Rewitalizacja przedsionka pochwy Wrocław

Zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy poprzez wstrzyknięcia niewielkich dawek kwasu hialuronowego.

Czas trwania zabiegu

30-45 minut

Czesci ciala

Przedsionek pochwy

Sugerowana ilosc

2-3 zabiegi

Efekty zabiegów

Rewitalizacja

Poprawa komfortu

Odmłodzenie

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Rewitalizacja przedsionka pochwy

UsługaCena od
Rewitalizacja pochwy2099 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg może być traktowany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa okolic intymnych kobiety. Przynosi pozytywne efekty u pań, które borykają się z problemem dyskomfortu podczas współżycia oraz wspomaga uzyskanie satysfakcji podczas zbliżenia. Kwas hialuronowy używany do zabiegu zapobiega suchości, wpływa nawilżająco i niweluje podatność na występowanie infekcji intymnych. Pacjentki odczuwają poprawę komfortu codziennego życia po przeprowadzeniu zabiegu. Efekty utrzymują się nawet do roku od wykonania. Zabieg odmieni życie każdej kobiety.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od krótkiego wywiadu, który pomoże wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania. Przed zabiegiem należny przedstawić wyniki cytologii, wykonane najpóźniej do 12-cy wstecz. Zapewnia to całkowite bezpieczeństwo pacjentki podczas wykonywania zabiegu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa bólu i dyskomfortu. Za przeprowadzenie zabiegu odpowiedzialny jest lekarz – specjalista ginekolog. Nasz zespół składa się z jednych z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie w całej Polsce. Cały zabieg trwa do 30 minut, a pacjentka jest zdolna do codziennych czynności oraz powrotu do pracy po jego wykonaniu. Czas pojawienia się pierwszych efektów jest indywidualny i zależy od predyspozycji genetycznych.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

-Przed wykonaniem zabiegu należy zrobić cytologię, muszą to być badania wykonanie nie później niż rok przed datą zabiegu.
-Lekarz musi przeprowadzić badania ginekologiczne.
-Następnie lekarz ginekolog dokonuje kwalifikacji do zabiegu.
-Przed zabiegiem zalecane jest pełna depilacja okolic intymnych u pacjentki.
-zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy należy wykonać gdy:
-pacjentka cierpi na suchość pochwy,
-pacjentka chce zwiększyć satysfakcję w życiu seksualnym,
-pacjentka cierpi na świąd, pieczenie, upławy,
-pacjentka chce odmłodzić okolice intymne.
-Negatywna decyzja lekarza podczas wywiadu.
-Infekcje układu moczowo-płciowego.
-Zmiany skórne w okolicach intymnych.
-Stany zapalne skóry w miejscach wkłucia.
-Aktywne infekcje wirusowe lub bakteryjne.
-Przyjmowanie antybiotyków.
-Zaburzenia krzepnięcia krwi.
-Ciąża, ale również okres karmienia piersią.
-Choroby nowotworowe.
-Ogólny zły stan zdrowia pacjenta.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Korzyści z rewitalizacji przedsionka pochwy to poprawa jędrności i elastyczności skóry, redukcja zmarszczek, poprawa nawilżenia skóry, redukcja przebarwień, a także poprawa komfortu i pewności siebie.
Rewitalizacja przedsionka pochwy jest zazwyczaj bezbolesna, ale w zależności od indywidualnej wrażliwości pacjenta, może wystąpić niewielki dyskomfort.
Zazwyczaj nie ma potrzeby okresu rekonwalescencji po zabiegu rewitalizacji przedsionka pochwy. Pacjent może powrócić do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.
Przed zabiegiem należy przestrzegać zaleceń lekarza, takich jak unikanie stosunków płciowych na 48 godzin przed zabiegiem, unikanie stosowania kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry przed zabiegiem.
Zabieg rewitalizacji przedsionka pochwy jest zazwyczaj bezpieczny, ale należy wykonywać go tylko u doświadczonych specjalistów z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Laser wykazuje bardzo precyzyjne działanie powodując odparowanie zmiany skórnej i zamknięcie naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym niepożądane krwawienie. Zmiany skórne typu polipy, kłykciny kończyste (brodawki weneryczne) czy grudki odcinamy za pomocą wiązki lasera.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop