+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Lifting HIFU Wrocław

Wyraźne ujędrnienie skóry, lifting oraz poprawienie kondycji twarzy i ciała – modelowanie sylwetki HIPRO we Wrocławiu

Modelowanie HIPRO to nieinwazyjny zabieg liftingu twarzy i ciała. Nowoczesny system wykorzystujący technologię HIFU można stosować na praktycznie każdej części ciała. Nie wymaga również odpowiedniego przygotowania oraz znieczulenia a dodatkowym atutem jest fakt, iż zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku. Lifting tą metodą przyczynia się do zagęszczenia skóry i jej widocznego ujędrnienia. BTL HIPRO stosowany jest jako alternatywa chirurgicznego liftingu opadających powiek, a także przyczynia się do wygładzenia zmarszczek twarzy. Stanowi również doskonałe uzupełnienie zabiegów laserowych, aplikacji nici liftingujących czy radiofrekwencji mikroigłowej.

Lifting HIFU Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Lifting HIFU Wrocław

Modelowanie sylwetki HIPRO to gwarancja jędrnej i odżywionej skóry oraz pozbycia się zmarszczek wokół ust i oczu w sposób nieinwazyjny i bezpieczny.

Zabieg polega na podgrzewaniu tkanek do temperatury 65-75 stopni Celsjusza za pomocą fal ultradźwiękowych oraz dostarczeniu energii pod naskórek na ściśle określoną głębokość. Taki proces wykonuje się po nałożeniu na modelowane miejsce żelu oraz przyłożenie głowicy urządzenia emitującego fale przez lekarza wykonującego zabieg. Dzięki działaniu energii, tkanki i włókna kolagenowe zaczynają się obkurczać. Efektem tych uszkodzeń jest pobudzenie skóry do natychmiastowego zagęszczenia tkanki oraz stymulacji organizmu w sposób naturalny do intensywnej regeneracji. Gojenie i odbudowa struktur uszkodzonych podczas zabiegu powoduje widoczny w chwile po zabiegu natychmiastowy efekt lekkiego liftingu, który z czasem się pogłębia i utrzymuje się przez okres 12 miesięcy. Łączny czas trwania zabiegu to około 60 minut a w trakcie jego trwania znieczulenie pacjenta nie jest konieczne.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Lifting HIFU Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Lifting BTL HIPRO w technologii HIFU ma niewiele przeciwwskazań i nie wymaga wielu kroków podczas procesu przygotowawczego do zabiegu. Podstawą jest porozumienie z lekarzem lub kosmetologiem przeprowadzającym zabieg odnośnie zakresu i rozmiaru naświetlanego obszaru oraz głębokości impulsów.

Ze względu na to, iż zabieg przeprowadzony jest w głąb skóry może wywoływać poczucie dyskomfortu. Przed zabiegiem nie należy przyjmować niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. ibuprofenu. Mogą one bowiem zaburzyć proces stymulowania stanu zapalnego skóry podczas zabiegu HIFU.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg zalecany jest osobom powyżej 30 roku życia. W tym okresie można bowiem zauważyć nasilenie problemu wiotczenia tkanek, bez względu na prowadzony tryb życia. Pomimo aktywnego uprawiania sportu oraz stosowania zdrowej diety, z wiekiem dochodzi do utraty jędrności ciała w takich miejscach jak owal twarzy, szyja, brzuch czy pośladki.

Zabieg liftingu BTL HIPRO w technologii HIFU przyspiesza proces regeneracji skóry i stymuluje ją do produkcji włókien kolagenowych. To sprawia, że efekt napiętej skóry będzie narastał wraz z kolejnymi miesiącami po zakończeniu zabiegu. To z kolei przełoży się na zdrowy i młody wygląd a także wpłynie na dobre samopoczucie osoby, która poddała się liftingowi.

Warto również wiedzieć, że zabieg modelowania sylwetki technologią HIFU można realizować przez cały rok.

Jakie efekty daje zabieg ?

Bezinwazyjna metoda liftingu HIPRO niesie za sobą wiele zalet. Najważniejszymi, z praktycznego punktu widzenia, atutami tej metody jest między innymi brak potrzeby użycia skalpela celem przeprowadzenia zabiegu oraz fakt, iż zabieg można wykonać w każdej porze roku. Jeszcze jednym walorem jest fakt, iż technologię HIFU można zastosować na praktycznie każdej partii ciała.

Zabieg przyczynia się do regularnego pobudzania tkanek ciała do produkcji kolagenu oraz nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, pozostaje dobrze ukrwiona i nabiera zdrowego wyglądu. Dodatkowo, długofalowy efekt utrzymuje się przez rok od zakończenia zabiegu.

Przeciwskazania do zabiegu

Istnieje kilka przeciwwskazań, które powinny być określone i wykluczone podczas wizyty z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Do czynników dyskwalifikujących należą:

 • Bakteryjna, wirusowa lub grzybicza infekcja skóry
 • Ciąża i okres laktacji
 • Choroby nowotworowe
 • Aktywna opryszczka lub uszkodzenie skóry w miejscu zabiegu
 • Schorzenia procesu krzepnięcia krwi lub gojenia ran
 • Cukrzyca lub epilepsja
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Choroby serca

Opinie klientek po zabiegu

Kiedy skończyłam 50 lat zdałam sobie sprawę, że moja skóra twarzy nie wygląda już tak dobrze. Opadające policzki powodowały, że ciągle sprawiałam wrażenie zdenerwowanej albo smutnej co strasznie mnie irytowało. Poddałam się więc zabiegowi modelowania metodą HIFU. Dziś cieszę się z pięknych efektów i jędrnej skóry owalu twarzy!

Po czterdziestce zorientowałam się, że mam wiotką skórę na ramionach. Niestety, to właśnie efekty starzenia. Są jednak nowoczesne metody na odmłodzenie skóry bez konieczności używania skalpela! Zastosowałam lifting HIPRO w technologii HIFU kilka miesięcy temu i wciąż cieszę się elastyczną skórą a pelikany zniknęły!

Gorąco polecam lifting technologią HIFU! Sama jeszcze do niedawna zastanawiałam się co zrobić z wiotką skórą na pośladkach, której nie dało się zredukować ćwiczeniami i zdrową dietą. Teraz regularnie stosuję co jakiś czas tę metodę po to, by dbać o jędrność moich pośladków.

Lifting HIFU

Poprawa napięcia skóry ramion – pelikanów

Lifting HIFU

Ujędrnianie wewnętrznej strony ud

Lifting HIFU

Likwidacja wiotkości skóry

Lifting HIFU

Modelowanie sylwetki

Cennik Lifting HIFU Wrocław

OpisCena
HIFU - Brzuch 2749 zł
HIFU - Brzuch + Talia 3849 zł
HIFU - Kolana 939 zł
HIFU - Owal twarzy + Podbródek 1709 zł
HIFU - Podbródek 1049 zł
HIFU - Policzki 1209 zł
HIFU - Pośladki 3849 zł
HIFU - Ramiona 2479 zł
HIFU - Talia 2589 zł
HIFU - uda przód lub tył 3139 zł
HIFU - uda wewn. lub zewn. strona 3799 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg HIFU jest bolesny?

Praktycznie nigdy. Dla większości pacjentów zabieg jest komfortowy oraz bezbolesny. Podczas jego trwania można odczuć ciepło i lekki ucisk w miejscu poddawanemu zabiegowi. Może jednak wystąpić poczucie dyskomfortu podczas dostarczania energii do głębszych tkanek ciała.

Ile zabiegów należy wykonać, aby utrzymać efekt?

Zazwyczaj, aby uzyskać pożądane efekty wystarczy poddać się jednemu zabiegowi. Ta kwestia pozostaje jednak dość indywidualna. Potrzeba powtórzenia zabiegu jest zależna od wieku pacjenta, kondycji jego skóry a także historii innych zabiegów pacjenta.

Dla kogo polecany jest zabieg HIFU?

Zabieg jest zalecany przede wszystkim dla osób powyżej 30 roku życia, ze względu na to, iż w tym okresie ludzkiego życia dochodzi do widocznego zwiotczenia skóry oraz utraty jej jędrności i witalności. Nie jest to jednak główny wyznacznik. Osoby młodsze również zmagają się z problemami zmarszczek mimicznych czy brakiem jędrności, dlatego zabiegowi mogą poddać się również osoby poniżej 30-stki. Lifting technologią HIFU jest idealnym sposobem na odmłodzenie skóry bez konieczności chirurgicznej ingerencji.

Ile potrwa rekonwalescencja po zabiegu?

Lifting BTL HIPRO w technologii HIFU nie wymaga rekonwalescencji. Po wykonaniu zabiegu od razu można wrócić do aktywności na wielu płaszczyznach.

Co robić po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się stosować maskę chłodzącą w płachcie lub żelu na miejsce, w którym przeprowadzono naświetlanie, w przypadku stwierdzenia lekkiego zaróżowienia skóry. Doba po zabiegu powinna być również wolna od nadmiernego wysiłku fizycznego.

Kiedy zobaczę efekt zabiegu metodą HIFU?

Pierwsze rezultaty pracy fal ultradźwiękowych można zaobserwować w 1-48 godzin po zakończeniu zabiegu. Z czasem efekt ujędrnienia skóry będzie wyraźniejszy. Najbardziej intensywne efekty można zauważyć w okresie od 2 do 24 tygodniu po opuszczeniu gabinetu, zaś docelowo utrzymują się nawet do 18 miesięcy, przy aktywnym dbaniu o ciało oraz stosowaniu zdrowej diety.

Czy zabieg technologią HIFU można łączyć z innymi zabiegami?

Tak. Proces liftingu metodą HIFU nie wchodzi w interakcje z innymi zabiegami mającymi zapewnić zdrowy i jędrny wygląd skóry. Istotnym jest zachowanie odstępu czasowego, zaleconego przez specjalistę wykonującego zabieg.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania tej metody?

Głównymi czynnikami, które powodują odmówienie wykonania zabiegu są: ciąża i karmienie piersią, przechodzenie choroby nowotworowej lub aktywnej choroby skórnej, mocna opalenizna, tendencja do powstawania blizn na skórze, regularne przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych a także choroby serca. Przeciwwskazania zostaną ustalone podczas wizyty z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg.

Czy podczas zabiegu technologią HIFU nacina się ciało pacjenta?

Nie. Zabieg liftingu BTL HIPRO w technologii HIFU wykonywany jest bezinwazyjnie, za pomocą naświetlania tkanki pacjenta oraz jej podgrzewaniem. Celem zabiegu jest pobudzenie skóry do nadprodukcji komórek skóry i włókien kolagenowych dzięki powstawaniu mikrouszkodzeń. W związku z tym, aby wykonać ten zabieg nie ma potrzeby nacinania skóry za pomocą skalpela.

Jakie są skutki uboczne zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu oraz dwa dni po nim pacjent może odczuwać dyskomfort w okolicy nagrzewanej tkanki, który samoistnie mija. W przeciągu tygodnia może być też widoczna opuchlizna w tym miejscu, która również sama ustąpi. W przypadku użycia zbyt dużej ilości energii mogą również wystąpić niewielkie pęcherzyki, które znikną po około 2 tygodniach od zabiegu.

Czy zabieg przywróci elastyczność skóry po ciąży?

Tak. Lifting technologią HIFU przywraca elastyczność skóry po dużej utracie masy ciała, a więc również po okresie ciąży.

Jeśli chcę powtarzać zabiegi to w jakim odstępie powinny się one odbywać?

W przypadku chęci powtórzenia zabiegu technologią HIFU zaleca się zachować trzymiesięczny odstęp pomiędzy pierwszym i drugim zabiegiem, zaś między drugim a trzecim – okres jednego roku.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Zabiegi wypełniające we Wrocławiu

Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy pozwalają niwelować zmarszczki, modelować twarz, wykonać wolumetrię policzków, powiększyć usta oraz poprawić i ujędrnić owal twarzy. Implantacja kwasu hialuronowego polega na iniekcji wybranego wypełniacza w partie twarzy, które chcemy wymodelować lub obszary, które wymagają ujędrnienia,

ZAFFIRO Wrocław

To odmładzający rytuał pielęgnacji, który regularnie wykonywany, zagwarantuje efekt cofającego się czasu, w formie naturalnych, ale spektakularnych rezultatów. Działanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury. Zastosowanie w urządzeniu głowicy wzbogaconej szlachetnym szkłem szafirowym, potęguje efekt działania podczerwieni.