+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Nici liftingujące we Wrocławiu

Nici liftingujące zapewniające zdrowy i młody wygląd – zabieg już dostępny we Wrocławiu

Nici PDO, czyli wykonane z polidioksanonu pobudzają skórę do produkcji kolagenu a także zapewniają efekt liftingu. Nici mogą również przyczynić się do modelowania twarzy – unieść brwi, zredukować zmarszczki a także ujędrnić piersi. Zabiegowi można poddać się już od 30 roku życia, bez względu na cienkość skóry lub ilość tkanki tłuszczowej. Nici liftingujące wykonane są z biodegradowalnego materiału, w związku z tym rozpuszczają się w organizmie bez pozostawiania negatywnych skutków. Ich dobór zależy od indywidualnego przypadku. Działają i utrzymują się przez około 8 miesięcy, zaś efekty uzyskane dzięki ich obecności są widoczne przez okres około 2 lat.

Nici liftingujące Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Nici liftingujące Wrocław

Efekt odmłodzonej skóry widoczny jest od razu, zaś pogłębiony rezultat – w zaledwie kilkanaście dni po zabiegu.

Zabieg założenia nici liftingujących jest całkowicie bezbolesny. Trwa od 30 minut do godziny, w zależności od części ciała, na której jest wykonywany. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Po dokonaniu znieczulenia lekarz wprowadza w dane miejsce nici pod skórę, owinięte wokół igły. W taki sposób nici tworzą swoiste rusztowanie, dzięki któremu skóra opiera się sile grawitacji. Bezpośrednio po zabiegu widoczne są zaczerwienienia od wkłuwania, które znikają po kilku godzinach od zakończenia procesu podania nici.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania 30-60 MINUT
 • Wykonywany przezLekarza
 • Części ciała twarz, ciało
 • Inwazyjność  Zabieg inwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 

Nici liftingujące Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Celem prawidłowego przygotowania się do zabiegu jest odbycie konsultacji z lekarzem. Dobierze on odpowiedni rodzaj nici oraz ustali przebieg zabiegu, w zależności od partii ciała, na której chcemy wykonać lifting.

Zaleca się unikania spożywania alkoholu oraz substancji rozrzedzających krew typu aspiryna. Ograniczenie tych elementów na kilka dni przed zabiegiem spowoduje zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia tego typu dolegliwości. Z tego samego powodu podczas wywiadu lekarskiego warto poinformować o momencie cyklu miesiączkowego, w którym będzie przeprowadzany zabieg. Należy pamiętać o tym, iż w trakcie zabiegu dochodzi do przerwania drobnych naczyń krwionośnych, co może spowodować zaczerwienienie i małe siniaki.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg implementacji nici liftingujących sprawdzi się doskonale w przypadku osób między 30 a 55 rokiem życia. Właśnie w tym okresie ludzki organizm spowalnia produkcję kolagenu, w związku z tym jego ponowne pobudzenie jest wysoce wskazane.

Na tego typu usługę powinny zdecydować się przede wszystkim osoby, które zauważają delikatne lub umiarkowane opadanie tkanek twarzy lub ciała. Zabieg jest skierowany również dla osób chcących unieść skórę twarzy, wzmocnić linię żuchwy i policzków, a także podnieść opadające piersi. Doskonale sprawdzi się również podczas procesu walki z lekkimi, a nawet wyraźnymi oznakami starzenia się skóry.

Nici PDO mogą być zastosowane w liftingu skóry okolicy oczu, uniesienie powieki da efekt wypoczętego i bardziej otwartego oka. Ich wielofunkcyjne korzyści znajdą zastosowanie u osób, które chcą kompleksowo dbać o młody i zdrowy wygląd.

Jakie efekty daje zabieg ?

Widoczny lifting skóry

Już po pierwszym zabiegu nastąpi uniesienie i napięcie skóry, widoczne chwilę po jego zakończeniu.

Długofalowa rewitalizacja skóry

Jakość skóry wyraźnie poprawia się po około 2 miesiącach od zakończenia zabiegu. Dzięki stałej pracy nici pod skórą trudno zauważyć jednorazowy, intensywny efekt. Utrzymuje się on jednak długo i płynnie, dzięki czemu efekt jest naturalny i szczególnie ceniony przez osoby, którym zależy na pięknym wyglądzie. Młodszy i dużo świeższy wygląd utrzymuje się przez około 2-3 lata.

Promienność skóry

Nici liftingujące są wykonane z substancji biostymulujących, które przyczyniają się do ujędrniania i pogrubienia skóry. Szczególnymi substancjami mającymi wpływ na ten aspekt są zawarte w nich polimery, które stymulują organizm do wzmożonej produkcji kolagenu, a nawet kwasu hialuronowego. Efektem ich działania jest między innymi promienny wygląd skóry oraz satysfakcjonujące odmłodzenie.

Przeciwskazania do zabiegu

Podczas wnikliwego wywiadu lekarskiego należy stwierdzić lub wykluczyć przeciwwskazania do wykonania zabiegu implementacji nici liftingujących takich jak:

 • Występowanie chorób autoimmunologicznych
 • Trwające stany zapalne, infekcje skórne
 • Nowotwory
 • Cukrzyca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Ciąża oraz okres laktacji
 • Tendencja do bliznowców i przedłużone gojenie się ran

Odradza się wykonywanie zabiegu osobom o silnie zwiotczałej skórze a także o skórze zbyt grubej w miejscu, w którym chce się wykonać korektę.

Opinie klientek po zabiegu

Po 40 roku życia postanowiłam poprawić nieco swój wygląd, bo nie wyglądałam już młodo jakbym chciała. Nie potrafiłam wyobrazić sobie operacji plastycznej i cięcia twarzy, bo to mnie przerażało. Trafiłam wtedy na temat nici liftingujących, sporo na ten temat przeczytałam i stwierdziłam, że się odważę. Dziś jestem ponad rok od zabiegu a efekty są wciąż fenomenalne. Jestem bardzo zadowolona i polecam tę metodę każdemu!

Zawsze miałam kompleks opadających piersi w dość sporym rozmiarze. Nie chciałam jednak poddawać się operacji ich zmniejszenia, bo bałam się długiej i bolesnej rekonwalescencji. Postanowiłam spróbować zabiegu nićmi liftingującymi i już kilka dni po zabiegu zauważyłam znaczną poprawę. W dodatku szybko wróciłam do pracy i moich obowiązków, co było dla mnie olbrzymim plusem!

Opadające brwi były moją zmorą, bo nie mogłam pozwolić sobie na wyraźny makijaż oka. Wszystko było ukryte pod powieką i strasznie mnie to irytowało. Gdy zetknęłam się pierwszy raz z metodą nici liftingujących nie byłam pewna czy to dla mnie. Dzisiaj, pół roku po zabiegu jestem jednak dumna z siebie, że zdecydowałam się na ten zabieg!

Nici liftingujące

Korekta linii żuchwy

Nici liftingujące

Rewitalizacja twarzy

Nici liftingujące

Lifting i rewitalizacja twarzy

Korekta podbródka, lifting i rewitalizacja szyi

Cennik Nici liftingujące Wrocław

OpisCena
Nici - lifting twarzy od 1999 zł do 4499 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak. Nici liftingujące są wykonane z PDO (polidioksanonu) – substancji używanej od wielu lat w różnych gałęziach medycyny, między innymi w ginekologii, urologii, okulistyce i chirurgii plastycznej.

Czy nici pozostają w organizmie do końca życia?

Nie. Nici liftingujące wykonane są z polidioksanonu, który zaczyna rozpuszczać się po około 6 miesiącach od jego umieszczenia w skórze. Ich praca polega na zwiększeniu produkcji kolagenu w organizmie a efekty tej stymulacji widoczne są przez około 2 lata po zabiegu. Nici rozpuszczają się całkowicie po upływie 8 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie. Dzięki zastosowaniu znieczulenia zabieg wprowadzenia nici liftingujacych nie jest bolesny. Podczas zabiegu mogą powstać drobne siniaki. Jest to zjawisko zależne zarówno od pacjenta jak i lekarza przeprowadzającego zabieg. Powszechnym jest występowanie zaczerwienionych miejsc po dokonaniu kilku nakłuć. Są one jednak niewielkie, możliwe do przykrycia pod makijażem i znikają w zaledwie kilka godzin po zabiegu.

Czy należy obawiać się ,,efektu sztucznej maski"?

Nie. Ze względu na długofalowe działanie nici liftingujących, bezpośrednio po zabiegu możemy zauważyć lekką zmianę. Nie będzie ona jednak na tyle intensywna, by spowodować wrażenie „zamrożonej” mimiki twarzy lub jej zupełnego braku. Takie efekty mogą pojawić się przy liftingu chirurgicznym, który dużo silniej ingeruje w owal twarzy. Implementacja nici liftingujących przeprowadzona w sposób umiejętny gwarantuje pacjentowi długotrwały efekt bez ,,efektu maski”.

Kiedy widoczne są efekty i na jak długo?

Efekty zabiegu widoczne są od razu po jego zakończeniu. Należy jednak zdać sobie sprawę, iż docelowy proces produkcji nowego kolagenu zaczyna się pomiędzy 14 a 30 dniem. Dopiero wówczas jesteśmy w stanie zaobserwować właściwe rezultaty zabiegu. Najistotniejszym atutem implementacji nici liftingujących jest długotrwały okres stymulacji komórek do produkcji kolagenu. W związku z tym, przez około 8 miesięcy nici utrzymują ten proces, zaś po ich rozpuszczeniu efekty widoczne są do około 2 lat.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg jest skierowany dla osób po 30 roku życia, choć najczęściej wykonuje się go na pacjentach powyżej 40. Na decyzję o zabiegu wpływa wiele czynników, między innymi warunki środowiskowe, w których pacjent na co dzień pracuje, genetyka, ogólny tryb życia czy stosowanie bądź niestosowanie zewnętrznej pielęgnacji skóry.

Dlaczego nici są tak często wybieranym rozwiązaniem?

Jest to spowodowane głównie tym, iż do ich implementacji nie jest wymagane użycie skalpela. Zabieg nie wiąże się też z długim okresem rekonwalescencji.

Czy można łączyć nici z innymi zabiegami?

Można jednak zachowując odstęp ok 10-14 dni. Chcąc wykonać zabiegi takie jak wypełniacze, bazujące na laserach bądź falach radiowych należy odczekać, aż nici się ułożą i dostosują do skóry. W przeciwnym razie możemy osłabić ich działanie i skrócić ich żywotność.

Czy po zabiegu zostaną siniaki?

Nie. Pojawienie się siniaków jest uzależnione od umiejętności lekarza oraz stanu zdrowia pacjenta. Nawet, jeśli podczas zabiegu pojawią się drobne zasinienia, dzięki sprawnej ręce lekarza będą one tylko chwilowe i znikną po kilku dniach od zabiegu.

W jakiej porze roku mogę wykonać zabieg?

W przypadku wykonywania tego zabiegu pora roku nie ma większego znaczenia. Można więc wykonać go przez cały rok, a pogoda nie ma na niego dodatkowego wpływu.

W jakich częściach ciała mogę stosować nici?

Nici liftingujące można stosować na wielu częściach ciała, między innymi na twarzy, piersiach czy dekolcie a także na brzuchu, udach i pośladkach. Najczęściej wykonujemy zabieg na twarzy oraz szyi, szczególnie podbródku.

Ile potrwa rekonwalescencja?

Zabieg implementacji nici liftingujących nie wymaga długiej rekonwalescencji. Choć po zabiegu widoczna jest lekka opuchlizna i siniaki, są to jedyne wyraźne sugestie na to, że pacjent poddał się zabiegowi. W związku z tym warto zaplanować zabieg przed wolnym weekendem po to, by po dwóch dniach wrócić do pracy bez żadnych widocznych efektów.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.

Komórki macierzyste Wrocław

Zabieg z użyciem komórek macierzystych CGF jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki.