Lifting twarzy we Wrocławiu

Laserowy lifting PIANO to zaawansowana procedura kosmetyczna wykorzystująca długie impulsy lasera Nd:YAG w celu odmładzania, ujędrniania i modelowania skóry twarzy oraz ciała. Ten zabieg jest skoncentrowany na termoliftingu, czyli stymulacji kolagenu i elastyny w skórze, co prowadzi do efektu napinania i poprawy owalu twarzy oraz ujędrnienia skóry. Zabieg ten wykorzystuje unikalny tryb PIANO, dostępny tylko w systemie Laserowego Liftingu 4D, który zapewnia bezpieczne i efektywne nagrzewanie tkanek skóry.

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Czesci ciala

Twarz, szyja , dekolt

Sugerowana ilosc

1-3 zabiegi

Efekty zabiegów

Lifting

Odmłodzenie

Napięcie skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Lifting twarzy

UsługaCena od
Fotona Teremolifting laserowy PIANO – twarz 939 Umów sie
Fotona Termolifting laserowy PIANO - brzuch1519 Umów sie
Fotona Termolifting laserowy PIANO - okolice oczu609 Umów sie
Fotona Termolifting laserowy PIANO - podbródek819 Umów sie
Fotona Termolifting laserowy PIANO - szyja 819 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Laserowy lifting PIANO to nieinwazyjna procedura kosmetyczna, która polega na aplikacji długich impulsów lasera Nd:YAG na skórę. Ten laserowy tryb PIANO pozwala na głębokie i równomierne nagrzewanie skóry właściwej, co skutkuje stymulacją produkcji kolagenu i elastyny. Proces ten pomaga skrócić włókna kolagenowe, zapewniając efekt liftingujący i ujędrniający skórę.

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu laserowego liftingu PIANO jest następujący: a. Konsultacja i wywiad zdrowotny: Pacjent przeprowadza konsultację z kosmetologiem lub specjalistą od urody, który ocenia stan skóry oraz przeprowadza wywiad zdrowotny w celu wykluczenia przeciwwskazań. b. Przygotowanie skóry: Pacjent powinien zakończyć przyjmowanie pewnych leków i unikać opalania przez odpowiedni okres przed zabiegiem. Skóra jest również odpowiednio nawilżana. c. Zabieg laserowy: Kosmetolog nakłada impulsy lasera Nd:YAG na wybrany obszar skóry, w celu równomiernego i głębokiego nagrzewania skóry. Cała procedura trwa zazwyczaj około 20 minut. d. Po zabiegu: Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, które utrzymuje się zwykle przez krótki okres czasu. Pacjent może kontynuować swoje codzienne aktywności. e. Seria zabiegów: Aby uzyskać pełne i trwałe efekty, zazwyczaj zaleca się serię zabiegów wykonanych w odstępach od 4 do 6 tygodni. f. Efekty i pielęgnacja: Efekty zabiegu obejmują redukcję zmarszczek, poprawę owalu twarzy i ujędrnienie skóry. Po zabiegu zaleca się stosowanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych i ochronę przed promieniowaniem UV.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Główne korzyści to redukcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy, ujędrnienie skóry, poprawa kolorytu skóry oraz brak konieczności długiej rekonwalescencji.
Zabieg jest zazwyczaj praktycznie bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie delikatne ciepło podczas aplikacji lasera.
Tak, istnieją pewne przeciwwskazania, takie jak ciąża, aktywna opryszczka, choroby skóry, zaburzenia krzepnięcia krwi i wiele innych. Przed zabiegiem przeprowadza się dokładny wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Efekty zabiegu utrzymują się przez okres 12 miesięcy od pierwszego zabiegu, ale można je podtrzymać poprzez regularne zabiegi konserwacyjne.
Tak, zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji, więc pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu.
Lifting twarzy jest stosunkowo bezpiecznym zabiegiem, jednak tak jak każda procedura medyczna, niesie ze sobą pewne ryzyko powikłań. Przed podjęciem decyzji o zabiegu, pacjent powinien dokładnie omówić swoje obawy i wątpliwości z lekarzem.
Wiele czynników wpływa na trwałość efektów liftingu twarzy, takich jak styl życia, dieta, palenie papierosów i wiele innych. Zazwyczaj trwałość efektów wynosi około 5-10 lat, ale można je utrzymać dłużej dzięki odpowiedniej pielęgnacji i zdrowemu stylowi życia.

Polecane zabiegi

Zaffiro

To bezinwazyjny termolifting, wygładza zmarszczki, oczyszcza i odżywia skórę. Likwiduje wiotką skórę, zwiększa zawartość kolagenu. Poprawia owal twarz.

Fotona 4D

Fotona 4D to laserowy lifting twarzy uzyskiwany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

Toksyna botulinowa

Stosowane na tzw. kurze łapki, zmarszczki pionowe i poziome na czole oraz wokół ust, oddziałują pozytywnie, zmniejszając napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za ich tworzenie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop