lifting powiek

Laserowy lifting powiek we Wrocławiu

Laserowy lifting powiek pozwala przywrócić spojrzeniu utracony blask, dzięki napięciu, skóry, redukcji kurzych łapek oraz wygładzeniu zmarszczek doliny łez.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Okolica oczu

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

lifting powiek

Korekta opadającej powieki

laserowe ujędrnienie powiek

Napięcie skóry w okolicy powiek

Redukcja zmarszczek

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowy lifting powiek

UsługaCena od
Fotona Laserowy lifting powiek 819 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Zabieg laserowego liftingu powiek jest najlepszą i najskuteczniejszą alternatywą dla interwencji chirurgicznej w przypadku wiotkiej i cienkiej skóry okolic oka, która utraciła gęstość i napięcie. Rozwój technologii laserowej pozwolił na bezpieczne i niemal bezinwazyjne zastosowanie lasera w medycynie estetycznej. Zabieg laserowego liftingu powiek jest całkowicie bezpieczny, mimo operowania w obrębie wrażliwych tkanek, ryzyko wystąpienia powikłań oraz skutków ubocznych zostało zredukowane do minimum, podobnie jak okres rekonwalescencji. Duża precyzja działania, przy maksymalnym bezpieczeństwie zabiegu, pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie. Struktura skóry powiek ulega przebudowaniu i ujędrnieniu, dzięki czemu eliminowane są oznaki uchodzące za symptomy zmęczenia.

opadająca powieka
kurze łapki

Przebieg zabiegu

Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu laserowego liftingu powiek, konieczne jest znieczulenie wrażliwą powierzchnię skóry przy pomocy kremu, dzięki temu pacjent podczas zabiegu nie odczuwa bólu a jedynie ciepło generowane przez użycie lasera. Lasera można użyć zarówno na powierzchnię powieki, jak i jej wewnętrzną stronę, ze względów bezpieczeństwa zabezpiecza się oczy za pomocą specjalnych osłon, aby nie miały kontaktu z promieniem lasera. Główna faza zabiegu rozpoczyna się od zastosowania lasera do odparowania wierzchnich warstw naskórka, następnie podgrzewane są głębsze warstwy skóry, w których znajdują się włókna kolagenowe, naturalny składnik skóry. Pod wpływem oddziaływania lasera rozpoczynają się procesy przebudowy oraz tworzenia nowych włókien, które w wyniku procesu starzenia zwalniają, a kolagen zostaje wydalony z organizmu, laser pozwala odwrócić ten proces. Martwy naskórek łuszczy się, a struktura skóry powiek wyraźnie się poprawia, co można zauważyć już po zakończeniu pierwszego zabiegu i wygojenie się skóry. Efektem działania lasera jest więc pobudzenie komórek skóry do samoregeneracji.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

– Przynajmniej 6 miesięcy przed planowanym zabiegiem należy zakończyć kurację retinoidami przyjmowanymi doustnie.
– Około miesiąc przed zabiegiem należy zrezygnować z przyjmowania leków oraz ziół światłoczułych, jak nagietek, skrzyp, pokrzywa, bratek czy dziurawiec.
– Cztery tygodnie przed zabiegiem powinno się zaprzestać stosowania kremów oraz maści zawierających witaminę C oraz retinol.
– Decyzję o zabiegu należy podjąć po konsultacji z osobą, która przeprowadzi szczegółowy wywiad i określi, czy nie ma przeciwwskazań do laseroterapii.
– Głównym wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu liftingu laserowego są pierwsze oznaki starzenia w postaci pogorszenia napięcia skóry i utraty jej gęstości. Proces ten jest efektem degradacji włókien kolagenowych w skórze.
– Dzięki wykorzystaniu lasera możliwa jest korekta opadającej powieki, co powoduje uniesienie kącika oka i poprawienie wyglądu twarzy. Zaznaczyć jednak należy, że celem zabiegu jest przywrócenie stanu fizjologicznego, nie zaś zmiana rysów twarzy.
– Laserowy lifting powiek służy redukcji zmarszczek powiek górnych i dolnych, których wygląd pogorszył się wskutek postępowania procesów starzenia.
– Zabieg będzie rekomendowany dla osób, którym zależy na wygładzeniu skóry okolic oczu poprzez poprawienie jej jędrności i przywrócenie gęstości.
– Zalecamy zabieg osobom, które borykają się z problemem nieestetycznych worków i cieni pod oczami, jeśli są one wynikiem upływu czasu, a nie problemem natury medycznej.
– Zabiegu nie należy przeprowadzać w ciąży oraz podczas karmienia piersią.
– Nie należy przeprowadzać zabiegu, jeśli pacjent posiada świeżą opaleniznę oraz po zastosowaniu samoopalacza, powinno się zrezygnować z jego stosowania ok. miesiąca przed zabiegiem.
– Jeśli mamy w planie wykonanie zabiegu, należy zrezygnować z kremów oraz maści ze składnikami światłoczułymi.
– Nie wykonuje się zabiegów w przypadku aktywnych chorób oraz infekcji skóry.
– Zabieg nie może być wykonany jeśli występują bliznowce lub blizny hipertroficzne.
– Pacjenci chorzy na nowotwory również nie zostaną zakwalifikowani do wykonania zabiegu laserowej korekty powiek.
– Przeciwwskazaniem do zabiegu są stany zapalne skóry okolic oczu.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Tak, laserowy lifting powiek jest bezpieczny, o ile jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Zabieg nie powoduje uszkodzeń tkanek ani innych poważnych powikłań.
Zabieg trwa zwykle od 30 do 60 minut, w zależności od obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Rekonwalescencja jest krótka i zwykle trwa kilka dni.
Laserowy lifting powiek to zabieg wykorzystujący promienie laserowe do odmłodzenia skóry w okolicach oczu poprzez stymulowanie produkcji kolagenu. Podczas zabiegu lasery emitują energię cieplną, która skutecznie poprawia elastyczność skóry, redukuje zmarszczki i likwiduje opuchliznę pod oczami.
Zabieg laserowego liftingu powiek jest zwykle mało inwazyjny i zwykle nie powoduje bólu. Pacjenci mogą odczuwać jedynie delikatne mrowienie lub ciepło w okolicach oczu.

Polecane zabiegi

blefaroplastyka

Blefaroplastyka

Dzięki blefaroplastyce można cieszyć się zdrowym wyglądem okolic oczu, a także pozbyć się uciążliwych mankamentów estetycznych, takich jak opadająca powieka.

Laserowy lifting twarzy

Laserowe odmładzanie twarzy ma na celu przywrócenie naskórkowi właściwego napięcia oraz pobudzeniu do pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny za pomocą odpowiednio dobranych wiązek laserowych.

RF mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, dochodzi do skorygowania owalu twarzy.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop