+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego Wrocław

Ujędrnienie i wypełnienie warg sromowych niezawodnym sposobem na suchość pochwy – zabieg już dostępny we Wrocławiu

Rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym polega na wstrzyknięciu preparatu autologicznego, czyli pochodzącego od pacjentki w wargi sromowe większe. Z tego względu zabieg jest w pełni bezpieczny dla pacjentki i nie powoduje uczuleń oraz innych negatywnych skutków ubocznych. Ponadto, dzięki użyciu krwi pacjentki, zabieg nie niesie za sobą przenoszenia chorób krwiopodobnych takich jak HIV czy HPV. Głównym zadaniem rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym jest pobudzenie procesów fizjologicznych warg sromowych dzięki zawartych w osoczu trombocytach. W efekcie zabieg poprawia stan błon śluzowych oraz skóry, dzięki pobudzeniu naskórka i śluzówek do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego oraz stymulacji naczynek krwionośnych. Te procesy wzmacniają i odmładzają ściany pochwy a także przywracają jej odpowiednie nawilżenie.

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego Wrocław

Zabieg przywraca naturalne pH pochwy, wzmacnia jej strukturę i ukrwienie a także poprawia jej ogólny wygląd, co z kolei przekłada się na zwiększony komfort życia seksualnego i dobrego samopoczucia pacjentki.

Zabieg jest wykonywany podczas znieczulenia miejscowego. Na wargi sromowe aplikowana jest maść znieczulająca na około 20 minut przed zabiegiem. Następnie, od pacjentki pobierana jest jedna ampułka krwi i zostaje ona umieszczona w separatorze, gdzie poddawana jest wirowaniu. W taki sposób uzyskuje się bogatopłytkowe osocze, które zostaje podane płytko w skórę warg sromowych większych. Wstrzyknięć dokonuje się również w śluzówkę przedsionka pochwy za pomocą mezoterapii. Całość procedury trwa około 30 minut.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem niezbędne jest odbycie kwalifikacji do zabiegu podczas wizyty kwalifikacyjnej z lekarzem ginekologiem. W trakcie spotkania lekarz nakreśla szczegółowy przebieg zabiegu oraz informuje o spodziewanym efekcie końcowym. Podczas rozmowy jest analizowana motywacja pacjentki oraz przeprowadzany jest wywiad zdrowotny, mający na celu wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Podczas kwalifikacji zostanie zweryfikowana aktualna ocena czystości pochwy. Badanie wykonuje lekarz ginekolog podczas konsultacji.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Jest kilka wskazań, które zalecają rewitalizację warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego. Przemawiają za tym nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne, przede wszystkim związane codziennym dyskomfortem, odczuwanym przez suchą skórę łechtaczki i warg sromowych. Dodatkowym wskazaniem do zabiegu jest ogólne rozluźnienie warg sromowych, spowodowane nacięciem krocza podczas porodu. Zabieg przyczynia się również do zniwelowania dolegliwości związanych z okresem przed i pomenopauzalnym, skutecznie redukuje suchość pochwy oraz jej swędzenie. Rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym może również stanowić naturalny i bezpieczny sposób na odmłodzenie oraz wzmocnienie miejsc intymnych.

Jakie efekty daje zabieg ?

Po zabiegu skóra okolic intymnych jest dużo silniej ukrwiona oraz elastyczna. Jej wzmocnienie powoduje zwiększoną odporność na uszkodzenia i otarcia. Dzięki regeneracji śluzówki, odzyskuje ona prawidłowy poziom nawilżenia. Zabieg przyczynia się również do zmniejszenia bólu i świądu okolic intymnych. Ponadto, skóra w tych okolicach wygląda młodziej dzięki zwiększonej objętości warg sromowych większych. Te efekty można zauważyć już po pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się w granicach roku. Celem uzyskania długotrwałego efektu zaleca się zastosowanie serii 3 zabiegów.

Przeciwskazania do zabiegu

Podczas wywiadu lekarz ginekolog wykluczy przeciwwskazania do poddania się zabiegowi. Do najczęstszych należą:

 • Ciąża i okres laktacji
 • Aktywna infekcja narządów płciowych
 • Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
 • Choroby krwi oraz nosicielstwo wirusów HBV, HCV, HIV
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew lub leków sterydowych
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Nieprawidłowe wyniki cytologii

Opinie klientek po zabiegu

Po nacięciu krocza została mi brzydka blizna, której bardzo wstydziłam się przed moim mężem. Nie wiedziałam jednak w jaki sposób się jej pozbyć a bałam się poddać operacji. Przekonałam się jednak do zabiegu rewitalizacji warg sromowych z użyciem osocza bogatopłytkowego i nie żałuję. Jestem już pół roku po zabiegu wyglądam tam jak nowa! Z chęcią powtórzę zabieg.

Po czterdziestce ciało zaczyna się zmieniać. Również w okolicach intymnych zauważyłam wyraźną wiotkość skóry, która powodowała dyskomfort podczas codziennych czynności. Koleżanka poleciła mi rewitalizacje z użyciem naturalnego osocza bogatopłytkowego. Od razu po zabiegu mogłam wrócić do pracy a dziś mogę cieszyć się młodą i napiętą skórą w tamtych okolicach.

Bardzo wstydziłam się moich okolic intymnych po urodzeniu dziecka. Wargi sromowe były wiotkie a skóra straciła swoje napięcie. Zdecydowałam się na wykonanie zabiegu rewitalizacji okolic intymnych z użyciem osocza bogatopłytkowego. Dziś bardzo cenię sobie tę metodę, regularnie ją stosuje i polecam przyjaciółkom, które podobnie jak kiedyś ja – nie przepadają za swoimi okolicami intymnymi.

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego

Likwidacja dolegliwości okolic intymnych

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego

Technologia w służbie zdrowia

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego

Mezoterapia dedykowana okolicom intymnym

Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego

Rewitalizacja z użyciem osocza

Cennik Rewitalizacja warg sromowych większych z użyciem osocza bogatopłytkowego Wrocław

OpisCena
Rewitalizacja z użyciem osocza bogatopłytkowego 1199 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy podczas zabiegu nacina się okolice intymne?

Nie. Zabieg polega na aplikacji koncentratu bogatopłytkowego w okolice intymne pacjentki za pomocą igły. Wcześniej zostaje ono uzyskane dzięki pobraniu krwi oraz poddaniu jej procesowi odwirowania. Do wykonania zabiegu nie jest więc konieczne nacinanie skóry czy innych tkanek.

Czy zabieg rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym jest bezpieczny dla zdrowia?

Tak. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem pozyskiwanym z krwi pacjentki. Jeśli nie jest ona chora, nosicielką nowotworów lub wirusów krwi typu HPV czy HIV, aplikacja jej osocza jest całkowicie bezpieczna. Ewentualność występowania przeciwwskazań do wykonania zabiegu ustala lekarz ginekolog podczas wizyty kwalifikującej. Udziela również szczegółowych informacji na temat zabiegu.

W jakim wieku powinnam poddać się zabiegowi rewitalizacji?

Zabieg rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym może wykonać kobieta w każdym wieku. Z uwagi na to, iż zabieg przeprowadzany jest przy użyciu naturalnego preparatu uzyskanego z krwi pacjentki, rewitalizacja jest procesem bezpiecznym dla zdrowia i korzystnym w dowolnym momencie życia. Zagęszczenie i odżywienie skóry warg sromowych mniejszych zwiększa jakość życia seksualnego oraz poprawia estetykę pochwy, w związku z tym z pewnością nie zaszkodzi pacjentce, a wręcz może jej pomóc.

Dlaczego osocze bogatopłytkowe działa tak dobrze?

Płytki krwi, czyli komórki aktywują procesy naprawcze uszkodzonych wcześniej tkanek. To właśnie one są zawarte w odpowiednio opracowanym osoczu, które aplikowane jest pacjentce. Płytki krwi są odpowiedzialne za produkcje tzw. czynnika wzrostu, który z kolei stymuluje fibroblasty do produkcji elastyny oraz kolagenu. Oprócz tego, aktywują również komórki macierzyste, które biorą czynny udział w procesie regeneracji skóry. Dzięki podaniu osocza w skórze zaczynają powstawać nowe naczynia krwionośne, a te z kolei odpowiadają za dotlenienie i odżywienie komórek skóry. To właśnie dzięki tym procesom skóra po aplikacji osocza bogatopłytkowego wygląda na młodszą i zdrowszą.

W jaki sposób wstrzykuje się osocze bogatopłytkowe?

Istnieje kilka sposobów na aplikacje osocza bogatopłytkowego. Najczęściej wybieranym sposobem jest mezoterapia, czyli mikronakłuwanie skóry na głębokość około 2-3 mm. Stosuje się również wstrzykiwanie liniowe.

Czy alergicy mogą poddać się zabiegowi?

Tak. Podanie koncentratu z osocza nie powoduje reakcji obronnej organizmu, ponieważ nie zostaje do niego wprowadzona nieznana substancja. W związku z tym, osocze bogatopłytkowe można z powodzeniem stosować u alergików, osób wrażliwych a także atopowych. Taka procedura nie niesie za sobą ryzyka wywołania szoku lub reakcji alergicznej organizmu.

Jakie są przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu?

Najważniejszymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu rewitalizacji warg sromowych za pomocą osocza bogatopłytkowego są choroby krwi oraz okres ciąży lub laktacji. Do innych czynników, które mogą wpłynąć na negatywną ocenę kwalifikacyjną przez lekarza ginekologa są choroby nowotworowe, choroby krwi i nosicielstwo wirusów HIV, HPV i HBV, przyjmowanie na stałe leków rozrzedzających krew, aktywna choroba układu rodnego i infekcja okolic intymnych. Dodatkowym elementem dyskwalifikującym częściowo jest trwająca miesiączka. Przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu są określane podczas wywiadu oraz badania, przeprowadzonego z lekarzem ginekologiem podczas wizyty kwalifikacyjnej.

Czy podczas zabiegu jest wstrzykiwana krew pacjentki?

Nie. Chociaż zdjęcia wykonane bezpośrednio po zabiegu mogą sprawiać wrażenie, iż doszło do aplikacji krwi, w rzeczywistości jest to osocze bogatopłytkowe. Winą powszechności tej opinii jest branża reklamowa, ukazująca w sposób nieprawdziwy sam zabieg a także opisująca w nieprofesjonalny sposób na czym on polega. Wiele reklam nie koncentruje się na najistotniejszej kwestii, którą jest izolacja osocza bogatopłytkowego od innych elementów zawartych w krwi. Pod skórę wstrzykuje się tylko niektóre składniki krwi, które zamiast czerwonego mają kolor żółto-biały.

Ile razy powinnam poddać się zabiegowi, aby zauważyć efekty?

Efekty zabiegu widoczne są już po około tygodniu od zakończenia zabiegu. Jego efekty utrzymują się około roku od zabiegu. Celem zoptymalizowania efektu końcowego zaleca się wykonanie zabiegu rewitalizacji 3 razy.

Co powinnam robić po zabiegu?

Zaleca się unikania uprawiania sportu oraz współżycia przez okres 10 dni od zabiegu. Przez tydzień od zabiegu powinno się również unikać korzystania z publicznych basenów i jacuzzi. Podczas miesiączki należy unikać używania tamponów.

Kiedy należy powtórzyć zabieg?

Zabieg można powtórzyć już po kilku tygodniach. Powtórzenie zabiegu przyczyni się do zwiększenia trwałości efektu końcowego.

Czy bezpośrednio po zabiegu mogę krwawić?

Tak. W kilka dni po zabiegu może wystąpić nieznaczne krwawienie a także opuchnięcie okolic intymnych. Dodatkowo, w miejscach nakłuć mogą pojawić się lekkie zasinienia. Objawy ustąpią po okolo 5-7 dniach.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.