Przedłużanie włosów w Warszawie

Przedłużanie włosów metodą keratynową polega na doczepianiu włosów przy użyciu specjalnych kapsułek keratynowych. Ta metoda zapewnia trwałość i naturalny wygląd, dbając o zdrowie Twoich naturalnych włosów. Zabieg wykonuje nasza stylistka Karolina, która od 4 lat specjalizuje się w doborze i aplikacji włosów, gwarantując piękny i naturalny efekt.

Czas trwania zabiegu

2-4 godziny

Czesci ciala

Włosy

Sugerowana ilosc

Indywidualnie dobrana ilość pasm zależy od struktury Twoich naturalnych włosów i oczekiwanego efektu.

Efekty zabiegów

Naturalny wygląd

Trwałość

Bezpieczeństwo

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Przedłużania włosów w Warszawie

UsługaCena od

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega Przedłużanie włosów

Opis zabiegu

Przedłużanie włosów metodą keratynową polega na doczepianiu włosów przy użyciu specjalnych kapsułek keratynowych. Ta metoda zapewnia trwałość i naturalny wygląd, dbając o zdrowie Twoich naturalnych włosów.

Przebieg zabiegu

Przedłużanie włosów metodą keratynową w naszym salonie rozpoczyna się od dokładnej konsultacji, podczas której nasza stylistka Karolina ocenia stan Twoich włosów, omawia oczekiwania i dobiera odpowiednie pasma. Następnie włosy są myte i suszone, aby przygotować je do zabiegu. Po podziale włosów na sekcje, stylistka doczepia pasma keratynowe, pracując od dolnej części głowy ku górze, aż do uzyskania pożądanego efektu. Po zakończeniu aplikacji, włosy są stylizowane, aby całość wyglądała naturalnie i harmonijnie. Na koniec otrzymasz instrukcje dotyczące pielęgnacji przedłużonych włosów, aby zachować ich piękny wygląd i trwałość.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

1, Umyj włosy dzień przed zabiegiem, nie używając odżywek ani produktów olejowych.
2. Unikaj stylizacji włosów na gorąco.
3. Skonsultuj się ze stylistką, aby omówić swoje oczekiwania i pytania.
– Osób z cienkimi i rzadkimi włosami, które chcą dodać objętości.
– Kobiet marzących o dłuższych włosach, ale mających trudności z ich naturalnym zapuszczeniem.
– Osób, które pragną zmienić swój wygląd na specjalne okazje, takie jak śluby, uroczystości czy ważne spotkania.
– Klientek ceniących sobie wysoką jakość i naturalność, ponieważ używamy wyłącznie włosów premium, lux oraz dziewiczych.
– Każdego, kto pragnie pięknych, gęstych włosów, bez obaw o ich uszkodzenie, ponieważ metoda keratynowa jest delikatna i bezpieczna dla naturalnych włosów.
– Skóra głowy z problemami dermatologicznymi.
– Zbyt słabe lub zniszczone włosy.
– Alergia na keratynę.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Efekt przedłużania włosów metodą keratynową utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, w zależności od pielęgnacji i struktury Twoich naturalnych włosów.
Nie, metoda keratynowa jest delikatna dla włosów, nie niszczy ich i pozwala na długotrwały efekt naturalności i zdrowego wyglądu.
Zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla klientki.
Pracujemy na najwyższej jakości włosach z linii premium, lux oraz dziewiczych, które są dobierane indywidualnie do struktury włosa klientki.

Polecane zabiegi

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa, znana również jako botoks, to rodzaj zabiegu wykorzystującego toksynę botulinową w celu redukcji zmarszczek i linii mimicznych na twarzy.

peeling laserowy

Laserowy peeling

Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki oraz rozszerzone pory skóry.

Wolumetria

Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop