+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Nowoczesna metoda, która pozwoli Ci na pozbycie się tkanki tłuszczowej i na wygładzenie ciała jest dostępna na terenie Wrocławia.

Zabieg Endermologie LPG Alliance jest idealny dla osób, które chcą poprawić stan swojej sylwetki oraz nieco ją wyszczuplić. Opiera się on na pobudzeniu naturalnych procesów, które mają miejsce w organizmie człowieka, a następnie na wykorzystaniu ich pozytywnych właściwości. Tkanki stymulowane są poprzez działanie specjalnego urządzenia obsługiwanego przez kosmetologa, który posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zabiegu. Podczas zabiegu pacjent zobowiązany jest do założenia kostiumu Endermowear, który dopasuje się indywidualnie do ciała. Pozwoli to na sprawny przebieg zabiegu, a specjalista będzie miał możliwość płynnego wykonywania ruchów. Taka forma zabiegu jest doskonałą alternatywą masażu, podczas którego pacjent odczuwa niezwykły komfort.

Szczególną zaletą zabiegu Endermologie LPG Alliance jest bezpieczeństwo zdrowia pacjenta. Do plusów także zaliczana jest skuteczność i trwałość, ponieważ pierwsze efekty są widoczne już po trzech zabiegach.

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Dzięki nowoczesnej formie zabiegu Endermologie LPG Alliance możesz w łatwy i przyjemny sposób pozbyć się cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej, a tym samym optycznie wyszczuplić ciało.

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent otrzymuje obowiązkową do wypełnienia ankietę, która pozwoli na wykluczenie przeciwwskazanych chorób. Następnie zostanie przeprowadzona konsultacja, podczas której kosmetolog dokona analizy stanu skóry i na jej podstawie będzie mógł dobrać odpowiednią moc urządzenia. Pacjent jest zobowiązany do założenia otrzymanego przez specjalistę kostiumu, który usprawni przebieg zabiegu. Technika działania urządzenia opiera się na mobilizacji tkanki do wytworzenia fałdy skórnej, która jest natychmiast masowana przez elektroniczną rolkę. Po takim pobudzeniu tkanki następuje naturalny proces, w którym uwalniane są tłuszcze. Zabieg Endermologie LPG Alliance pozwala również na aktywację naturalnej produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, które w połączeniu doskonale wpływają na trwałość przeprowadzonego wyszcuplania.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez kosmetologa
 • Części ciała: uda, pośladki, ciało
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Endermologie LPG Alliance Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowując się do zabiegu, pacjent nie powinien pomijać następujących aspektów:

 • rzetelne wypełnienie ankiety każdorazowo przed zabiegami, w której wypisane zostaną wszystkie przyjmowane na stałe leki i przebyte choroby
 • przystąpienie do konsultacji z kosmetologiem, który dokona analizy stanu skóry
 • odpowiednie nawodnienie organizmu na przynajmniej dzień przed zabiegiem
 • niestosowanie kosmetyków ingerujących w strukturę skóry i jej powierzchnię na co najmniej kilka dni przed zabiegiem
 • niestosowanie kwasów i innych specyfików na skórę

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg jest przeznaczony dla osób:

 • które chcą podnieść swoją samoocenę w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia
 • które chcą pozbyć się problemu cellulitu i wygładzić swoją skórę
 • które chcą zredukować nadmiar tłuszczu, optycznie wyszczuplić ciało i nadać wymarzone kształty sylwetce
 • które boją się chirurgicznych zabiegów i chcą poddać się bezbolesnym procesom
 • które chcą wizualnie odmłodzić swoje ciało
 • które cierpią na przewlekłe bóle stawów i zatrzymywanie wody w organizmie

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści charakterystyczne dla zabiegu Endermologie LPG Alliance:

 • wygładzenie skóry i optyczne jej odmłodzenie
 • bezboleśnie przeprowadzony proces
 • szybkie efekty w porównaniu do stosowania metod domowych
 • ujędrnienie skóry
 • redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej, w wyniku której sylwetka jest szczuplejsza

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do przystąpienia do zabiegu:

 • aktywne choroby skórne
 • inne choroby, które zwiększają ryzyko dla zdrowia pacjenta
 • przyjmowanie leków, które mogłyby zagrozić prawidłowemu przebiegowi zabiegu
 • ciąża
 • okres karmienia piersią

Opinie klientek po zabiegu

Już po trzecim zabiegu zauważyłam znaczne efekty pracy kosmetologa. Moja skóra jest niezwykle gładka, nie mogę doczekać się kolejnych zabiegów:)

Zabieg przeprowadzony został w formie masażu, dzięki czemu był bardzo komfortowy i całkowicie bezbolesny. Nic tylko czekać na efekty.

Doskonała obsługa i pełen profesjonalizm kosmetologa. Polecam każdemu, kto jeszcze się nie zdecydował na przystąpienie do zabiegu.

Endermologie LPG Alliance

Poprawa jędrności skóry

Endermologie LPG Alliance

Likwidacja obrzęków

Endermologie LPG Alliance

Poprawa krążenia

Endermologie LPG Alliance

Modelowanie ciała

Cennik Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

OpisCena
Endermologie Alliance LPG - dla kobiet w ciąży 169 zł
Endermologie Alliance LPG - spersonalizowany 329 zł
Endermologie Alliance LPG - twarz 199 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg wyszczupli moje ciało?

Zabieg ma na celu redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Jest to więc bardzo prawdopodobne, że ciało wyszczupli się. Należy jednak pamiętać, że aby do tego doszło, powinno się również przestrzegać diety i prowadzić zdrowy tryb życia. Pacjenci często o tym zapominają, niestety nadwyżka kaloryczna i siedzący tryb życia przywróci wyeliminowane zabiegiem efekty. Oprócz tego jednak skóra zostanie wygładzona, co ją optycznie odmłodzi. Zniknie także dokuczliwy cellulit, który jest kompleksem dla wielu ludzi pracujących głównie przy biurku i pozbawionych ruchu.

Dlaczego w trakcie ciąży nie mogę przystąpić do zabiegu?

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, w którym spotyka się z wieloma przeciwwskazaniami co do swojej osoby. Dotyczy to głównie zabiegów nie tylko laserowych, ale również mechanicznych. Jest to spowodowane brakiem badań, które nie były i nie będą prowadzone na osobach spodziewających się dziecka. Specjaliści nie są w stanie więc zapewnić, że ciało kobiety zachowa się zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli tak by się nie stało, mogłoby dojść nawet do utraty dziecka, która nastąpiłaby na skutek różnych przemian zachodzących w ciele. Ponadto skóra ciężarnej jest obciążona i nadwrażliwa, dlatego efekty mogłyby się nie pojawić. W trosce o bezpieczeństwo zarówno matki, jak i nienarodzonego jeszcze dziecka, nie ma u nas możliwości zapisania się na zabieg w okresie ciąży. Do zabiegu powinno przystąpić się po zakończeniu okresu karmienia piersią, kiedy nie będzie on już nawet pośrednio wpływał na zdrowie dziecka i będzie całkowicie bezpieczny dla wszystkich.

Czy mogę skorzystać ze znieczulenia podczas zabiegu?

Znieczulenie nie jest potrzebne podczas zabiegu Endermologie LPG Alliance. Zabieg przeprowadzony jest bezboleśnie, w całkowitym komforcie pacjenta. Ma formę masażu, w trakcie którego kosmetolog korzysta z masującej rolki. Nawet osoby o niskim progu bólu nie muszą obawiać się nieprzyjemnego uczucia.

Czy po zabiegu mogę wrócić normalnie do swoich codziennych zajęć?

Tak, po zabiegu zalecany jest powrót do normalnego trybu życia. Należy jednak pamiętać, że aby utrzymać efekty zabiegów powinno się prowadzić zdrowy tryb życia, w którym miejsce będzie miała zarówno zrównoważona dieta, jak i regularne ćwiczenia. Pozwoli to utrwalić efekty i z pewnością wpłynie pozytywnie na samopoczucie i zdrowie pacjenta.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, zabieg Endermologie LPG Alliance jest stuprocentowo bezpieczny. Nie tylko nie ingeruje w strukturę skóry pacjenta, ale również jest przeprowadzany w formie komfortowego masażu, który pomaga pacjentowi dodatkowo rozluźnić mięśnie. Ma to pozytywny wpływ na kondycję stawów i innych struktur w organizmie. Aby zminimalizować i tak nikłe ryzyko zabiegu, pacjent zobowiązany jest do rzetelnego wypełnienia ankiety, w której wypisze wszystkie przebyte choroby i przyjmowane leki. Dodatkowo, kosmetolog wykona przed zabiegiem konsultację, w trakcie której zbada skórę i odpowiednio dobierze parametry rolki masującej.

Czy po zabiegu powinienem zastosować się do szczególnych instrukcji?

Po zabiegu należy powrócić do swoich zwyczajnych czynności codziennych. Nie należy jednak zapominać o zdrowej i zbilansowanej diecie, która zawiera w sobie wszystkie najważniejsze dla zdrowia makroskładniki. Poza tym pacjent, po uzgodnieniu tego z lekarzem, powinien wykonywać lekką gimnastykę lub ćwiczenia. Zaleca się również, aby pacjent wypijał dziennie co najmniej 2,5 litra wody, co pomoże dopełnić otrzymany przez zabieg efekt.

Do ilu zabiegów powinnam przystąpić, aby otrzymać pełne efekty?

Liczba zabiegów to kwestia indywidualna każdego pacjenta. Zależy to od ilości tkanki tłuszczowej oraz prowadzonego trybu życia. Liczba waha się w przedziale 6-12. Zazwyczaj już po trzecim zabiegu widoczna jest znaczna poprawa sylwetki i napięcie skóry. Kosmetolog powinien każdorazowo poinformować o postępach zabiegów pacjenta i konsultować z nim dalszą ich liczbę.

Czy zakładanie kostiumu Endermowear jest obowiązkowe?

Tak, założenie przez pacjenta otrzymanego kostiumu jest obowiązkowe. Nie tylko usprawni to badanie, ale również podniesie jakość zabiegu i pozwoli na równomierne efekty na całym ciele. Bez zgody na jego założenie nie przystępujemy do badania, ponieważ może mieć to negatywny wpływ na zdrowie pacjenta.

Czy po zabiegu skóra będzie podrażniona?

Zabieg nie powoduje podrażnień skóry. Ma formę masażu, do którego kosmetolog używa elektrycznej rolki. Jest to więc doskonały sposób na rozluźnienie spiętych mięśni i pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej w komfortowy sposób. Zabieg jest bezbolesny, dlatego też po jego zakończeniu pacjent nie powinien odczuwać nieprzyjemnych dolegliwości.

Jak długo powinienem odczekać między zabiegami?

Okres czasu między zabiegami każdorazowo wyznacza kosmetolog, który je przeprowadza. Konsultacja jest tutaj konieczna, żeby indywidualnie dobrać czas oczekiwania i zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych powikłań. Często jest to okres 2-3 dni, w trakcie których pacjent zobowiązany jest do prowadzenia zdrowego trybu życia i lekkich ćwiczeń.

Czy na skórę po zabiegu mogę stosować swoje codzienne kosmetyki?

Warto zapytać o to kosmetologa przeprowadzającego zabieg. Powinno się przedstawić formę kosmetyku oraz podać jego pełną nazwę i przedyskutować, czy jego zmiana jest konieczna, czy można dalej bezpiecznie z niego korzystać.

Czy zabieg wykonywany jest z użyciem laserów?

Nie, zabieg wykonywany jest przy użyciu rolki elektrycznej, która masuje ciało pacjenta w odpowiedni sposób. Światło laserowe nie jest tutaj używane na żadnym etapie zabiegu.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu

Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach.

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Zabieg ONDA sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, zabieg redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona