Dermapen w Warszawie

Dermapen Warszawa i to inna nazwa zabiegu mezoterapii mikroigłowej, która polega na wykonywaniu mikro nakłuć skóry za pomocą odpowiedniego urządzenia. Dzięki temu pobudzone zostają wszelkie procesy naprawcze skóry odpowiadające za jej regenerację i odmładzanie.

Czas trwania zabiegu

60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Brzuch
Ciało
Pośladki
Uda

Sugerowana ilosc

3 - 6

Efekty zabiegów

Wyrównanie kolorytu skóry

Spłycenie drobnych zmarszczek

Zwiększenie elastyczności skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Dermapen

UsługaCena od
Dermapen - brzuch699 Umów sie
Dermapen - dekolt 599 Umów sie
Dermapen - skóra głowy659 Umów sie
Dermapen - szyja599 Umów sie
Dermapen - twarz699 Umów sie
Dermapen - twarz + szyja1099 Umów sie
Dermapen - twarz + szyja + dekolt1319 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg Dermapen to zabieg cechujący się wysoką skutecznością bez konieczności podejmowania mocnej ingerencji w strukturę skóry Działanie zabiegu opiera się o wykorzystanie naturalnych procesów naprawczych i odmładzających, które prowokowane są poprzez liczne mikrouszkodzenia skóry. Wykorzystując możliwości automatycznego nakłuwania skóry możliwe jest uzyskanie wielu długofalowych rezultatów w obrębie danego obszaru zabiegowego. Działanie tych zabiegów w głównej mierze polega na pobudzeniu naturalnej produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego. Po zabiegu skóra twarzy, szyi i dekoltu jest napięta, odżywiona i promienna. Wymienne igły i bezpieczne warunki gwarantują sterylność zabiegu.

Przebieg zabiegu

Zabieg Dermapen to zabieg cechujący się wysoką skutecznością bez konieczności podejmowania mocnej ingerencji w strukturę skóry. Jaki efekty pozwoli nam uzyskać Dermapen? Zabieg Dermapen jest skuteczny dzięki zwiększonej produkcji kolagenu w skórze na skutek mikrourazów naskórka, który zostaje pobudzany do pracy. Zabieg wykonany w odpowiednim cyklu pozwala uzyskać niezwykle widoczne efekty. W połączeniu z odpowiednią substancją czynną pozwala uzyskać niezwykle miarodajne rezultaty w postaci odmłodzonej i odświeżonej skóry twarzy, szyi, ciała czy dekoltu. Mają one wpływ na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Po zabiegach mezoterapii na twarz możemy liczyć na zredukowanie cieni pod oczami, zmniejszenie widoczności blizn oraz poprawienie owalu twarzy. Za pomocą urządzenia dermapen pobudzone zostają naturalne procesy regeneracyjne, które pozwalają uzyskać wiele korzyści, takie jak między innymi rewitalizacja oraz odmłodzenie.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Jaki efekty pozwoli nam uzyskać dermapen? Zabieg dermapen jest skuteczny dzięki zwiększonej produkcji kolagenu w skórze na skutek mikrourazów naskórka, który zostaje pobudzany do pracy. Zabieg wykonany w odpowiednim cyklu pozwala uzyskać niezwykle widoczne efekty. W połączeniu z odpowiednią substancją czynną pozwala uzyskać niezwykle miarodajne rezultaty w postaci odmłodzonej i odświeżonej skóry twarzy, szyi, ciała czy dekoltu. Mają one wpływ na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Po zabiegach mezoterapii na twarz możemy liczyć na zredukowanie cieni pod oczami, zmniejszenie widoczności blizn oraz poprawienie owalu twarzy. Za pomocą urządzenia dermapen pobudzone zostają naturalne procesy regeneracyjne, które pozwalają uzyskać wiele korzyści, takie jak między innymi rewitalizacja oraz odmłodzenie.
Dla kogo wskazany jest zabieg dermapen? Zabieg dermapen jest przeznaczony szczególnie dla osób borykających się z bliznami potrądzikowymi, utratą jędrności, wiotkością skóry, ale nie tylko. Dlatego też sprawdzi się on również u osób z widocznymi porami skóry oraz zmarszczkami mimicznymi. W tym przypadku nie ma górnej ani dolnej granicy wieku dla tego zabiegu. Istotne są tutaj wskazania do wykonania zabiegu oraz pożądane rezultaty. Twarz, szyja dekolt to miejsca o szczególnym znaczeniu. To właśnie tutaj widoczne są pierwsze objawy starzenia i zmęczenia, które pogłębiają się wraz z wiekiem. Skutecznym sposobem radzenia sobie z tymi problemami są odpowiednie zabiegi przy użyciu dermapen i odpowiednich substancji czynnych. Jest to o wiele lepsza alternatywa dla wielu zabiegów estetycznych mocno ingerujących w skórę.
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu dermapen. Dermapen przy pomocy pulsujących igieł pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głębsze warstwy naskórka. Co ciekawsze działania te nie dają niepożądanych działań ubocznych, dodatkowo są one w pełni bezpieczne dla skóry. Wyjątkiem jest okres nasilenia trądziku, opryszczki i stanów zapalnych, które są istotnym przeciwwskazaniem do zabiegu. Są nim również okres ciąży i karmienie piersią. Zabieg dermapen długo utrzymuje dobry wygląd skóry, dzięki czemu wygląda ona na niezwykle promienną i odżywioną.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Nowo powstałe włókna kolagenowe pozwolą odbudować strukturę skóry. W zabiegach medycyny estetycznej zabiegi z użyciem urządzenia dermapen cieszą się ogromną popularnością. Istotny jest również czas leczenia, który nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji oraz zapewnia szybkie i naturalne rezultaty. Wysoka precyzja urządzenia pozwala dostosować grubość igieł, ich długość oraz szybkość nakłuć idealnie do potrzeb danego pacjenta. Dlatego urządzenie to daje tak widoczne rezultaty w odbudowie skóry.
Kwestie związane z długością nakłuwania skóry są w pełni zależne od danego przypadku, wybranej okolicy do zabiegu oraz ewentualnej reakcji skóry na mikrourazy. Dlatego też przeprowadzania serii zabiegów możliwe jest stopniowe zwiększanie głębokości nakłuć dla uzyskania lepszych rezultatów. Na głębokość nakłuć wpływ ma przede wszystkim rodzaj wybranego obszaru zabiegowego. Im jest ono płytsze, tym mniejsza jest głębokość nakłuć, od 0,25 do 1,5 mm w okolicy twarzy, szyi i dekoltu. Z kolei w innych miejscach ciała szczególnie tam, gdzie skóra jest grubsza, wykonywany jest zabieg z użyciem 2,5 mm długości.
Zabieg trwa zwykle od 30 do 45 minut. Dodatkowo można go połączyć z innymi zabiegami, takimi jak osocze bogatopłytkowe. Stosując terapie łączone możliwe jest uzyskanie o wiele bardziej satysfakcjonujących rezultatów. Zabieg dermapen nie jest zabiegiem mocno bolesnym. Niemniej jednak stosowana jest maść znieczulająca mająca na celu zredukować wszelkie nieprzyjemne odczucia związane z mikronakłuwaniem. Ma to wpływ na większy komfort zabiegu.
Aby zabieg dermapen był odpowiednio skuteczny konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów. Dlatego też, by móc cieszyć się kompleksowymi efektami terapii konieczne jest wykonanie od 3 do 6 zabiegów mezoterapii mikroigłowej w odstępach 2-4 tygodniowych. Tylko wtedy możemy zaobserwować cały mechanizm działania urządzenia dermapen. Efekty zabiegu są trwałe ze względu na naturalne pobudzenie skóry do regeneracji. Jednak na wskutek wielu czynników i codziennych czynności nasza skóra ulega wiotczeniu. Dlatego też zastosowanie odpowiedniej profilaktyki regeneracyjnej w obrębie skóry jest często koniecznością. Wraz z wiekiem spada ilość komórek kolagenowych i elastyny. Warto więc wykorzystać możliwości fizjologicznej indukcji kolagenu, jaką oferuje nam zabieg mezoterapii mikroigłowej.
Po wykonaniu zabiegu możliwe jest odczuwanie pieczenia oraz zaczerwienienia w obszarze zabiegowym. W kolejnym dniu stan ten może się utrzymywać w mniejszym natężeniu. W kolejnych dniach możemy zaobserwować nieznaczne złuszczanie naskórka. W tym czasie konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów nawilżających skórę. Pełne ukojenie skóry następuje po około 5 dniu po zabiegu. Wtedy też widoczne są pierwsze efekty jednostkowego zabiegu w postaci widocznego odżywienia oraz poprawy stanu skóry.
Ostateczny rezultat zabiegu widoczny jest dopiero po miesiącu od przeprowadzenia zabiegu lub serii zabiegów, w zależności od danego przypadku. Kwestie te są w pełni indywidualne, ponieważ każda skóra reaguje w inny sposób na zabieg z użyciem dermapena, co przekłada się na uzyskane efekty oraz ich trwałość. Po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii efekty zabiegu będą widoczne przez około rok. Po tym czasie warto zdecydować się na wykonanie zabiegu przypominającego, który pozwoli cieszyć się uzyskanymi rezultatami zdecydowanie dłużej.
Bezpośrednio po zabiegu niewskazane jest dotykanie rękami obszarów skóry po mikronakłuwaniu. W ciągu kilku następnych dni skóra będzie się mocno regenerować oraz widocznie złuszczać i regenerować, w tym przypadku mocno wskazane jest silne nawilżanie skóry delikatnymi i odżywczymi kremami. To naturalne procesy polegające na wzmożonej regeneracji skóry, która pobudzona poprzez liczne mikro urazy skóry powoduje wzmożoną odbudowę komórek skóry.

Polecane zabiegi

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny głęboko oczyszcza i złuszcza skórę, dzięki czemu naskórek jest wygładzony i miękki, a cera zyskuje na jędrności. Zastosowanie kwasów pomaga w usunięciu przebarwień, likwidowaniu blizn i leczeniu trądziku.

Laserowe leczenie trądziku

Laser wpływa na obkurczenie rozszerzonych porów, pomaga w normalizacji pracy gruczołów łojowych oraz niszczy bakterie, które są przyczyną występowania trądziku pospolitego.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest zabiegiem, który ma na celu dostarczenie skórze substancji nawilżających, odżywczych i regenerujących. Wnikając głęboko w warstwy skórne, powoduje poprawę jej wyglądu. Regeneruje, ujędrnia, spłyca zmarszczki i redukuje niedoskonałości.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop