+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Wypełnienie warg sromowych większych Wrocław

Wypełnienie warg sromowych większych: skuteczna rewitalizacja miejsc intymnych już we Wrocławiu!

Wypełnienie warg sromowych większych to zabieg ginekologii estetycznej polegający na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego pod skórę pacjentki. Całkowicie bezpieczny i bezbolesny, zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym to świetne rozwiązanie dla wszystkich pań, które chcą cieszyć się nie tylko pięknym i młodym wyglądem miejsc intymnych, ale również lepszym ich nawilżeniem i ochroną.
Zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym to szybki i skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemem ich asymetrii czy zwiotczenia. Jego przeprowadzenie istotnie zmniejsza ryzyko występowania przesuszeń, podrażnień, infekcji i otarć skóry w okolicach intymnych.

Wypełnienie warg sromowych większych Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Wypełnienie warg sromowych większych Wrocław

Jędrne, pełne i zdrowe wargi sromowe – wystarczy wypełnienie kwasem hialuronowym.

Po wypełnieniu stosownej dokumentacji następuje konsultacja lekarska ze specjalistą z zakresu ginekologii estetycznej. PO PRZEPROWADZENIU wywiadu lekarskiego specjalista omawia szczegóły zabiegu i dokonuje badania miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi.
Zabieg rozpoczyna się od zdezynfekowania powierzchni zabiegowej i podania klientce znieczulenia miejscowego. Kolejno przy pomocy specjalnej kaniuli lekarz wstrzykuje w wargi sromowe większe kwas hialuronowy (w ilości dopasowanej do oczekiwań i potrzeb pacjentki, zazwyczaj 1-2 mililitry), a następnie rozmasowuje skórę w okolicach miejsca iniekcji. Dzięki temu preparat równomiernie rozkłada się w tkankach – efekty widoczne są natychmiast od przeprowadzenia zabiegu wypełnienia warg sromowych w naszej wrocławskiej klinice.
Czas trwania zabiegu to około 30-45 minut.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30-60 MINUT
  • Wykonywany przez LEKARZ
  • Części ciała: okolice intymne
  • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Wypełnienie warg sromowych większych Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Okolicę poddawaną zabiegowi należy wydepilować lub ogolić przed planowanym terminem przeprowadzenia zabiegu.
W dniu zabiegu zalecamy założenie bawełnianej, oddychającej bielizny oraz ubrań, które nie obciskają poddawanego zabiegowi miejsca i zapewniają pacjentce odpowiedni komfort. Mogą być to dresy, szersza spódnica, luźna sukienka.
Do przeprowadzenia zabiegu wymagane jest posiadanie wyników przeprowadzonego w ciągu ostatniego roku badania cytologicznego.
Po wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji następuje konsultacja lekarska, podczas której lekarz zdobywa niezbędne informacje o stanie zdrowia (ogólnego oraz intymnego) klientki, a także poznaje jej motywacje i oczekiwania dotyczące efektów przeprowadzenia zabiegu wypełnienia warg sromowych większych w naszej klinice we Wrocławiu.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg wypełnienia warg sromowych większych zainteresować może kilka grup kobiet. Przede wszystkim skierowany jest do pań, które wraz z wiekiem straciły dawną jędrność i objętość warg większych – proces zanikania tkanek w tym miejscu jest normalnym elementem starzenia się. Zabieg jest znakomitym sposobem na przywrócenie pełnego wyglądu warg i odpowiedniego napięcia skóry. Na uzyskaniu tego efektu skorzystać mogą także panie, które po utracie znacznej ilości tkanki tłuszczowej borykają się z wiotką czy rozciągniętą skórą w miejscach intymnych.
Kolejną grupą kobiet, do której w szczególności kierowany jest zabieg wypełnienia warg sromowych większych, są panie zmagające się z nawracającymi infekcjami intymnymi oraz przesuszeniami, podrażnieniami, otarciami czy swędzeniem skóry. Z tego typu problemami, spowodowanymi zbyt małymi w stosunku do warg mniejszych wargami większymi, efekty zabiegu pomagają w dwojaki sposób: wypełnienie warg pozwala na ochronę warg mniejszych, łechtaczki i jej okolic oraz wejścia do kanału rodnego, a poza tym zapewnia im lepsze nawilżenie.
Zabieg polecamy także paniom zainteresowanym nim ze względów czysto estetycznych, bez względu na wiek. Dzięki wypełnieniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym zmienia się ich kształt, zabieg pozwala zatem na redukcję asymetrii czy uzyskanie bardziej proporcjonalnego wyglądu miejsc intymnych u pań z dużym wzgórkiem łonowym. Z pewnością pomoże także paniom, którym przeszkadzają różnego rodzaju deformacje blizn poporodowych.

Jakie efekty daje zabieg ?

Jędrne i pełne, estetycznie i młodo wyglądające wargi sromowe większe o odpowiedniej objętości.
Redukcja asymetrii, korzystna zmiana wyglądu miejsc intymnych.
Ograniczenie widoczności blizn poporodowych, poprawa ich napięcia w przypadku rozluźnienia.
Lepsza ochrona okolic intymnych oraz zapewnienie odpowiedniego ich nawilżenia.
Znaczne zmniejszenie ryzyka podrażnień, infekcji, otarć et cetera.
Spowolnienie procesów starzenia się tkanek w okolicach sromu.
Większa pewność siebie, możliwe zwiększenie satysfakcji ze współżycia seksualnego.

Przeciwskazania do zabiegu

Aktywne infekcje układu moczowo-płciowego oraz infekcje bakteryjne i wirusowe.
Zły stan zdrowia (na przykład przeziębienie), choroby nowotworowe.
Trwająca antybiotykoterapia.
Stany zapalne i uszkodzenia skóry w obszarze poddawanym zabiegowi, a także obecność zmian wymagających dokładniejszej diagnostyki.
Ciąża, czas karmienia piersią.

Opinie klientek po zabiegu

1) Dzięki zabiegowi wypełnienia warg sromowych poprawiła się nie tylko moja samoocena, ale i komfort życia codziennego. Jestem bardzo zadowolona z efektów! W końcu czuję się pewnie w każdej sytuacji, także podczas zbliżeń intymnych. Dziękuję z całego serca i do zobaczenia na kolejnych zabiegach! – Hanna, 55 lat
2) Jedyne, czego żałuję, to to, że nie zdecydowałam się na ten zabieg wcześniej. Efekt przewyższył moje oczekiwania, w końcu pożegnałam się z problemami wiecznie powracających podrażnień, ze skrępowaniem i bólem. Bardzo doceniam również atmosferę panującą w klinice – profesjonalną, ale sympatyczną i pełną zrozumienia. – Katarzyna, 34 lata
3) Serdecznie dziękuję pracownikom SkyClinic za empatię i poczucie humoru. Dzięki nim mimo początkowego stresu mój wrześniowy zabieg wypełniania warg sromowych większych wspominam jako pozytywne doświadczenie. Polecam wszystkim paniom, które się wahają – nie ma się czego wstydzić, a naprawdę warto! – Edyta, 46 lat

Wypełnienie warg sromowych większych

Likwidacja dolegliwości okolic intymnych

Wypełnienie warg sromowych większych

Ochrona i nawilżenie kobiecych miejsc

Wypełnienie warg sromowych większych

Łagodzenie dyskomfortu, podrażnień i otarć

Wypełnienie warg sromowych większych

Redukcja asymetrii

Cennik Wypełnienie warg sromowych większych Wrocław

OpisCena
Wypełnienie kwasem hialuronowym warg sromowych większych 1300 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bolesny?

Przeprowadzany w naszej klinice we Wrocławiu zabieg wypełniania warg sromowych większych to zabieg całkowicie bezbolesny. Wykonywany jest on w znieczuleniu miejscowym. Po ustąpieniu znieczulenia klientka może odczuwać pewien dyskomfort, który jednak szybko znika.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

W przeważającej większości przypadków dla uzyskania oczekiwanego rezultatu wystarczy jednokrotne przeprowadzenie zabiegu – to znaczy wstrzyknięcie 1 lub 2 mililitrów kwasu hialuronowego. Powtarza się go po całkowitym lub przynajmniej znacznym ustąpieniu efektów wypełnienia warg.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty uzyskane dzięki wypełnieniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym utrzymują się przez około 2 lata, niektóre pacjentki wykazują jednak predyspozycje do utrzymania efektu przez dłuższy czas – jest to zatem kwestia indywidualna.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?

Po wykonaniu zabiegu pacjentka wraca do codziennego życia – jej aktywność nie wymaga ograniczenia. Oczywiście warto zachować szczególną ostrożność, jeśli występuje ryzyko urazu miejsc poddanych zabiegowi, a także wstrzymać się przez kilka dni na przykład od intensywnego uprawiania sportu. Polecamy również używanie bawełnianej, oddychającej bielizny, nieobcisłych ubrań, a także delikatnych środków myjących.

Czy po zabiegu odczuwać można jakieś efekty uboczne?

W przypadku znacznego powiększenia warg stosować należy ich codzienny masaż (ok. 2 tygodnie). Niektóre z klientek mogą doświadczyć lekkiego bólu w miejscach iniekcji, delikatnego zaczerwienienia czy podrażnienia miejsca poddanego zabiegowi, rzadziej małego krwiaka – to całkowicie normalne objawy, które ustąpią przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji i ostrożności. Jeśli są one szczególnie niepokojące, zalecamy rzecz jasna konsultację ze specjalistą ginekologii estetycznej.

Czy zabieg może ograniczyć moją zdolność do pracy?

Nie, klientki wracają do codziennej aktywności, także zawodowej, bezpośrednio po wykonaniu zabiegu wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym.

Czy po zabiegu mogę uprawiać seks?

Zalecamy powstrzymanie się od stosunków seksualnych przez 7-10 dni od momentu przeprowadzenia zabiegu wypełnienia warg sromowych większych kwasem hialuronowym. Ograniczenie to wynika przede wszystkim ze względów higienicznych, a także faktu, że efekty zabiegu dostrzegalne są po około tygodniu od jego przeprowadzenia – współżycie niesie ze sobą zwiększone ryzyko przemieszczenia kwasu w niepożądane miejsce.

W jakim wieku najlepiej wykonać zabieg wypełniania warg sromowych?

Zabieg ten jest odpowiedni dla pań w każdym wieku. Choć kierowany jest przede wszystkim do kobiet w wieku menopauzalnym oraz postmenopauzalnym, nie ma przeciwwskazań, aby w razie potrzeby skorzystały z niego również młodsze panie – wiek w żadnym stopniu nie wpływa na skuteczność zabiegu.

Czy dzięki zabiegowi można zredukować asymetrię warg sromowych?

Tak. Należy przy tym zaznaczyć, że dzięki zabiegowi możliwa jest korekta wyglądu warg zarówno w przypadku asymetrii nabytej, także tej związanej ze zmianami poporodowymi, jak i wad wrodzonych.

Co w przypadku wystąpienia uczulenia na kwas hialuronowy?

Reakcja alergiczna na kwas hialuronowy występuje niezwykle rzadko i jest zazwyczaj związana z brakiem zachowania odpowiednich zasad antyseptyki – a nie z reakcją na preparat. Ponieważ nasza klinika spełnia wszelkie zasady bezpieczeństwa i sterylności, wykonanie zabiegu wypełnienia warg sromowych większych kwasem hialuronowym w SkyClinic Wrocław jest całkowicie bezpieczne

Czy do zabiegu trzeba się specjalnie przygotować?

Po zakwalifikowaniu się do zabiegu wystarczy stawić się w umówionym dniu z ogoloną lub wydepilowaną powierzchnią zabiegową. W naszej klinice do dyspozycji klientów oddajemy także przybornik higieniczny.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełnienia warg sromowych większych?

Należą do nich między innymi: infekcje, nowotwory, antybiotykoterapia w toku, ciąża i czas karmienia piersią.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Hialuronidaza we Wrocławiu

Zabieg to skuteczna walka z nadkorekcją z użyciem kwasu hialuronowego, grudkami w ustach czy przepełnioną wypełniaczem skórą.