+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowy lifting powiek we Wrocławiu

Laserowy lifting powiek pozwala przywrócić spojrzeniu utracony blask, dzięki napięciu, skóry, redukcji kurzych łapek oraz wygładzeniu zmarszczek doliny łez.

Zabieg laserowego liftingu powiek jest najlepszą i najskuteczniejszą alternatywą dla interwencji chirurgicznej w przypadku wiotkiej i cienkiej skóry okolic oka, która utraciła gęstość i napięcie. Rozwój technologii laserowej pozwolił na bezpieczne i niemal bezinwazyjne zastosowanie lasera w medycynie estetycznej. Zabieg laserowego liftingu powiek jest całkowicie bezpieczny, mimo operowania w obrębie wrażliwych tkanek, ryzyko wystąpienia powikłań oraz skutków ubocznych zostało zredukowane do minimum, podobnie jak okres rekonwalescencji. Duża precyzja działania, przy maksymalnym bezpieczeństwie zabiegu, pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie. Struktura skóry powiek ulega przebudowaniu i ujędrnieniu, dzięki czemu eliminowane są oznaki uchodzące za symptomy zmęczenia.

Laserowy lifting powiek we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowy lifting powiek we Wrocławiu

Laserowy lifting powiek Wrocław  – koniec ze zmęczonym spojrzeniem jak po nieprzespanej nocy, a wszystko to bez skalpela!

Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu laserowego liftingu powiek, konieczne jest znieczulenie wrażliwą powierzchnię skóry przy pomocy kremu, dzięki temu pacjent podczas zabiegu nie odczuwa bólu a jedynie ciepło generowane przez użycie lasera. Lasera można użyć zarówno na powierzchnię powieki, jak i jej wewnętrzną stronę, ze względów bezpieczeństwa zabezpiecza się oczy za pomocą specjalnych osłon, aby nie miały kontaktu z promieniem lasera. Główna faza zabiegu rozpoczyna się od zastosowania lasera do odparowania wierzchnich warstw naskórka, następnie podgrzewane są głębsze warstwy skóry, w których znajdują się włókna kolagenowe, naturalny składnik skóry. Pod wpływem oddziaływania lasera rozpoczynają się procesy przebudowy oraz tworzenia nowych włókien, które w wyniku procesu starzenia zwalniają, a kolagen zostaje wydalony z organizmu, laser pozwala odwrócić ten proces. Martwy naskórek łuszczy się, a struktura skóry powiek wyraźnie się poprawia, co można zauważyć już po zakończeniu pierwszego zabiegu i wygojenie się skóry. Efektem działania lasera jest więc pobudzenie komórek skóry do samoregeneracji.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: twarz
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Laserowy lifting powiek Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

 • Przynajmniej 6 miesięcy przed planowanym zabiegiem należy zakończyć kurację retinoidami przyjmowanymi doustnie.
 • Około miesiąc przed zabiegiem należy zrezygnować z przyjmowania leków oraz ziół światłoczułych, jak nagietek, skrzyp, bratek czy dziurawiec.
 • Cztery tygodnie przed zabiegiem powinno się zaprzestać stosowania kremów oraz maści zawierających witaminę C oraz retinol.
 • Decyzję o zabiegu należy podjąć po konsultacji z lekarzem, który przeprowadzi szczegółowy wywiad i określi, czy nie ma przeciwwskazań do laseroterapii.
 • Wykonanie demakijażu i oczyszczenie twarzy.
 • Aplikacja kremu znieczulającego oraz zabezpieczenie oczu

Dla kogo jest ten zabieg ?

 • Głównym wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu liftingu laserowego są pierwsze oznaki starzenia w postaci pogorszenia napięcia skóry i utraty jej gęstości. Proces ten jest efektem degradacji włókien kolagenowych w skórze.
 • Dzięki wykorzystaniu lasera możliwa jest korekta opadającej powieki, co powoduje uniesienie kącika oka i poprawienie wyglądu twarzy. Zaznaczyć jednak należy, że celem zabiegu jest przywrócenie stanu fizjologicznego, nie zaś zmiana rysów twarzy.
 • Laserowy lifting powiek  służy redukcji zmarszczek powiek górnych i dolnych, których wygląd pogorszył się wskutek postępowania procesów starzenia.
 • Zabieg będzie rekomendowany dla osób, którym zależy na wygładzeniu skóry okolic oczu poprzez poprawienie jej jędrności i przywrócenie gęstości.
 • Zalecamy zabieg osobom, które borykają się z problemem nieestetycznych worków i cieni pod oczami, jeśli są one wynikiem upływu czasu, a nie problemem natury medycznej.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Już po pierwszym zastosowaniu lasera skóra jest widocznie napięta i bardziej sprężysta.
 • W efekcie zabiegu zniwelowana jest wiotkość górnych powiek, zostają one również podniesione, co widocznie poprawia kształt oka.
 • Redukcja kurzych łapek oraz zmarszczek wokół oczu, dzięki pobudzeniu procesu stymulacji włókien kolagenowych, występujących naturalnie w skórze.
 • Poprawienie struktury skóry, zwiększenie jej gęstości, co sprawia że zmienia się również koloryt skóry, a tym samym wygląda ona na bardziej świeżą i wypoczętą.
 • Zasinienia pod oczami i nieestetyczne worki zostają zniwelowane dzięki poprawie gęstości cienkiej, delikatnej skóry.

Przeciwskazania do zabiegu

 • Zabiegu nie należy przeprowadzać w ciąży oraz podczas karmienia piersią.
 • Nie należy przeprowadzać zabiegu, jeśli pacjent posiada świeżą opaleniznę oraz po zastosowaniu samoopalacza, powinno się zrezygnować z jego stosowania ok. miesiąca przed zabiegiem.
 • Jeśli mamy w planie wykonanie zabiegu, należy zrezygnować z kremów oraz maści ze składnikami światłoczułymi.
 • Nie wykonuje się zabiegów w przypadku aktywnych chorób oraz infekcji skóry.
 • Zabieg nie może być wykonany jeśli występują bliznowce lub blizny hipertroficzne.
 • Pacjenci chorzy na nowotwory również nie zostaną zakwalifikowani do wykonania zabiegu laserowej korekty powiek.
 • Przeciwwskazaniem do zabiegu są stany zapalne skóry okolic oczu.

Opinie klientek po zabiegu

„Opadające powieki stanowiły od zawsze moją zmorę, żaden makijaż nie wyglądał na moich oczach korzystnie, twarz wyglądała na zmęczoną i smutną. Jednak moje życie zmieniło się, kiedy odkryłam zabieg laserowego liftingu. Jestem po trzech seriach lasera i widzę znaczącą poprawę.”
„Od dawna nie patrzyłam w lustro z taką przyjemnością! Moim problemem od kilku lat stały się wiotkie i bardzo pomarszczone powieki, mam świadomość, że upływ czasu robi swoje, ale okolice oczu zaczęły wyglądać wyjątkowo źle. Z pomocą przyszedł laser, postanowiłam skorzystać z zabiegu i już po pierwszej serii zaczęłam dostrzegać efekty.”
„Mam 55 lat i nie mogę narzekać na stan cery, jednak to, jak zmieniła się moja okolica wokół oczu, zaczęło mnie bardzo martwić. Znajomi zaczęli pytać, czy na coś choruję, ponieważ wyglądam na przemęczoną. Postanowiłam skorzystać z konsultacji w SkyClinic. Lekarz zaproponował właśnie laserowy lifting powiek, jestem już po dwóch seriach i efekty, które widać gołym okiem mnie zachwycają, dawno już nie czułam się tak dobrze.”

Laserowy lifting powiek

Likwidacja zmarszczek mimicznych

Laserowy lifting powiek

Wypłycenie kurzych łapek

Laserowy lifting powiek

Napięcie skóry powiek

Laserowy lifting powiek

Likwidacja nadmiaru skóry

Cennik Laserowy lifting powiek we Wrocławiu

OpisCena
Laserowy lifting powiek 769 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg laserowego liftingu powiek jest maksymalnie bezpieczny, ponieważ jest przeprowadzany przez lekarza medycyny estetycznej, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Czy istnieje ryzyko powikłań po zabiegu?

Zabieg jest wykonywany przez doświadczonego lekarza, charakteryzuje się bezinwazyjnym przebiegiem, co eliminuje ryzyko powikłań. Technologia laserowa jest niezwykle bezpieczna pod względem zastosowania w newralgicznych obszarach ze względu na dużą precyzję zastosowania.

Jak długo trwa rekonwalescencja?

W pierwszych chwilach po wykonaniu zabiegu występuje rumień i obrzęk, następnego dnia pojawią się delikatne strupki, a proces całkowitego gojenia trwa ok. tygodnia. Pacjent od razu po zabiegu może powrócić do normalnego funkcjonowania. Przez pierwsze dni może pojawić się dyskomfort w postaci uczucia piasku pod oczami, jednak dolegliwości szybko ustępują.

Kiedy zobaczę efekty zabiegu?

Pierwsze efekty w postaci napięcia i poprawy sprężystości skóry, powinny być widoczne po około tygodniu, kiedy zejdzie obrzęk i zagoją się powstałe strupki. Należy natomiast pamiętać, że proces odbudowy włókien kolagenowych wymaga czasu, dlatego satysfakcjonujące efekty będą widoczne po około 4-5 miesiącach.

Ilu zabiegów potrzeba, aby uzyskać efekty?

Ilość zabiegów będzie zależała od stanu skóry, każdorazowo decyduje o tym lekarz poprzez wstępnej konsultacji. W związku z tym, że skóra wokół oczu jest cienka, a proces przebudowy włókien rozciągnięty w czasie, zalecamy wykonywanie 2-3  zabiegów.

Ile trwa zabieg?

Czas trwania samego zabiegu to około 30 minut. Do tego należy również doliczyć czas oczekiwania na rozpoczęcie działania znieczulenia, łącznie około godziny.

Czy zabieg działa również na zasinienia pod oczami?

Zabieg jest zalecany również dla osób borykających się z sińcami pod oczami. Procesy wyzwalane przez zastosowanie lasera mają skutki korzystne dla stanu skóry, co oznacza, że mimo miejscowego działania, efekty są kompleksowe.

Czy zabieg pozwala usunąć całkowicie opadające powieki?

Zabieg niweluje opadające powieki i przywraca je do kształtu anatomicznego. Ostateczne efekty zależne są od stanu skóry oraz naturalnej budowy oka. Należy pamiętać o tym, że przy pomocy zabiegu nie ingeruje się w anatomiczne właściwości, a wyłącznie poprawia naturalne predyspozycje.

Czy efekty działania lasera są gwarantowane?

Laser jest niezwykle skuteczną metodą poprawy wyglądu skóry, ponieważ stymuluje naturalne procesy jej regeneracji. Efekty są zależne od indywidualnych predyspozycji organizmu oraz genetyki, u każdego pacjenta proces przebiegać będzie inaczej. Lekarz specjalista będzie mógł przedstawić prognozowane efekty w trakcie oceny stanu skóry.

Jakich efektów mogę oczekiwać po pierwszym zabiegu?

Należy zaznaczyć, że regeneracja włókien kolagenowych jest procesem rozciągniętym w czasie, na którego efekty trzeba poczekać nawet do kilku miesięcy. Jednakże już po pierwszym zabiegu skóra będzie odczuwalnie bardziej elastyczna i napięta.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty utrzymują się zazwyczaj do 3 lat po zabiegu, jednak jest to bardzo indywidualna kwestia, ponieważ każdy organizm funkcjonuje inaczej. Warto pamiętać o tym, że działanie zabiegów medycyny estetycznej należy wspomagać odpowiednią pielęgnacją oraz wprowadzeniem odpowiednich nawyków żywieniowych.

Czy efekty zabiegu są porównywalne z chirurgicznym liftingiem.

Efekty zabiegu są porównywalne z tymi możliwymi do osiągnięcia poprzez chirurgiczny zabieg. Jednak wyższość lasera nad skalpelem jest niezaprzeczalna, ponieważ unikamy naruszenia ciągłości skóry, konieczności założenia szwów, a tym samym skracamy proces gojenia do minimum.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endolifting we Wrocławiu

Zabieg zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.