Blog

VELA SHAPE III – smukła sylwetka i piękne ciało

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Każdy marzy o pięknym i zgrabnym ciele, jednakże nie każdy ma do tego odpowiednie predyspozycje. Dieta, ćwiczenia fizyczne i szereg wyrzeczeń czasami nie przynoszą najmniejszych efektów a tylko powiększają frustrację i psują samopoczucie. Obecny postęp technologii wykorzystywany w kosmetologii oraz medycynie estetycznej stwarza nowe możliwości rozwiązywania właśnie takich problemów. Pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej bez wysiłku i ciężkich zmagań fizycznych oraz psychicznych staje się możliwe dzięki Vela Shape III – czyli najskuteczniejszej metody modelowania ciała dostępnej na rynku.

Technologia zawarta w urządzeniach Vela Shape III łączy w sobie trzy najbardziej skuteczne rozwiązania stosowane w redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, a są to promieniowanie podczerwone IR, masaż próżniowy oraz bipolarna fala radiowa. Połączenie tych trzech technologii daje ogromne możliwości i sprawia, że niechciana tkanka tłuszczowa redukowana jest w zatrważającym tempie, zachowując przy tym całkowite bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta. Vela Shape III to urządzenie, które posiada (obecnie) najwyższą moc dostępną na rynku. Moc fali radiowej o wysokości 150 W umożliwia uzyskanie świetnych efektów przy mniejszej liczbie zabiegów. Bez obaw i żadnego ryzyka można wykonywać je na każdej partii ciała, która tego wymaga, niezależnie od rodzaju skóry i wieku pacjenta.

Vela Shape III jest urządzeniem światowej sławy. Nad opracowaniem jego działania i wykorzystanych technologii pracowali naukowcy z całego świata, których zespół składał się z przeszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów o bogatej wiedzy i doświadczeniu. Vela Shape III został nagrodzony certyfikatem FDA, który świadczy o tym, że skuteczność danego urządzenia jest na wysokim poziomie i osiąga spektakularne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej z obwodu brzucha oraz ud. Statystycznie, każdego dnia wykonywanych jest około 10 tysięcy zabiegów na całym świecie redukujących tłuszcz z różnych partii ciała. Technologia Vela Shape III i jej działanie oparta jest na wieloletnich badaniach oraz osiągniętych efektach zabiegów. Przekonały się o tym gwiazdy światowego formatu, takie, jak Kim Kardashian, Jennifer Aniston czy Demi Moor. Vela Shape III daje Tobie możliwość spełnienia marzeń i uzyskania pięknego wyglądu.

Vela Shape III to nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha i ud – doskonale radzi sobie także z problemem nieestetycznego cellulitu oraz liftingiem i redukcji podbródka. Urządzenie doskonale radzi sobie z wiotką skórą, poprawia jej elastyczność i nadaje jędrność – dzięki temu wygląda młodziej i bardziej atrakcyjnie. Szybkie efekty i wszechstronność działania to jedne z wielu cech, które sprawiają, ze Vela Shape III jest najpopularniejszym urządzeniem stosowanym do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej przez wiele osób z całego świata.

Zobacz więcej  Nici biorewitalizujące w medycynie estetycznej

Vela Shape III – charakterystyka i sposób działania

Vela Shape III to innowacyjne połączenie trzech technologii o najwyższej mocy fal radiowych, skojarzonej podczerwieni oraz masażu próżniowego. Takie połączenie stwarza możliwości, które przyczyniają się do szybkiej i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczupleniu całego ciała oraz modelowaniu sylwetki. Jest także doskonałym rozwiązaniem w walce z trudnym do usunięcia cellulitem i wiotką skórą.

Vela Shape III to już trzecia generacja urządzeń, wyprodukowanych przez znaną markę Syneron. Jest doskonale sprofilowana i udoskonalona do potrzeb pacjentów, nawet tych najbardziej wymagających. Lata badań, zdobywania doświadczeń i uczenia się na błędach doprowadziły do stworzenia maszyny niemalże idealnej i najlepszej pod każdym względem.

Zabiegi Vela Shape III sprawiają, że ciało staje się piękniejsze a skóra wygładzona, delikatna i sprężysta – prezentuje się rewelacyjnie. Dzięki jednoczesnym działaniu trzech zaawansowanych technologii skóra dostaje szansę na dobrą kondycję przez długie miesiące.

Duża skuteczność urządzenia Vela Shape wynika z dobrze dostosowanych parametrów – powiększonej mocy urządzenia a także specjalnie wyprofilowanych końcówek głowicy, idealnie wpasowujących się w miejsca zabiegowe.

Zabiegi Vela Shape to pierwsza, bezinwazyjna i najsilniejsza metoda, która umożliwia w bezpieczny sposób, niedużym nakładem pracy poprawić wygląd całego ciała. Dzięki nim udaje się przywrócić młody wygląd twarzy oraz jędrność i elastyczność skóry.

Na czym polega zabieg Vela Shape III?

Zabieg Vela Shape III polega na redukcji zbędnych komórek tłuszczowych oraz pobudzeniu skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych dzięki działaniu fal IR i FR. Sama procedura zabiegowa jest przyjemna, bezbolesna i bezinwazyjna. Śmiało się można wówczas zrelaksować i odpocząć. Podczas działania urządzenia Vela Shape III skóra rozgrzewana jest do osiągnięcia 42 stopni, po czym osoba wykonująca zabieg przesuwa równomiernie głowicę na każdy kawałek leczonego obszaru. W trakcie zabiegu wykorzystywane są elementy masażu próżniowego, które znacząco wspomagają drenaż limfatyczny, mający na celu przyspieszenie procesów metabolicznych w organizmie.

Zobacz więcej  Trzy proste ćwiczenia na opadającą powiekę - skuteczne sposoby na pozbycie się problemu

Jak się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań od pacjenta. Przed jego wykonaniem odbywa się profesjonalna konsultacja lekarska, na której przeprowadzany jest specjalistyczny wywiad. Pacjent jest także informowany o całym cyklu terapeutycznym, który będzie niezbędny do uzyskana wymiernych rezultatów – najczęściej jest to od 4 do 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach tygodniowych.  Wizyta ta także jest dokładną analizą przeciwwskazań oraz postępowania pozabiegowego.

Zalety zabiegów Vela Shape III

Niekwestionowaną zaletą zabiegu Vela Shape III jest jego skuteczność, nieinwazyjność i bezbolesny przebieg. W szybki i łatwy sposób redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej z każdej partii ciała. Ponadto zapewnia długo utrzymujące się efekty w postaci jędrnej, odmłodzonej i elastycznej skóry oraz wyszczuplonej i wymodelowanej sylwetki oraz twarzy. Nie jest wymagane znieczulenie i nie trzeba specjalnie się do niego przygotowywać. Czas trwania zabiegu Vela Shape III jest krótki i trwa od 20 do 30 minut na jednym obszarze ciała.  Nie wymaga rekonwalescencji a rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg i kto go wykonuje?

Zabieg Vela Shape III dedykowany jest każdej osobie, która pragnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawić wygląd swojego ciała. Doskonale także sprawdzi się w przypadku redukcji cellulitu i likwidacji podbródka. Do wykonania zabiegu nie ma ograniczeń wiekowych i przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabieg wykonuje przeszkolony i wykwalifikowany specjalista – kosmetolog, który specjalizuje się w obsłudze oraz działaniu urządzenia Vela Shape III.

Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegu Vela Shape III są:

– nadmierna ilość tkanki tłuszczowej,

– nieestetyczny cellulit,

– wiotkość oraz brak jędrności i elastyczności skóry,

– zaburzony owal twarzy,

– występowanie podwójnego podbródka,

– nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach szyi i twarzy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg Vela Shape III jest metodą małoinwazyjną, bezbolesną i bezpieczną. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają jego wykonanie, a są to:

Zobacz więcej  MACS Lift – minilifting twarzy

– ciąża i okres karmienia piersią,

– choroby nowotworowe,

– zaawansowane i przewlekłe choroby skóry,

– implanty elektroniczne oraz metalowe,

– infekcje,

– stany zapalne,

– ogólny zły stan zdrowia,

– epilepsja,

– zaawansowana cukrzyca,

– choroby wieńcowe,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– łuszczyca,

– powracająca opryszczka,

– choroby takie jak AIDS oraz HIV,

– bardzo przesuszona i popękana skóra,

– problemy z gojeniem się ran.

Działania niepożądane po zabiegu Vela Shape III – czy mogą wystąpić?

Po zabiegu możne wystąpić zaczernienie i rozpalenie skóry – uczucie to może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu. Mogą także pojawić się krwiaki, obrzęk, niewielki rumień, zadrapania, strupki oraz ból o słabym natężeniu.

Powikłania te mogą wystąpić zarówno w trakcie jak i po zabiegu. Pojawiają się one jednak niezwykle rzadko, uosób szczególnie wrażliwych i przy odpowiedniej opiece medycznej nic złego nie powinno się dziać.

Smukła sylwetka i wymodelowane ciało tylko z Vela Shape III

Zabieg Vela Shape III to innowacyjna metoda, która pokochało miliony kobiet. Jest niezwykle skuteczna, nieinwazyjna i bezbolesna. Bez zbędnego wysiłku pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu i znaczą poprawę wyglądu. Bez długich tygodni wyrzeczeń, ciężkich ćwiczeń i diety możesz cieszyć się wymodelowaną sylwetką. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji a cała procedura odbywa się w miłej i przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Profesjonalny personel medyczny zapewnia pełna opiekę oraz kontrolę nad całym procesem przebiegu zabiegu – dzięki temu zabiegi Vela Shape III są całkowicie bezpieczne i nie powodują uszczerbku na zdrowiu.

Zmień swoje ciało już dziś i zapisz się na zabieg Vela Shape III. Na pewno nie pożałujesz a efektami cieszyć się będziesz w pięknym bikini przed długi okres czasu.

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop