Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

System ONDA wykorzystuje specjalne mikrofale CoolwavesTM, aby te dotarły do komórek tłuszczowych, skutecznie je rozbijając, a następnie usuwając je w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych. Urządzenie sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, przyrząd redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona. System chłodzenia sprawia, że cały proces jest dla pacjenta znacznie bardziej komfortowy. Po wszystkim nie jest wymagana rekonwalescencja.

Czas trwania zabiegu

40 - 120 minut

Czesci ciala

Ciało
Podbródek

Sugerowana ilosc

3 - 6

Efekty zabiegów

Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik ONDA

UsługaCena od
Onda - Boki1169 Umów sie
Onda - Bryczesy1169 Umów sie
Onda - Brzuch1169 Umów sie
Onda - Brzuch + boki2329 Umów sie
Onda - Ramiona1169 Umów sie
Onda - kolana1169 Umów sie
Onda - plecy 1169 Umów sie
Onda - uda przód lub tył lub wewn. lub zewn.1169 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zaraz przed samym zabiegiem dokładnie czyści się obszar, który będzie podlegał procesowi. W wybranym obrębie stosuje się produkty ułatwiające przewodzenie fali, po czym obszar zabiegowy masuje się głowicą, która emituje fale elektromagnetyczne. Podczas trwania zabiegu pacjent może czuć delikatne mrowienie i/lub ciepło.

Przebieg zabiegu

Zanim zostanie rozpoczęta seria zabiegów, kosmetolog musi przeprowadzić dokładny wywiad z pacjentem, który ma na celu wykluczyć wszystkie ewentualne przeciwwskazania. Oprócz tego, osoba prowadząca zabieg określa grubość tkanki tłuszczowej w miejscu, które podlega leczeniu, w celu dobrania odpowiednich parametrów zabiegowych. Jeśli chodzi o ilość serii, przeważnie są to 4 zabiegi z 2-4 tygodniowymi odstępami, jednak może ta liczba ulec zmianie, w zależności od zaawansowania otłuszczenia i życzenia pacjenta.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Podczas zabiegu pacjent nie może posiadać żadnej biżuterii Należy oczyścić skórę z wszelakich balsamów Zanim dojdzie do zabiegu, wybrane miejsca są fotografowane. Dzięki temu można kontrolować postępy Bezpośrednio przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza wywiad, który ma na celu wykluczenie opcjonalnych przeciwwskazań Podczas trwania terapii może ukazać się rumień skóry, który przemija po kilku godzinach.
Najlepiej wykonać serię zabiegów, a nawet terapię łączoną w sytuacji, gdy mimo utraty dużej ilości kilogramów poprzez dietę i wysiłek fizyczny, ciało dalej wymaga modelowania. Dzięki maszynowej liposukcji ONDA skóra nie będzie obwisła i nie będzie powstawał na ciele cellulit.
Choroby żył (zapalenie żył, zakrzepica żylna czy zakrzepowe zapalenie żył) Choroby neurologiczne Implanty/posiadanie rozrusznika serca Nowotwory Niewydolność wątroby oraz/lub nerek Ciąża/okres karmienia piersią Infekcje (bakteryjne, grzybicze lub wirusowe) i stany zapalne skóry Cukrzyca stopnia 1 i 2 Skaza krwotoczna Wysoki poziom cholesterolu oraz/lub trójglicerydów we krwi Nierealne oczekiwania

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA jest najczęściej stosowana do redukcji tłuszczu w obszarach takich jak uda, brzuch, biodra, ramiona, plecy i podbródek.
Tak, liposukcja falą magnetyczną – ONDA jest bezpieczna i nieinwazyjna. Zabieg jest niebolesny, nie wymaga nacięć ani szwów, co minimalizuje ryzyko powikłań.
Tak, liposukcja falą magnetyczną – ONDA usuwa trwałe komórki tłuszczowe, co oznacza, że ​​efekt jest długotrwały. Jednakże, aby utrzymać wyniki, pacjenci powinni utrzymać zdrowy styl życia.
Podczas zabiegu można odczuć lekkie mrowienie i ciepło w obszarze poddawanym zabiegowi.
Nie ma specjalnych zaleceń dotyczących rekonwalescencji, ale zaleca się unikanie długiego wystawiania się na słońce i aktywności fizycznej przez kilka dni po zabiegu.
Tak, zabieg może być łączony z innymi metodami redukcji tkanki tłuszczowej, takimi jak liposukcja lub kriolipoliza, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Polecane zabiegi

storz

Storz

Zabieg Storz pozwala na usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, wymodelowanie sylwetki, a także poprawę napięcia i elastyczności skóry.

Endermologia

Endermologia to zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystuje się w nim specjalną głowicę, którą wykonywany jest masaż ciała. Zabieg ujędrnia, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową oraz wyszczupla

Shwarzy

Metoda ta wyzwala intensywne skurcze dogłębnie stymulując mięśnie i powodując przy tym lipolizę w komórkach tłuszczowych, która finalnie prowadzi do redukcji nadmiernych kilogramów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop