+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Rewitalizacja przedsionka pochwy Wrocław

Zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy we Wrocławiu poprzez wstrzyknięcia niewielkich dawek kwasu hialuronowego.

Zabieg może być traktowany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa okolic intymnych kobiety. Przynosi pozytywne efekty u pań, które borykają się z problemem dyskomfortu podczas współżycia oraz wspomaga uzyskanie satysfakcji podczas zbliżenia. Kwas hialuronowy używany do zabiegu zapobiega suchości, wpływa nawilżająco i niweluje podatność na występowanie infekcji intymnych. Pacjentki odczuwają poprawę komfortu codziennego życia po przeprowadzeniu zabiegu. Efekty utrzymują się nawet do roku od wykonania. Zabieg odmieni życie każdej kobiety.

Rewitalizacja przedsionka pochwy Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Rewitalizacja przedsionka pochwy Wrocław

Uczucie dyskomfortu, suchość i brak przyjemności ze współżycia – to coś o czym możesz zapomnieć po zabiegu rewitalizacji przedsionka pochwy.

Zabieg rozpoczyna się od krótkiego wywiadu, który pomoże wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania. Przed zabiegiem należny przedstawić wyniki cytologii, wykonane najpóźniej do 12-cy wstecz. Zapewnia to całkowite bezpieczeństwo pacjentki podczas wykonywania zabiegu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa bólu i dyskomfortu. Za przeprowadzenie zabiegu odpowiedzialny jest lekarz – specjalista ginekolog. Nasz zespół składa się z jednych z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie w całej Polsce. Cały zabieg trwa do 30 minut, a pacjentka jest zdolna do codziennych czynności oraz powrotu do pracy po jego wykonaniu. Czas pojawienia się pierwszych efektów jest indywidualny i zależy od predyspozycji genetycznych.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30 – 45 Minut
  • Wykonywany przez kosmetolog
  • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
  • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 2 do 3

Rewitalizacja przedsionka pochwy Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Pierwszym krokiem jest umienie terminu wizyty w klinice.

Przed wykonaniem zabiegu należy zrobić cytologię, muszą to być badania wykonanie nie później niż rok  przed datą zabiegu

Lekarz musi przeprowadzić badania ginekologiczne.

Następnie lekarz ginekolog dokonuje kwalifikacji do zabiegu.

Przed zabiegiem zalecane jest pełna depilacja okolic intymnych u pacjentki.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy należy wykonać gdy:
-pacjentka cierpi na suchość pochwy,
-pacjentka chce zwiększyć satysfakcję w życiu seksualnym,
-pacjentka cierpi na świąd, pieczenie, upławy,
-pacjentka chce odmłodzić okolice intymne.

Jakie efekty daje zabieg ?

Głównym efektem zabiegu jest dogłębne nawilżenie i wygładzenie poprzez wprowadzenie kwasu hialuronowego.
Pacjentka będzie odczuwać długotrwałe nawilżenie błony śluzowej.
Zabieg doda objętości okolicom intymnym pacjentki.
Kolejnym efektem zabiegu będzie brak nawracających infekcji intymnych i obniżona podatność na nie.
Szybka regeneracja błony śluzowej pochwy, to również jeden z zauważalnych efektów zabiegu.
Dodatkową zaletą zabiegu jest zwiększenie przyjemności i komfortu podczas współżycia
Zabieg wzmocni i ujędrnieni ściany pochwy.

Przeciwskazania do zabiegu

-negatywna decyzja lekarza podczas wywiadu
-infekcje układu moczowo-płciowego
-zmiany skórne w okolicach intymnych
-stany zapalne skóry w miejscach wkłucia
-aktywne infekcje wirusowe lub bakteryjne
-przyjmowanie antybiotyków
-zaburzenia krzepnięcia krwi
-ciąża, ale również okres karmienia piersią
-choroby nowotworowe
-ogólny zły stan zdrowia pacjenta

Opinie klientek po zabiegu

Opinia pacjentki numer 1:
Zabieg przebiegał w bardzo profesjonalnej atmosferze. Lekarze stworzyli atmosferę, w której czułam się bezpiecznie i intymnie. Podeszli do mojego problemu profesjonalnie. Został przeprowadzony wywiad i badania kontrolne przez zabiegiem. A efekty utrzymują się do tej pory. Zabieg wykonywałam 3 miesiące temu. Polecam.

Opinia pacjentki numer 2:
Zabieg poprawił jakość mojego życia. Już nie muszę się martwić ciągle nawracającymi infekcjami. Nawilżenie i odpowiednie pH moich okolic intymnych zawdzięczam temu zabiegowi. Odmieniło to moje życie, wyjście na basen już nie jest dla mnie problemem. Dziękuję.

Opinia pacjentki numer 3:
Lekarze pracujący w klinice, to najlepsi specjaliści, którzy poprawili jakość mojego życia intymnego z partnerem. Po porodzie nie odczuwałam przyjemności ze stosunku. Podczas wizyty w klinice zaproponowano mi zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy. Był on strzałem w dziesiątkę. Teraz mogę cieszyć się z bliskości. Będę wracała do tej kliniki w przyszłości.

Rewitalizacja przedsionka pochwy

Lorem ipsum dolor sit amet

Rewitalizacja przedsionka pochwy

Lorem ipsum dolor sit amet

Rewitalizacja przedsionka pochwy

Lorem ipsum dolor sit amet

Rewitalizacja przedsionka pochwy

Lorem ipsum dolor sit amet

Cennik Rewitalizacja przedsionka pochwy Wrocław

OpisCena
Rewitalizacja kwasem hialuronowym przedsionka pochwy 1309 zł
Rewitalizacja laserowa pochwy 1899 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy jest bolesny lub sprawia dyskomfort?

Nie, zabieg jest wykonywany w znieczuleniu, co powoduje, że pacjentka nie czuje bólu. Nasi specjaliści robią wszystko, co w ich mocy aby pacjentka nie odczuwała dyskomfortu z powodu wykonywania zabiegu w miejscu intymnym. Specjalnie przystosowany gabinet do takich zabiegów i dobry personel medyczny wpływają na komfort pacjentki podczas zabiegu.

Jak długo trwa zabieg i kto go wykonuje?

Zabieg trwa ok. 30 do 45 minut. Pierwsza część zabiegu trwa około 10 minut. Jest to wywiad lekarza z pacjentką. Podczas rozmowy lekarz również dokładnie opisuje co i w jaki sposób będzie kolejno wykonywał. Zabieg od początku, to znaczy od wywiadu do samego końca jest wykonywany przez doskonałych specjalistów- lekarzy z zakresu ginekologii. Nasi lekarze to jedni z najlepszych specjalistów w Polsce.

Czy bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennego życia?

Tak, nie ma przeciwwskazań, aby po zabiegu unikać jakiś czynności. Po zabiegu rewitalizacji przedsionka pochwy nie jest wymagana hospitalizacja, a więc pacjentka może wrócić do codziennych aktywności i pracy zaraz po wizycie w klinice. Nie jest konieczne w tym przypadku wystawienie zwolnienia lekarskiego.

Czy jest jakaś czynność, której należy unikać bezpośrednio po zabiegu?

Tak, profilaktycznie bezpośrednio po zabiegu należy wstrzymać się od współżycia przez 3 dni, a także od kąpieli w wannie i wizyt na basenie przez 7 dni. Przyśpieszy to uzyskanie efektów zabiegu.

Czy ten zabieg można łączyć z innymi technikami wzmacniającymi lub korygującymi pochwę?

Tak, jak najbardziej zabieg rewitalizacji przedsionka można wzmacniać przy pomocy innych zabiegów. Jednak należy pamiętać, że w takiej sytuacji każdorazowo należy skonsultować to z lekarzem i to do niego należny ostateczna decyzja i ocena czy istnieją przeciwwskazania do połączenia dwóch lub więcej zabiegów.

Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów zabiegu, czy są one widoczne od razu po wykonaniu zabiegu?

Efekty zależą od indywidualnych uwarunkować pacjentki, jednak w większości przypadków występują one między czwartym a szóstym tygodniem od wykonania zabiegu. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.

Czy są jakieś zalecenia po zabiegu?

Przez pierwsze dwadzieścia cztery godziny od wykonania zabiegu może pojawić się niewielkie krwawienie z miejsc wkłucia igieł, dlatego zaleca się używanie wkładek higienicznych. W przypadku większego bólu należny wziąć środek przeciwbólowy dostępny w aptece bez recepty.

Czy wystąpią jakieś widoczne ślady wykonania zabiegu i jak długo się utrzymają?

Przez kilka pierwszych dni okolice pochwy mogą być lekko zaczerwienione i nieco podrażnione. Skóra w tym miejscu może być wrażliwa. W miejscach wkłuci igieł mogą pojawić się niewielkie strupki. Wszystkie te obawy nie powinny utrzymywać się dłużej niż tydzień.

Czy zabieg może zostawić jakiś trwałe ślady lub blizny?

Nie, po zabiegu nie występują żadne trwałe ślady, ani blizny. wszystkie widoczne ślady utrzymują się do tygodnia. Zabieg jest zupełnie bezinwazyjny i bezpieczny.

Czy zabieg można wykonać przy lekkim przeziębieniu lub innej chorobie?

Niestety nie, jeśli pacjentka przyjdzie przeziębiona na zabieg, zostanie ustalony inny termin, tak aby nie narażać jej zdrowia. Najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentki, dlatego też zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane tylko i wyłącznie gdy pacjentka jest całkowicie zdrowa.

Czy jest jakiś określony lub preferencyjny wiek pacjentki do wykonania zabiegu?

Nie, zabieg jest przeznaczony i wykonywany u pacjentek, które chcą poprawić własny komfort oraz jakość współżycia niezależnie od wieku. Nie ma górnego ograniczenia wiekowego, jeśli tylko stan zdrowia pacjentki pozwala na przeprowadzenia zabiegu. Jeśli chodzi o najmłodsze pacjentki musza być one pełnoletnie, lub mieć zgodę rodzica, czy tez opiekuna na wykonanie zabiegu.

Ile zabiegów należy wykonać aby uzyskać optymalny efekt?

W przypadku zabiegu rewitalizacji przedsionka pochwy wystarczający jest jeden zabieg. Nie zaleca się większych serii. Zabieg utrzymuje efekty nawet do roku, po tym czasie można rozważyć jego ponowne wykonanie, jeśli pacjentka widzi taką potrzebę.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.