Laserowe wybielanie okolic intymnych w Warszawie

Wybielanie miejsc intymnych, a konkretnie warg sromowych i odbytu, to dość nowy i zyskujący na popularności zabieg medycyny estetycznej.

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1-3 zabiegi

Efekty zabiegów

Rozjaśnienie

Ujędrnienie

Odmłodzenie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe wybielanie okolic intymnych

UsługaCena od
Laserowe wybielanie okolic intymnych - dwie okolice 1699 Umów sie
Laserowe wybielanie okolic intymnych - jedna okolica1099 Umów sie
Laserowe wybielanie okolic intymnych - trzy okolice2299 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg przeprowadza się, gdy klientka nie jest w pełni zadowolona z wyglądu i estetyki warg sromowych lub odbytu. Często też, powodem przeprowadzenia zabiegu rozjaśnienia miejsc intymnych, jest chęć zadowolenia partnera. Dzięki specjalnej procedurze laserowego rozjaśniania, wybielamy intymne części ciała, aż osiągną zadowalającą barwę.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu z użyciem komórek macierzystych jest wnikliwa konsultacja z lekarzem, podczas której otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań od pacjenta zostaje pobrana krew, z której za pomocą nowoczesnych technologii otrzymywany jest skoncentrowany preparat z komórkami macierzystymi. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki. Zabieg trwa około sześćdziesięciu minut, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg wykonywany jest w kilku seriach (od dwóch do czterech) a efekty pojawiają się w przeciągu kilku miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Na 6-18 godzin przed zabiegiem zaleca się ogolenie miejsca, które ma być poddane procedurze. Zalecamy tego dnia wybranie wygodnej odzieży typu bawełniane dresy oraz komfortowa bielizna. Do kliniki należy zgłosić się ok 10 minut przed planowanym zabiegiem, celem wypełnienia dokumentacji. Kolejno kosmetolog przeprowadza konsultację i kwalifikuje do zabiegu, po tym etapie jeśli nie ma przeciwwskazań do zastosowania metody laserowej u klienta, specjalista wykonuje dezynfekcję skóry specjalnym płynem przeznaczonym do higienizacji i przystępuje do skanowania obszaru skóry emiterem Primelase.
Do wykonania zabiegu nie ma konkretnych wskazań. Jest to głównie estetyka obszaru skóry, który ma zostać poddany zabiegowi. Osoby, które cierpią na hirsutyzm (rzadko spotykana choroba w tej części Europy) lub po prostu uważają, że owłosienie w danej okolicy jest na niej zbędne powinny poddać się zabiegowi epilacji. Dodatkowym powodem do wykonania epilacji może być chęć zaoszczędzenia czasu lub względy medyczne czyli tendencja do wrastania włosów, zapalenie okołomieszkowe lub nadwrażliwość skóry i zaczerwienienie po stosowaniu metod mechanicznych.
-Ciąża i karmienie piersią.
-Choroby nowotworowe.
-Uszkodzenie naskórka w miejscach, które mają być poddane zabiegowi.
-Infekcje okolic intymnych.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zwykle zabieg jest przeprowadzany po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, co minimalizuje ból i dyskomfort.
Tak, po zabiegu pacjentka może wrócić do swoich codziennych czynności, jednak zaleca się unikanie stosunków płciowych przez kilka dni po zabiegu.
Efekty zabiegu są zwykle trwałe, ale mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjentki. W zależności od trybu życia, genetyki i innych czynników, niektóre pacjentki mogą potrzebować kolejnego zabiegu po pewnym czasie.
Zabieg jest zwykle bezpieczny, ale mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak pieczenie, zaczerwienienie, obrzęk lub łagodne uszkodzenia skóry. Te objawy zwykle ustępują po kilku dniach.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Leczenie uporczywych nawracających stanów zapalnych i świądu pochwy

Leczenie uporczywych nawracających stanów zapalnych i świądu pochwy zwykle wymaga kompleksowego podejścia, które może obejmować różne metody terapeutyczne. Istnieje wiele możliwości leczenia, które mogą być stosowane w zależności od przyczyny i charakteru objawów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop