Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego Wrocław

Ujędrnienie i wypełnienie warg sromowych niezawodnym sposobem na suchość pochwy.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

4-8

Efekty zabiegów

Rewitalizacja

Wypełnienie

Zwalczanie suchości

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego

UsługaCena od
Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego1399 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym polega na wstrzyknięciu preparatu autologicznego, czyli pochodzącego od pacjentki w wargi sromowe większe. Z tego względu zabieg jest w pełni bezpieczny dla pacjentki i nie powoduje uczuleń oraz innych negatywnych skutków ubocznych. Ponadto, dzięki użyciu krwi pacjentki, zabieg nie niesie za sobą przenoszenia chorób krwiopodobnych takich jak HIV czy HPV. Głównym zadaniem rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym jest pobudzenie procesów fizjologicznych warg sromowych dzięki zawartych w osoczu trombocytach. W efekcie zabieg poprawia stan błon śluzowych oraz skóry, dzięki pobudzeniu naskórka i śluzówek do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego oraz stymulacji naczynek krwionośnych. Te procesy wzmacniają i odmładzają ściany pochwy a także przywracają jej odpowiednie nawilżenie.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest wykonywany podczas znieczulenia miejscowego. Na wargi sromowe aplikowana jest maść znieczulająca na około 20 minut przed zabiegiem. Następnie, od pacjentki pobierana jest jedna ampułka krwi i zostaje ona umieszczona w separatorze, gdzie poddawana jest wirowaniu. W taki sposób uzyskuje się bogatopłytkowe osocze, które zostaje podane płytko w skórę warg sromowych większych. Wstrzyknięć dokonuje się również w śluzówkę przedsionka pochwy za pomocą mezoterapii. Całość procedury trwa około 30 minut.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przed zabiegiem niezbędne jest odbycie kwalifikacji do zabiegu podczas wizyty kwalifikacyjnej z lekarzem ginekologiem. W trakcie spotkania lekarz nakreśla szczegółowy przebieg zabiegu oraz informuje o spodziewanym efekcie końcowym. Podczas rozmowy jest analizowana motywacja pacjentki oraz przeprowadzany jest wywiad zdrowotny, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Podczas kwalifikacji zostanie zweryfikowana aktualna ocena czystości pochwy. Badanie wykonuje lekarz ginekolog podczas konsultacji.
Jest kilka wskazań, które zalecają rewitalizację warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego. Przemawiają za tym nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne, przede wszystkim związane codziennym dyskomfortem, odczuwanym przez suchą skórę łechtaczki i warg sromowych. Dodatkowym wskazaniem do zabiegu jest ogólne rozluźnienie warg sromowych, spowodowane nacięciem krocza podczas porodu. Zabieg przyczynia się również do zniwelowania dolegliwości związanych z okresem przed i pomenopauzalnym, skutecznie redukuje suchość pochwy oraz jej swędzenie. Rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym może również stanowić naturalny i bezpieczny sposób na odmłodzenie oraz wzmocnienie miejsc intymnych.
– Ciąża i okres laktacji
– Aktywna infekcja narządów płciowych
– Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
– Choroby krwi oraz nosicielstwo wirusów HBV, HCV, HIV
– Przyjmowanie leków rozrzedzających krew lub leków sterydowych
– Zaburzenia krzepnięcia krwi
– Nieprawidłowe wyniki cytologii

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg jest zwykle przeprowadzany z zastosowaniem miejscowego znieczulenia, więc nie powinien być zbyt bolesny. Pacjenci mogą odczuwać lekkie ukłucia lub dyskomfort podczas wprowadzania mikronakłuć.
Możliwe skutki uboczne to obrzęk, zaczerwienienie, pieczenie lub swędzenie w obszarze zabiegowym, ale zwykle są one łagodne i przemijają w ciągu kilku dni.
Pacjenci zwykle zauważają poprawę jakości skóry i warg sromowych większych w ciągu kilku tygodni po zabiegu, a ostateczne wyniki mogą być widoczne po około 2-3 miesiącach.
Efekty zabiegu mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i stanu skóry pacjenta. W niektórych przypadkach pacjenci mogą potrzebować powtórzenia zabiegu po około 6-12 miesiącach, aby utrzymać efekty.

Polecane zabiegi

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Laser wykazuje bardzo precyzyjne działanie powodując odparowanie zmiany skórnej i zamknięcie naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym niepożądane krwawienie. Zmiany skórne typu polipy, kłykciny kończyste (brodawki weneryczne) czy grudki odcinamy za pomocą wiązki lasera.

Wypełnienie warg sromowych większych

Uzyskany efekt to przede wszystkim odżywienie, nawilżenie skóry, staje się ona lśniąca, jędrna i gładka. Wargi uwypuklają się i powiększają.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop