Laserowe usuwanie przebarwień w Warszawie

Dzięki laserowemu usuwaniu przebarwień można skutecznie pozbyć się z powierzchni skóry różnorodnych niedoskonałości, takich jak: nieestetyczne przebarwienia potrądzikowe oraz plamy starcze. To innowacja medycyny estetycznej, dzięki której skóra nabiera jednolitego kolorytu skóry. Po laserowym usuwaniu przebarwień poprawia się komfort życia pacjentów, a usunięcie krępujących defektów urody sprawia, że wzrasta ich samoocena.

Czas trwania zabiegu

45 - 60 minut

Czesci ciala

Twarz
Szyja
Dekolt
Dłonie

Sugerowana ilosc

2 - 5

Efekty zabiegów

Rozjaśnienie przebarwień

Poprawa kolorytu

Ujednolicenie koloru skóry

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Laserowe usuwanie przebarwień

UsługaCena od
Fotona Laserowe leczenie przebarwień - Dekolt549 Umów sie
Fotona Laserowe leczenie przebarwień - Policzki549 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie przebarwień - Czoło439 Umów sie
Fotona Laserowe usuwanie przebarwień - Twarz879 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Laserowe usuwanie przebarwień to nieinwazyjna i bardzo precyzyjna metoda, do której wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczna. Zabieg laserowego usuwania przebarwień rozpoczyna się szczegółowym wywiadem z pacjentem podczas, którego określany jest ogólny stan zdrowia pacjenta. Zabiegu nie można wykonać gdy występują jakiekolwiek przeciwwskazania. Następnie pacjent jest przygotowywany do zabiegu, w tym celu miejsce zabiegowe jest dokładnie oczyszczane. Po oczyszczaniu w miejsce docelowe specjalista przykłada głowicę lasera. Wiązki światła naświetlają miejsce przebarwień. Wówczas światło lasera zostaje wychwycone przez melaninę. Dochodzi do precyzyjnego podgrzania komórek zawierających barwnik. Po kilku dniach od zabiegu następuje proces złuszczania się skóry, z naświetlane przebarwienia miejsca ulegają stopniowemu zanikowi.

Przebieg zabiegu

Laserowe usuwanie przebarwień jest zabiegiem podczas, którego można zastosować miejscowe znieczulenie, a także nawiew chłodnego powietrza. Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania przebarwień nie jest trudne. Zaleca się na miesiąc przed zabiegiem rezygnację pacjenta z opalania się i wystawiania na promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy dokładnie oczyścić skórę, w tym dokonać demakijażu. Na tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać wykonywania zabiegów złuszczających. Co więcej pacjent na miesiąc przed zabiegiem laserowym powinien zakończyć antybiotykoterapię, a także zaprzestać przyjmowanie leków światłouczulających. Na dobę przed zabiegiem pacjent nie może spożywać alkoholu.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania przebarwień nie jest trudne. Zaleca się na miesiąc przed zabiegiem rezygnację pacjenta z opalania się i wystawiania na promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy dokładnie oczyścić skórę, w tym dokonać demakijażu. Na tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać wykonywania zabiegów złuszczających. Co więcej pacjent na miesiąc przed zabiegiem laserowym powinien zakończyć antybiotykoterapię, a także zaprzestać przyjmowanie leków światłouczulających. Na dobę przed zabiegiem pacjent nie może spożywać alkoholu.
Usuwanie przebarwień laserem jest świetną metodą dla każdej osoby zmagającej się z problemem, takim jak: nieestetyczne przebarwienia pozapalne, pojawienie się zmian hormonalnych, przebarwienia potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne, w tym piegi. Co więcej zabieg doskonale sprawdza się w przypadku plam soczewicowatych starczych. Laserowe usuwanie przebarwień oddziaływuje na produkowanie w skórze nadmiaru melaniny, dzięki temu sprawdza się u osób borykających się z nierównym kolorytem skóry np. pojawiające się z biegiem lat.
Zabieg laserowy nie może zostać wykonany u osób, u których występują ewentualne przeciwwskazania, takie jak m. in.: epilepsja, antybiotykoterapia, ciąża i okres karmienia piersią, stany zapalne skóry, infekcje i uszkodzenia skórne, świeża opalenizna lub depilacja, rozrusznik serca, nadmierne spożywanie niektórych ziół i nadmierne stosowanie witaminy A i E, obniżenie odporności organizmu, nadwrażliwa skóra, choroby tkanki łącznej, choroby skórne, a także zakażenia wirusowe. Wykonywanie zabiegu nie jest możliwe u osób przyjmujących leki światłouczulające i środki anaboliczne.

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Podczas zbiegu laser precyzyjnie trafia w miejsce problemu. Wiązka światła emitowana przez laser dociera do melaniny i prowadzi do niwelacji zmian, a właściwie ich zniszczenia. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się widoczne zaczerwienienie. Należy wówczas uważać aby nie podrażniać skóry, w takim miejscu. Następnie w miejscu poddawanym zabiegowi pojawią się widoczne zmiany kolorytu (poprzez odcienie brązu, po odcienie intensywnie szarego). Organizm jest zmotywowany do procesu gojenia się. W następnym etapie skóra ulega stopniowemu złuszczeniu i zaczyna odpadać. W efekcie zmiana znika. Cały ten proces jest zależy od kilku czynników m. in. od rozległości przebarwień. W tym czasie należy przestrzegać zaleceń pozabiegowych. Przede wszystkim: nie należy używać toników zawierających alkohol, nie wolno przyjmować preparatów zawierających pokrzywę, skrzyp, dziurawiec itp. Natomiast w czasie rekonwalescencji należy chronić skórę w miejscu zabiegu przed promieniowaniem UV i promieniowaniem UV. Czas gojenia się zmiany zależny jest od indywidualnych predyspozycji regeneracyjnych danej osoby. Co ważne po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania, wystarczy przestrzegać zaleceń.
Jak wiadomo każde przebarwienie jest różne. Może różnić się zarówno rozległością, jak i głębokością ułożenia. Oznacza to, że czas trwania zabiegu jest ściśle uzależniony od rozległości zmian, stopnia ich nasilenia, a także od ogólnego stanu danego pacjenta. W naszej klinice zabieg przeważnie trwa około dwadzieścia minut.
Jest to często pojawiające się pytanie, które jest ściśle powiązane i uzależnione od rodzaju przebarwień. Każda zmiana jest inna i wymaga indywidualnego postępowania. Oznacza to, że ilość zabiegów dobierana jest odpowiednio do przypadku każdego pacjenta. Zazwyczaj wykonuje się od dwóch do pięciu sesji laserem z zachowaniem dystansu czasowego wynoszącego około czterech tygodni. Zarówno ilość zabiegów, jak i możliwe do osiągnięcia efekty w indywidualnych przypadkach omawiane są podczas wizyty wstępnej. Jednocześnie specjalista ustala czy dana osoba posiada przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.
Działaniu lasera najczęściej poddawane są: twarz, szyja, dekolt, a także dłonie. Są to najwidoczniejsze partie ciała. W miejscu wystąpienia zmiany do ciała przykładana jest głowica lasera, która emituje impulsywne wiązki światła skoncentrowane precyzyjnie jedynie na zmianach pigmentacyjnych.
Zabiegowi może poddać się każda osoba nie posiadająca przeciwwskazań do zabiegu borykająca się defektami urody takimi jak m. in.: plamy soczewicowate, czyli plamy starcze, plamy wątrobowe, zmiany hormonalne, piegi, plamy spowodowane promieniowaniem słonecznym, nierównomierny koloryt skóry spowodowany np. problemem skórnym jaki pozostawił po sobie trądzik zapalny, widoczne na skórze przebarwienia. Zabieg doskonale wpływa na poprawę wyglądu skóry.
Na skórze przebarwienia mogą pojawić się tak naprawdę w każdym wieku. Zabieg charakteryzuje się małą inwazyjnością dlatego dedykowany jest każdej osobie, u której nie występują przeciwwskazania. Laserowy zabieg usuwania przebarwień można wykonać niezależnie od wieku oraz płci.
W tej kwestii wiele zależy od trybu życia pacjenta, gdyż istnieją czynniki, które zwiększają ryzyko ich powstawania. Bardzo często powstawanie zmian związane jest z procesem starzenia się oraz przyjmowaniem niektórych leków. Samo przebarwienie skórne powstaje w wyniku zaburzeń kolorytu skóry. Zaburzenie to polega na nadmiernym gromadzeniu się barwnika (melaniny). Co więcej na powstawanie przebarwień mają wpływ czynniki atmosferyczne np. promieniowanie słoneczne.

Polecane zabiegi

Dermapen

Zabieg ujędrnia skórę, niweluje zmarszczki mimiczne i statyczne, a także poprawia kontur i owal twarzy, przez co staje się ona widocznie odmłodzona.

Radiofrekwencja

Radiofrekwencja mikroigłowa zamiennie określana jest jako niechirurgiczny lifting. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry i ujędrnienie na danym obszarze. Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który sprawia, że zmarszczki zostają wygładzone, dochodzi do skorygowania owalu twarzy.

Laserowy lifting

Laserowe odmładzanie twarzy ma na celu przywrócenie naskórkowi właściwego napięcia oraz pobudzeniu do pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny za pomocą odpowiednio dobranych wiązek laserowych

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop