Lipoliza iniekcyjna w Warszawie

Lipoliza iniekcyjna to zabieg dzięki, któremu zniwelujesz nadmiar tkanki tłuszczowej w sposób bez użycia skalpela. Poprzez ostrzykiwania cienką igłą składniki preparatu dosłownie rozszczepiają zbędne komórki tłuszczowe w wybranych miejscach takich jak np. brzuch, czy też podwójny podbródek. Dzięki lipolizie iniekcyjnej zyskasz wymarzoną sylwetkę.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Podbródek
Ciało

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Usunięcie lokalnej tkanki tłuszczowej

Redukcja podwójnego podbródka

Modelowanie sylwetki

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Lipoliza iniekcyjna

UsługaCena od
Lipoliza - ciało 989 Umów sie
Lipoliza - podbródek549 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

W pierwszej kolejność osoby chcące skorzystać z możliwości jakie daje medycyna estetyczna i poddać się zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej muszą skonsultować to ze specjalistą. Lekarz medycyny estetycznej po rozmowie z pacjentem ocenia problem i omawia etapy zabiegu. Natomiast podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej lekarz obstrzykuje konkretne miejsca na ciele. Substancja wywołuje rozłożenie się trójglicerydów, które są następnie martwe komórki tłuszczowe wydalane z organizmu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, a pacjent podczas jego trwania nie odczuwa większego dyskomfortu. Do uzyskania pożądanego efekty zaleca się wykonanie serii zastrzyków.

Przebieg zabiegu

Przygotowanie do zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie wymaga od pacjenta rygorystycznych przygotowań. Wówczas bardzo istotne jest wykrycie przed zabiegiem wszystkich przeciwwskazań.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Lipoliza iniekcyjna przeznaczona jest dla osób, które posiadają prawidłową masę ciała, ale zmagają się z problemem miejscowych otłuszczeń. W przypadku kobiet nadmiar tkanki tłuszczowej przeważnie występuje w dolnych partiach ciała np. brzuchu, biodrach, udach. Natomiast u mężczyzn nadmiar tłuszczu zazwyczaj zlokalizowany jest na brzuchu. Lipoliza jest zabiegiem doskonałym dla osób, które boją się inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, gdyż sam zabieg lipolizy iniekcyjnej jest nieinwazyjny i praktycznie bezbolesny.
Choć sam zabieg lipolizy jest stosunkowo krótki to daje wręcz oszałamiające efekty. Poprzez likwidację komórek tłuszczowych dochodzi do redukcji stopnia otłuszczenia ciała. Wówczas w skuteczny i szybki sposób pacjent pozbywa się zbędnych kilogramów bądź problemu podwójnego podbródka. Co więcej dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej można pozbyć się cellulitu, a skóra staje się widocznie odmłodzona i napięta. Zabieg umożliwia wymodelowanie sylwetki bez nakładu ćwiczeń ruchowych. Tłuszcz znika, a efekty się długo utrzymują.
Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut i jest zabiegiem, który nie wymaga rekonwalescencji. Co więcej czas trwania zabiegu ściśle uzależniony jest także od obszaru jego wykonywania. Zabieg lipolizy w celu uzyskania pożądanego efektu zaleca się wykonać w formie serii zabiegów. Ilość zabiegów dobierana jest przez lekarza medycyny estetycznej w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Tak naprawdę cała efektywność lipolizy iniekcyjnej jest zależna od ilości przeprowadzonych zabiegów.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Lekarz wykonuje zabieg poprzez obstrzykiwanie substancją, która oddziaływuje na rozkład tkanki tłuszczowej. Cienką igłą preparat wprowadzany jest do błony komórek tłuszczowych. Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwany jest z organizmu w procesach metabolicznych, czyli nadmiary tłuszczy ulegają rozpadowi, a następnie wydalane są przez organizm. Proces ten może odbywać się w sposób samoistny, ale niekiedy w celu przyśpieszenia procesów metabolicznych lekarz wykonuje drenaż limfatyczny bądź masaż limfatyczny. Dodatkowo aby ułatwić organizmowi usunięcie tłuszczu, który uległ rozpadowi zaleca się picie dużej ilości płynów przez pacjenta. Stosując lipolizę iniekcyjną na niewielkich obszarach ciała przeważnie nie ma konieczności stosowania dodatkowych metod wspomagających organizm w procesach metabolicznych.
Lipoliza podbródka jest zabiegiem medycyny estetycznej, który świetnie sprawdza się jako małoinwazyjne usunięcie tkanki tłuszczowej. Co więcej tkankę tłuszczową dzięki lipolizie można zredukować nie tylko z podbródka, ale także z innych partii ciała, takich jak: uda, pośladki, brzuch, szyja, zgięcia kolanowe, zgięcia łokciowe, ramiona, boczki, a nawet plecy. Po zabiegu i usunięciu tkanki tłuszczowej w miejscach aplikacji preparatu dochodzi do utraty nawet kilku cm w obwodzie.
Obecnie lipoliza to jedna z najnowocześniejszych metod stosowanych w ramach medycyny estetycznej. Metoda ta cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie ze względu na swoją niebywałą skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej. Lipoliza stanowi świetną i co najważniejsze bezoperacyjną alternatywę dla wysoce inwazyjnego zabiegu tak zwanego odsysania tłuszczu. Metoda ta jest zatem uznawana za bezpieczną metodę na zwalczenie nadmiaru komórek tłuszczowych. Dodatkowo przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi warto wybrać profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, która posiada odpowiednio wykształcony i doświadczony personel. Wówczas nasze bezpieczeństwo staje się większe. Oprócz tego można zadzwonić w celu kontaktu do takiego gabinetu i dokładnie dowiedzieć się np. co jest głównym składnikiem preparatu stosowanego w trakcie zabiegu lipolizy. Jest to istotne gdyż fosfatydylocholina jest często podawana, ale zarazem jest to substancja, która może wywoływać u pacjentów nadmierne obrzęki, a także wpływa na wydłużenie się czasu rekonwalescencji.
Lipoliza to zabieg, któremu mogą poddać się osoby o wadze normalnej oraz osoby z lekką nadwagą. Wykonanie zabiegu wpływa na pozbycie się bardzo ciężkich i niechcianych miejscowych otłuszczeń. Bardzo często osobami kwalifikującymi się do zabiegu są osoby, które nie są wstanie nawet codzienną aktywnością fizyczną zwalczyć nadmiaru tłuszczu zgromadzonego w konkretnych partiach ciała. Co więcej zabieg stanowi doskonałe dopełnienie do rezultatów diety i umożliwia długotrwałe wymodelowanie sylwetki.

Polecane zabiegi

Lifting nićmi

Nici liftingujące pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a ponadto tworzą rusztowanie dla tkanek skóry. Dzięki temu, że nici liftingujące rozpuszczają się stopniowo i całkowicie, efekt zabiegu przy ich użyciu, jest bardzo naturalny.

Laserowy lifting

Zabieg liftingu laserowego służy do redukcji zmarszczek i zwiotczenia skóry, poprawienia jej napięcia i radykalnego odmłodzenia.

Wolumeria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop