Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu

Zabiegi z użyciem fali uderzeniowej STORZ to absolutny hit na rynku kosmetycznym i medycyny estetycznej. Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Fala STORZ charakteryzuje się bardzo dużym ciśnieniem, które dodatkowo bardzo szybko wzrasta względem ciśnienia na zewnątrz otaczających tkanek. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach. Zabieg nie ogranicza w wykonywaniu codziennych aktywności.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

3 - 10

Efekty zabiegów

Redukcja cellulitu

Zmniejszenie tkanki tłuszczowej

Rozluźnienie mięśni

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik STORZ

UsługaCena od
Storz - Brzuch469 Umów sie
Storz - Brzuch + boki649 Umów sie
Storz - Całe uda819 Umów sie
Storz - Pośladki469 Umów sie
Storz - Ramiona299 Umów sie
Storz - Uda przód/tył469 Umów sie
Storz - Uda wew/zew 469 Umów sie
Storz - fala akustyczna - boczki439 Umów sie
Storz - fala akustyczna - brzuch439 Umów sie
Storz - fala akustyczna - brzuch + boczki609 Umów sie
Storz - fala akustyczna - całe uda769 Umów sie
Storz - fala akustyczna - pośladki439 Umów sie
Storz - fala akustyczna - ramiona279 Umów sie
Storz - fala akustyczna - uda - przód/tył/wewn/zewn439 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem, a także dokonywana jest ocena grubości tkanki tłuszczowej jak również liczne pomiary, mające dać jak najpełniejszy obraz rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w organizmie. Sam zabieg jest zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny, stąd nie jest wymagane używanie znieczulenia przed i w trakcie zabiegu z użyciem fali uderzeniowej STORZ. Ocenie podlega zarówno tkanka tłuszczowa jak i obecność cellulitu.

Przebieg zabiegu

W trakcie wykonywania zabiegu wykorzystywane są fale o odpowiednio dobranej mocy, tak aby z jak największą, ale wciąż bezpieczną dawką rozbić niepożądaną tkankę tłuszczową, która następnie jest metabolizowana na drodze procesów naprawczych organizmu, a następnie z niego usuwana. Na miejsce poddawane zabiegowi jest nakładany specjalny żel, który ma za zadanie zmniejszyć opór, jaki występuje pomiędzy powietrzem a skórą, dzięki czemu fala akustyczna nie ulega odbiciu tak, jak uczyniłaby to bez środowiska wodnego, a następnie bez trudu pokonuje barierę między dwoma różnymi ośrodkami, jakimi w tym momencie jest żel (woda) oraz ciało stałe (skóra, tkanka mięśniowa i tłuszczowa). Całkowity czas zabiegu wynosi około pół godziny do nawet 60 minut w zależności od ilości opracowywanych partii.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przygotowanie do zabiegu nie wymaga podejmowania żadnych szczególnych działań. Przed samym rozpoczęciem serii zabiegów odbędzie się szczegółowy wywiad ze specjalistą, który nie tylko oceni ilość, rozmieszczenie i stopień zmian, jakie zachodzą w organizmie, ale i doradzi optymalną ilość zabiegów. Szczególnie ważne jest, aby tego dnia nie smarować miejsc przygotowanych do zabiegu żadnymi kremami upiększającymi. Należy także od razu poinformować o zażywanych ewentualnie na stałe lekach, jak również o tych, które przyjęliśmy bezpośrednio do 8 godzin przed zabiegiem, aby wykluczyć ewentualne działania niepożądane.
Zabieg jest dedykowany przede wszystkim kobietom z uwagi na ich tendencję do powstawania cellulitu, któremu sprzyja różnica w budowie organizmu żeńskiego i męskiego. Powodem jest sposób układania się w ciele włókien kolagenowych: u panów są one ułożone ukośnie i znajdują się bardziej powierzchownie, natomiast panie mają je położone głębiej i mają ułożenie pionowe, co predysponuje do powstawania cellulitu. Na zabieg warto się zdecydować również w procesie odchudzania, bowiem fale wibracyjne nie tylko rozbiją zbędną tkankę tłuszczową, ale i poprawią w danym miejscu ukrwienie jak również przepływ limfy, a co za tym idzie, zmobilizują organizm do wzmożonych procesów regeneracyjnych. W przypadku obniżonej lub utraconej jędrności skóry zabieg z użyciem fali uderzeniowej STORZ pozwoli przywrócić jej dawną funkcjonalność.
Otwarte rany na skórze.
Ciąża.
Choroby nowotworowe.
Ostre infekcje i stany gorączkowe.
Wszczepiony rozrusznik serca oraz metale w okolicach poddawanych zabiegowi.
Zakrzepowe zapalenie żył.
Osteoporoza.
Gruźlica.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Fala uderzeniowa STORZ może być stosowana do leczenia szeregu stanów medycznych, w tym bólu pleców, bólu szyi, bólu stawów, bólu mięśni, bólu barku, zapalenia ścięgna, zapalenia mięśni, bólu łokcia tenisisty, bólu pięty, zespołu cieśni nadgarstka, a także do leczenia niektórych zaburzeń erekcji i skutków cellulitu.
Zabieg może być nieco niekomfortowy, ale zazwyczaj jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Można zastosować miejscowe znieczulenie, aby zmniejszyć dyskomfort.
Zazwyczaj nie jest wymagany okres rekonwalescencji i pacjenci mogą wrócić do normalnych aktywności od razu po zabiegu.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Polecane zabiegi

Endermologia

Endermologia to zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystuje się w nim specjalną głowicę, którą wykonywany jest masaż ciała. Zabieg ujędrnia, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową oraz wyszczupla

Onda

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą.

Schwarzy

Metoda ta wyzwala intensywne skurcze dogłębnie stymulując mięśnie i powodując przy tym lipolizę w komórkach tłuszczowych, która finalnie prowadzi do redukcji nadmiernych kilogramów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop