Nici liftingujące w Warszawie

Nici liftingujące to zabieg wpływający na ujędrnienie skóry, gwarantuje długotrwały efekt liftingu tworząc naturalne "rusztowanie" skóry.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Poprawa owalu twarzy

Przywrócenie trójkąta młodości

Wygładzenie bruzd

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Nici liftingujące

UsługaCena od
Nici - lifting twarzy1999 Umów sie
Nici - rewitalizacja twarz + szyja1999 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Nici liftingujące Warszawa to w pełni bezpieczny zabieg pozwalający uzyskać widoczne i trwałe rezultaty Nici liftingujące PDO wykonane są z polidioksanonu (stosowanego w medycynie w formie wchłanialnych szwów chirurgicznych) o działaniu pobudzającym skórę do produkcji kolagenu. Dodatkowo ze względu na napięcie skóry pozwalają uzyskać widoczny efekt liftingu. Wykorzystując nici możliwe jest wykonanie liftingu twarzy, uniesienie brwi oraz zredukowanie bruzd, zmarszczek oraz podniesienie piersi. Z zabiegu nici mogą skorzystać kobiety już po 30 roku życia. Nici PDO są w pełni degradowane, dzięki czemu rozpuszczają się w organizmie bez żadnych negatywnych czynników ubocznych. To doskonałe rozwiązanie w trosce o promienną i młodą skórę w każdym wieku. Nici liftingujące PDO utrzymują się i działają przez okres około 8 miesięcy. Z kolei pełne efekty zabiegu utrzymują się przez okres nawet 2 lata, co czyni go doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów liftingujących

Przebieg zabiegu

Nici liftingujące Warszawa to w pełni bezpieczny zabieg pozwalający uzyskać widoczne i trwałe rezultaty. Przed przeprowadzeniem zabiegu konieczna jest fachowa konsultacja lekarska, podczas której specjalista oceni, czy jest wskazanie do wykonania zabiegu oraz dobierze odpowiedni rodzaj nici w zależności od oczekiwanych rezultatów, oraz miejsca zabiegowego. Bezpośrednio przed zabiegiem konieczne jest zrezygnowanie z przyjmowania substancji rozszerzających krew, takich jak alkohol, kawa i aspiryna. Ograniczenie lub zaprzestanie ich przyjmowania na kilka dni przed wykonaniem zabiegu pozwoli zminimalizować wystąpienie niechcianych odczynów w obrębie skóry. Stąd też jeśli pacjentka spodziewa się wystąpienia krwawienia miesiączkowego w dniu zabiegu, konieczne jest poinformowanie o tym lekarza wykonującego zabieg.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabieg z użyciem nici liftingujących polecany jest osobom już po 30 roku życia w momencie wystąpienia widocznych zmarszczek oraz widocznego starzenia się skóry. Nie ma górnej granicy wieku do wykonania tego typu zabiegu ponieważ są to kwestie w pełni indywidualne. Zabieg ten niesie za sobą niskie ryzyko powikłań, dzięki czemu może być stosowany w zasadzie w każdym przypadku, u pacjentów w różnym wieku i z innymi problemami. Nie unieruchamia mięśni mimicznych twarzy, dzięki czemu twarz wygląda w pełni naturalnie. Zachowany zostaje odpowiedni owal twarzy oraz jędrność skóry. Miękka tkanka zostaje zregenerowana w sposób trwały. Po zastosowaniu nici twarz nabiera odpowiedniego wyglądu. To odpowiednie rozwiązanie na naturalny lifting.
Przed przeprowadzeniem zabiegu konieczna jest fachowa konsultacja lekarska, podczas której specjalista oceni, czy jest wskazanie do wykonania zabiegu oraz dobierze odpowiedni rodzaj nici w zależności od oczekiwanych rezultatów, oraz miejsca zabiegowego. Bezpośrednio przed zabiegiem konieczne jest zrezygnowanie z przyjmowania substancji rozszerzających krew, takich jak alkohol, kawa i aspiryna. Ograniczenie lub zaprzestanie ich przyjmowania na kilka dni przed wykonaniem zabiegu pozwoli zminimalizować wystąpienie niechcianych odczynów w obrębie skóry. Stąd też jeśli pacjentka spodziewa się wystąpienia krwawienia miesiączkowego w dniu zabiegu, konieczne jest poinformowanie o tym lekarza wykonującego zabieg.
Bezpośrednio po zabiegu zauważalne jest znaczne napięcie i uniesienie skóry w obszarach zabiegowych. Efekt ten może wzmocnić się w czasie. Nici liftingujące PDO pozwalają zachować naturalny wygląd miejsca poddanego zabiegowi, zapewniając odpowiednie napięcie i efekty estetyczne zbliżone do tych, które uzyskamy wykonując lifting twarzy. Jakość skóry oraz owal twarzy ulega znacznej poprawie po około 6 tygodniach.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Jak najbardziej, zabieg z użyciem nici liftingujących jest w pełni bezpieczny niezależne od wybranego przypadku. Zapewnia elastyczność skóry bez konieczności użycia skalpela. Zastosowane nici mają działanie stymulujące produkcję kolagenu, co pozytywnie wpływa na uzyskane rezultaty w dłuższej perspektywie czasu. Sam zabieg przeprowadzany z użyciem nici liftingujących PDO jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu w całości wchłania się do organizmu. Początkowe lekkie zaczerwienienie po zabiegu jest chwilowe i nie powinno być powodem do żadnych obaw. Efekt zabiegu za pomocą nici jest niezwykle widoczny i utrzymuje się nawet do 2 lat.
Nici liftingujące wykonane są z materiału PDO używanej od wielu lat w medycynie, w formie doskonale znanych nam rozpuszczalnych szwów chirurgicznych. Zaczynają się one rozpuszczać po około 6 miesiącach od zabiegu, niemniej jednak stymulują do pracy kolagen i elastynę, co powoduje wzmocnienie naturalnych linii napięcia skóry. W całości znikają po upływie 8 miesięcy a całość zabiegu widoczna jest jeszcze przez następne dwa lata
Nie ma obaw co do finalnego wyglądu po wykonaniu zabiegu liftingującego. Z początku mocne napięcie twarzy jest widoczne, jednak z czasem staje się ono mniej wyraźne i w pełni naturalne. Dodatkowo mimika twarzy pozostaje dokładnie taka sama jak była. Co prawda w przypadku klasycznego liftingu chirurgicznego tego typu problemy mogą się pojawić, niemniej jednak nici PDO zapewniają w pełni naturalne rezultaty oparte o naturalne wsparcie procesów regeneracyjnych.
Pierwsze efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po jego zakończeniu. Niemniej jednak proces regeneracyjny produkcji nowego kolagenu w skórze następuje pomiędzy 14 a 30 dniem. Wtedy właśnie widoczne są pełne efekty zabiegu liftingującego. Największą korzyścią stosowana nici liftingujących jest długi okres stymulacji naturalnego kolagenu. Dlatego też pomimo tego, iż nici PDO zostają wchłonięte w okresie 8 miesięcy, efekt zabiegu widoczny jest przez około 2 lata. Nie ma tutaj mowy o przerysowanym rezultacie, całość prezentuje się lekko i naturalnie.
Zdecydowanie warto połączyć zabieg nici liftingujących z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odpowiednie połączenie maksymalizuje efekt uniesienia twarzy. Jednak warto zachować odpowiedni odstęp pomiędzy zabiegami, wynoszący około 10 do 1 dni. Wykonując zabiegi laserowe, wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego należy poczekać aż nici ułożą się w skórze.

Polecane zabiegi

mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi.

Fotona 4D

Fotona 4D to laserowy lifting twarzy uzyskiwany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

Zaffiro

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, wygładza zmarszczki, oczyszcza i odżywia skórę. Likwiduje wiotką skórę, zwiększa zawartość kolagenu. Poprawia owal twarz.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop