Skyclinic Wroclaw

Odkrywanie piękna zaczyna się tutaj

Sky Clinic to jedyne takie miejsce, które zostało stworzone dla osób ceniących sobie unikatowy styl, elegancję i szczyptę luksusu.

Odkrywanie piękna zaczyna się tutaj Wrocław

Sky Clinic to jedyne takie miejsce, które zostało stworzone dla osób ceniących sobie unikatowy styl, elegancję i szczyptę luksusu.

Jesteśmy oddani estetyce

Nowoczesna klinika

Klinika Sky Clinic wyróżnia się na tle innych placówek o podobnej ofercie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Świadczyć o tym może status „Diamentowej kliniki”, który został jej przyznany przez system ARTAS USA. Ponadto personel kliniki wyróżnia się prowadzeniem szkoleń z transplantacji włosów dla innych lekarzy.

Nasi pacjenci są pod opieką specjalistów nie tylko z zakresu transplantacji włosów, ale także chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

gabinet

Profesjonalne gabinety

Nasze gabinety zostały dostosowane do najbardziej zaawansowanych zabiegów. Dodaliśmy szczególnych starań, aby ta przestrzeń była jak najprzyjemniejsza i komfortowa dla nawet najbardziej wymagających.

Posiadamy również nowoczesne sprzęty gwarantujące najlepszą jakość usług. JESTEŚMY DUMNI Z TEGO, ŻE JAKO NIELICZNI, WPROWADZAMY DO POLSKI innowacyjne TECHNOLOGIE W DZIEDZINIE LASEROTERAPII ORAZ SZEROKO POJĘTEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Naszą klinikę tworzą fantastyczni eksperci

W Sky Clinic skupiamy się na efektach, dlatego pracuje tu zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gwarancją doskonałej opieki medycznej.

Kosmetolodzy i Trycholodzy

Lekarze i zespół medyczny

Sięgamy po więcej

Diamentowa Klinika ARTAS

Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie i jesteśmy niezmiernie dumni mogąc być „Diamentową Kliniką”! Wpływ na wybór SkyClinic jako najlepszej Kliniki w Europie miała:

  • Jakość wykonanych zabiegów
  • Ilość przeprowadzonych transplantacji włosów (osiągnęliśmy najlepszy wynik w Europie wraz z klinikami w Madrycie i Paryżu)
  • Szybkość i precyzja pracy
  • Stworzenie w naszej Klinice Oddziału Szkoleniowego robota ARTAS dla klinik z Europy, które szkolą u nas swoje zespoły medyczne (lekarzy od transplantacji oraz techników)

Centrum Szkoleniowe Artas

SkyClinic posiada międzynarodowe wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELLENCE, które jest przyznawane dla najlepszych klinik na świecie. Dzięki temu wyróżnieniu SkyClinic dołączyło do grona Centralnych Punktów Szkoleniowych ARTAS.

W Europie status taki został przyznany jeszcze klinikom w Madrycie i Paryżu. Jako jedna z trzech wiodących klinik transplantacji włosów w Europie wykonujących zabiegi robotem ARTAS SkyClinic regularnie gości zespoły medyczne ze starego kontynentu, które zdobywają wiedzę z zakresu pracy z robotem medycznym ARTAS.

Umów się na wizytę
w Sky Clinic

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Trycholog skontaktuje się z Tobą, odpowie na wszystkie pytania i wspólnie z Tobą wybierze dogodny termin konsultacji.

Akceptuję regulamin i politykę prywatności.
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Shop