Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej poprawiają komfort życia seksualnego, likwidują problem nietrzymania moczu, poprawiają nawilżenie oraz rewitalizują pochwę.

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Czesci ciala

Okolice intymne

Sugerowana ilosc

1 - 3

Efekty zabiegów

Odmłodzenie miejsc intymnych

Likwidacja nietrzymania moczu

Lepsze nawilżenie okolic intymnych

Rozmowa ze specjalistą

Wypełnij formularz, a oddzwonimy w przeciągu 30 minut. Rozmawiać będziesz z lekarzem.

Zobacz jak wygląda zabieg

Cennik Ginekologia estetyczna

UsługaCena od
Konsultacja medyczna330 Umów sie
Laserowa rewitalizacja pochwy1699 Umów sie
Laserowe leczenie atrofii / świądu / suchość pochwy1399 Umów sie
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu1699 Umów sie

Peeling chemiczny - Twarz + Szyja

359 zl

Na czym polega zabieg?

Opis zabiegu

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, której zadaniem jest przywrócenie przyjemności wynikającej ze współżycia oraz odmłodzenie miejsc intymnych. Zabiegi ginekologiczne wykonywane są we Wrocławiu za pomocą nowoczesnego lasera Fotona, który zapewnia bezpieczeństwo i precyzję. Szeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz poprawia jakość współżycia. Zabieg z użyciem lasera jest bezbolesny i bezinwazyjny, szybko usuwa problem, nie wymaga długiego przygotowania oraz okresu rekonwalescencji. Po zabiegu pochwa jest odmłodzona, przywrócone zostaje naturalne pH, ścianki są uelastycznione i nawilżone. Pacjentka przestaje odczuwać dyskomfort związany z suchością pochwy, znika problem częstych infekcji i podrażnień miejsc intymnych.

Przebieg zabiegu

Zabiegi ginekologii estetycznej odbywają się za pomocą nowoczesnego lasera Fotona, który jest jednym z najbardziej nowoczesnych laserów używanych w znanych klinikach na całym świecie. Działa precyzyjnie, nie ma zagrożenia uszkodzenia wierzchniej warstwy skóry. Zabiegi są bezbolesne i nie wymagają hospitalizacji. Zabieg odbywa się w warunkach ambulatoryjnych, w zależności od rodzaju trwa od 30 do 60 minut. Pacjentka umawiana jest na zabieg w dogodnym dla siebie terminie. W dniu zabiegu powinna zgłosić się kilkanaście minut przed wyznaczoną godziną w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji. Po przejściu do gabinetu pacjentka proszona jest o przygotowanie się i położenie na fotelu ginekologicznym, na którym odbywa się cały zabieg. Lekarz dezynfekuje okolice pochwy, następnie osusza je i przechodzi do wykonywania procedury. Ginekolog wprowadza do pochwy wziernik, za pomocą którego może wprowadzić głowicę lasera. Działająca wiązka lasera powoduje fototermiczne i nieablacyjne obkurczenie ścianek pochwy, dzięki temu stan pochwy ulega wyraźnej poprawie. Laser działa na wiele obszarów, tzn. przedsionek, przednią ścianę pochwy oraz ujście pęcherza moczowego. W zależności od problemu, z jakim zgłosiła się pacjentka, dochodzi do obkurczenia ścianek pochwy, poprawy ich napięcia oraz przywrócenia funkcji pęcherza moczowego. Pod wpływem działania lasera dochodzi do poprawy nawilżenia śluzówki, pochwa staje się sprężysta, elastyczne, znika problem nietrzymania moczu. Zabiegi nie wymagają znieczulenia, pacjentka nie odczuwa bólu, po zabiegu może powrócić do normalnego funkcjonowania. Nie potrzebuje zwolnienia lekarskiego, może kontynuować aktywność zawodową. Przez kilka dni zaleca się noszenie podpasek, ponieważ może pojawić się wyciek płynu surowiczego. Należy unikać nadmiernego wysiłku, zrezygnować z wizyty w saunie i na basenie. Przez minimum pierwsze dwa tygodnie po zabiegu zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna. Po zabiegu pacjentka umawiana jest na wizytę kontrolną. Zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu polecane są dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu stref intymnych, chcą poprawić jakość życia.

Opinie naszych klientów

Dodatkowe informacje o zabiegu

Zabiegi ginekologii estetycznej nie wymagają długiego i skomplikowanego przygotowania. Należy tylko spotkać się ze specjalistą i odbyć wizytę konsultacyjną. Przygotowanie do zabiegu obejmuje wykonanie kilku podstawowych badań, tj.:
-wizyta konsultacyjna, w czasie której lekarz przeprowadza wywiad z pacjentką, wykonuje badania ginekologiczne za pomocą wziernika,
-w trakcie konsultacji lekarz omawia z pacjentką przebieg zabiegu, informuje o przeciwwskazaniach i zaleceniach po zabiegu,
-należy wykonać badanie cytologiczne (jeżeli nie było robione w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy),
-w razie wątpliwości, lekarz może zlecić dodatkowe badania i konsultacje,
-umawiany jest termin zabiegu.
Zabiegi medycyny estetycznej z zakresu ginekologii cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentek. Kobiety są coraz bardziej świadome, chcą być szczęśliwe i cieszyć się życiem. Zabiegi polecane są wszystkim kobietom, które chcą poprawić wygląd stref intymnych, a w szczególności:
– paniom po ciężkich i długich porodach drogami natury,
-paniom po menopauzie, które nadal chcą cieszyć się swoją kobiecością,
-paniom cierpiącym na nietrzymanie moczu,
-paniom, które nie są zadowolone z wyglądu stref kobiecych, mają suchą i wiotką skórę w tych okolicach,
-paniom, które cierpią na atrofię warg sromowych,
-paniom, które mają osłabione mięśnie dna macicy,
-paniom, które mają niski poziom estrogenów, który objawia się m.in. osłabieniem szczelności cewki moczowej,
-paniom, które nie odczuwają przyjemności w trakcie współżycia, ponieważ mają zbyt luźne wejście do pochwy,
-paniom, które cierpią na częste infekcje i podrażnienia okolic intymnych.
Zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu są bezpieczne, ale jak każdy zabieg wymagają konsultacji. Jest grupa pacjentek, która nie może poddać się zabiegom, przeciwwskazania mogą być stałe lub czasowe, po których wyeliminowaniu można przeprowadzić zabieg. Główne przeciwwskazania to:
-ciąża i okres karmienia piersią,
-trwająca menstruacja,
-choroby nowotworowe,
-infekcje pochwy,
-epilepsja,
-stan zapalny i zmiany ropne pochwy,
-nieprawidłowy wynik badania cytologicznego,
-stosowanie niektórych leków (leki fotouczulające należy odstawić 7 dni przed planowaną datą zabiegu).

Nasze odpowiedzi na Wasze pytania

Najczęstsze zabiegi to korekcja warg sromowych, powiększenie punktu G, usuwanie blizn po porodzie oraz leczenie nietrzymania moczu.
Tak, większość zabiegów jest bezpieczna, ale każdy zabieg niesie ze sobą pewne ryzyko. Przed przystąpieniem do zabiegu należy przeprowadzić dokładną konsultację z lekarzem, aby dowiedzieć się o możliwych skutkach ubocznych.
Większość zabiegów jest wykonywana z użyciem znieczulenia miejscowego, aby zminimalizować ból i dyskomfort. Pacjentki mogą odczuwać niewielki dyskomfort podczas lub po zabiegu, ale jest to zwykle krótkotrwałe.
Tak, większość zabiegów wymaga okresu rekonwalescencji, który zależy od rodzaju zabiegu. Pacjentki powinny unikać aktywności fizycznej przez kilka dni lub tygodni po zabiegu, a także przestrzegać innych zaleceń lekarza.

Polecane zabiegi

Rewitalizacja warg sromowych większych

Zabieg rewitalizacji warg sromowych pozwala na ujędrnienie oraz odmłodzenie okolic intymnych. Skóra obkurcza się, staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Powiększenie punktu G

Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz ostrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Laser wykazuje bardzo precyzyjne działanie powodując odparowanie zmiany skórnej i zamknięcie naczyń krwionośnych, minimalizując tym samym niepożądane krwawienie. Zmiany skórne typu polipy, kłykciny kończyste (brodawki weneryczne) czy grudki odcinamy za pomocą wiązki lasera.

Wypełnij formularz, aby otrzymać voucher na przyszły zabieg i darmową rozmowę o swojej sytuacji z lekarzem, trychologiem lub kosmotologiem.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop