Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Zabieg Endermologie LPG Alliance jest idealny dla osób, które chcą poprawić stan swojej sylwetki oraz nieco ją wyszczuplić. Opiera się on na pobudzeniu naturalnych procesów, które mają miejsce w organizmie człowieka, a następnie na wykorzystaniu ich pozytywnych właściwości. Tkanki stymulowane są poprzez działanie specjalnego urządzenia obsługiwanego przez kosmetologa, który posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zabiegu. Szczególną zaletą zabiegu Endermologie LPG Alliance jest bezpieczeństwo zdrowia pacjenta. Do plusów także zaliczana jest skuteczność i trwałość, ponieważ pierwsze efekty są widoczne już po trzech zabiegach.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

10-20 zabiegów

Efekty zabiegów

Wyszczuplenie

Ujędrnienie

Pozbycie się cellulitu

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Endermologie LPG Alliance

UsługaCena od
Endermologia - zabieg na nogi dla kobiet w ciąży179 Umów sie
Endermologia express - 1 obszar 20'219 Umów sie
Endermologie Alliance LPG - dla kobiet w ciąży179 Umów sie
Endermologie Alliance LPG - spersonalizowany349 Umów sie
Endermologie Alliance LPG - twarz219 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Podczas zabiegu pacjent zobowiązany jest do założenia kostiumu Endermowear, który dopasuje się indywidualnie do ciała. Pozwoli to na sprawny przebieg zabiegu, a specjalista będzie miał możliwość płynnego wykonywania ruchów. Taka forma zabiegu jest doskonałą alternatywą masażu, podczas którego pacjent odczuwa niezwykły komfort. Technika działania urządzenia opiera się na mobilizacji tkanki do wytworzenia fałdy skórnej, która jest natychmiast masowana przez elektroniczną rolkę. Po takim pobudzeniu tkanki następuje naturalny proces, w którym uwalniane są tłuszcze. Zabieg Endermologie LPG Alliance pozwala również na aktywację naturalnej produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, które w połączeniu doskonale wpływają na trwałość przeprowadzonego wyszczuplania.

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent otrzymuje obowiązkową do wypełnienia ankietę, która pozwoli na wykluczenie przeciwwskazanych chorób. Następnie zostanie przeprowadzona konsultacja, podczas której kosmetolog dokona analizy stanu skóry i na jej podstawie będzie mógł dobrać odpowiednią moc urządzenia. Pacjent jest zobowiązany do założenia otrzymanego przez specjalistę kostiumu, który usprawni przebieg zabiegu.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Rzetelne wypełnienie ankiety każdorazowo przed zabiegami, w której wypisane zostaną wszystkie przyjmowane na stałe leki i przebyte choroby.
Przystąpienie do konsultacji z kosmetologiem, który dokona analizy stanu skóry.
Odpowiednie nawodnienie organizmu na przynajmniej dzień przed zabiegiem.
Niestosowanie kosmetyków ingerujących w strukturę skóry i jej powierzchnię na co najmniej kilka dni przed zabiegiem.
Niestosowanie kwasów i innych specyfików na skórę.
Zabieg jest dla osób:
– które chcą podnieść swoją samoocenę w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia
– które chcą pozbyć się problemu cellulitu i wygładzić swoją skórę
– które chcą zredukować nadmiar tłuszczu, optycznie wyszczuplić ciało i nadać wymarzone kształty sylwetce
– które boją się chirurgicznych zabiegów i chcą poddać się bezbolesnym procesom
– które chcą wizualnie odmłodzić swoje ciało
– które cierpią na przewlekłe bóle stawów i zatrzymywanie wody w organizmie
Aktywne choroby skórne.
Inne choroby, które zwiększają ryzyko dla zdrowia pacjenta.
Przyjmowanie leków, które mogłyby zagrozić prawidłowemu przebiegowi zabiegu.
Ciąża.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Liczba zabiegów Endermologie LPG Alliance, które będą potrzebne, zależy od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Zwykle zaleca się serię zabiegów, która składa się z 10-15 sesji, a następnie utrzymanie efektów poprzez jedną sesję co kilka tygodni.
Zabieg Endermologie LPG Alliance jest zwykle bezbolesny. Można jednak odczuć lekkie napięcie lub drgnięcie podczas pracy urządzenia.
Tak, można kontynuować swoje codzienne aktywności bez żadnych ograniczeń po zabiegu Endermologie LPG Alliance.
Skutki uboczne związane z zabiegiem Endermologie LPG Alliance są zwykle minimalne i obejmują lekkie zaczerwienienie, obrzęk lub siniaki w miejscach, które były masowane. Te objawy zwykle ustępują po kilku godzinach.
Endermologie LPG Alliance jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem dla większości pacjentów. Jednak osoby z zaawansowaną chorobą tętnic lub niewydolnością serca mogą nie być odpowiednie do tego zabiegu. Przed przystąpieniem do zabiegu należy skonsultować się z lekarzem lub specjalistą ds. medycyny estetycznej.
Endermologia LPG Alliance nie jest bezpośrednio związana z utratą wagi. Jest to zabieg mający na celu poprawienie kondycji skóry, redukcję cellulitu, ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki. Nie jest to jednak metoda na odchudzanie i nie spowoduje ona znaczącej utraty wagi. Zabieg może pomóc w usunięciu nagromadzonej wody i poprawie krążenia, co może wpłynąć na redukcję objętości ciała, ale nie powinien być traktowany jako sposób na szybką utratę wagi.
Aby utrzymać efekt endermologii, warto regularnie powtarzać zabiegi. Zazwyczaj zalecana jest seria 10-20 zabiegów, które wykonuje się w odstępach 1-2 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zaleca się utrzymanie efektu poprzez wykonywanie zabiegów uzupełniających raz na miesiąc lub co 2-3 miesiące.

Polecane zabiegi

Onda

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą.

storz

Strorz

Zabieg Storz pozwala na usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, wymodelowanie sylwetki, a także poprawę napięcia i elastyczności skóry

Schwarzy

Metoda ta wyzwala intensywne skurcze dogłębnie stymulując mięśnie i powodując przy tym lipolizę w komórkach tłuszczowych, która finalnie prowadzi do redukcji nadmiernych kilogramów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Shop