+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Twin Light we Wrocławiu

Zabieg Twin Light to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy dostępny stacjonarnie na terenie Wrocławia.

Zabieg pozwoli na wizualne odmłodzenie twarzy już po pierwszym razie. Jest to połączenie dwóch terapii, w których wykorzystywany jest laser o różnych długościach fal. Poprzez frakcjonowanie skóry, działanie światła laserowego ma na celu przebudować powierzchniowo skórę, a tym samym pozbyć się drobnych zmarszczek i zmian. Zabieg Twin Light w pełni wykwalifikowany lekarz, który dokonuje wyboru parametrów laserów na podstawie konsultacji. Istnieje możliwość, która nie wyklucza ponownego przeprowadzenia zabiegu w celu korekty efektu lub jego polepszenia.

Zabieg laserowy posiada wiele zalet, które skutecznie przekonują kolejnych klientów. Należą do nich przede wszystkim bezbolesność zabiegu, szybki czas wykonania i skuteczność nawet po pierwszym zabiegu.

Twin Light we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Twin Light we Wrocławiu

Innowacyjna metoda laserowa Twin Light to sprawdzony sposób na wizualny powrót do młodości.

Przed rozpoczęciem zabiegu konieczne jest wypełnienie ankiety, która powinna zawierać wszystkie przyjmowane na stałe leki, zarówno obecnie, jak i w niedalekiej przeszłości. Na jej podstawie lekarz prowadzący przeprowadzi dokładną analizę powierzchni skóry, która będzie niezbędna do odpowiedniego nastawienia laserów. Podczas zabiegu koniecznym jest również założenie okularów ochronnych otrzymanych od specjalisty w celu zredukowania negatywnych skutków ubocznych. Zabieg podzielony jest na kilka etapów. Na początku następuje stymulacja górnej warstwy skóry poprzez tworzenie mikroranek, które następnie goją się podczas naturalnych procesów. W późniejszych etapach przebudowane zostają włókna kolagenowe, a w efekcie skóra uzyskuje gładką powierzchnię dodatkowo z zamkniętymi porami.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Twin Light Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu powinno zawierać następujące aspekty:

 • rzetelne wypełnienie ankiety, w której pacjent zawsze wszystkie przyjmowane na stałe leki
 • konsultacja ze specjalistą, który oceni stan skóry
 • niestosowanie kosmetyków zawierających kwasy lub inne mocno ingerujące w skórę składniki
 • zmycie makijażu
 • zdjęcie soczewek

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg przeznaczony jest dla osób:

 • które chcą pozbyć się przebarwień na twarzy
 • które chcą podnieść swoją samoocenę
 • których cera jest ziemista lub jej koloryt nie jest równomierny
 • które chcą wizualnie odmłodzić skórę
 • które chcą nadać jędrności wiotkiej skórze

Jakie efekty daje zabieg ?

Z zabiegu Twin Light płynie wiele korzyści:

 • wygładzenie zmarszczek, co pozwala jednocześnie odmłodzić wizualnie twarz
 • likwidacja przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry
 • lifting skóry, który pozbędzie się wiotkich fragmentów
 • wzrost sprężystości skóry
 • odświeżenie i wygładzenie cery

Przeciwskazania do zabiegu

Istnieją następujące przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • przyjmowanie przez pacjenta leków, które wchodzą w interakcję z laserami
 • aktywne choroby na obszarze, który zostanie poddany działaniom laserów
 • bardzo zniszczona skóra
 • świeża opalenizna

Opinie klientek po zabiegu

Zabieg przebiegł w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Chętnie zdecydowałabym się na drugi, gdyby był potrzebny 😉

Efekty widoczne już po pierwszym razie! Pełen profesjonalizm i zadbanie o komfort pacjenta.

Zabieg jest bezbolesny i bardzo dobrze został poprowadzony. Jestem bardzo zadowolona z jego efektów i jeśli będzie trzeba, ponownie zgłoszę się do tej kliniki 🙂

Twin Light

Wypłycenie bruzd nosowo-wargowych

Twin Light

Poprawa napięcia skóry twarzy

Twin Light

Redukcja wiotkości skóry

Twin Light

Redukcja kurzych łapek

Cennik Twin Light we Wrocławiu

OpisCena
Laserowe odmładzanie Twin Light - dekolt 1999 zł
Laserowe odmładzanie Twin Light - szyja 1439 zł
Laserowe odmładzanie Twin Light - twarz 1549 zł
Laserowe odmładzanie Twin Light - twarz + szyja + dekolt 4899 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg Twin Light jest bezpieczny dla mojego zdrowia?

Tak, zabieg jest całkowicie bezpieczny. Nie jest wykonywane znieczulenie, gdyż nie jest ono potrzebne. Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych lekarzy, którzy korzystają z wysokiej jakości światła laserowego. Również przeprowadzona i wypełniona rzetelnie przed badaniem ankieta pozwala na zminimalizowanie ryzyka.

Czy jest możliwość skorzystania ze znieczulenia podczas trwania zabiegu?

Nie wykonujemy znieczulenia podczas tego zabiegu, ponieważ nie jest ono potrzebne. Nawet osoby o niskim progu bólu mogą spokojnie do niego przystąpić i na skutek braku bólu całkowicie się rozluźnić.

Dlaczego będąc w ciąży nie mogę przystąpić do zabiegu odmładzającego twarz?

W przypadku kobiet w ciąży nie ma znaczenia obszar, który jest poddawany działaniom laserów. Na kobietach ciężarnych nie zostały przeprowadzone dotąd badania, które mogłyby potwierdzić ich bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Specjaliści spekulują, że laser mógłby wywołać niekontrolowane skurcze, których nie dałoby się zatrzymać. W konsekwencji możliwa byłaby utrata dziecka. Ponadto, skóra kobiety w ciąży jest szczególnie nadwrażliwa na działanie różnych czynników mechanicznych i chemicznych. Dlatego mogłyby wystąpić groźne dla jej zdrowia powikłania. Kobiety ciężarne i karmiące piersią nie powinny przystępować do zabiegów, które wykonywane są w trakcie

Jak powinienem zadbać o skórę po zabiegu?

Pacjent po zabiegu powinien zostać indywidualnie poinformowany przez lekarza przeprowadzającego badanie, w jaki sposób powinien zadbać o swoją cerę. Niemożliwym jest dobranie do wszystkich rodzajów określonej formy, którą powinno zachować się w pielęgnacji. Wytyczone zostały natomiast ogólne zasady, które pacjent powinien mieć na uwadze przy stosowaniu środków na skórę. Przede wszystkim niewskazane jest stosowanie peelingów i innych maseczek, które wpływają na strukturę skóry. Może to spowodować wystąpienie podrażnień, w ich wyniku bólu. Ponadto zaleca się, żeby pacjent przy codziennej pielęgnacji cery używał produktów nawilżających lub kosmetyków, które są przeznaczone bezpośrednio do stosowania po zabiegach laserowych. Zabronione jest wystawienie skóry na działanie promieni słonecznych bez uprzedniego nałożenia filtru UV lub opalanie.

Czy skóra po zabiegu może być podrażniona, czy jest to objaw wystąpienia powikłań?

Skóra na skutek oddziaływania dwóch laserów może być delikatnie podrażniona. Po wykonaniu zabiegu wystąpi zaczerwienienie leczonego obszaru, które może utrzymywać się od jednego do trzech dni. Przez kolejne cztery dni napięty naskórek będzie silnie się złuszczał. Po tym okresie nastąpi widoczna poprawa stanu skóry. Przybierze ona jednolity kolor, poprawie ulegnie również jej jędrność.

Czy mogę się opalać po zabiegu?

Zabronione jest opalanie się w solarium lub w naturalny sposób na przynajmniej miesiąc przed zabiegiem. Również po zabiegu należy skutecznie unikać promieni słonecznych, najlepiej siedząc w zacienionym pokoju. Jeśli nie ma takiej możliwości pacjent powinien nałożyć dużą ilość skutecznego filtru UV, który zabezpieczy leczoną skórę przed słońce. Nie zastosowanie się do tych zaleceń może skutkować wystąpieniem przebarwień i podrażnień, a w rezultacie zaburzonym kolorytem skóry. Zabieg będzie wówczas nieskuteczny.

Jak długo trwa zabieg Twin Light?

Sam zabieg trwa około 30-45 minut, w zależności od stanu cery. Natomiast w przebieg procesu należy wliczyć również wypełnienie ankiety i rejestrację, a także badanie lekarskie i konsultację, które pozwolą na zminimalizowanie ryzyka dla zdrowia i wystąpienia powikłań. Całość zamyka się w około 1,5 h.

Czy efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu?

Tak, możliwa jest widoczna poprawa stanu cery już po pierwszym zabiegu. Ilość potrzebnych zabiegów należy jednak do decyzji lekarza, który jest zobowiązany do poinformowania pacjenta. Najczęściej ostateczny efekt osiąga się po trzecim zabiegu. Oczywiście wszystkie zabiegi wymagają wówczas odpowiedniego odstępu czasu, który również zostanie zalecony przez lekarza je przeprowadzającego.

Jak długo mam czekać między kolejnymi zabiegami?

Sugerowany okres czasu czekania między zabiegami to kilka lub kilkanaście tygodni. W tym czasie należy pozwolić skórze odpocząć i zregenerować się po zabiegu. Oczywiście czas dobierany jest indywidualnie do przypadku i o jego zarządzeniu decyduje lekarz. Wszystkie zalecenia są obowiązkowe do przestrzegania, ponieważ ich zlekceważenie może doprowadzić do wystąpienia negatywnych skutków, w tym nieodwracalnego zniszczenia cery.

Jak szybko goi się powierzchnia skóry, która jest poddawana działaniom lasera?

Skóra po zabiegu nie posiada widocznych ran lub krwawień. Wystąpi jednak jej podrażnienie, które widoczne będzie jako zaczerwienienie leczonych obszarów. W tym czasie powinno w szczególności zadbać o jej higienę i unikać promieni słonecznych. Podjęte działania usprawnią proces gojenia, po którym nastąpi łuszczenie naskórka. Tu również należy unikać promieni słonecznych i mocnych kosmetyków, które ingerują w strukturę skóry. Nie zastosowanie się do zaleceń może doprowadzić do nieodwracalnego zniszczenia skóry, której nie uda się przywrócić już naturalnego wyglądu.

Czy uda mi się poprawić koloryt i jędrność skóry bez zastosowania laserowej metody Twin Light?

Usuwanie zmarszczek oraz poprawa kolorytu i jędrności skóry domowymi sposobami nie będzie tak skuteczna jak wykonanie laserowego zabiegu. Twin Light poza skutecznością posiada wiele innych zalet. Pierwszą z nich, która przekonuje większość klientów, jest czas działania w przełożeniu na efekty. Już po jednym zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry, który został poddany leczeniu. Drugim plusem tego zabiegu jest bezbolesne jego przeprowadzenie, szczególnie ważne dla pacjentów o niskim progu bólu. Dodatkowo, całość przebiega w oparciu o bezpieczeństwo zdrowia pacjenta, dlatego może on w pełni zaufać lekarzom. Wiele dotychczasowych pacjentów próbowało podjąć się leczenia domowymi sposobami, nie było to jednak skuteczne, więc zdecydowały się w końcu na wykonanie zabiegu.

Co w przypadku powrotu wyeliminowanych problemów skórnych?

Jeśli po zabiegu skóra straci na jędrności lub pojawią się kolejne zmarszczki, może być konieczne wykonanie kolejnych zabiegów. Nie zapominajmy, że skóra po zabiegach będzie w dalszym ciągu przeprowadzać swoje dotychczasowe naturalne procesy. Nie będzie miało to jednak miejsca w krótkim odstępie czasu od wykonania zabiegu. Jeśli taka sytuacja by jednak nastąpiła, należy skontaktować się z lekarzem, który przeprowadzał leczenie pacjenta.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.