Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Profesjonalne i bezpieczne laserowe usuwanie zmian okolic intymnych. Pozbądź się swojego problemu już dziś.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Usunięcie zmian skórnych

Eliminacja bólu podczas golenia

Brak podrażnień

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

UsługaCena od
Konsultacja medyczna889 Umów sie
Chirurgiczne usuwanie brodawek i zmian skórnych + badanie histopatologiczne 259 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych, wykorzystuje wyjątkowe właściwości skóry. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Miejsce zmian jest dokładnie odkażane i następnie pokrywane specjalnym kremem, który czasowo blokuje receptory bólu. Specjalnie zaprojektowany, niezwykle precyzyjny laser podczas zabiegu powoduje odparowanie zmiany skórnej, a następnie zamyka naczynia krwionośne.

Czas wykonywania laserowego usuwania zmian okolic intymnych wynosi zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut – w zależności od rozległości i głębokości zmiany. Efektem jest trwałe i skuteczne usunięcie zmian okolic intymnych, pozostawiając jedynie brązowy strupek, który goi się po koło dwóch tygodniach.

Przebieg zabiegu

Zanim przystąpimy do zabiegu, konieczne będzie wykonanie obszernej konsultacji z lekarzem specjalistą i wypełnienie ankiety – te środki zapobiegawcze, pozwalają wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Kiedy już to się stanie, zostaniemy ulokowani na specjalnym fotelu ginekologicznym, a lekarz rozpocznie procedurę przygotowawczą do wykonania zabiegu. Pierwszym krokiem przy laserowym usuwaniu zmian okolic intymnych we Wrocławiu, jest dokładne odkażenie obszaru ciała, który będzie poddawany zabiegowi. Następnie, tę samą powierzchnię smaruje się specjalnym kremem, który ma silne działanie znieczulające.

W dalszej kolejności, lekarz ustawia laser i precyzyjnie kieruje go w miejsca, w których znajdują się zmiany. Zabieg zazwyczaj kończy się po upływie około 30 minut – laser w tym czasie sprawia, że zmiany odparowują, a naczynia krwionośne zamykają się.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych, nie wymaga ze strony pacjenta bezpośrednich przygotowań. Konieczne będzie jednak udanie się do lekarza w celu kwalifikacji.
– Kwalifikację wykonuje wyłącznie lekarz specjalista w dziedzinie lub specjalista w zakresie ginekologii bądź położnictwa.
– W celu wykonania kwalifikacji, konieczne będzie dostarczenie wyników cytologii.
– Wyniki cytologii nie mogą być starsze, niż 12 miesięcy – jeśli są, należy wykonać cytologię po raz kolejny i dostarczyć wyniki lekarzowi specjaliście.
– Lekarz musi upewnić się, iż zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych nie wpłynie negatywnie na nasze zdrowie.
– W przypadku infekcji, upławów lub świądu, zabieg należy odłożyć na późniejszy termin i zastosować leczenie zachowawcze, aby wyeliminować przeciwwskazania.
Nie ma ściśle określonych wskazań do zabiegu, oprócz samego występowania zmian skórnych. Te z kolei, mogą być spowodowane wieloma czynnikami – od przyczyn genetycznych, przez urazy aż po przebyte infekcje czy uszkodzenia skóry okolic intymnych. Sam zabieg daje efekt stricte estetyczny, poprawiając na stałe wygląd skóry w okolicach intymnych. Jego skutki mogą mieć jednak również pozytywny wpływ na kwestie psychiczne – związane przede wszystkim z samoakceptacją, pewnością siebie i pozbyciem się kompleksów.

Często również na zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych, decydują się osoby, które chcą czuć się bardziej komfortowo w swoim życiu seksualnym.

Usunięcie zmian skórnych w okolicach intymnych, pozwala również w dużym stopniu ułatwić pozbywanie się owłosienia z okolic intymnych, jeśli dotychczas okazywało się to problematyczne. Zarówno depilacja, jak i golenie przebiega o wiele łatwiej, minimalizując ryzyko bolesnych urazów.
– Występowanie infekcji w miejscach, w których ma być wykonywany zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych.
– Skóra, którą charakteryzuje zwiększona podatność na powstawanie różnego rodzaju bliznowców.
– Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych nie jest możliwe, jeśli równocześnie u pacjenta występuje choroba nowotworowa.
– Z powodu wpływu, jaki niektóre preparaty ziołowe wywołują na organizm człowieka, przeciwwskazaniem do laserowego usuwania zmian okolic intymnych jest również spożywanie naparów z dziurawca lub nagietka.
– Ryzykowne w kontekście zabiegu laserowego usuwania zmian okolic intymnych, może być również stosowanie tetracyklin, dlatego jest to uznawane za przeciwwskazanie do jego wykonania.
– Wykonanie zabiegu nie będzie możliwe, jeśli skóra pacjenta wykazuje szczególną skłonność do powstawania keloidów i bliznowców.
– Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych jest szczególnie niewskazany w przypadku, gdy pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, ponieważ jest on zbyt inwazyjny dla organizmu i może mieć wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo płodu albo dziecka.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych to zabieg kosmetyczny, który polega na usunięciu nieprawidłowych zmian skórnych, takich jak brodawki kończyste, kurzajki, brodawki płaskie czy znamiona, za pomocą specjalistycznego lasera.
Przed zabiegiem stosuje się miejscowe znieczulenie, więc zabieg zazwyczaj nie jest bolesny. Może wystąpić jedynie niewielkie pieczenie lub dyskomfort związany z działaniem lasera.
Po zabiegu należy przestrzegać kilku prostych zasad, takich jak unikanie stosunków płciowych przez kilka dni po zabiegu, unikanie kąpieli w wannie i basenie przez kilka dni oraz stosowanie kremów z filtrami UV, aby chronić skórę przed słońcem.
Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych jest stosunkowo bezpieczny, jeśli przeprowadzony jest przez doświadczonego specjalistę. Jednak jak każda procedura medyczna, niesie ze sobą pewne ryzyko powikłań, takie jak ból, obrzęk, zasinienia, zakażenie czy uszkodzenie tkanek.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Wypełnienie warg sromowych większych

Uzyskany efekt to przede wszystkim odżywienie, nawilżenie skóry, staje się ona lśniąca, jędrna i gładka. Wargi uwypuklają się i powiększają.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop