Liposukcja falą magnetyczną – ONDA w Warszawie

Liposukcja tkanki tłuszczowej metodą Onda to nowoczesna metoda walki z nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem. Zabieg Onda wykorzystuje innowacyjne działanie mikrofal Coolwaves, które rozbijają komórki tłuszczowe i pobudzają syntezę kolagenu. Skutkuje to widocznymi efektami w postaci wysmuklonej sylwetki i jędrnej skóry.

Czas trwania zabiegu

40 - 60 minut

Czesci ciala

Ciało

Sugerowana ilosc

3 - 6

Efekty zabiegów

Redukcja lokalnej tkanki tłuszczowej

Wygładzenie cellulitu

Ujędrnienie skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik ONDA

UsługaCena od
Onda - Boki1299 Umów sie
Onda - Bryczesy1299 Umów sie
Onda - Brzuch1299 Umów sie
Onda - Brzuch + boki2598 Umów sie
Onda - Ramiona1299 Umów sie
Onda - kolana1299 Umów sie
Onda - plecy 1299 Umów sie
Onda - pośladki1299 Umów sie
Onda - uda przód lub tył lub wewn. lub zewn.1299 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Szybkie i skuteczne usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu dzięki innowacyjnej technologii Coolwaves. Onda to nowoczesna, rewolucyjna technologia, dzięki której zabieg redukcji tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie był tak szybki, prosty i bezpieczny. Do zabiegu używa się urządzenie emitujące fale elektromagnetyczne docierające do głębokiej warstwy skóry właściwej, gdzie rozbijają komórki tłuszczu, które są następnie usuwane w zachodzących naturalnie w każdym organizmie procesach metabolicznych. Jednocześnie wpływają na kompleksowe ujędrnienie skóry poprzez wpływ na skurcz włókien kolagenowych i pobudzenie do ich syntezy. Efekt – widoczna redukcja cellulitu i ujędrnianie skóry. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kontaktowego zabieg jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny

Przebieg zabiegu

Mikrofale Coolwaves gwarantują bezinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzenia głębokiego cellulitu. Ten zabieg usuwania tkanki tłuszczowej ze względu na swój wyjątkowo bezinwazyjny charakter nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania. Na umówioną wizytę dobrze przyjść wypoczętym i nawodnionym, na skórę bezpośrednio przed zabiegiem nie nakładać balsamów i kremów oraz zdjąć wszelką biżuterię. Aby emitowane przez technologię Onda mikrofale mogły dotrzeć do głębokiej warstwy skóry, kosmetolog wykonujący zabieg oczyści daną okolicę.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Ten zabieg usuwania tkanki tłuszczowej ze względu na swój wyjątkowo bezinwazyjny charakter nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania. Na umówioną wizytę dobrze przyjść wypoczętym i nawodnionym, na skórę bezpośrednio przed zabiegiem nie nakładać balsamów i kremów oraz zdjąć wszelką biżuterię. Aby emitowane przez technologię onda mikrofale mogły dotrzeć do głębokiej warstwy skóry, kosmetolog wykonujący zabieg oczyści daną okolicę i ewentualnie usunie z niej nadmierne owłosienie.
Zabieg Onda zalecany jest każdemu skarżącemu się na nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, w tzw. „boczkach” i „oponce na brzuchu” oraz innych częściach ciała. Oprócz tego zabieg gwarantuje efekt ujędrniania skóry, dlatego będzie dobrym wyborem dla osób borykających się z problemem głębokiego, jak i powierzchniowego cellulitu jak i odczuwających skutki spadku poziomu kolagenu pod wpływem wieku. Spektakularne efekty zabiegu odczują też klientki, które mierzą się z obwisłą skórą.
Jak każdy zabieg z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej liposukcja z użyciem mikrofali Coolwaves ma swoje przeciwwskazania. Zalicza się do nich choroby takie jak: choroby żył (zapalenie żył, zakrzepica czy też zakrzepowe zapalenie żył), choroby serca, cukrzyca, nowotwory, niewydolność wątroby lub nerek, skaza krwotoczna i choroby neurologiczne. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest też ciąża i okres karmienia piersią, leczenie steroidami, jak i wszelkie infekcje.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg polega na nieinwazyjnej penetracji skóry. Przeprowadzany jest z użyciem kilku rodzajów głowic emitujących fale elektromagnetyczne, które docierają zarówno do płytkiej warstwy skóry (głowica płytkiego działania), jak i głębokiej warstwy skóry właściwej (głowica głębokiego działania), gdzie znajdują się duże ilości komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe są przez mikrofale rozbijane na mniejsze krople, a następnie usuwane przez naturalne procesy metaboliczne zachodzące bez przerwy w organizmie człowieka. Jednocześnie następuje pobudzenie włókien kolagenowych, które są gwarantem jędrnej, młodej skóry. Dzięki temu zachodzi widoczna redukcja cellulitu, a jednocześnie poruszenie nawet wyjątkowo opornej tkanki tłuszczowej do spalania. Zabieg pomaga wygładzić skórę, przyczynia się do modelowania sylwetki, a także usunięcia z organizmu nadmiernych pokładów komórek tłuszczowych z tkanki podskórnej i uporczywego cellulitu.
Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest z pacjentem wywiad, w celu wykluczenia wszelkich możliwych przeciwwskazań. Zabieg przeprowadzany może być na dowolnej partii ciała. Następnie kosmetolog ocenia grubość tkanki tłuszczowej w celu wyboru rodzajów głowic dostosowanych do odpowiedniej głębokości tkanki podskórnej, oczyszcza skórę i przygotowuje ją do sesji. Do przeprowadzenia zabiegu używa się urządzenia Onda emitującego specjalne mikrofale rozbijające komórki tłuszczowe i powodujące pobudzenie włókien kolagenowych. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i delikatne mrowienie związane powodowane przez powierzchniowe nagrzewanie.
Po zabiegu nie jest wymagana specjalna rekonwalescencja. Pacjent może odczuwać obniżenie ogólnego samopoczucia i osłabienie przez pierwsze 48 godzin po zabiegu. Nie ma jednak przeciwwskazań do powrotu do codziennych aktywności. Po zakończonej serii zabiegów na tkankę tłuszczową zaleca się poddanie się zabiegom drenującym na całe ciało w celu polepszenia efektów i pobudzenia procesów naprawczych w tkance podskórnej. Oprócz tego pacjent powinien dbać o dobre nawodnienie organizmu i o codzienną aktywność fizyczną.
Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie podczas pierwszej wizyty u kosmetologa. Jest uzależniona od wielu czynników, takich jak oczekiwania klienta, ilość komórek tłuszczowych, grubość warstwy podskórnej. Zwykle wykonywanych jest około 4 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Redukcja tkanki tłuszczowej wymaga około 4 zabiegów. Aby wygładzić skórę, pozbyć się cellulitu zgromadzonego tuż pod powierzchnią oraz odczuć zauważalną regenerację skóry czasem wystarczą już 2 zabiegi.
Pierwsze efekty widoczne są już po wyjściu z gabinetu. Zabiegiem Onda można pozbyć się powierzchniowego cellulitu i problemów takich jak nadmierna wiotkość skóry już po 2 sesjach w gabinecie. W celu głębokiego działania, takiego jak rozbicie komórek tłuszczowych i widoczne wysmuklenie sylwetki wymagane jest zwykle do 4 sesji. Całkowite rezultaty widoczne są po 2-3 miesiącach.
Obszary zabiegowe najczęściej poddawane działaniu urządzenia Onda to: brzuch, cała powierzchnia ud, plecy, boczki, biust, ramiona, pachy. Zabieg można wykonywać na wszystkich częściach ciała gdzie zauważalna jest utrata jędrności, lub nadmierna tkanka tłuszczowa.
Do zabiegu Onda używane są bezpieczne dla człowieka częstotliwości mikrofal. Dodatkowo głowice urządzenia Onda wyposażone są w specjalny system chłodzenia kontaktowego dla jeszcze wyższego komfortu pacjenta. Zabieg zalecany jest osobom, które prowadzą aktywny tryb życia, które zaliczają sport i ruch do swojej codziennej aktywności i u których zabieg Onda ma jedynie wspomóc proces redukcji tłuszczu i pobudzić skurcz włókien kolagenowych w celu zniwelowania uporczywego cellulitu lub wyjątkowo wiotkiej skóry. Bezwzględnie odradza się zabieg Onda osobom, u których stwierdzono silne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, takie jak: przewlekłe choroby, w tym choroby serca i neurologiczne, niewydolności i choroby nerek lub wątroby, cukrzyca typu I i II, zaburzenia krzepnięcia krwi, zakrzepowe zapalenie żył, choroby zakaźne, ciężkie choroby naczyń krwionośnych, nowotwory, rozrusznik serca, osoby po przeszczepach a także ciąża i okres karmienia piersią.

Polecane zabiegi

storz

Storz

Zabieg Storz pozwala na usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, wymodelowanie sylwetki, a także poprawę napięcia i elastyczności skóry.

Endermologia

Endermologia to zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystuje się w nim specjalną głowicę, którą wykonywany jest masaż ciała. Zabieg ujędrnia, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową oraz wyszczupla

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to popularna metoda usuwania niechcianego owłosienia za pomocą skoncentrowanego światła laserowego.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop