Endermologie LPG Alliance w Warszawie

Endermologia LPG Alliance to metoda, która umożliwia przede wszystkim wysoce skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz szybkie modelowanie sylwetki. Ta nowoczesna technologia poprawia krążenie krwi i pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Co więcej wykonanie zabiegu endermologii LPG poprawia napięcie skóry. Wówczas skóra staje się jędrna, a zabieg prowadzi także do wygładzenia cellulitu.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

5 - 10 zabiegów

Efekty zabiegów

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry

Drenaż limfatyczny

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Endermologie LPG Alliance

UsługaCena od
Endermologia express - 1 obszar 20'149 Umów sie
Endermologie Alliance LPG - dla kobiet w ciąży169 Umów sie
Endermologie Alliance LPG - spersonalizowany299 Umów sie
Endermologie Alliance LPG - twarz199 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

abieg endermologii LPG doskonale pobudza naturalne procesy zachodzące w ciele człowieka, przez co wpływa na pełną mobilizację tkanki do prawidłowego i szybkiego funkcjonowania Sam zabieg Endermologii LPG Alliance polega na stymulacji tkanek specjalnym urządzeniem, które obsługuje kosmetolog. Natomiast pacjent w trakcie zabiegu endermologii musi mieć na sobie specjalistyczny kostium o nazwie Endermowear. Kostium musi być dokładnie dopasowany do ciała danego pacjenta. Kostium umożliwia łatwe przesuwanie głowicy urządzenia po powierzchni ciała. Podczas zabiegu specjalista przykłada głowicę urządzenia do wybranego miejsca na ciele i wykonuje odpowiednie ruch. Wewnątrz głowicy znajdują się specjalne rolki, które poruszają się. Wówczas zabieg wykonuje się aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, w tym celu urządzenie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez rolki.

Przebieg zabiegu

Zabieg Endermologii motywuje organizm do produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego, a także elastyny, a to prowadzi do szybkiego ujędrnienia skóry. Przygotowując się do zabiegu endermologii LPG pacjent musi przestrzegać pewnych zasad m. in.: pacjent musi poinformować kosmetologa o przyjmowanych lekach i przebytych chorobach, pacjent musi poddać się konsultacji podczas, której kosmetolog dokona analizy stanu skóry. Co więcej na dzień przed zabiegiem zaleca się odpowiednie nawodnienie organizmu. Zaleca się także przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania się. Na kilka dni przed zabiegiem pacjent powinien zrezygnować z stosowania kosmetyków i innych preparatów, które ingerują w strukturę skóry oraz naskórka.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przygotowując się do zabiegu endermologii LPG pacjent musi przestrzegać pewnych zasad m. in.: pacjent musi poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i przebytych chorobach, pacjent musi poddać się konsultacji podczas, której kosmetolog dokona analizy stanu skóry. Co więcej na dzień przed zabiegiem zaleca się odpowiednie nawodnienie organizmu. Zaleca się także przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania się. Na kilka dni przed zabiegiem pacjent powinien zrezygnować z stosowania kosmetyków i innych preparatów, które ingerują w strukturę skóry oraz naskórka.
Zabieg Endermologii LPG jest dedykowany osobom, które chcą m. in.: pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, ujędrnić skórę, pozbyć się pomarańczowej skórki, usunąć cellulit, w tym cellulit wodny. Zabieg świetnie sprawdza się u osób chcących nieinwazyjnie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg endermologii pozwala na pozbycie się problemu, jakim jest wiotka skóra. Zabieg sprawdza się również u osób, które chcą przeciwdziałać oznakom starzenia się. Jednakże warto pamiętać, że zabiegowi mogą się poddać wyłącznie osoby nieposiadające żadnych przeciwwskazań do zabiegu.
Przeciwwskazaniem do zabiegu jest m. in.: infekcje, aktywne choroby skórne, w tym stany zapalne, choroby zwiększające ryzyko podczas przeprowadzania zabiegu, przyjmowanie niektórych leków, a także ciąża i okres karmienia piersią. O wszystkich przeciwwskazania kosmetolog poinformuje pacjenta przed zabiegiem. Jest to ważne ponieważ tylko wykluczenie przeciwwskazań kwalifikuje daną osobą do jego wykonania. Nie zaleca się także wykonywania zabiegu bezpośrednio po cięciu cesarskim. Zaleca się wykonanie zabiegu po upływie 6 miesięcy po cięciu cesarskim.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Endermologia jest zabiegiem nieinwazyjnym. Oznacza to, że nie wymaga od pacjenta przejścia rygorystycznego okresu rekonwalescencji. Po zabiegu endermologii LPG można powrócić do codziennych aktywności. Choć okres rekonwalescencji nie jest wymagany pacjent, aby jak najdłużej cieszyć się z jego efektów powinien pamiętać, że przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania się jest bardzo ważne. Co więcej po zabiegu endermologii pacjent powinien zostać pouczony, jak ważna jest aktywność fizyczna. Wówczas zaleca się wykonywanie lekkiej gimnastyki. W okresie po wykonaniu zabiegu pacjent powinien zadbać także o odpowiednie nawodnienie organizmu. W związku z tym zaleca się picie co najmniej 2,5 litra wody na dzień.
Ilość zabiegów jest kwestią zależną od kilku czynników. Przede wszystkim specjalista dobiera odpowiednią ilość zabiegów do potrzeba i oczekiwań danej osoby. Sam zabieg stanowi połączenie mocy i nowoczesnych technologii, a w trakcie przeprowadzania zabiegu do masażu rolkami w głowicy urządzenia wykorzystywane jest zjawisko próżni. Efekty zabiegu są widoczne w zależności od ilości tkanki tłuszczowej oraz stylu życia danej osoby. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii zabiegów składającej się od sześciu do dwunastu powtórzeń. Efekty zabiegu widoczne, tak zwanym gołym okiem są mniej więcej po trzecim zabiegu. Jednakże niektóre osoby dostrzegają u siebie efekty już po pierwszym zabiegu. Każdy zabieg w serii zabiegów powinien być wykonany z zachowaniem separacji czasowej wynoszącej od 2 do 3 dni.
Kostium umożliwia kosmetologowi swobodne poruszanie głowicą urządzenia w różnych kierunkach. Jest to ważne gdyż rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również poruszają się względem siebie. Obywa się to zgodnie ze stanem tkanki oraz intensywnością wybranego zabiegu. Zatem kostium zdecydowanie usprawnia procedurę zabiegu, a dodatkowo daje szansę na uzyskanie równomiernych efektów na całe ciało. Ponadto kostium chroni skórę przed zaciąganiem włosków, a także ewentualnymi mikrourazami.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a co więcej redukuje różnego typu nerwobóle, a także ból wywołany np. przeciążeniem mięśni. Metoda ta w nieinwazyjny sposób oddziaływuje na komórki tłuszczowe w warstwach skóry. Wówczas zabieg powoduje rozbicie złogów tłuszczowych oraz drenaż limfatyczny. Rozbite złogi zostają naturalnie wydalone z organizmu. W ten sposób następuje wymodelowanie sylwetki. Sam zabieg jest bezpieczny ponieważ nie ingeruje w strukturę skóry. Zabieg przypomina formę przyjemnego masażu i doskonale rozluźnia mięśnie. Oczywiście, aby zabieg był wypełni bezpieczny należy wybrać salon kosmetyczny, który spełnia najlepsze standardy jakościowe i odpowiednio wykfalifikowany personel. Endermologia to zabieg bezpieczny ale może zostać wykonany jedynie po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań.
Czas trwania zabiegu jest zależny od wymagań pacjenta i obszaru jego wykonania. Zazwyczaj pojedynczy zabieg mieści się w przedziale czasowym od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. Zabieg ten do doskonała metoda dla osób marzących o zgrabnej sylwetce i redukcji cellulitu.
Zabiegi endermologii można wykonać niemal na całe ciało. Przeważnie pacjenci decydują się na wykonanie zabiegu na obszarze ciała obciążonym szpecącym cellulitem. Jest to oczywiście indywidualne podejście i warto wiedzieć, że zabieg można przeprowadzić na różnych partiach ciała, w tym na twarzy. decydując się na wykonanie endermologii LPG Alliance w obrębie twarzy można wymodelować kontury twarzy, a dodatkowo cera stanie się rozświetlona i bez oznak starzenia się.
Zarówno każdy zabieg, jak i przerwa pomiędzy zabiegami są ustalane przez kosmetologa. To specjalista dobiera indywidualnie okres odstępu, tak aby jak najlepiej zminimalizować ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań i skutków ubocznych po zabiegu. Jednakże zazwyczaj jest to od dwóch do trzech dni przerwy między zabiegami. W trakcie tych dni pacjent powinien prowadzić zdrowy tryb życia i wykonywać zalecone ćwiczenia.

Polecane zabiegi

Onda

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą.

storz

Strorz

Zabieg Storz pozwala na usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, wymodelowanie sylwetki, a także poprawę napięcia i elastyczności skóry

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to popularna metoda usuwania niechcianego owłosienia za pomocą skoncentrowanego światła laserowego.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop