+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Liposukcja falą magnetyczną to innowacyjny sposób na walkę z tłuszczem, dostępny we Wrocławiu.

System ONDA wykorzystuje specjalne mikrofale CoolwavesTM, aby te dotarły do komórek tłuszczowych, skutecznie je rozbijając, a następnie usuwając je w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych. Urządzenie sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, przyrząd redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona. System chłodzenia sprawia, że cały proces jest dla pacjenta znacznie bardziej komfortowy. Po wszystkim nie jest wymagana rekonwalescencja.

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Nieinwazyjne, krótkie, komfortowe, bezbolesne i przede wszystkim skuteczne wyszczuplanie jest teraz możliwe – dzięki technologii ONDA.

Zanim zostanie rozpoczęta seria zabiegów, kosmetolog musi przeprowadzić dokładny wywiad z pacjentem, który ma na celu wykluczyć wszystkie ewentualne przeciwwskazania. Oprócz tego, osoba prowadząca zabieg określa grubość tkanki tłuszczowej w miejscu, które podlega leczeniu, w celu dobrania odpowiednich parametrów zabiegowych.

Zaraz przed samym zabiegiem dokładnie czyści się obszar, który będzie podlegał procesowi (jeśli zajdzie potrzeba, należy również takowe miejsce ogolić z nadmiaru włosów). W wybranym obrębie dodatkowo stosuje się produkty ułatwiające przewodzenie fali, po czym obszar zabiegowy masuje się głowicą, która emituje fale elektromagnetyczne. Podczas trwania zabiegu pacjent może czuć delikatne mrowienie i/lub ciepło.

Jeśli chodzi o ilość serii, przeważnie są to 4 zabiegi z 2-4 tygodniowymi odstępami, jednak może ta liczba ulec zmianie, w zależności od zaawansowania otłuszczenia i życzenia pacjenta.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 10-40 Minut
 • Wykonywany przez kosmetologa
 • Części ciała: Ciało
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów Indywidualnie

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Podczas zabiegu pacjent nie może posiadać żadnej biżuterii

Należy oczyścić skórę z wszelakich balsamów

Zanim dojdzie do zabiegu, wybrane miejsca są fotografowane. Dzięki temu można kontrolować postępy

Bezpośrednio przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza wywiad, który ma na celu wykluczenie opcjonalnych przeciwwskazań

Podczas trwania terapii może ukazać się rumień skóry, który przemija po kilku godzinach.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Najlepiej wykonać serię zabiegów, a nawet terapię łączoną w sytuacji, gdy mimo utraty dużej ilości kilogramów poprzez dietę i wysiłek fizyczny, ciało dalej wymaga modelowania. Dzięki maszynowej liposukcji ONDA skóra nie będzie obwisła i nie będzie powstawał na ciele cellulit.

Jakie efekty daje zabieg ?

Specjalna technologia powoduje, że zabieg działa tylko na komórki tłuszczowe, nie naruszając przy tym innych tkanek, a to wszystko dzięki systemowi CoolwavesTM i głowicy SMART

 Zabieg sprawia, że dochodzi do 3 korzystnych zmian w ciele – likwidacji tkanki tłuszczowej występującej w nadmiarze, redukcji nieestetycznego cellulitu i ujędrnienia skóry

Potrzeba mniej zabiegów niż w wypadku innych metod

Seria zabiegowa trwa o wiele krócej, dzięki czemu można zaoszczędzić czas

Efekty są długotrwałe, a osiąga się je szybciej niż w przypadku innych popularnych sposobów

Cały proces jest bezbolesny oraz całkowicie bezpieczny

Po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja

Przeciwskazania do zabiegu

Choroby żył (zapalenie żył, zakrzepica żylna czy zakrzepowe zapalenie żył)

Choroby neurologiczne

Implanty/posiadanie rozrusznika serca

Nowotwory

Niewydolność wątroby oraz/lub nerek

Ciąża/okres karmienia piersią

Infekcje (bakteryjne, grzybicze lub wirusowe) i stany zapalne skóry

Cukrzyca stopnia 1 i 2

Skaza krwotoczna

Wysoki poziom cholesterolu oraz/lub trójglicerydów we krwi

Opinie klientek po zabiegu

Za mną już 2 z 5 serii, na ten moment wszystko zgadza się z opisami z internetu – bezboleśnie, komfortowo i dość krótko. Dla mnie bomba, polecam serdecznie wszystkim!

To jest naprawdę niesamowite! Przeszłam całą serię zabiegów kilka miesięcy temu, ciało wygląda super, i nie zanosi się żeby w tym aspekcie miało coś się zmieniać! Warto było przyjeżdżać z Wałbrzycha do Wrocławia!

Przemiła Pani kosmetolog, przyjemne zabiegi we Wrocławiu, który jest bardzo pięknym miastem. Nie dość, że zabiegi są pierwsza klasa, to jeszcze można pozwiedzać super okolice. Ode mnie ocena 10/10!

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA

Wyszczuplanie pośladków i nóg

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA

Redukcja cellulitu

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA

Modelowanie ciała

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA

Poprawa napięcia skóry

Cennik Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

OpisCena
Onda - Boki 1099 zł
Onda - Bryczesy 1099 zł
Onda - Brzuch 1099 zł
Onda - Brzuch + boki 2198 zł
Onda - Ramiona 1099 zł
Onda - kolana 1099 zł
Onda - plecy 1099 zł
Onda - pośladki 1099 zł
Onda - uda przód lub tył lub wewn. lub zewn. 1099 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Jak przebiega zabieg?

Zanim rozpocznie się zabieg, kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, aby wykluczyć opcjonalne przeciwwskazania. Kolejno oceniana jest grubość tkanki tłuszczowej, aby można było odpowiednio przygotować parametry do zabiegu. Następnie oczyszcza się miejsce na ciele, na którym ma się wszystko odbywać oraz, jeśli będzie to potrzebne, goli się ów obszar skóry. Kolejnym krokiem jest nałożenie gliceryny na wcześniej oczyszczoną powierzchnię, po czym masuje się ją głowicą przekazującą specjalne fale elektromagnetyczne. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać delikatne mrowienie i ciepło.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Mikrofale, które są stosowane podczas zabiegu, mają bezpieczną dla człowieka częstotliwość. W trakcie procesu wynosi ona bowiem 2,45GHz. Atutem może być też fakt, że głowice wyposażone są w specjalny system chłodzący, dzięki któremu leczenie jest w pełni bezbolesne.

Jakie są zalecenia po zabiegowe?

Najlepiej jest po seriach poddawać się zabiegom drenującym na całe ciało, gdyż działają one na tkankę tłuszczową oraz stymulują tkankę łączną. Poza tym zaleca się dużo ruchu oraz uzupełnianie płynów.

Jaką ilość zabiegów należy wykonać?

Najlepsza byłaby ilość 4 zabiegów, z odstępami 2-4 tygodniowymi. Taka liczba pozwala na uzyskanie pełnego efektu terapii. Wszystko jest ustalane indywidualnie, ze względu na stopnie problemów pacjentów oraz ich oczekiwania.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu? Jak tak, to jakie?

Tak, są przeciwwskazania. Głównymi z nich są:

 

 • Choroby żył (zakrzepica żylna, zapalenie żył czy zakrzepowe zapalenie żył)
 • choroby neurologiczne
 • posiadanie rozrusznika serca/implanty
 • nowotwory
 • niewydolność wątroby oraz/lub nerek
 • ciąża/okres karmienia piersią
 • infekcje (grzybicze, bakteryjne lub wirusowe) i stany zapalne skóry
 • cukrzyca stopnia 1 i 2
 • wysoki poziom cholesterolu oraz/lub trójglicerydów we krwi

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

Czy po zabiegach konieczna jest rekonwalescencja? Jeśli tak, to ile może trwać?

Nie, nie jest. Bezpośrednio po serii zabiegowej pacjent może odczuwać osłabienie i pogorszenie samopoczucia, które mogą utrzymywać się nawet do 48 godzin po zabiegu. Sam zabieg nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, pacjent może od razu po nim wrócić do standardowej aktywności życiowej.

Jak się przygotować do zabiegu?

Gdy dojdzie do pierwszej wizyty, należy poinformować kosmetologa o wszystkich chorobach oraz zażywanych lekach, a o dalszym postępowaniu poinformuje nas kosmetolog.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty po zabiegu ONDA?

Najczęściej poprawiona jędrność skóry i redukcja tkanki tłuszczowej jest zauważalna po 1-2 sesjach. Finalne rezultaty można ujrzeć po około 2-3 miesiącach.

Jakie obszary można poddać zabiegom?

Zabiegom można poddać następujące obszary:

 • brzuch
 • uda
 • plecy
 • ramiona
 • pośladki
 • boki

Czy każdy może podejść do takiego zabiegu?

Nie, osoby posiadające jakiekolwiek przeciwwskazania są wykluczone z terapii ONDA. Zabiegi zaleca się osobom prowadzącym zdrowy tryb życia, które zrzuciły już kilka kilogramów za sprawą sportu i diety, jednak ich sylwetka potrzebuje poprawy ze względu na obwisłą skórę oraz/lub cellulit. Nie oznacza to jednak że osoby, które nie mogą schudnąć nie powinny poddawać się temu procesowi.

Jakie są zalety zabiegu ONDA?

Niewątpliwie zabieg ten ma dużo zalet. Ale jakie one właściwie są? Po pierwsze, specjalna technologia sprawia, że redukowane są tylko komórki tłuszczowe, a żadne inne tkanki nie są w jakikolwiek sposób naruszane. Wszystko to dzięki systemowi CoolwavesTM oraz głowicy SMART. Po drugie, likwidacja tłuszczu to nie koniec jeśli chodzi o poprawę wyglądu. Poprawiana jest w znacznym stopniu jędrność skóry oraz redukowany jest cellulit. Jeśli chodzi o ilość zabiegów, ONDA jest niesamowita. Średnio 4 zabiegi są wystarczające, aby uzyskać niesamowity efekt. Tak samo niesamowita jest w przypadku trwania serii, gdzie jedna trwa do 60 minut. Dzięki tak krótkiemu przebiegowi można zaoszczędzić mnóstwo czasu. Efekt po takim zabiegu przychodzi znacznie szybciej niż w przypadku innych znanych metod, a w dodatku jest niebywale trwały. Procesy są bezbolesne, dla niektórych nawet przyjemne (chodzi o odczuwane ciepło i delikatne mrowienie), a zarazem w pełni bezpieczne. Po całej serii zabiegowej oprócz możliwego złego samopoczucia i uczucia osłabienia nic innego nie powinno się dziać.     

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.