Radiesse – hydroksyapatyt wapnia we Wrocławiu

Radiesse to nowoczesny zabieg wykorzystujący hydroksyapatyt wapnia, który modeluje kontur twarzy, zwiększając gęstość skóry i poprawiając jej strukturę. Radiesse to innowacyjny zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, który pozwala na uzyskanie zadowalających efektów wymodelowania konturu twarzy. Zabieg zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę, przez co twarz wydaje się skutecznie odmłodzona.

Czas trwania zabiegu

60 minut

Czesci ciala

Twarz
Dekolt
Szyja

Sugerowana ilosc

1 (czas utrzymywanie się preparatu nawet do 2 lat)

Efekty zabiegów

Naturalny efekt

Poprawa proporcji twarzy

Stymulacja skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Radiesse

UsługaCena od
Radiesse - hydroksyapatyt wapnia 1749 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Radiesse przeznaczony jest dla osób, które chcą zniwelować nieestetyczne bruzdy na twarzy oraz poprawić kształt nosa bez interwencji chirurga. Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia wyróżnia się spośród znanych wypełniaczy przede wszystkim długotrwałymi efektami, które utrzymują się aż 18 miesięcy. Dzięki zaaplikowaniu opisywanej substancji, twarz staje się widocznie odmłodzona. Warto wspomnieć, że efekty są natychmiastowe, gdyż dochodzi do intensywnego pobudzenia tkanek do produkcji kolagenu.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu jest umieszczenie preparatu w strzykawce, przez osobę do tego upoważnioną. Następnie dochodzi do wstrzyknięcia preparatu za pomocą strzykawki w odpowiednie fragmenty skóry. Preparat tworzy rusztowanie tkankom oraz spłyca zmarszczki, dzięki czemu twarz odzyskuje młodzieńcy blask. Dochodzi do stymulowania produkcji włókien kolagenowych przez fibroblasty. Wstrzyknięty żel ulega wchłonięciu, a jego miejsce zostaje zastąpione przez kolagen. Cały zabieg trwa ok. 15-20 minut, w zależności od ilości miejsc przeznaczonych do ostrzyknięcia, natomiast efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przygotowanie do zabiegu powinno się rozpocząć od wizyty u lekarza i profesjonalnej konsultacji. Zabieg wymaga odstawienia na kilka dni niektórych lekarstw, np. leków zmniejszających krzepliwość krwi. Kilka dni przed wizytą należy również zrezygnować z wizyt na solarium oraz w saunie. Do codziennej pielęgnacji najlepiej stosować naturalne roślinne kosmetyki, które są pozbawione substancji chemicznych. Nie stosować kosmetycznych intensywnych peelingów twarzy, które mogą podrażnić skórę twarzy. Powinno się również odstawić tłuste i przetworzone jedzenie, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia wyprysków.
Zabieg przeznaczony jest dla kobiet w wieku menopauzalnym, które zauważają u siebie obniżone napięcie skóry.
Dla osób, które w stosunkowo młodym wieku mają widoczne bruzdy na twarzy.
Radiesse pozwoli na poprawienie konturu twarzy po utracie znacznej ilości kilogramów.
Nie nadaje objętości twarzy, przez co stanowi idealne rozwiązanie dla osób o okrągłych i owalnych twarzach, które obawiają się nieestetycznego efektu pogrubienia.
Zabieg powoduje odmłodzenie twarzy osób, które aktywnie korzystają z sauny, solarium, bądź palą papierosy.
Radiesse sprawdzi się również w przypadku osób, które chcą w bezinwazyjny sposób poprawić kształt nosa.
Rany i obrzęki twarzy.
Stany zapalne i ropne w obrębie miejsca, gdzie będzie przeprowadzony zabieg.
Aktywny wirus opryszczki.
Grypa lub przeziębienie.
Ogólnie osłabiony organizm wskutek chorób przewlekłych.
Ciąża lub okres połogu.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Zabieg Radiesse jest zazwyczaj przeprowadzany po znieczuleniu miejscowym, więc pacjenci odczuwają tylko minimalny dyskomfort.
Efekty zabiegu Radiesse utrzymują się zazwyczaj od 12 do 18 miesięcy, ale może to się różnić w zależności od indywidualnych czynników.
Zabieg Radiesse jest stosunkowo bezpieczny, ale jak każdy inny zabieg medyczny, może wiązać się z pewnym ryzykiem powikłań. Dlatego przed przystąpieniem do zabiegu ważne jest, aby pacjent był dokładnie przebadany i oceniony pod kątem swojego stanu zdrowia i historii medycznej.

Polecane zabiegi

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który polega na usunięciu warstwy zewnętrznej skóry za pomocą specjalnych substancji chemicznych. Zabieg ten jest polecany dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, zwłaszcza w przypadku trądziku, blizn, przebarwień, nierówności skóry i zmarszczek.

Dermapen

Zabieg Dermapen jest polecany dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, zwłaszcza w przypadku zmarszczek, blizn, rozstępów czy przebarwień. Dzięki stymulacji skóry za pomocą mikronakłuć, pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, co pozwala na uzyskanie lepszej jędrności i elastyczności skóry oraz poprawę jej struktury i gładkości.

laserowe ujędrnienie powiek

Laserowe ujędrnienie powiek

Laserowe ujędrnienie powiek to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, który polega na wykorzystaniu lasera do poprawy wyglądu i kondycji skóry wokół oczu. Zabieg ten jest polecany dla osób, które chcą poprawić jędrność, elastyczność i napięcie skóry w okolicach powiek.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop