+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Lifting twarzy we Wrocławiu

BTL-HIPRO-V Wrocław – skorzystaj z liftingu twarzy, zmień swoje życie na lepsze!

BTL-HIPRO-V to inaczej system bezinwazyjny wykorzystywany w liftingu twarzy oraz ciała, który wykorzystuje technologię skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej intensywności HIFU (to jest High Intensity Focused Ultrasound). Ma ona na celu między innymi zagęszczenie skóry, a jednocześnie ujędrnienie jej. System ten omija naskórek, czego nie dokonują inne technologie, pokroju laserów oraz częstotliwości radiowej. Istnieje możliwość przeprowadzenia aplikacji na kilku głębokościach, to jest od 1,5 do 4,5 milimetrów na twarzy oraz od 8 do 13 milimetrów na ciele. System ten charakteryzuje się ogromną precyzją skupienia fali ultradźwiękowej na stosunkowo małym obszarze, dzięki czemu powoduje punktową termoablację. Energia HIFU sprawia, że włókna kolagenowe skracają się, a jednocześnie pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego, dzięki czemu skóra ponownie staje się bardziej napięta.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Lifting twarzy we Wrocławiu

Kremy i maseczki to już przeszłość – czas na BTL HIPRO-V

Zabieg przede wszystkim polega na aplikacji serii liniowych impulsów, które na wybranej głębokości podgrzewają tkanki. Dzięki temu, dają efekt ujędrnienia oraz napięcia skóry ciała lub twarzy. Pacjent może poczuć w trakcie zabiegu ukłucia w momencie emisji impulsów, jednak nie są one zbytnio nasilone i nie wywołują dużego dyskomfortu. Zabieg trwa stosunkowo krótko, od około piętnastu minut do maksymalnie jednej godziny. Do liftingu twarzy wykorzystuje się nowoczesny system BTL-HIPRO-V, który precyzyjnie kieruje wiązkę na konkretną część ciała. Co ciekawe, nie wymaga stosowania serii, a efekty utrzymują się nawet przez okres około dwóch lat.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Lifting twarzy Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg liftingu BTL-HIPRO-V nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy jednak pamiętać, by w miejscu, w którym stosowana będzie technologia HIFU nie znajdował się świeżo podany kwas hialuronowy (w okresie do trzech miesięcy przed planowanym zabiegiem HIFU).

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg liftingu twarzy i ciała BTL HIPRO-V przede wszystkim trwa niezbyt długo, a jego efekty utrzymują się nawet kilka lat. Co ciekawe, nie ma jakichkolwiek ograniczeń wiekowych – najczęściej zalecany jest osobom w każdym wieku, kiedy tylko pojawią się pierwsze oznaki starzenia się skóry. Pacjenci mogą również liczyć na pełen komfort w trakcie zabiegu, przed oraz po nim – nie ma bo wiem jakichkolwiek specjalnych porad przygotowawczych ani okresu rekonwalescencji. Zainteresowani zabiegiem wracają do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po liftingu. Warto również skorzystać z możliwości zabiegu z powodu naturalnych efektów oraz braku nagłych zmian rysów twarzy. Ponadto, system jest w pełni bezinwazyjny, dlatego nie przerywa ciągłości naskórka.

Jakie efekty daje zabieg ?

BTL HIPRO-V daje liczne efekty, które są widoczne niemal od razu po zabiegu. Przede wszystkim wśród nich wymienić należy:

 • likwidację opadających policzków;
 • odmłodzenie skóry twarzy i ciała;
 • poprawę owalu twarzy;
 • poprawę napięcia skóry na ramionach, brzuchu, pośladkach, kolanach, szyi, udach i tym podobne;
 • wygładzenie zmarszczek oraz likwidację;
 • zagęszczenie, a także ujędrnienie skóry u osób, które utraciły dużą część masy ciała lub też zmagają się z problemami skórnymi po ciąży;
 • redukcję tkanki tłuszczowej;
 • odmłodzenie partii ciała na szyi i dekolcie.

Przeciwskazania do zabiegu

Lifting BTL HIPRO-V nie jest wskazany u kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także pacjentów, u których wystąpiły stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu. Oprócz tego, zabiegu nie wykonuje się w przypadku chorób nowotworowych oraz aktywnych infekcji wirusowych albo bakteryjnych oraz u osób posiadających metalowe implanty.

Opinie klientek po zabiegu

Wstydziłam się swojego ciała i twarzy – nadmiernego tłuszczu, zmarszczek i obwisłych fałdek, aż… trafiłam na Was! Dziękuję za to, że w prosty sposób odmieniliście moje życie i dodaliście mi wiarę w to, że jeszcze mogę cieszyć się życiem, a nie myśleć tylko o starości i kompleksach. Bardzo gorąco polecam.

 

Wiecie, że lifting nie jest zabiegiem przeznaczonym tylko dla kobiet? Jestem tego żywym przykładem! Najpierw zmagałem się z ogromną ilością tłuszczu i kilogramami, które o mało nie wykończyły mojej wagi. Kiedy w końcu udało mi się schudnąć, pojawił się problem fałdek i skóry, która wołała o pomstę do nieba. Długo wahałem się, czy skorzystać z zabiegu BTL HIPRO-V we Wrocławiu, ale przełamałem się i teraz polecam wszystkim kumplom, nie tylko na siłowni. 😉

 

Kiedyś moje wnuki dały mi niesamowity prezent – sfinansowały zabieg BTL HIPRO-V. I to było najlepsze, co mnie spotkało w ostatnim czasie. W końcu moja skóra zyskała drugie życie. Nie wyglądam na 10 lat więcej, wyglądam na 20 lat mniej! Dziękuję za tak wspaniałą, fachową pomoc i bezproblemowe wykonanie liftingu.

Poprawa napięcia skóry twarzy

Wielowymiarowa terapia liftingująca

Zagęszczenie struktury skóry twarzy

Zmiana struktury i poprawa wizualna skóry

Cennik Lifting twarzy we Wrocławiu

OpisCena
HIFU - Oczy 879 zł
HIFU - Twarz 2309 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Jak często mogę wykonywać zabieg BTL HIPRO-V?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy zabieg liftingu BTL HIPRO-V wymaga dodatkowych serii. Otóż, jest on tak skuteczny, że nie wymaga zastosowania kolejnych. Jego efekty można zobaczyć niemal natychmiast, a dodatkowo utrzymują się przez około okres dwóch lat. Zdarza się, chociaż bardzo rzadko, że pacjenci zmagają się z dużym zwiotczeniem, dlatego wówczas zalecane jest wykonanie powtórnego zabiegu. Nie należy jednak wykonywać go wcześniej niż po upływie trzech miesięcy, a następny – po upływie roku.

Jak działa HIPRO?

HIPRO to z całą pewnością świetnie rozwiązanie dla osób, które pragną poprawić wygląd swojej skóry, ale jednocześnie nie chcą poddawać się zabiegom inwazyjnym. Przeciwnie do jakichkolwiek częstotliwości radiowych, laserów oraz innych technologii, ta omija naskórek, tak aby dostarczyć energię o optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość skóry twarzy lub ciała. Fale są bezinwazyjne w stosunku do wierzchniej warstwy. Ogniskują się dopiero punktowo wewnątrz skóry lub na poziomie SMAS. Głębokość jest zależna od potrzeb redukcji tkanki tłuszczowej i wynosi 1,5 do 4,5 milimetrów co pół milimetra w przypadku twarzy oraz 8 do 13 milimetrów co jeden milimetr na innych partiach ciała. Tkanki są podgrzewane do temperatury 65 do 75 stopni Celsjusza. Dochodzi również do punktowej koagulacji włókien kolagenowych. Te bowiem skracają się i dają efekty natychmiastowe.

Czy zabieg liftingu BTL HIPRO-V boli?

Wielu pacjentów obawia się o ból w trakcie zabiegu. Ten jednak nie występuje. Niektórzy w trakcie liftingu odczuwają lekkie ukłucia w trakcie emisji punktowej, ale nie są one nieznośne. Nie ma także przypadków, w których pacjenci odczuwaliby ból już po przebytym zabiegu. Nie ma się więc z całą pewnością czego bać.

W jakim wieku najczęściej stosuje się zabieg BTL-HIPRO-V?

Nie ma żadnych zaleceń co do wieku pacjentów. Poddają się mu zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najczęściej jednak na zabieg przychodzą osoby po trzydziestym piątym roku życia. To właśnie wtedy bowiem dochodzi do utraty wiotkości skóry, pojawiają się pierwsze zmarszczki oraz opadają policzki.

Kiedy najlepiej wykonać zabieg?

Zabieg BTL-HIPRO-V jest zabiegiem całorocznym. Wykonuje się go więc zatem również w okresie silnego nasłonecznienia oraz dużych mrozów.

Komu polecany jest zabieg liftingu BTL-HIPRO-V?

Przede wszystkim pacjentom, u których pojawił się już problem wiotczenia tkanek. Oprócz tego, stosuje się u osób, u których doszło do pojawienia się zmarszczek oraz opadania policzków. Warto nadmienić, że pojawiają się też pacjenci, którzy utracili dużą masę ciała i zmagają się z brakiem ujędrnienia skóry. Dzieje się tak zarówno po metamorfozie i restrykcyjnym schudnięciu, jak i po ciąży. Zwykle jednak pacjentami są osoby w grupie wiekowej czterdzieści i pięćdziesiąt plus. Co więcej, skóra traci jędrność po trzydziestym piątym roku życia. Zdarzają się również pacjenci młodsi.

Ile kosztuje jeden zabieg?

Cena jest uzależniona przede wszystkim od obszaru zabiegowego skóry. Liczą się także ustalenia w trakcie konsultacji ze specjalistą. W naszej klinice ceny wahają się jednak od ośmiuset (okolice oczu) do trzech i pół tysiąca złotych (okolice twarzy, szyi i dekoltu razem, a także pośladki, brzuch oraz talii).

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabiegi liftingujące zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. Najlepiej jest więc wybrać klinikę sprawdzoną oraz bezpieczną, a także udać się do specjalisty doświadczonego. Zanim dojdzie do zabiegu, pacjent spotyka się z nim, a następnie analizuje przypadek, informuje o szczegółach operacji oraz omawia zamierzone efekty.

Jakich efektów można się spodziewać?

Lifting BTL-HIPRO-V przede wszystkim napina skórę i zmniejsza jej wiotkość. Działa w pełni skutecznie i poprawia wygląd zarówno ciała, jak i twarzy. W zależności od tego, na jakie partie stosowany jest lifting, efekty są różne. W każdym przypadku jednak mają za zadanie poprawić jakość życia i wygląd pacjenta.

Na jakie partie ciała można zastosować lifting?

BTL-HIPRO-V jest stosowany na różne części ciała. Wśród nich można wymienić między innymi okolice oczu, skórę kolan oraz ramion, uda, pośladki, brzuch, policzki, podbródek, piersi, talię, a nawet dłonie. Każdy zabieg posiada odmienną cenę, dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w celu ustalenia wizyty i szczegółów liftingu.

Czy zabieg przeprowadza się pod znieczuleniem?

O ile zabiegi tradycyjne, chirurgiczne, są przeprowadzane pod narkozą, znieczuleniem ogólnym, to jednak lifting BTL-HIPRO-V nie wymaga takich metod. Jako że jest on bezinwazyjny, nasi specjaliści nie stosują znieczulenia ani ogólnego, ani miejscowego, a pacjenci nie odczuwają bólu w trakcie liftingu jakichkolwiek części ciała lub twarzy.

Mam epilepsję. Czy w związku z tym mogę poddać się liftingowi BTL-HIPRO-V?

Jednym z przeciwwskazań do zabiegu liftingu jest właśnie epilepsja. Oprócz tego, nie przeprowadzamy zabiegu na diabetykach, osobach z schorzeniami, które zaburzają proces gojenia się ran, niezdiagnozowanymi zmianami skórnymi oraz aktywnym trądzikiem. Przeszkodą mogą być także duże oparzenia słoneczne, dlatego warto szczególnie uważać na opalanie się w okresie letnim przed zaplanowanym zabiegiem liftingu BTL-HIPRO-V.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.