+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Fala uderzeniowa - STORZ we Wrocławiu

Modelowanie sylwetki za pomocą fali uderzeniowej STORZ we Wrocławiu!

Zabiegi z użyciem fali uderzeniowej STORZ to absolutny hit na rynku kosmetycznym i medycyny estetycznej. Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Fala STORZ charakteryzuje się bardzo dużym ciśnieniem, które dodatkowo bardzo szybko wzrasta względem ciśnienia na zewnątrz otaczających tkanek. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach. Zabieg nie ogranicza w wykonywaniu codziennych aktywności.

Fala uderzeniowa - STORZ we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Fala uderzeniowa - STORZ we Wrocławiu

Zapomnij o cellulicie z pomocą fali uderzeniowej STORZ we Wrocławiu!

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem, a także dokonywana jest ocena grubości tkanki tłuszczowej jak również liczne pomiary, mające dać jak najpełniejszy obraz rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w organizmie. Sam zabieg jest zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny, stąd nie jest wymagane używanie znieczulenia przed i w trakcie zabiegu z użyciem fali uderzeniowej STORZ. Ocenie podlega zarówno tkanka tłuszczowa jak i obecność cellulitu. W trakcie wykonywania zabiegu wykorzystywane są fale o odpowiednio dobranej mocy, tak aby z jak największą, ale wciąż bezpieczną dawką rozbić niepożądaną tkankę tłuszczową, która następnie jest metabolizowana na drodze procesów naprawczych organizmu, a następnie z niego usuwana. Na miejsce poddawane zabiegowi jest nakładany specjalny żel, który ma za zadanie zmniejszyć opór, jaki występuje pomiędzy powietrzem a skórą, dzięki czemu fala akustyczna nie ulega odbiciu tak, jak uczyniłaby to bez środowiska wodnego, a następnie bez trudu pokonuje barierę między dwoma różnymi ośrodkami, jakimi w tym momencie jest żel (woda) oraz ciało stałe (skóra, tkanka mięśniowa i tłuszczowa). Całkowity czas zabiegu wynosi około pół godziny do nawet 60 minut.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez kosmetologa
 • Części ciała: uda, pośladki, ciało
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Fala uderzeniowa - STORZ Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu nie wymaga podejmowania żadnych szczególnych działań. Przed samym rozpoczęciem serii zabiegów odbędzie się szczegółowy wywiad ze specjalistą, który nie tylko oceni ilość, rozmieszczenie i stopień zmian, jakie zachodzą w organizmie, ale i doradzi optymalną ilość zabiegów. Szczególnie ważne jest, aby tego dnia nie smarować miejsc przygotowanych do zabiegu żadnymi kremami upiększającymi. Należy także od razu poinformować o zażywanych ewentualnie na stałe lekach, jak również o tych, które przyjęliśmy bezpośrednio do 8 godzin przed zabiegiem, aby wykluczyć ewentualne działania niepożądane.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg jest dedykowany przede wszystkim kobietom z uwagi na ich tendencję do powstawania cellulitu, któremu sprzyja różnica w budowie organizmu żeńskiego i męskiego. Powodem jest sposób układania się w ciele włókien kolagenowych: u panów są one ułożone ukośnie i znajdują się bardziej powierzchownie, natomiast panie mają je położone głębiej i mają ułożenie pionowe, co predysponuje do powstawania cellulitu.

Na zabieg warto się zdecydować również w procesie odchudzania, bowiem fale wibracyjne nie tylko rozbiją zbędną tkankę tłuszczową, ale i poprawią w danym miejscu ukrwienie jak również przepływ limfy, a co za tym idzie, zmobilizują organizm do wzmożonych procesów regeneracyjnych.

W przypadku obniżonej lub utraconej jędrności skóry zabieg z użyciem fali uderzeniowej STORZ pozwoli przywrócić jej dawną funkcjonalność.

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści po wykonaniu zabiegów z falą uderzeniową STORZ są widoczne niemal po pierwszym razie. Należą do nich:

 • zwiększony metabolizm tkankowy
 • poprawa krążenia krwi w obrębie tkanek i drenażu limfy
 • działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe
 • redukcja cellulitu
 • modelowanie sylwetki
 • ujędrnienie skóry
 • usunięcie nadmiaru wody z organizmu
 • wyrównywanie nierówności po przebytej liposukcji

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

 • otwarte rany na skórze
 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • ostre infekcje i stany gorączkowe
 • wszczepiony rozrusznik serca oraz metale w okolicach poddawanych zabiegowi
 • zakrzepowe zapalenie żył
 • osteoporoza
 • gruźlica

Opinie klientek po zabiegu

Joanna, 40 lat, Wrocław

Moje uda wyglądały jak skórka pomarańczy, a co gorsza, miałam okropną tendencję do puchnięcia jak balon, szczególnie kiedy zbliżał się okres. Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić i zapisałam się na zabiegi z falą uderzeniową STORZ. Efekty są rewelacyjne, wszyscy moi znajomi pytają jaką stosuję dietę, a ja w końcu znów czuję się piękna, młoda i atrakcyjna!

Mariola, 35 lat, Ruda Śląska

Wstydziłam się swojego ciała, zwłaszcza kiedy po niedawno przebytej ciąży straciło ono swoją jędrność, stało się obwisłe, a przy okazji nie mogłam zgubić tych paru dodatkowych kilogramów, co sprawiało, że czułam się brzydka, gruba i nieatrakcyjna. Diety i ćwiczenia nie dawały zadowalającego efektu, aż w końcu któraś z moich koleżanek z pracy powiedziała mi, żebym spróbowała nowej metody, zabiegów z falą uderzeniową STORZ. To był strzał w dziesiątkę, już po pierwszych zabiegach widziałam różnicę! Serdecznie polecam każdemu, kto zmaga się z nadmiarem tłuszczyku!

Krzysztof, 38 lat, okolice Wrocławia

Nie byłem zadowolony ze swojej sylwetki, a nie jestem aż tak wytrwały, aby regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne. Zresztą, moja praca nie daje mi nawet zbyt wiele czasu na taką aktywność, a mimo to widziałem, jak coraz bardziej i bardziej przybieram na wadze. Postanowiłem spróbować terapii z falą uderzeniową STORZ i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Moje ciało wygląda zdecydowanie lepiej, a waga stanęła w miejscu.

Fala uderzeniowa - STORZ

Fizykalne modelowanie ciała

Fala uderzeniowa - STORZ

Wyszczuplanie i przebudowa skóry podczas 1 wizyty

Fala uderzeniowa - STORZ

Antycellulitowy drenaż ciała

Fala uderzeniowa - STORZ

Napięcie i ujędrnienie skóry

Cennik Fala uderzeniowa - STORZ we Wrocławiu

OpisCena
Storz - fala akustyczna - boczki 439 zł
Storz - fala akustyczna - brzuch 439 zł
Storz - fala akustyczna - brzuch + boczki 609 zł
Storz - fala akustyczna - całe uda 769 zł
Storz - fala akustyczna - pośladki 439 zł
Storz - fala akustyczna - ramiona 279 zł
Storz - fala akustyczna - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bezpieczny?

Oczywiście, zabieg z użyciem fali uderzeniowej STORZ jest bezpieczny i bezbolesny, a także nie narusza ciągłości skóry. Jeżeli jest wykonywany w certyfikowanym miejscu pod okiem odpowiednio przeszkolonej osoby, nie ma żadnych powodów do obaw.

Jak fala akustyczna działa na ciało?

Fala akustyczna sprawia, że tkanki ulegają rytmicznym drganiom, zależnym oczywiście od parametrów, jakie ustawimy na samym początku zabiegu. Dzięki temu niwelowane jest zbędne napięcie mięśniowe, jak również pobudzane krążenie krwi i limfy, co sprzyja nie tylko zwiększonej wymianie gazowej, ale i transportowi substancji odżywczych, co z kolei pozytywnie wpływa na tempo metabolizmu.

Ile czasu trwa taki zabieg?

W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta i okolicy ciała, na która jest wykonywany, czas zabiegu waha się od 30 do 60 minut.

Jaka jest sugerowana seria zabiegów?

Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji i celów, jakie postawił przed sobą pacjent jak i opinii specjalisty, ale ogólnie optymalną dawką jest zlecenie od 6 do 12 zabiegów z użyciem fali uderzeniowej STORZ.

Jestem osobą niepełnoletnią, czy mogę poddać się zabiegowi?

Niestety, osoby niepełnoletnie nie mogą poddawać się zabiegowi z wykorzystaniem fali uderzeniowej, gdyż może to negatywnie wpływać na chrząstki wzrostowe u młodych ludzi, a co za tym idzie, zaburzyć proces wzrostowy całego organizmu.

Jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu z falą uderzeniową STORZ?

Przede wszystkim należy prowadzić zdrowy tryb życia, to znaczy dbać o regularne spożywanie posiłków, dobrze zbilansowanych, najlepiej z jak największą ilością warzyw i owoców, unikając produktów wysoko przetworzonych. Równie ważne jest, aby pić co najmniej dwa litry wody dziennie i uprawiać regularnie aktywność fizyczną. Te czynniki sprawią, że efekty, jakie uda się uzyskać podczas zabiegów z użyciem fali uderzeniowej STORZ utrzymają się na długi czas.

W jakich odstępach mogę wykonywać kolejne zabiegi?

Jest to kwestia indywidualna, jednak zalecany minimalny czas, który musi upłynąć pomiędzy jednym zabiegiem a drugim wynosi około 3 dni. W tym czasie w organizmie powinny zajść zmiany dążące do zmetabolizowania rozbitej tkanki tłuszczowej podczas poprzedniego zabiegu.

Mam cellulit wodny. Czy mogę poddać się zabiegowi z użyciem fali uderzeniowej STORZ?

Jak najbardziej. Wyróżnia się trzy główne rodzaje cellulitu, to jest wodny, tłuszczowy oraz cyrkulacyjny. Na wszystkie te typy można stosować zabiegi z falą uderzeniową STORZ i spodziewać się znakomitych efektów redukujących niedoskonałości skóry, jak również modelujących sylwetkę i nadających jej upragniony wygląd i kształt.

Czy mężczyźni również mogą korzystać z danego zabiegu?

Jak najbardziej! Nie ma ograniczeń w stosowaniu zabiegu tylko do jednej płci. Jeżeli istnieją wskazania do wykonania takiego zabiegu i jednocześnie nie ma przeciwwskazań, które uniemożliwiałyby przeprowadzenie danej procedury, to jak najbardziej można się zapisywać na wizytę i umawiać na pierwsze zabiegi.

Jestem w ciąży, czy mogę się poddać zabiegowi?

Ciąża jest jednym z przeciwwskazań do zabiegu, a więc niestety nie. Fala uderzeniowa STORZ różni się od fal używanych w diagnostyce prenatalnej, stąd też w trosce o zdrowie przyszłego dziecka zaleca się odłożenie zabiegów na późniejszy czas.

Jak działa fala dźwiękowa na moje ciało?

Fala uderzeniowa lub inaczej fala akustyczna to fala, która niesie w sobie bardzo dużą energię o unikatowej zdolności do wprowadzania tkanek w harmoniczne drgania, które występują po sobie naprzemiennie (rozciąganie i kurczenie się). Te wahania o zmiennej częstotliwości umożliwiają rozchodzenie się fali w obrębie tkanek miękkich, jakimi są skóra, mięśnie a także tkanka tłuszczowa. Dlatego efektem takich działań jest likwidacja bólów napięciowych, rozluźnienie tkanek, poprawa ich ukrwienia, poprawa krążenia limfy, a co za tym idzie, pobudzenie do odnowy i regeneracji co sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, napięta i jędrna, a w konsekwencji: zdrowsza.

Na jakie obszary ciała mogę wybrać tę kurację?

Fala uderzeniowa STORZ jest szczególnie polecana dla osób, które chciałyby modelować swoją sylwetkę w obrębie brzucha, miednicy, pośladków i ud. Jednak należy pamiętać, aby nie stosować fali bezpośrednio na kości, gdyż może dojść do ich uszkodzenia! (Jedynym wyjątkiem jest usuwanie ostrogi piętowej czy też niwelowanie schorzeń typu łokieć tenisisty za pomocą fali akustycznej).

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Zabieg ONDA sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, zabieg redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona