Modelowanie ust w Warszawie

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jedna z najpopularniejszych procedur medycyny estetycznej, polegająca na zwiększeniu objętości warg za pomocą wypełniacza, którym jest kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, który zapewnia jej elastyczność i jędrność, jednak z wiekiem jego poziom w organizmie maleje. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest stosowany jako wypełniacz do powiększania ust oraz innych części twarzy, takich jak zmarszczki, bruzdy czy wgłębienia. Wypełniacz ten jest podawany za pomocą cienkiej igły lub kaniuli w skórę wokół ust, gdzie zwiększa objętość tkanek, poprawiając ich wygląd i proporcje.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Usta

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Modelowanie i nawilżanie ust

Wyrównanie asymetrii ust

Wygładzenie zmarszczek palacza

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Modelowanie ust

UsługaCena od

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Dzięki modelowaniu ust kwasem hialuronowym można osiągnąć naturalny i trwały efekt, który utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Wypełniacz w postaci kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem skóry, poprawia objętość i kształt warg, a także wygładza drobne zmarszczki, dzięki czemu usta wyglądają młodziej i bardziej promiennie. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny, a sam proces trwa zaledwie kilka minut. Dzięki temu można wrócić do codziennych zajęć zaraz po zabiegu, bez konieczności rezygnacji z pracy czy życia towarzyskiego. Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i bezboleśnie poprawić wygląd swoich warg.

Przebieg zabiegu

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym zazwyczaj przebiega w kilku krokach: Konsultacja: Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz specjalizujący się w medycynie estetycznej przeprowadza szczegółową konsultację z pacjentem. W trakcie konsultacji lekarz omawia oczekiwania pacjenta, dobiera odpowiednią dawkę i rodzaj kwasu hialuronowego oraz omawia technikę zabiegu i potencjalne ryzyka i skutki uboczne. Przygotowanie: Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz oczyszcza skórę wokół ust i dezynfekuje ją. Następnie nakłada na nią krem znieczulający, który zmniejsza ból i dyskomfort. Wypełnienie: Lekarz wprowadza wypełniacz w postaci kwasu hialuronowego w okolice ust za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. W trakcie wypełniania lekarz modeluje kształt i objętość warg, zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Finalizacja: Po wypełnieniu lekarz dokonuje ostatecznej oceny kształtu i objętości warg i ewentualnie wprowadza poprawki, jeśli jest to konieczne. Następnie usuwa nadmiar wypełniacza i dezynfekuje skórę. Powrót do normalnej aktywności: Po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć, jednak przez kilka dni powinien unikać narażania skóry na działanie czynników drażniących, takich jak słońce czy ekstremalne temperatury.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Wiele osób zapewne zastanawia się, jak wygląda przygotowanie do zabiegu. Otóż, w pierwszej kolejności należy powiedzieć przede wszystkim to, że chwilę przed przeprowadzeniem zabiegu zostaje zaaplikowane znieczulenie miejscowe, aby pacjent nie odczuwał jakichkolwiek dolegliwości bólowych. W związku z tym nie ma również potrzeby wykonywania dodatkowych badań. Natomiast wszelkie dodatkowe kwestie związane z tym aspektem z całą pewnością zostaną wyjaśnione podczas konsultacji lekarskiej. Należy także pamiętać, aby przed wykonaniem zabiegu nie spożywać alkoholu.
Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest dla każdego, kto pragnie w odpowiedni sposób zmienić kształt swoich ust, ale również ich wielkość. Kwas hialuronowy nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych dla naszego zdrowia i skóry. Modelując kontur warg możemy mieć gwarancję, że nasza pewność siebie w sposób znaczący wzrośnie, jak również będziemy się czuć o wiele bardziej komfortowo. Coraz większa liczba osób decyduje się skorzystać z modelowania ust. Z zabiegu powiększania ust mogą skorzystać wszystkie osoby, które są niezadowolone z ich naturalnego wyglądu.
Zabieg powiększania i modelowania ust uchodzi za jeden z najpopularniejszych z zakresu medycyny estetycznej. Ale występują pewne przeciwwskazania. Do przeciwwskazań tych można w szczególności zaliczyć takie kwestie jak: okres trwania ciąży, karmienie piersią, borykanie się z problemem występowania choroby nowotworowej, występowanie infekcji bakteryjnej, występowanie infekcji wirusowej, występowanie infekcji grzybiczej skóry, nadmierne spożywanie alkoholu, jak również stosowanie niektórych leków.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zwiększenie objętości warg jest bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ podczas przeprowadzania takiego zabiegu zostaje wykorzystana wyłącznie najbardziej innowacyjna metoda. Dlatego każdy z pacjentów może mieć pewność, że taki zabieg nie wpłynie w niekorzystny sposób na jego zdrowie, bądź też samopoczucie. Zabieg modelowania i powiększania ust każdego roku staje się coraz bardziej popularny. Zarówno, jeżeli chodzi o kobiety, jak i o mężczyzn. Zabieg powiększania i modelowania ust uchodzi za jeden z najpopularniejszych z zakresu medycyny estetycznej. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tego zabiegu występują pewne przeciwwskazania. Do przeciwwskazań tych można w szczególności zaliczyć takie kwestie jak: okres trwania ciąży, karmienie piersią, borykanie się z problemem występowania choroby nowotworowej, występowanie infekcji bakteryjnej, występowanie infekcji wirusowej, występowanie infekcji grzybiczej skóry, nadmierne spożywanie alkoholu, jak również stosowanie niektórych leków.
Na zabieg modelowania ust warto zdecydować się w każdym momencie, gdy tylko nie jesteśmy zadowoleni z kształtu, bądź też z wielkości naszych ust. Powiększanie ust Warszawa to gwarancja uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów, jak również gwarancja bezpieczeństwa i dużej dozy komfortu. Dzięki temu zabiegowi objętość ust będzie taka, jaką byśmy sobie życzyli, ale jednocześnie będzie zachowany w pełni naturalny efekt. Efekt powiększania ust jest widoczny niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że tuż po przeprowadzeniu tego zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk. Znika on w krótkim czasie i nie jest niczym niepokojącym. Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Natomiast należy pamiętać, aby po upływie około sześciu miesięcy zdecydować się na kolejną wizytę u specjalisty, ponieważ kwas hialuronowy wraz z biegiem czasu będzie się naturalnie wchłaniał do naszego organizmu.
Zabieg modelowania ust jest w pełni bezbolesny. Dzieje się tak, ponieważ chwilę przed jego wykonaniem zostaje zastosowane znieczulenie o charakterze miejscowym, które jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Zabieg ten powoduje, że podczas jego przeprowadzania możemy poczuć się w pełni komfortowo. W obecnej chwili coraz większa liczba osób decyduje się skorzystać z modelowania ust. Wpływ na takie zjawisko ma wiele kluczowych przyczyn, ale przede wszystkim to, że odpowiednio wymodelowane usta są w stanie podnieść naszą samoocenę, jak również przyczynić się do znacznie większego komfortu naszego życia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym odbywa się przy zastosowaniu cienkiej igły, dzięki której zostaje wprowadzony preparat w nasze usta.
Po zabiegu powiększania ust należy przed kilka dni unikać wystawiania naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również nie należy w tym czasie korzystać z sauny oraz basenów. Trzeba także pamiętać, że spożywanie alkoholu około trzy dni po przeprowadzonym zabiegu nie jest wskazane, jak również palenie wyrobów tytoniowych.
Wyrobów tytoniowych nie należy palić około przez siedem dni po przeprowadzeniu zabiegu powiększania ust. Jest to istotne, ponieważ jeżeli nie zastosujemy się do tego wskazania to końcowy rezultat naszych ust może być inny, niż byśmy się go spodziewali.
Po przeprowadzeniu zabiegu polegającego na wstrzyknięciu preparatu, jakim jest kwas hialuronowy zaleca się spożywać duże ilości wody, jak również okrężnymi ruchami masować usta. Dzięki temu będą one o wiele lepiej nawilżone, a ich kontur będzie o wiele bardziej wyrazisty. Należy również pamiętać, że kwas hialuronowy stosuje się nie tylko w przypadku powiększania ust, ale również w przypadku redukcji drobnych zmarszczek. Efekt powiększania ust jest widoczny niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że tuż po przeprowadzeniu tego zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk. Znika on w krótkim czasie i nie jest niczym niepokojącym. Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Natomiast należy pamiętać, aby po upływie około sześciu miesięcy zdecydować się na kolejną wizytę u specjalisty, ponieważ kwas hialuronowy wraz z biegiem czasu będzie się naturalnie wchłaniał do naszego organizmu.
Nie zaleca się spożywania kawy przez jedną dobę przed przeprowadzeniem zabiegu modelowania ust. Tak samo sytuacja wygląda ze spożywaniem alkoholu, bądź też napojów energetycznych.

Polecane zabiegi

Toksyna botulinowa

Stosowane na tzw. kurze łapki, zmarszczki pionowe i poziome na czole oraz wokół ust, oddziałują pozytywnie, zmniejszając napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za ich tworzenie.

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop