Powiększenie punktu G we Wrocławiu

Tak zwany zastrzyk orgazmu jest zabiegiem mającym na celu powiększenie punktu G. Dzieje się to za pomocą wstrzyknięcia niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego w przednią ścianę pochwy. W efekcie, tkanka zostaje ujędrniona i lekko powiększona, co z kolei przyczynia się do jej uwrażliwienia na bodźce.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Poprawa jakości współżycia

Ujędrnienie

Nawilżenie okolic intymnych

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Powiększenie punktu G

UsługaCena od
Konsultacja medyczna1599 Umów sie
Rewitalizacja kwasem hialuronowym przedsionka pochwy1499 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Dzięki temu, że punkt G zostaje uwypuklony, istnieje dużo większe prawdopodobieństwo zwiększenia intensywności doznań seksualnych. Zabieg powiększania punktu G ma krótki oraz mało inwazyjny przebieg. Już w cztery godziny po jego zakończeniu pacjentka może współżyć seksualnie

Przebieg zabiegu

Augmentacja punktu G odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg jest zjawiskiem niechirurgicznym i mało inwazyjnym. Lekarz podczas jego trwania dokonuje wstrzyknięcia w przednią ścianę pochwy (na około 5 cm) substancji na bazie kwasu hialuronowego. Może również zastosować inną substancję, taką jak tłuszcz pacjentki, pozyskany w wyniku wcześniejszej liposukcji. Zabieg jest bezpieczny i trwa około 30 minut. Nie wymaga późniejszej rekonwalescencji, zaś już w cztery godziny po zabiegu pacjentka może współżyć seksualnie.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Kobieta chcąca poddać się zabiegowi powiększenia punktu G powinna umówić się na wizytę z lekarzem ginekologiem. Podczas wizyty zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad lekarski, mający na celu weryfikacje ogólnego oraz intymnego stanu zdrowia pacjentki. W trakcie jego trwania należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, które mogłyby zdyskwalifikować pacjentkę z zabiegu. Podczas spotkania lekarz obowiązany jest również do oceny motywacji kobiety, chcącej poddać się zabiegowi. Ponadto, przed zabiegiem należy dostarczyć lekarzowi niezbędne dokumenty zdrowotne. Należą do nich wyniki badania cytologii wykonanych w ciągu ostatniego półrocza oraz aktualne badania ginekologiczne.
Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu powiększenia punktu G jest brak orgazmu. Brak odczuwania wyraźnych bodźców podczas stosunku, a co za tym idzie – brak lub niewielki stopień satysfakcji z życia seksualnego jest zjawiskiem, który stanowi główną motywacje do wykonania tego zabiegu. Może on stać się pomocny nie tylko dla kobiet borykających się przez dłuższy czas z problemami w osiągnięciu orgazmu. Zabieg dedykowany jest również paniom, które niedawno urodziły dziecko lub przechodzą okres menopauzy. Dodatkowym wskazaniem może okazać się również nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych. Powiększanie punktu G przyczynia się do ujędrnienia i wyeksponowania miejsca, w którym dochodzi do zetknięcia połączeń nerwowych i naczyń krwionośnych. Dzięki temu, punkt G zostaje uwypuklony, co z kolei ułatwia proces jego stymulacji a w efekcie końcowym – osiągnięcie orgazmu.
Istnieje niewiele przeciwwskazań do wykonania zabiegu powiększenia punktu G. Jest jednak kilka czynników, które mogą zdyskwalifikować pacjentkę. Lekarz może odmówić wykonania zabiegu w przypadku stwierdzenia u kandydatki:
Aktywnej infekcji dróg rodnej
Trwającej w tym czasie miesiączki<br.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Punkt G (Gräfenberg) to obszar wewnątrz pochwy uważany za źródło najsilniejszych odczuć seksualnych u niektórych kobiet.
Powiększanie punktu G zazwyczaj jest przeprowadzane za pomocą miejscowego znieczulenia, co minimalizuje ból i dyskomfort podczas zabiegu. Może wystąpić jednak niewielkie uczucie dyskomfortu po zakończeniu procedury.
Rekonwalescencja po zabiegu powiększania punktu G zazwyczaj trwa od kilku dni do tygodni. Zależy to od indywidualnego przypadku i wskazówek lekarza.
Powiększenie punktu G ma na celu poprawę odczuć seksualnych u kobiety i zazwyczaj nie wpływa na funkcjonowanie partnera.
Zabieg powiększania punktu G jest stosunkowo bezpieczny, ale tak jak w przypadku każdej procedury medycznej, istnieją pewne ryzyka i możliwe powikłania. Ważne jest, aby wybrać doświadczonego lekarza i odpowiednio przygotować się do zabiegu.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Laser wykazuje bardzo precyzyjne działanie powodując odparowanie zmiany skórnej i zamknięcie naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym niepożądane krwawienie. Zmiany skórne typu polipy, kłykciny kończyste (brodawki weneryczne) czy grudki odcinamy za pomocą wiązki lasera.

Wypełnienie warg sromowych większych

Uzyskany efekt to przede wszystkim odżywienie, nawilżenie skóry, staje się ona lśniąca, jędrna i gładka. Wargi uwypuklają się i powiększają.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop