+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Radiesse – hydroksyapatyt wapnia we Wrocławiu

Radiesse we Wrocławiu to nowoczesny zabieg wykorzystujący hydroksyapatyt wapnia, który modeluje kontur twarzy, zwiększając gęstość skóry i poprawiając jej strukturę.

Radiesse Wrocław to innowacyjny zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, który pozwala na uzyskanie zadowalających efektów wymodelowania konturu twarzy. Zabieg zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę, przez co twarz wydaje się skutecznie odmłodzona. Radiesse przeznaczony jest dla osób, które chcą zniwelować nieestetyczne bruzdy na twarzy oraz poprawić kształt nosa bez interwencji chirurga. Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia wyróżnia się spośród znanych wypełniaczy przede wszystkim długotrwałymi efektami, które utrzymują się aż 18 miesięcy. Dzięki zaaplikowaniu opisywanej substancji, twarz staje się widocznie odmłodzona. Warto wspomnieć, że efekty są natychmiastowe, gdyż dochodzi do intensywnego pobudzenia tkanek do produkcji kolagenu.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Radiesse – hydroksyapatyt wapnia we Wrocławiu

Zabieg Radiesse Wrocław to alternatywa dla dotychczas stosowanych wypełniaczy, gdyż daje natychmiastowe i długotrwałe efekty odmłodzenia, poprzez poprawę konturu twarzy i zlikwidowanie zmarszczek.

Pierwszym etapem zabiegu jest umieszczenie preparatu w strzykawce, przez osobę do tego upoważnioną. Następnie dochodzi do wstrzyknięcia preparatu za pomocą strzykawki w odpowiednie fragmenty skóry. Preparat tworzy rusztowanie tkankom oraz spłyca zmarszczki, dzięki czemu twarz odzyskuje młodzieńcy blask. Dochodzi do stymulowania produkcji włókien kolagenowych przez fibroplasty. Wstrzyknięty żel ulega wchłonięciu, a jego miejsce zostaje zastąpione przez kolagen. Cały zabieg trwa ok. 15-20 minut, w zależności od ilości miejsc przeznaczonych do ostrzyknięcia, natomiast efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 60 minut
  • Wykonywany przez  lekarza
  • Części ciała twarz, dłonie, szyja
  • Inwazyjność zabieg inwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1 (czas utrzymywanie się preparatu nawet do 2 lat) 

Radiesse – hydroksyapatyt wapnia we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu powinno się rozpocząć od wizyty u lekarza i profesjonalnej konsultacji. Zabieg wymaga odstawienia na kilka dni niektórych lekarstw, np. lekiów zmniejszających krzepliwość krwi. Kilka dni przed wizytą należy również zrezygnować z wizyt na solarium oraz w saunie. Do codziennej pielęgnacji najlepiej stosować naturalne roślinne kosmetyki, które są pozbawione substancji chemicznych. Nie stosować kosmetycznych intensywnych peelingów twarzy, które mogą podrażnić skórę twarzy. Powinno się również odstawić tłuste i przetworzone jedzenie, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia wyprysków.

Dla kogo jest ten zabieg ?

1. Zabieg przeznaczony jest dla kobiet w wieku menopauzalnym, które zauważają u siebie obniżone napięcie skóry.

2. Dla osób, które w stosunkowo młodym wieku mają widoczne bruzdy na twarzy.

3. Radiesse Wrocław pozwoli na poprawienie konturu twarzy po utracie znacznej ilości kilogramów.

4. Radiesse we Wrocławiu nie nadaje objętości twarzy, przez co stanowi idealne rozwiązanie dla osób o okrągłych i owalnych twarzach, które obawiają się nieestetycznego efektu pogrubienia.

5. Zabieg powoduje odmłodzenie twarzy osób, które aktywnie korzystają z sauny, solarium, bądź palą papierosy.

6. Radiesse sprawdzi się również w przypadku osób, które chcą w bezinwazyjny sposób poprawić kształt nosa.

Jakie efekty daje zabieg ?

Naturalne odmłodzenie twarzy

Wymodelowany kontur twarzy

Zwiększenie gęstości skóry

Poprawienie objętości i kondycji skóry

Stymulacja produkcji kolagenu w tkankach

Długo utrzymujące się efekty, przez co makijaż wygląda dużo atrakcyjniej na twarzy

Przeciwskazania do zabiegu

Rany i obrzęki twarzy

Stany zapalne i ropne w obrębie miejsca, gdzie będzie przeprowadzony zabieg

Aktywny wirus opryszczki

Grypa lub przeziębienie

Ogólnie osłabiony organizm wskutek chorób przewlekłych

Ciąża lub okres połogu

Opinie klientek po zabiegu

1. Radiesse Wrocław pomógł mi odzyskać utracone napięcie skóry. Wskutek palenia papierosów moja twarz zaczęła wyglądać mniej atrakcyjnie, wokół ust pojawiały się zmarszczki, które uniemożliwiały nałożenie estetycznego makijażu. Zabieg Radiesse we Wrocławiu odmienił moją twarz, która nabrała młodzieńczego blasku. Preparat zlikwidował zmarszczki, a po zejściu opuchlizny byłam gotowa do powrotu do pracy. Polecam zabieg każdej zapracowanej kobiecie, która chce zachować młodą twarz na dłużej. Dzięki efektowi, który utrzymuje się już ponad rok, powróciła moja pewność siebie, a ponadto czuję się swobodnie w otoczeniu młodszych koleżanek. – Anna z Wrocławia

2. Jestem osobą aktywną zawodowo, dlatego często brakuje mi czasu na regularne korzystanie z usług gabinetów kosmetologicznych. Brak czasu, ciągły stres i duża ilość pracy odbijają się również na mojej twarzy, czego wynikiem jest przyspieszony proces starzenia się skóry i wiotczenie tkanek. Postanowiłam wybrać zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia. Nie żałuję swojej decyzji, gdyż owal twarzy uległ znacznej poprawie, jest wymodelowany, a moja twarz znów atrakcyjna. – Irena z Katowic

3. Jestem w okresie menopauzalnym. Nieuchronne zmiany w moim ciele powodowały, że traciłam pewność siebie. Twarz już nie przypominała tej sprzed lat – młodej, odżywionej. Zmagając się z obniżoną samooceną, postanowiłam skorzystać z zabiegu Radiesse Wrocław. Dzięki natychmiastowemu efektowi, mój powrót do pracy nastąpił szybciej niż przypuszczałam, a ponadto zminimalizowaniu uległ mój wstydliwy problem ze zmarszczkami. – Kinga z Wrocławia

Chirurgiczne powiększanie pośladków

Przeszczepiana tkanka tłuszczowa

Przy użyciu implantów silikonowych 

Rezultat plastyki pośladków

Cennik radiesse – hydroksyapatyt wapnia

OpisCena
Radiesse - hydroksyapatyt wapnia 1649 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy mogę na następny dzień po zabiegu wrócić do pracy?

Nie ma przeciwskazań odnośnie natychmiastowego powrotu do pracy, jednakże po zabiegu może utrzymywać się nieestetyczna opuchlizna, zasinienie oraz wrażliwość na dotyk, dlatego warto wziąć kilka dni wolnego i odpocząć, aby cieszyć się idealnie wyprofilowanym konturem twarzy i cerą bez zmarszczek przez długi okres czasu. Opuchlizna nie stoi na przeszkodzie w wykonywaniu pracy zdalnej, jednak przez wiele kobiet może zostać uznana za wstydliwą.

Codzienna pielęgnacja - jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu skóra jest delikatnie podrażniona, występuje również opuchlizna. Z tego powodu do pielęgnacji należy używać wyłącznie naturalnych i lekkich kosmetyków. Formuła powinna zawierać jak najwięcej neutralnych składników dla skóry. Polecane są preparaty ziołowo-owocowe i delikatne kremy nawilżające.

Co to oznacza, że Radiesse jest preparatem termostabilnym?

Radiesse Wrocław i Warszawa jest preparatem termostabilnym, a więc odpornym na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dopuszczalne jest przede wszystkim korzystanie z sauny i solarium. Można również bez obaw korzystać z siłowni i basenu. Jednakże, po opuszczeniu gabinetu najlepiej odpoczywać przez kilka dni w domowym zaciszu, aby doszło do pożądanych zmian związanych z wzmożoną produkcją kolagenu.

Czy mogę skorzystać z zabiegu Radiesse Wrocław jeżeli jestem w ciąży?

Niestety ciąża i okres połogu stanowią przeciwwskazania do wykonania Radiesse. Zapraszamy po urodzeniu dziecka.

Czy hydroksyapatyt wapnia można stosować na innych częściach ciała, oprócz twarzy?

Kobiety stosują również hydroksyapatyt wapnia nie tylko do poprawienia owalu twarzy, ale również do odmłodzenia skóry dłoni, która jest narażona na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Radiesse powoduje odmłodzenie skóry dłoni i nadaje im młodzieńczego wyglądu na długi okres czasu. Warto jednak wcześniej dokładnie skonsultować ze specjalistą zastosowanie hydroksyapatytu wapnia w innych częściach ciała. Radiesse jest popularne wśród osób, które chcą dokonać bezinwazyjnej korekty nosa, poprzez zlikwidowanie niewielkich garbów lub spłyceń.

Czy hydroksyapatyt wapnia stanowi alternatywę dla kwasu hialuronowego?

Tak, po zabiegu Radiesse Wrocław i Warszawa efekt utrzymuje się dłużej, niż po zastosowaniu kwasu hialuronowego, bo aż 18 miesięcy. Zdaniem naukowców, hydroksyapatyt wapnia działa głębiej niż kwas hialuronowy, dlatego lepiej spłyca zmarszczki. Kwas hialuronowy dodaje również objętości twarzy, co dla niektórych Pań może być problematyczne.

Czy istnieje możliwość, że preparat nie zostanie wchłonięty?

Nie, preparat został dokładnie przebadany. Badania kliniczne trwały wiele lat i ostatecznie dowiodły, że hydroksyapatyt wapnia jest wchłaniany przez organizm, a w jego miejsce powstanie kolagen, który pozwala na uzyskanie efektu odmłodzenia twarzy.

Czy Radiesse Wrocław jest preparatem bezpiecznym dla zdrowia?

Do zabiegu Radiesse stosuje się hydroksyapatyt wapnia, który jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Juz w 2006 roku Amerykańska Agencja do spraw żywności i leków uznała ten preparat za neutralny dla zdrowia. Substancja wykorzystywana do Radiesse znajduje się również w kościach i zębach ludzkich. Z tego powodu możemy mieć również pewność, że substancja nas nie uczuli. Zanim zaczęto stosować opisywaną substancję w medycynie estetycznej, była wykorzystywana na szeroką skalę w stomatologii podczas wszczepiania implantów zębowych.

Jestem mężczyzną, czy wobec tego istnieją jakieś ograniczenia dla przeprowadzenia zabiegu na mojej twarzy?

Płeć nie odgrywa żadnej roli w przypadku zabiegu Radiesse. Hydroksyapatyt wapnia może być stosowany niezależnie od płci, wieku, bądź stopnia aktywności fizycznej. Co prawda, mężczyźni stosunkowo rzadziej poddają się zabiegom medycyny estetycznej, jednakże nie stanowi to reguły.

Czy zabieg jest bolesny?

W wyniku dokonywania nakłuć na wybrane partie twarzy może być odczuwalny niewielki dyskomfort. Jednakże zabieg nie należy do bolesnych. Podobnie wygląda kwestia rekonwalescencji. Oprócz opuchlizny i niewielkiego obrzęku, nie występuje uczucie bólu.

Przez długi okres czasu zmagałam się z wstydliwym trądzikiem. Czy wobec tego mogę bez obaw skorzystać z zabiegu Radiesse we Wrocławiu ?

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu Radiesse jest wirus opryszczki w formie aktywnej. Jeżeli opryszczka została już wyleczona i nie ma widocznych objawów, można bez obaw poddać się zabiegowi.

Czy Radiesse można łączyć z innymi zabiegami, które wykorzystują działanie laserów?

Tak, nie ma przeciwwskazań, które ograniczałyby możliwość korzystania z zabiegów laserowych. Należy jednak pamiętać o wcześniejszej konsultacji z osobą odpowiedzialną za wykonanie takiego zabiegu, ponieważ tylko ona potrafi w pełni stwierdzić, czy na twarzy nie pojawiły się istotne zmiany, które mogłyby ograniczać możliwość przeprowadzenia takiej czynności.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.