+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Hair Restoration we Wrocławiu

Hair Restoration – laserowe leczenie łysienia laserem Fotona już dostępne i gotowe do pomocy z wypadaniem włosów we Wrocławiu.

Zabieg laserem Fotona polega na wywołaniu szoku termicznego w skórze, podgrzewając jej głębsze warstwy, nie naruszając przy tym naskórka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, do mieszków włosowych dopływa więcej krwi, a to z kolei wpływa na lepsze ich dotlenienie. Zyskują one wówczas energię do wytwarzania nowych włosów i stają się odżywione. Dodatkowo poprawiona regeneracja naskórka wpływa na szybkość powstawania mieszków włosowych, a impulsy lasera przyspieszają wzrost nowych i zdrowych włosów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz bezpieczny, a w zależności od zaawansowania poziomu łysienia, trwa on od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Jest on polecany wszystkim osobom, które zmagają się z łysieniem i wypadaniem włosów, niezależnie od płci.

Hair Restoration - laserowe leczenie łysienia laserem Fotona już dostępne i gotowe do pomocy z wypadaniem włosów we Wrocławiu.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Hair Restoration we Wrocławiu

Wstydliwe momenty związane z wypadaniem włosów czy niska samoocena z powodu przerzedzonych włosów to już przeszłość.

Laserowe leczenie łysienia laserem Fotona w SkyClinic jest zabiegiem bezbolesnym, nie ma konieczności zastosowania znieczulenia ani chłodzenia. Dzięki dotarciu do głębszych warstw skóry, zwiększa się ukrwienie mieszków włosowych i przyspieszenie wzrostu nowych włosów. Laser wnikający w skórę poprawia również metabolizm komórek, przez co odrastające włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie. Terapia ma kojący wpływ na problemy skóry głowy, leczy stany zapalne oraz poprawia elastyczność skóry. Aby otrzymać zadowalające efekty, należy przeprowadzić całą terapię złożoną z kilku zabiegów. Ilość sesji ustalana jest indywidualnie i zależy od potrzeb pacjenta, jednak przyjmuje się, że najczęściej wystarczające są cztery sesje wykonywane w dwutygodniowych odstępach. Zabieg można rozszerzyć o dodatkową terapię komórkami macierzystymi CGF lub/i osoczem bogatopłytkowym PRP.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30 min
 • Wykonywany przez  kosmetologa
 • Części ciała twarz, ciało (skóra głowy)
 • Inwazyjność Zabieg nieinwazyjna
 • Sugerowana ilość zabiegów 3-6 zabiegów 

Hair Restoration Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Na sesje należy zgłosić się ze świeżo umytą głową, oczyszczoną ze wszelkich produktów stylizacyjnych i zanieczyszczeń. Na kilka dni przed zabiegiem powinno zwracać się szczególną uwagę na skórę głowy, by nie pojawiły się na niej żadne rany ani zadrapania. Zaleca się odstawienie (o ile to możliwe) wszelkich leków sterydowych oraz ziół fotouczulających. Przed zabiegiem należy wyleczyć się ze wszelkich zmian chorobowych na skórze. Po dotarciu do kliniki SkyClinic, specjalista przeprowadzi krótki wywiad oraz zweryfikuje czy wszystkie wymagania do terapii laserowej Hair Restoration zostały spełnione i w przypadku braku przeciwwskazań, przystąpi do wykonania zabiegu.

Dla kogo jest ten zabieg ?

 •  Do wykonania zabiegu zachęca się przede wszystkim osoby zmagające się z łysieniem lub wypadaniem włosów.
 • Jest ono polecane nie tylko dla ludzi, którzy tracą włosy z powodu wieku, ale także tym, dla których przypadłość jest konsekwencją choroby.
 • To procedura, która powinna przypaść do gustu także wszystkim osobom, dla których kompleksem są ich cienkie i przerzedzone włosy.
 •  Zabieg laserem pomaga w ukrwieniu mieszków i przyspiesza wzrost włosów, zatem jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi marzących o długich, gęstych i mocnych włosach oraz pragnących osiągnąć ten efekt możliwie jak najszybciej.
 •  Laseroterapia jest polecana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy w wyniku postępującego wieku lub innych czynników muszą mierzyć się z wypadaniem włosów.
 •  Dużą zachętą mogą być szybkie i sprawdzone efekty wykonywanych sesji, które pomogą w walce z kompleksami i znacząco podniosą samoocenę, wpływając tym samym na pewność siebie i radość z życia.
 • Piękne i gęste włosy to także marzenie wielu kobiet, które często z przyczyn naturalnych nie mogą go spełnić – dzięki laseroterapii jest to nareszcie możliwe.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Dzięki pobudzeniu mikrokrążenia w skórze, zabieg stymuluje wzrost włosów.
 • Zapewnia lepsze ukrwienie cebulki włosa, zmniejsza podrażnienia oraz korzystnie wpływa na obumierające komórki, dzięki czemu włosy rosną mocniejsze i zdrowsze.
 • Poprawia elastyczność skóry głowy oraz leczy występujące na niej stany zapalne.
 • Wysoka skuteczność potwierdzona badaniami – pełna terapia przynosi efekty widoczne gołym okiem.
 •  Dzięki krótkiej przerwie pomiędzy zabiegami, w zależności od indywidualnych potrzeb, całą terapię można zakończyć w stosunkowo krótkim czasie.
 •  Osiągnięte efekty wpływają znacząco na samoocenę pacjenta i poprawiają jego pewność siebie.
 • Po zastosowaniu lasera widocznie poprawia się nie tylko stan włosów i ich ilość, lecz także skóra głowy, która jest bardziej odżywiona dzięki lepszemu ukrwieniu.

Przeciwskazania do zabiegu

 • Przeciwwskazanie do zabiegu stanowi ciąża oraz okres laktacji.
 • Nie należy stosować leków sterydowych oraz ziół fotouczulających.
 • Wykluczenie z zabiegu stanowią niektóre choroby przewlekłe, takie jak np. nowotwory, łuszczyca oraz epilepsja
 • Bakteryjne lub wirusowe zmiany na skórze obecne w dniu zabiegu
 • Wszelkie otwarte i niezagojone rany oraz podrażnienia skóry głowy

Opinie klientek po zabiegu

Zakończyłem właśnie całą terapię i z czystym sumieniem polecam. Włosy stały się gęste, jest ich zdecydowanie więcej, a ja w końcu nie wstydzę się swojego wyglądu. Dobrze zainwestowane pieniądze. Pozdrawiam, Mariusz

Zabiegi w ogóle mnie nie bolały, a atmosfera super 🙂 Pani zajmująca się mną wszystko mi wytłumaczyła, a ja mogłam spokojnie siedzieć na fotelu i oczekiwać efektów. Na pewno jeszcze wrócę na kolejne sesje.

Nie spodziewałem się, że efekty będą tak duże. Skończył się mój problem z wypadaniem włosów, a one same wyglądają na mocniejsze i zdrowsze. Duża zmiana na plus w moim wyglądzie, pozdrawiam.

Poprawa gęstości włosów

Poprawa gęstości włosów

Szybka i skuteczna laseroterapia

Szybka i skuteczna laseroterapia

Redukcja łysienia

Redukcja łysienia

Gwarancja wzrostu nowych, lśniących włosów

 Gwarancja wzrostu nowych, lśniących włosów

Cennik Hair Restoration we Wrocławiu

OpisCena
Hair Restoration + CGF 2309 zł
Hair Restoration + iPRF 2309 zł
Hair Restoration + osocze bogatopłytkowe PRP 1269 zł
Hair Restoration - laseroterapia 749 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bolesny?

Jest to procedura wykonywana całkowicie bezboleśnie. Pacjent nie odczuwa żadnego bólu, nie ma nawet potrzeby zastosowania chłodzenia lub znieczulenia. Po zabiegu w przypadku niektórych osób pojawia się lekka pokrzywka, która znika w ciągu 30 minut.

Czy po zabiegu występują powikłania?

Stosowanie laserowego leczenia łysienia Hair Restoration jest całkowicie bezpieczne i pozbawione większych komplikacji. Po zabiegu niektórzy pacjenci zgłaszają, że podczas mycia głowy w dniu zabiegu wyczuwają jej większą wrażliwość. Możliwe jest także wzmożone, krótkotrwałe łuszczenie skóry głowy, spowodowane przyspieszoną regeneracją naskórka. Znika ono zwykle po 2-3 dniach od zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Trwałość efektów uzależniona jest od przyczyny powodującej wypadanie włosów. Jeśli czynnik powodujący łysienie zostanie wyeliminowany, wówczas efekt uzyskany po zakończonej terapii jest stały. Aby pozostał on w pożądanej formie, zaleca się stosowanie zabiegów przypominających co 6-12 miesięcy.

Kto może skorzystać z laserowego zabiegu Hair Restoration?

W przypadku laserowego leczenie wypadania włosów nie ma podziału na płci. Stosować może go każdy, kto czuje potrzebę zagęszczenia włosów oraz zmaga się z problemem łysienia. Jest on polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Jakie są przeciwwskazania do użycia lasera Fotona?

Są to przede wszystkim wszelkie zmiany chorobowe na skórze. Ich obecność koliduje z działaniem lasera i mogłaby narazić pacjenta na konsekwencje zdrowotne. Kobiety w ciąży oraz okresie laktacji również nie mogą korzystać z zabiegu. Dotyczy to także osób, które chorują na różnego rodzaju choroby przewlekłe, takie jak nowotwory, łuszczyca oraz epilepsja.

Ile zabiegów należy wykonać by osiągnąć pożądany efekt?

Ilość sesji jest dobierana indywidualnie pod każdego pacjenta, z uwzględnieniem jego potrzeb. W zależności od rozległości problemu, zastosowana będzie różna ilość zabiegów. Przyjmuje się jednak, że najczęściej wystarczająca liczbą są 2-4 sesje wykonywane z odstępem 2 tygodni.

Czy zabieg można stosować cały rok?

Jest to zabieg nieinwazyjny, na który nie ma wpływu pora roku. Może być on wykonany w każdym momencie, który będzie dla nas dogodny. W pierwszej dobie po zabiegu nie zaleca się farbowania włosów i stosowania silnych detergentów do mycia skóry głowy.

Jak wygląda procedura zabiegu Hair Restoration?

W zależności od rozległości problemu, stosuje się różnorodne rozwiązania. W przypadku laseroterapii na małym obszarze skóry (tylko w miejscu, gdzie wystąpiło przerzedzenie włosów) miejsce dzielone jest na poszczególne, mniejsze powierzchnie, by jak najlepiej widoczna była skóra głowy. Im mniejsze łysienie, tym dłużej trwa zabieg, ponieważ konieczne jest rozczesywanie włosów na pasma. Następnie wykonuje się serię bezbolesnych naświetlań laserem.

Jak zachowywać się po zabiegu?

Zabieg nie wymaga zastosowania szczególnej procedury po skończonej sesji. Należy pamiętać, że skóra głowy może być delikatnie bardziej wrażliwa na dotyk. Wskazane jest również zastosowanie szamponów nawilżających, ponieważ po laseroterapii skóra głowy może być sucha i bardziej podatna na łuszczenie.

Czy laser jest skuteczniejszy od kosmetyków i suplementów diety?

Zdecydowanie tak. Stosując szampony lub inne odżywki przeznaczone do zatrzymania wypadania włosów, działamy jedynie powierzchownie. Wzmocnienie cebulek za pomocą odpowiednich witamin jest jak najbardziej wskazane, jednak nie przyniesie tak spektakularnych i długotrwałych efektów jak laseroterapia. Jej skuteczność jest potwierdzona klinicznie, świadectwo działania daje również wiele osób po sesji zabiegów Hair Restoration.

Czy do zabiegu należy się szczególnie przygotować?

Sesje laserem nie wymagają specjalnego przygotowania. Oprócz wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu, należy także zaprzestać przyjmowania niektórych leków, np. ziół fotouczulających lub sterydów. Na sam zabieg natomiast wskazane jest przyjście z oczyszczoną skórą głowy, pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń oraz produktów stylizacyjnych.

Od czego zależy skuteczność laserowego leczenia łysienia?

Kluczowe znaczenie ma tutaj przyczyna wypadania włosów. Często jest to choroba, którą przebył pacjent, np. świąd, grzybica skóry lub choroby nowotworowe. Osłabienie włosów może powodować także alergia na któryś z kosmetyków, niedobór witamin, zmiany hormonalne a także zapalenie mieszków włosowych. Gdy przyczyna zostanie usunięta, efekty leczenia pozostaną na długo, a dzięki sesjom przypominającym problem nie będzie nawracał. Jeśli jednak wypadanie włosów jest spowodowane ciężkim stadium niewyleczalnej choroby skuteczność laserowego leczenia może być mniejsza, a efekt utrzyma się krócej. Dodatkowym czynnikiem przeważającym są naturalne predyspozycje pacjenta.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Przeszczep Włosów Robotem ARTAS we Wrocławiu

W tej metodzie walki z łysieniem przeszczepiane są wszystkie niezbędne struktury włosa, w tym także komórki macierzyste odpowiedzialne za wzrost włosów. W trakcie zabieg lekarz pracuje razem z robotem, który precyzyjnie przeszczepia włosy w odpowiednie miejsca, zapewnia doskonałe efekty oraz komfort pacjenta.

Lifting twarzy we Wrocławiu

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.