Termolifting ZAFFIRO w Warszawie

Zabieg Zaffiro skutecznie wygładza zmarszczki, ale też wyraźnie odmładza skórę dzięki pobudzeniu włókien kolagenowych. Już po pierwszym zabiegu skóra jest napięta i rozświetlona, drobne zmarszczki znikają, a w skórze zwiększa się ilość kolagenu. Lifting termiczny przywraca gęstość skórze bez użycia skalpela.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Szyja
Dekolt

Sugerowana ilosc

3 - 4 zabiegi

Efekty zabiegów

Poprawa owalu twarzy

Dotlenienie i odżywienie skóry

Ujędrnienie skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Termolifting ZAFFIRO

UsługaCena od
Zaffiro - Brzuch999 Umów sie
Zaffiro - Dekolt749 Umów sie
Zaffiro - Dłonie519 Umów sie
Zaffiro - Kolana599 Umów sie
Zaffiro - Podbródek559 Umów sie
Zaffiro - Szyja559 Umów sie
Zaffiro - Twarz699 Umów sie
Zaffiro - Twarz + podbródek929 Umów sie
Zaffiro - Twarz + szyja1019 Umów sie
Zaffiro twarz+szyja+dekolt1399 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zaffiro pozwala na intensywne pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych, co skutkuje pozbyciem się zmarszczek Przed zabiegiem skóra zostaje dokładnie oczyszczona, następnie badany jest jej stan. W kolejnym etapie wykonuje się peeling wodny, który skutecznie usuwa martwy naskórek. Kosmetolog po ocenie rodzaju i stanu skóry dobiera dedykowane preparaty. Główną częścią zabiegu jest termolifting Zaffiro, który zaczyna się nałożeniem specjalnego żelu chłodzącego, który ma koić skórę i zapobiegać podrażnieniom podczas termoliftingu. Specjalna głowica urządzenia Zaffiro zrobiona ze szlachetnego szkła szafirowego emituje podczerwień o długości fali 750-1800 nm. Podczerwień pobudza syntezę włókien kolagenowych w skórze. Na końcu skóra jest chłodzona przy pomocy coolera.

Przebieg zabiegu

Po zabiegu Zaffiro skóra staje się naturalnie napięta, pozbawiona zmarszczek, wygładzone zostają bruzdy wargowo nosowe. Zaffiro nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z wyspecjalizowanym kosmetologiem. Wywiad ma na celu wykluczyć przeciwskazania oraz dobrać pożądaną ilość zabiegów w serii, aby uzyskać zadowalające efekty. Bezpośrednio przed Zaffiro zaleca się suplementować witaminę C. Kosmetolog wykonuje demakijaż oraz dokładnie oczyszcza skórę, w miejscu działania głowicy Zaffiro.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Termolifting Zaffiro dedykowany jest osobom, które zauważyły pierwsze zmarszczki, opadające policzki oraz spadek gęstości skóry. Zaffiro stosuje się zarówno na twarz, jak i na wszystkie pozostałe partie ciała. Skutecznie wygładza zmarszczki na dekolcie, szyi, ale też przywraca jędrność skóry na udach, brzuchu oraz na ramionach. Zabieg Zaffiro polecany jest osobom po redukcji masy ciała, ale też po ciąży. Również osoby, które chciałyby poprawić owal twarzy, zniwelować wiotkość skóry — powinny rozważyć termolifting.
Zaffiro nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z wyspecjalizowanym kosmetologiem. Wywiad ma na celu wykluczyć przeciwskazania oraz dobrać pożądaną ilość zabiegów w serii, aby uzyskać zadowalające efekty. Bezpośrednio przed Zaffiro zaleca się suplementować witaminę C. Kosmetolog wykonuje demakijaż oraz dokładnie oczyszcza skórę, w miejscu działania głowicy Zaffiro.
Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR pierwsze efekty zabiegu widoczne są niemal od razu. Jest to możliwe, ponieważ podczerwień dociera do głębokich warstw skóry właściwej i powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, co pobudza organizm do intensywnej produkcji kolagenu. Zmarszczki zostają wygładzone bez zastosowania wypełniaczy. Zwiększona zostaje elastyczność skóry, dochodzi do rozświetlenia skóry oraz jej napięcia. Zabieg Zaffiro poprawia owal twarzy, niweluje oznaki starzenia.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Działanie światła podczerwonego na wybranej partii ciała jest całkowicie bezbolesne. Głowica Zaffiro ze szkła szafirowego, emitująca światło podczerwone, wykorzystywana w bezinwazyjnym liftingu powoduje podgrzanie skóry oraz tkanek. Jednak w trakcie zabieg Zaffiro stosuje się zaawansowany system chłodzący, który ma za zadanie schłodzić wybrany obszar ciała. Zastosowanie żelu chłodzącego w trakcie pracy głowicy sprawia, że klient nie odczuwa efektu podgrzania skóry. Efekt termiczny jest skutecznie ograniczany, dlatego klient nie odczuwa nieprzyjemnych doznań w trakcie zabiegu, chroni to również naskórek przed uszkodzeniem. Dzięki specjalnie dobranej długości fali Zaffiro jest bezpieczne i bezinwazyjne, nie dochodzi do uszkodzenia skóry, tkanek ani naczyń krwionośnych.
Zabieg Zaffiro na twarz jest najczęściej wybierany, ale równie spektakularne efekty widoczne są na innych obszarach ciała. Termolifting można zastosować wszędzie tam, gdzie widoczna jest utrata jędrności skóry w wyniku procesu starzenia. Zaffiro doskonale działa na zwiotczałą skórę na brzuchu. W przypadku ud — modeluje obszar, zwiększa napięcie i elastyczność skóry bez zabiegów laserowych. Zabieg wykonany na wewnętrznej stronie ramion powoduje podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje wymodelowaniem sylwetki. Wraz z wiekiem piersi mogą tracić swoją naturalną jędrność. Wybór tego obszaru ciała sprawia, że piersi delikatnie podnoszą się, widoczne jest napięcie i elastyczność skóry.
Ilość zabiegów Zaffiro zależy od gęstości skóry twarzy i ciała, ale też od jej stanu i głębokości zmarszczek. Już pierwszy zabieg wyraźnie poprawia owal twarzy, zmniejsza bruzdy wargowo nosowe oraz niweluje opadające policzki. Kosmetolog podczas wywiadu i oceny stanu skóry klienta określa orientacyjną liczbę zabiegów w danej serii. Zwykle ta liczba oscyluje między 1-2 zabiegami dla twarzy. Nieco więcej zabiegów wymagają inne partie ciała, jak np. brzuch lub uda. Końcowy efekt odmłodzenia skóry najlepiej widać do paru miesięcy po skończonej serii zabiegów. Między seriami należy zachowywać odpowiedni odstęp, jest to około 30 dni. Podczas tego okresu dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych.
Zaffiro dociera do głębokich warstw skóry właściwej. Tam powoduje obkurczanie kolagenowych włókien. Część promieni podczerwonych wnika w głąb tkanek, gdzie dochodzi do podgrzewania ich. Efekt zwiększania ciepła w tkankach jest całkowicie normalnym i pożądanym zjawiskiem. Fala podczerwieni o pierwotnej długości wpływa pozytywnie na komórki skóry właściwej, dochodzi do głębokich warstw skóry. Silnie stymuluje fibroblasty, które intensywnie zaczynają tworzyć nowe włókna kolagenowe. Co ważne, nie dochodzi do uszkodzenia komórek, tkanek, nerwów, ani naczyń. Skóra niedługo po zabiegu wygląda naturalnie i promiennie. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu w organizmie poprawia się wygląd skóry oraz jej struktura, ale też jej napięcie. Działanie podczerwieni na skórze twarzy i ciała jest całkowicie bezpieczne i przebadane.
Zaffiro nie powinno być wykonane na skórach opalonych, dlatego decydując się na zabieg, należy ograniczyć kąpiele słoneczne i korzystanie z solarium minimum 14 dni przed zabiegiem. Warto jednak zaznaczyć, że zabieg można wykonywać o dowolnej porze roku, również latem. Termolifting Zaffiro nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu nie trzeba ograniczać codziennej aktywności. Należy jedynie ograniczyć przez 2 tygodnie ekspozycje na intensywne światło oraz nie powinno się korzystać z solarium. Suplementacja witaminy C wzmacnia efekty zabiegu Zaffiro. Skóra bezpośrednio po zabiegu może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, dlatego zaleca się stosować lekkie i naturalne kosmetyki do jej pielęgnacji. W pierwszych dnia zaleca się zrezygnować z peelingów skóry.
Zaffiro daje trwałe efekty. Pierwsze rezultaty widoczne są od razu, ale kolagen tworzy się nawet do 6 miesięcy po ostatniej wizycie w klinice. Z dnia na dzień skóra staje się gęstsza, naturalnie napięta. Przez ten okres dochodzi do intensywnej odbudowy w tkankach, w efekcie czego zmarszczki ulegają spłyceniu. Warto pamiętać, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego rezultaty mogą być odmienne u różnych osób. Zabieg można powtarzać po pewnym czasie, aby spotęgować jego efekty.
.

Polecane zabiegi

Wolumetria

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy wygląd.

mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa, to zabieg, który pokochały kobiety – jej zadaniem jest wprowadzenie w głąb skóry substancji odżywczych, które nie mogą się tam dostać przy zastosowaniu kremów. Dzięki niej możemy cieszyć się zdrową, odżywioną i jędrną skórą, pełną naturalnego blasku.

Laserowy lifting

Laserowe odmładzanie twarzy ma na celu przywrócenie naskórkowi właściwego napięcia oraz pobudzeniu do pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny za pomocą odpowiednio dobranych wiązek laserowych.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop