Zmiany naczyniowe – zamykanie naczynek w Warszawie

Spektakularny zabieg redukujący uciążliwy rumień na twarzy. Pozbądź się nieestetycznych rozszerzonych naczyń razem z nami! Zamykanie naczynek laserowo, znane również jako laserowa terapia naczynek, to zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje światło lasera do zamknięcia widocznych naczynek na skórze, takich jak teleangiektazje (rozszerzone naczynka krwionośne) czy rumienie. Podczas zabiegu zamykania naczynek laserem, emitowane światło lasera jest selektywnie absorbowane przez czerwone lub niebieskie barwniki (chromofory) w naczynkach krwionośnych. To prowadzi do termicznej koagulacji naczynek, powodując ich zamknięcie. Zamknięte naczynka krwionośne zostają wchłonięte przez organizm, a skóra staje się mniej widoczna.

Czas trwania zabiegu

15 - 45 minut

Czesci ciala

Twarz
Ciało

Sugerowana ilosc

Indywidualnie

Efekty zabiegów

Redukcja rozszerzonych naczyń

Redukcja rumienia

Poprawa kolorytu twarzy

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Zamykanie naczynek

UsługaCena od
Laserowe usuwanie naczynek - Broda219 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Czoło219 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Dekolt549 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Nos299 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Pojedyncze zmiany169 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Policzki559 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Twarz659 Umów sie
Laserowe usuwanie naczynek - Uda329 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zamykanie naczynek?

Opis zabiegu

Zabieg polegający na usuwaniu naczyń opiera się na najnowszej technologii, do jego wykonania używane są sprzęty najnowszej generacji, które pozwalają na satysfakcjonujące efekty. Proces usuwania popękanych naczyń krwionośnych polega na naświetleniu odpowiednich fragmentów ciała wiązką lasera, który silnie nagrzewa krew znajdującą się w naczynku. W efekcie następuje jego obkurczenie oraz zamknięcie. Działanie to prowadzi do likwidacji nieestetycznych zaczerwień z okolic twarzy, nóg i innych części ciała, a także poprawia kolor cery i nadaje jej zdrowy wygląd.

Zabieg usunięcia zmian naczyniowych jest niezwykle skuteczny. Stosowany jest zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

Przebieg zabiegu

Zabieg redukcji popękanych naczyń poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją, na której oceniany jest stan widocznych teleangiektazji (ilość, średnica, kolor). Na jej podstawie dobiera się indywidualne parametry dotyczące długości wiązki lasera, energii, ilości impulsów oraz odstępów czasowych między nimi – wszystko jest stale kontrolowane przez specjalistę i poddane jego analizie. Główna faza zabiegu poprzedzona jest dokładnym oczyszczeniem skóry, następnie wkładane są okulary chroniące przed promieniowaniem lasera. Właściwa część natomiast polega na przyłożeniu głowicy do skóry i uwolnieniu wiązki promienia laserowego. Krew zostaje wówczas podgrzana i następuje likwidacja (zniszczenie) ścianek naczynia, które po upływie krótkiego czasu od zabiegu zostaje naturalnie wydalone przez organizm.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania mogące być przyczyną wszelkich skutków niepożądanych.
– Należy zadbać o to, aby skóra poddana zabiegowi nie była sucha i podrażniona. Natomiast przed samym zabiegiem powinna być czysta i nieposmarowana żadnym balsamem czy kremem.
– Bardzo ważne jest poinformowanie osobę wykonującą zabieg, o wszystkich przyjmowanych lekarstwach.
– Przynajmniej jeden miesiąc przed zabiegiem nie można korzystać z solarium, używać kremów brązujących, a także unikać ekspozycji na słońcu.
– Miesiąc przed przystąpieniem do zabiegu należy odstawić stosowanie wszelkich leków światłouczulających oraz ziół o takim samym działaniu (należą do nich miedzy innymi: rumianek, nagietek, pokrzywa, dziurawiec, czystek, koper włoski, bratek.
– Pamiętać należy, aby dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu. Zaleca się natomiast mocne nawodnienie organizmu.
Do kliniki należy zgłosić się nieco wcześniej od planowanej godziny rozpoczęcia zabiegu, w celu wypełnienia dokumentacji.
– Pacjenci, którzy decydują się na zabieg usunięcia zmian naczyniowych, to głównie osoby kierujące się względami estetycznymi. Zabieg powoduje poprawę kolorytu skóry i wyglądu cery.
– Zabieg dedykowany jest również osobom zmagającym się z zaburzeniami pracy naczyń krwionośnych i nadmiernej ilości powstawania tak zwanych pajączków – popękanych naczyń.
– Zabieg laserowego zamykania naczyń jest przeznaczony dla wszystkich osób dbających o swoje zdrowie i piękny wygląd.
– Ciąża i okres karmienia piersią. Przyszłe mamy, a także te, które są w okresie laktacji nie mogą być poddane zabiegowi ze względu na promieniowanie laserowe.
– Epilepsja. Jest głównym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, ponieważ wiązka lasera może wywołać napad epileptyczny, co zagraża zdrowiu pacjenta.
– Zaawansowana cukrzyca, to kolejna dolegliwość uniemożliwiająca wykonanie zabiegu. Naskórek u osób cierpiących na cukrzycę jest dużo słabszy i działanie lasera mogłoby go w znaczący sposób uszkodzić.
– Nowotwory.
– Wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia i podrażnienia skóry, szczególnie miejsc zabiegowych.
– Przyjmowanie niektórych leków np. Antydepresanty, izotretinoina
– Leki i zioła światłoczułe
– Stosowanie retinolu i kwasów w kosmetykach
– Świeża opalenizna i skóra posmarowana balsamem brązującym

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zwykle zabieg jest bezbolesny lub powoduje jedynie minimalny dyskomfort. Lekarz może zastosować miejscowe znieczulenie lub chłodzenie skóry, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort.
Tak, po zabiegu zwykle zaleca się stosowanie specjalnych kremów lub maści, które pomogą w gojeniu się skóry i zmniejszeniu ryzyka infekcji.
Tak, zabieg jest bezpieczny, o ile jest przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów z odpowiednim sprzętem i w sterylnych warunkach.
Zwykle rekonwalescencja trwa od kilku dni do tygodni, w zależności od intensywności zabiegu i rozległości obszaru, który poddano zabiegowi.

Polecane zabiegi

leczenie rumienia

Usuwanie rumienia

Leczenie rumienia odbywa się za pomocą lasera. W trakcie zabiegu laser emituję energię, która dociera w głąb naczynka, gdzie zostaje pochłonięta przez barwnik zawarty w naczyniach krwionośnych hemoglobinę.

Fotona 4D

Laserowy lifting twarzy uzyskiwany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

Toksyna botulinowa

Stosowane na tzw. kurze łapki, zmarszczki pionowe i poziome na czole oraz wokół ust, oddziałują pozytywnie, zmniejszając napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za ich tworzenie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop