Trychologia Wrocław

Odkrywanie piękna zaczyna się tutaj

Sky Clinic to jedyne takie miejsce, które zostało stworzone dla osób ceniących sobie unikatowy styl, elegancję i szczyptę luksusu.

Trychologia Wrocław

Trycholog w Sky Clinic specjalizujący się w diagnozowaniu, leczeniu i poprawie stanu włosów oraz skóry głowy. Obszar działania obejmuje różne dolegliwości związane z włosami i skórą głowy, takie jak przetłuszczanie się włosów i skóry, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca, łysienie androgenowe oraz inne schorzenia trychologiczne.

Kompleksowa opieka o piękno Twoich włosów!

Piękne włosy z trychologiem w Sky Clinic

Nadmierne wypadanie włosów jest jednym z najczęstszych problemów, z którym pacjenci zwracają się do trychologa. Nasz zespół trychologów przeprowadza szczegółowe badania skóry głowy, diagnozuje różne choroby trychologiczne, takie jak łysienie androgenowe, łysienie plackowate, łupież, łojotokowe zapalenie skóry, a także inne schorzenia skóry głowy. Opracowujemy indywidualne terapie, które mogą obejmować mezoterapię skóry głowy, terapię laserową, suplementację, dietoterapię oraz stosowanie odpowiednich preparatów.

Jako trycholodzy w Sky Clinic, ściśle współpracujemy zarówno z lekarzami, jak i kosmetologami, aby zapewnić naszym pacjentom zaawansowane terapie oraz kompleksowe podejście do problemów związanych z włosami i skórą głowy. Nasza współpraca między specjalistami pozwala nam na skuteczne dostosowanie terapii i opracowanie spersonalizowanych planów leczenia.

Trycholog Wrocław

Profesjonalne gabinety

Nasze gabinety zostały dostosowane do najbardziej zaawansowanych zabiegów. Dodaliśmy szczególnych starań, aby ta przestrzeń była jak najprzyjemniejsza i komfortowa dla nawet najbardziej wymagających.

Posiadamy również nowoczesne sprzęty gwarantujące najlepszą jakość usług. JESTEŚMY DUMNI Z TEGO, ŻE JAKO NIELICZNI, WPROWADZAMY DO POLSKI innowacyjne TECHNOLOGIE W DZIEDZINIE LASEROTERAPII ORAZ SZEROKO POJĘTEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Naszą klinikę tworzą fantastyczni eksperci

W Sky Clinic skupiamy się na efektach, dlatego pracuje tu zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gwarancją doskonałej opieki medycznej.

Trycholodzy

Lekarze i zespół medyczny

Sięgamy po więcej

Diamentowa Klinika ARTAS

Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie i jesteśmy niezmiernie dumni mogąc być „Diamentową Kliniką”! Wpływ na wybór SkyClinic jako najlepszej Kliniki w Europie miała:

  • Jakość wykonanych zabiegów
  • Ilość przeprowadzonych transplantacji włosów (osiągnęliśmy najlepszy wynik w Europie wraz z klinikami w Madrycie i Paryżu)
  • Szybkość i precyzja pracy
  • Stworzenie w naszej Klinice Oddziału Szkoleniowego robota ARTAS dla klinik z Europy, które szkolą u nas swoje zespoły medyczne (lekarzy od transplantacji oraz techników)

Centrum Szkoleniowe Artas

SkyClinic posiada międzynarodowe wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELLENCE, które jest przyznawane dla najlepszych klinik na świecie. Dzięki temu wyróżnieniu SkyClinic dołączyło do grona Centralnych Punktów Szkoleniowych ARTAS.

W Europie status taki został przyznany jeszcze klinikom w Madrycie i Paryżu. Jako jedna z trzech wiodących klinik transplantacji włosów w Europie wykonujących zabiegi robotem ARTAS SkyClinic regularnie gości zespoły medyczne ze starego kontynentu, które zdobywają wiedzę z zakresu pracy z robotem medycznym ARTAS.

Umów się na wizytę
w Sky Clinic

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Trycholog skontaktuje się z Tobą, odpowie na wszystkie pytania i wspólnie z Tobą wybierze dogodny termin konsultacji.

Akceptuję regulamin i politykę prywatności.
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Shop