Schwarzy – elektro stymulacja mięśniowa we Wrocławiu

Shwarzy jest w pewnym sensie innowacyjną metodą” treningu bez treningu”, innymi słowy ujmując to nowoczesny zabieg umożliwiający modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie tkanki tłuszczowej i stymulację tkanki mięśniowej.

Czas trwania zabiegu

30 minut

Czesci ciala

Ciało

Sugerowana ilosc

5-10 zabiegów

Efekty zabiegów

Zarysowanie mięśni

Redukcja tkanki tłuszczowej

Poprawa jakości skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Schwarzy

UsługaCena od
Schwarzy - brzuch469 Umów sie
Schwarzy - brzuch + boczki819 Umów sie
Schwarzy - całe uda819 Umów sie
Schwarzy - pośladki469 Umów sie
Schwarzy - ramiona469 Umów sie
Schwarzy - uda - przód/tył/wewn/zewn469 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

W trakcie zabiegu skoncentrowana energia magnetyczna poprzez umocowane do skóry elektrody aktywuje do pracy głębsze warstwy mięśni. Efekty zabiegu skutkują wynikiem zbliżonym do intensywnego treningu fizycznego. Jednakże w odwrotności do tradycyjnego wysiłku, stymulatory magnetyczne wywołują impulsy z bardzo dużą intensywnością, pobudzając skurcze mięśni zarówno tych wierzchnich jak i tych położonych w głębokich warstwach ciała. Zabieg daje zatem przede wszystkim efekty intensywnego treningu. Skutecznie też generuje lipolizę, rozbijając, a w następnej kolejności usuwając komórki tłuszczowe z organizmu.
Jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny i komfortowy. Ponadto do największych zalet terapeutyki należą widoczne rezultaty, które są klarowne już po pierwszej sesji oraz brak wymogu jakiegokolwiek okresu sanacji.
Podsumowując, stymulacja magnetyczna umożliwia smukłą i idealnie wyrzeźbioną sylwetkę bezboleśnie i bez wysiłku.

Przebieg zabiegu

Sama terapia trwa około 20 do 45 minut. W pierwszej fazie do miejsca zabiegowego zostają podpięte głowice urządzenia. W następnej kolejności Shwarzy poprzez skoncentrowaną stymulację magnetyczną wyzwala od 20 000 do 60 000 silnych skurczy mięśni na wybranym obszarze ciała. Na tym etapie stymulator elektromagnetyczny wyzwala impulsy z częstotliwością niemożliwą do osiągnięcia w trakcie tradycyjnego treningu. Z kolei głowice urządzenia doskonale dostosowują się do kształtu brzucha, pośladków, ramion i nóg. Dzięki temu mięśnie są agitowane do skurczy zarówno w widocznych warstwach, jak i tych trudno dostępnych podczas konwencjonalnych ćwiczeń. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać aktywność mięśni w różnym nasileniu.
W efekcie końcowym mięśnie zmuszone do pracy ulegają hipertrofii, zwiększając przyrost objętości i hiperplazji zwiększając ilość włókien mięśniowych.
Celem otrzymania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 8 zabiegów, po 2 tygodniowo. Z kolei dla utrwalenia efektów seria terapeutyczna powinna być powtórzona po upływie 3 do 6 miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabieg nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jednakże celem wyeliminowania przeciwwskazań oraz omówienia planu i celu terapii, kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem
Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, bez względu na płeć i wiek, które marzą o pięknej, wysportowanej sylwetce. Jest idealny do rozbudowy masy mięśniowej w okolicy brzucha, ud, ramion, bioder czy pośladków.
Schwarzy przeznaczony jest również dla osób, które chcą poprawić ogólny stan zdrowia. Ponieważ redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej przekłada się bezpośrednio na znaczne obniżenie ryzyka zachorowania na cukrzycę typu II, nadciśnienie tętnicze czy choroby serca.
– ciąża i okres karmienia piersią,
– żylaki, zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica,
– stany gorączkowe, choroby zakaźne, antybiotykoterapia
– przepuklina w miejscu zabiegowym.
Z uwagi na fakt stymulowania mięśni doi silnych i częstych skurczów bezsprzecznie zabiegowi nie mogą poddawać się osoby:
– z zaburzeniami sercowo-naczyniowymi,
– rozrusznikiem serca, elektronicznymi lub metalowymi implantami.
Ponadto zabiegu nie przeprowadza się:
– u chorych na nowotwór,
– przy chorobach nerek i wątroby
– przy schorzeniach o podłożu autoimmunologicznym.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg Schwarzy jest stosunkowo bezpieczny i nieinwazyjny, ale może nie być odpowiedni dla osób z niektórymi schorzeniami, takimi jak choroby serca czy epilepsja. Przed przystąpieniem do zabiegu Schwarzy należy skonsultować się z lekarzem, aby ocenić ryzyko i potencjalne korzyści.
Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu Schwarzy u kobiet w ciąży lub karmiących piersią ze względu na brak wystarczających badań dotyczących wpływu elektrostymulacji mięśni na rozwój płodu i zdrowie dziecka.
Zabieg Schwarzy jest dla każdego, kto chce poprawić wygląd swojego ciała i wzmocnić swoje mięśnie. Jednak przed przystąpieniem do zabiegu należy skonsultować się z lekarzem, aby ocenić stan zdrowia i dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Częstotliwość zabiegów Schwarzy zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i jego celów. Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, które są przeprowadzane w odstępach co najmniej kilku dni lub tygodni, aby uzyskać optymalne efekty. Po uzyskaniu pożądanych wyników można kontynuować zabiegi jako część regularnej rutyny treningowej.

Polecane zabiegi

Endermologia

Endermologia to zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystuje się w nim specjalną głowicę, którą wykonywany jest masaż ciała. Zabieg ujędrnia, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową oraz wyszczupla

Onda

Onda skutecznie radzi sobie nawet z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i zwiotczałą skórą.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa skóry jest bezpieczna, trwała i skuteczna. Efektem epilacji jest piękna, gładka skóra, bez zarostu, ale też bez skaleczeń i podrażnień, które są częstym skutkiem golenia się ostrą maszynką.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop