Wypełnienie warg sromowych większych Wrocław

Wypełnienie warg sromowych większych to zabieg ginekologii estetycznej polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego pod skórę pacjentki. Całkowicie bezpieczny i bezbolesny, zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym to świetne rozwiązanie dla wszystkich pań, które chcą cieszyć się nie tylko pięknym i młodym wyglądem miejsc intymnych, ale również lepszym ich nawilżeniem i ochroną.

Czas trwania zabiegu

30-45 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1

Efekty zabiegów

Odżywienie

Nawilżenie

Ujędrnienie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Wypełnienie warg sromowych większych

UsługaCena od
Wypełnienie warg sromowych większych1499 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym to szybki i skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemem ich asymetrii czy zwiotczenia. Jego przeprowadzenie istotnie zmniejsza ryzyko występowania przesuszeń, podrażnień, infekcji i otarć skóry w okolicach intymnych.

Przebieg zabiegu

Po wypełnieniu stosownej dokumentacji następuje konsultacja lekarska ze specjalistą z zakresu ginekologii estetycznej. Po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego specjalista omawia szczegóły zabiegu i dokonuje badania miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi.
Zabieg rozpoczyna się od zdezynfekowania powierzchni zabiegowej i podania klientce znieczulenia miejscowego. Kolejno przy pomocy specjalnej kaniuli lekarz wstrzykuje w wargi sromowe większe kwas hialuronowy (w ilości dopasowanej do oczekiwań i potrzeb pacjentki, zazwyczaj 1-2 mililitry), a następnie rozmasowuje skórę w okolicach miejsca iniekcji. Dzięki temu preparat równomiernie rozkłada się w tkankach – efekty widoczne są natychmiast od przeprowadzenia zabiegu wypełnienia warg sromowych w naszej wrocławskiej klinice.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

-Okolicę poddawaną zabiegowi należy wydepilować lub ogolić przed planowanym terminem przeprowadzenia zabiegu.
– W dniu zabiegu zalecamy założenie bawełnianej, oddychającej bielizny oraz ubrań, które nie obciskają poddawanego zabiegowi miejsca i zapewniają pacjentce odpowiedni komfort. Mogą być to dresy, szersza spódnica, luźna sukienka.
-Do przeprowadzenia zabiegu wymagane jest posiadanie wyników przeprowadzonego w ciągu ostatniego roku badania cytologicznego.
-Po wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji następuje konsultacja lekarska, podczas której lekarz zdobywa niezbędne informacje o stanie zdrowia (ogólnego oraz intymnego) klientki, a także poznaje jej motywacje i oczekiwania dotyczące efektów przeprowadzenia zabiegu wypełnienia warg sromowych większych w naszej klinice.
Zabieg wypełnienia warg sromowych większych zainteresować może kilka grup kobiet. Przede wszystkim skierowany jest do pań, które wraz z wiekiem straciły dawną jędrność i objętość warg większych – proces zanikania tkanek w tym miejscu jest normalnym elementem starzenia się. Zabieg jest znakomitym sposobem na przywrócenie pełnego wyglądu warg i odpowiedniego napięcia skóry. Na uzyskaniu tego efektu skorzystać mogą także panie, które po utracie znacznej ilości tkanki tłuszczowej borykają się z wiotką czy rozciągniętą skórą w miejscach intymnych.
Kolejną grupą kobiet, do której w szczególności kierowany jest zabieg wypełnienia warg sromowych większych, są panie zmagające się z nawracającymi infekcjami intymnymi oraz przesuszeniami, podrażnieniami, otarciami czy swędzeniem skóry. Z tego typu problemami, spowodowanymi zbyt małymi w stosunku do warg mniejszych wargami większymi, efekty zabiegu pomagają w dwojaki sposób: wypełnienie warg pozwala na ochronę warg mniejszych, łechtaczki i jej okolic oraz wejścia do kanału rodnego, a poza tym zapewnia im lepsze nawilżenie.
Zabieg polecamy także paniom zainteresowanym nim ze względów czysto estetycznych, bez względu na wiek. Dzięki wypełnieniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym zmienia się ich kształt, zabieg pozwala zatem na redukcję asymetrii czy uzyskanie bardziej proporcjonalnego wyglądu miejsc intymnych u pań z dużym wzgórkiem łonowym. Z pewnością pomoże także paniom, którym przeszkadzają różnego rodzaju deformacje blizn poporodowych.
-Aktywne infekcje układu moczowo-płciowego oraz infekcje bakteryjne i wirusowe.
-Zły stan zdrowia (na przykład przeziębienie), choroby nowotworowe.
-Trwająca antybiotykoterapia.
-Stany zapalne i uszkodzenia skóry w obszarze poddawanym zabiegowi, a także obecność zmian wymagających dokładniejszej diagnostyki.
-Ciąża, czas karmienia piersią.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zazwyczaj zabieg jest przeprowadzany przy użyciu znieczulenia miejscowego, dzięki czemu minimalizuje się dyskomfort pacjentki. Może być odczuwany delikatny ból lub dyskomfort, ale jest to zazwyczaj krótkotrwałe.
Stosowane są różne rodzaje wypełniaczy, takie jak kwas hialuronowy, tłuszcz pacjenta lub kolagen. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb pacjentki.
Zazwyczaj zaleca się, aby pacjentki unikały stosunków płciowych i aktywności fizycznej przez kilka dni po zabiegu, a także unikały spożywania alkoholu i palenia tytoniu. W przypadku niektórych chorób lub stanów zdrowotnych może być wymagana konsultacja z lekarzem przed przystąpieniem do zabiegu.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Laser wykazuje bardzo precyzyjne działanie powodując odparowanie zmiany skórnej i zamknięcie naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym niepożądane krwawienie. Zmiany skórne typu polipy, kłykciny kończyste (brodawki weneryczne) czy grudki odcinamy za pomocą wiązki lasera.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop