+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Powiększenie punktu G we Wrocławiu

Powiększenie punktu G to zastrzyk orgazmu, zwiększający jakość współżycia seksualnego – dostępny już we Wrocławiu

Tak zwany zastrzyk orgazmu jest zabiegiem mającym na celu powiększenie punktu G. Dzieje się to za pomocą wstrzyknięcia niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego w przednią ścianę pochwy. W efekcie, tkanka zostaje ujędrniona i lekko powiększona, co z kolei przyczynia się do jej uwrażliwienia na bodźce. Dzięki temu, że punkt G zostaje uwypuklony, istnieje dużo większe prawdopodobieństwo zwiększenia intensywności doznań seksualnych. Zabieg powiększania punktu G ma krótki oraz mało inwazyjny przebieg. Już w cztery godziny po jego zakończeniu pacjentka może współżyć seksualnie

Powiększenie punktu G we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Powiększenie punktu G we Wrocławiu

Powiększanie punktu G sposobem na dawniej nieosiągalny, satysfakcjonujący orgazm.

Augmentacja punktu G odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg jest zjawiskiem niechirurgicznym i mało inwazyjnym. Lekarz podczas jego trwania dokonuje wstrzyknięcia w przednią ścianę pochwy (na około 5 cm) substancji na bazie kwasu hialuronowego. Może również zastosować inną substancję, taką jak tłuszcz pacjentki, pozyskany w wyniku wcześniejszej liposukcji. Zabieg jest bezpieczny i trwa około 30 minut. Nie wymaga późniejszej rekonwalescencji, zaś już w cztery godziny po zabiegu pacjentka może współżyć seksualnie.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: okolice intymne
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Powiększenie punktu G Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Kobieta chcąca poddać się zabiegowi powiększenia punktu G powinna umówić się na wizytę z lekarzem ginekologiem. Podczas wizyty zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad lekarski, mający na celu weryfikacje ogólnego oraz intymnego stanu zdrowia pacjentki. W trakcie jego trwania należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, które mogłyby zdyskwalifikować pacjentkę z zabiegu. Podczas spotkania lekarz obowiązany jest również do oceny motywacji kobiety, chcącej poddać się zabiegowi.

Ponadto, przed zabiegiem należy dostarczyć lekarzowi niezbędne dokumenty zdrowotne. Należą do nich wyniki badania cytologii wykonanych w ciągu ostatniego półrocza oraz aktualne badania ginekologiczne.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu powiększenia punktu G jest brak orgazmu. Brak odczuwania wyraźnych bodźców podczas stosunku, a co za tym idzie – brak lub niewielki stopień satysfakcji z życia seksualnego jest zjawiskiem, który stanowi główną motywacje do wykonania tego zabiegu. Może on stać się pomocny nie tylko dla kobiet borykających się przez dłuższy czas z problemami w osiągnięciu orgazmu. Zabieg dedykowany jest również paniom, które niedawno urodziły dziecko lub przechodzą okres menopauzy. Dodatkowym wskazaniem może okazać się również nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych. Powiększanie punktu G przyczynia się do ujędrnienia i wyeksponowania miejsca, w którym dochodzi do zetknięcia połączeń nerwowych i naczyń krwionośnych. Dzięki temu, punkt G zostaje uwypuklony, co z kolei ułatwia proces jego stymulacji a w efekcie końcowym – osiągnięcie orgazmu.

Jakie efekty daje zabieg ?

Powiększanie punktu G nosi za sobą wiele atutów, związanych przede wszystkim z dobrym samopoczuciem pacjentki. Korzyści, które może przynieść zabieg są następujące:

 • Ujędrnienie i nawilżenie okolic erogennych
 • Uwypuklenie i wyeksponowanie punktu G
 • Zwiększona wrażliwość sfer intymnych na bodźce
 • Silniejsze i bardziej satysfakcjonujące współżycie seksualne
 • Długotrwały efekt – dwa lata od zabiegu

Dodatkowym, istotnym efektem końcowym jest komfort i dobre samopoczucie pacjentki, dzięki zwiększonej satysfakcji seksualnej a także zdrowemu i jędrnemu wyglądowi okolic intymnych.

Przeciwskazania do zabiegu

Istnieje niewiele przeciwwskazań do wykonania zabiegu powiększenia punktu G. Jest jednak kilka czynników, które mogą zdyskwalifikować pacjentkę. Lekarz może odmówić wykonania zabiegu w przypadku stwierdzenia u kandydatki:

 • Aktywnej infekcji dróg rodnej
 • Trwającej w tym czasie miesiączki

Bycia w ciąży lub w okresie laktacji

Opinie klientek po zabiegu

Przez wiele lat borykałam się ze znikomym orgazmem. Było to dla mnie dość trudne, szczególnie widząc liczne próby zadowolenia mnie w łóżku mojego partnera. Postanowiłam poddać się zabiegowi powiększenia punktu G, chociaż nie sądziłam, że mi pomoże. Bardzo się jednak myliłam! Teraz, już ponad rok po zabiegu orgazm nie jest mi już obcy!

Odczuwanie seksualnej satysfakcji jest dla mnie bardzo ważne. Nie zawsze jednak tak było, bowiem jeszcze pół roku temu nie mogłabym przyznać, że kiedykolwiek miałam orgazm. Po przebyciu zabiegu powiększania punktu G moje życie zupełnie się odmieniło. Uwielbiam cieszyć się seksem z moim mężem i obustronną radością, która z niego wynika.

Seks przez większość życia stanowił dla mnie temat tabu. Głównie spowodował to fakt braku orgazmu. Postanowiłam jednak się nie poddawać i udałam się do kliniki, aby spróbować zabiegu powiększenia punktu G. Dzisiaj seks to dla mnie wspaniały temat, zaś swoje orgazmy uwielbiam i chcę ich doznawać jak najczęściej!

Powiększenie punktu G

Ginekologia estetyczna okolic intymnych

Powiększenie punktu G

Bezproblemowa rekonwalescencja

Powiększenie punktu G

Przywrócenie komfortu ze współżycia

Powiększenie punktu G

Ujędrnienie i nawilżenie śluzówki pochwy

Cennik Powiększenie punktu G we Wrocławiu

OpisCena
Wypełnienie kwasem hialuronowym punktu G 1509 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czym jest punkt G?

Punkt G to uznawana za najbardziej erogenną strefa kobiecego ciała, umiejscowiona na przedniej ścianie pochwy. Znajduje się w miejscu zakończenia nerwów czuciowych, naczyń krwionośnych oraz gruczołów, co powoduje, iż jego stymulacja jest wyjątkowo przyjemna i przyczynia się do wywołania orgazmu. W przypadku uwydatnienia punktu G, dużo łatwiej jest osiągnąć satysfakcje seksualną. Na zmniejszenie intensywności czuciowych kobiety może wpłynąć również poród lub okres menopauzalny. W tym okresie może dojść do ukrycia punktu G, a co za tym idzie – problemów z osiągnięciem orgazmu pochwowego.

W jakim wieku kobieta powinna zdecydować się na zabieg powiększenia punktu G?

Wiek nie ma znaczenia. Problemy z osiągnięciem orgazmu mogą odczuwać zarówno kobiety bardzo młode jak i te dojrzałe. Jest wiele czynników, które mogą warunkować możliwość lub problemy z odczuwaniem przyjemności i satysfakcji seksualnej. Jednym z nich jest zbyt głębokie umiejscowienie punktu G, które zabieg powiększenia tej strefy może uwypuklić. Zabieg jest również dedykowany kobietom zmagającym się z nieprawidłową anatomią narządów płciowych a także paniom w okresie menopauzy oraz po urodzeniu dziecka.

Czy zabieg powiększenia punktu G jest bolesny?

Nie. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym a do wstrzyknięcia preparatu używa się cienkiej igły iniekcyjnej, przez którą zostaje wprowadzona przez śluzówkę pochwy substancja na bazie kwasu hialuronowego.

Ile potrwa rekonwalescencja po zabiegu?

Zabieg powiększenia punktu G nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego wykonaniu można powrócić do codziennych czynności.

Co powinnam robić po zabiegu?

Najważniejszym aspektem, na który należy zwrócić uwagę po zabiegu jest nieprzemęczanie swojego organizmu. Zaleca się więc na kilka dni wstrzymać intensywne ćwiczenia fizyczne, ponieważ intensywny sport mógłby wywołać niepożądane skutki uboczne. Celem zminimalizowania powstania infekcji należy również dbać o właściwą higienę miejsc intymnych.

Kiedy odczuję efekty powiększenia punktu G?

Rezultaty zabiegu powiększenia punktu G można zauważyć już po kilku dniach. Dzięki ujędrnieniu i nawilżeniu okolic intymnych dochodzi do znacznej poprawy jakości życia seksualnego i zwiększa przyjemność odczuwanych doznań.

Czy po zabiegu będę mieć opuchliznę?

Tak. Po procesie zabiegowym można zauważyć obrzęk i zasinienie krocza. Jest to normalne zjawisko, które ustępuje samoistnie, a u niektórych pacjentek nie występuje wcale.

Jak szczegółowo wygląda zabieg?

Zabieg powiększenia punktu G odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20-30 minut. Polega na wstrzyknięciu substancji na bazie kwasu hialuronowego lub tłuszczu pacjentki w tkankę przedniej ściany pochwy. Nakłucie dokonywane jest cienką igłą na głębokość około 4-5 cm. Po czterech godzinach od zakończenia zabiegu pacjentka może współżyć seksualnie, zaś sam zabieg nie wymaga poddania się okresowi rekonwalescencji.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazania do zabiegu zostają określone i zweryfikowane podczas wywiadu z lekarzem ginekologiem. Do najczęstszych czynników dyskwalifikujących kandydatkę z zabiegu jest przebywanie choroby nowotworowej, aktywna choroba dróg rodnych, planowana lub potwierdzona ciąża oraz bycie w trakcie laktacji, miesiączka a także ogólny słaby stan zdrowia pacjentki.

Dlaczego warto powiększyć punkt G?

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym cieszy się rosnącą popularnością z wielu powodów. Przede wszystkim, zabieg przyczynia się do realnej poprawy komfortu życia seksualnego oraz podnosi jakość pożycia. Dzięki dostarczonemu preparatowi dochodzi do podniesienia i odżywienia okolic intymnych, co z kolei maksymalizuje doznania seksualne w trakcie zbliżeń. Walorem tego zabiegu jest jego mała inwazyjność a także bezbolesność, która stanowi główny powód decyzji dla wielu kobiet. Dodatkowo, nie istnieją wyraźne granice wieku dedykowanego do wykonania powiększenia punktu G. Najistotniejszym czynnikiem podczas selekcji pacjentek jest brak odczuwania przez nie orgazmu oraz niska satysfakcja z życia seksualnego. Zabiegowi mogą poddać się więc kobiety w różnym wieku, borykające się z nieprawidłową budową stref intymnych lub brakiem występowania orgazmu, a także panie będące po okresie ciąży lub w będące w trakcie menopauzy.

Przez jak długo będę cieszyć się efektem zabiegu?

Rezultaty zabiegu widoczne są już w kilka dni po jego zakończeniu. Długotrwały efekt utrzymuje się przez okres od 6 miesięcy do 2 lat, w zależności od indywidualnego przypadku.

Dlaczego powiększenie punktu G jest skuteczne?

Zabieg augmentacji punktu G polega na podaniu pacjentce preparatu na bazie kwasu hialuronowego w przednią ścianę pochwy. Dzięki temu, substancja ujędrnia okolice intymne a także powoduje wyniesienie punktu G, przez co jest on łatwiejszy do zlokalizowania. Dodatkowo, kwas hialuronowy nie tylko wzmacnia ściany pochwy, ale również powoduje jej prawidłowe nawilżenie. Zabieg przynosi więc wiele różnych pozytywnych konsekwencji, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pacjentki. Kwas hialuronowy jest bowiem substancją, która po jakimś czasie rozpuszcza się w organizmie, co powoduje, iż efekt powiększenia z czasem zanika.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.