona jedyną trwałą metodą. Wszelkie zabiegi takie jak depilacja woskiem, używanie depilatorów, pasty cukrowej czy maszynek jednorazowych nie usuwają włosów na stałe. Laser diodowy, który wykorzystuje się podczas depilacji laserowej, opiera swoje działanie na zasadzie tzw. selektywnej termolizy. Oznacza to, że melanina zawarta w owłosieniu pochłania wiązkę lasera. Po pochłonięciu energii następuje termiczne uszkodzenie włosa, przy jednoczesnym nienaruszeniu pozostałych tkanek w okolicy. Wskutek tego zjawiska wzrost włosa zostaje zahamowany, podobnie jak sama jego faza anagenu. Włos obumiera.
To, z ilu dokładnie wizyt wchodzi w skład serii zabiegów depilacji laserowej jest kwestią czysto indywidualną. Najbardziej ogólny możliwy przedział wynosi od 4 do 12 zabiegów depilacji laserowej. Należy jednak pamiętać, że jest to uwarunkowane bardzo dużą liczbą czynników indywidualnych – które sprawiają, że każdy przypadek jest inny. Jakie są to czynniki? Między innymi fototyp skóry, ilość melaniny w owłosieniu, gospodarka hormonalna organizmu, faza rozwoju włosów oraz gęstość mieszków włosowych. W zależności od konkretnych uwarunkować, laser do depilacji będzie radził sobie lepiej lub gorzej z usuwaniem niechcianych włosów.
Depilacja laserowa nawet w przypadku osób, które charakteryzują się obniżonym progiem wytrzymałości na ból jest bezbolesna. Wynika to z faktu, iż używany w zabiegu laser diodowy jest wyposażony w specjalną głowicę szafirową, która zapewnia wydajne i skuteczne chłodzenie. Jeśli chodzi o skuteczność zabiegu i to, jak długo utrzymują się efekty – po raz kolejny jest to kwestia indywidualna. W zależności od diety, zażywanych suplementów i indywidualnych predyspozycji pierwsze mieszki włosowe mogą pojawić się minimum po upływie około 18 miesięcy. W takiej sytuacji należy wykonać 1 lub 2 zabiegi przypominające, które rozwiążą.
Jak najbardziej. Nie ma żadnych przeciwwskazań odnośnie pory roku czy pogody, która wykluczałaby wykonanie depilacji laserowej. Należy jednak pamiętać o stosowaniu się do zaleceń kosmetologa, do których zalicza się kategoryczny zakaz opalania i korzystania z solarium. Zaleca się korzystanie z kremu zawierającego wysoki filtr UV.
Co do zasady, depilacja laserowa może zostać wykonana w każdym obszarze na ciele, z którego dana osoba chce usunąć owłosienie (z wyłączeniem przeciwwskazań). Mogą to być zarówno nogi, klatka piersiowa, okolice bikini, ręce, plecy czy twarz
Usuwanie niechcianego owłosienia depilacją laserową musi zostać wykonane przez specjalistę. Tylko odpowiednia technika i umiejętności jeśli chodzi o pojedyncze zabiegi umożliwiają trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia.

Polecane zabiegi

Endermologia

Endermologia to zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystuje się w nim specjalną głowicę, którą wykonywany jest masaż ciała. Zabieg ujędrnia, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową oraz wyszczupla

Onda

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą.

Lipoliza iniekcyjna

Zabieg lipolizy iniekcyjnej ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała. Lipoliza iniekcyjna jest skoncentrowana na konkretnych obszarach ciała, gdzie nagromadziło się nadmiar tkanki tłuszczowej ciężkiej do pozbycia się.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop