+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej poprawiają komfort życia seksualnego, likwidują problem nietrzymania moczu, poprawiają nawilżenie oraz rewitalizują pochwę.

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, której zadaniem jest przywrócenie przyjemności wynikającej ze współżycia oraz odmłodzenie miejsc intymnych. Zabiegi ginekologiczne wykonywane są we Wrocławiu za pomocą nowoczesnego lasera Fotona, który zapewnia bezpieczeństwo i precyzję. Szeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia. Zabieg z użyciem lasera jest bezbolesny i bezinwazyjny, szybko usuwa problem, nie wymaga długiego przygotowania oraz okresu rekonwalescencji. Po zabiegu pochwa jest odmłodzona, przywrócone zostaje naturalne pH, ścianki są uelastycznione i nawilżone. Pacjentka przestaje odczuwać dyskomfort związany z suchością pochwy, znika problem częstych infekcji i podrażnień miejsc intymnych.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej poprawiają nie tylko wygląd i funkcje miejsc intymnych, wpływają znacząco na całe życie pacjentki, poprawiają jej samopoczucie i przywracają radość życia.

Zabiegi ginekologii estetycznej wykonywane we Wrocławiu odbywają się za pomocą nowoczesnego lasera Fotona, który jest jednym z najbardziej nowoczesnych laserów używanych w znanych klinikach na całym świecie. Działa precyzyjnie, nie ma zagrożenia uszkodzenia wierzchniej warstwy skóry. Zabiegi wykonywane we Wrocławiu  są bezbolesne i nie wymagają hospitalizacji. Zabieg odbywa się w warunkach ambulatoryjnych, w zależności od rodzaju trwa od 30 do 60 minut. Pacjentka umawiana jest na zabieg w dogodnym dla siebie terminie. W dniu zabiegu powinna zgłosić się kilkanaście minut przed wyznaczoną godziną w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji. Po przejściu do gabinetu pacjentka proszona jest o przygotowanie się i położenie na fotelu ginekologicznym, na którym odbywa się cały zabieg. Lekarz dezynfekuje okolice pochwy, następnie osusza je i przechodzi do wykonywania procedury. Ginekolog wprowadza do pochwy wziernik, za pomocą którego może wprowadzić głowicę lasera. Działająca wiązka lasera powoduje fototermiczne i nieablacyjne obkurczenie ścianek pochwy, dzięki temu stan pochwy ulega wyraźnej poprawie. Laser działa na wiele obszarów, tzn. przedsionek, przednią ścianę pochwy oraz ujście pęcherza moczowego. W zależności od problemu, z jakim zgłosiła się pacjentka, dochodzi do obkurczenia ścianek pochwy, poprawy ich napięcia oraz przywrócenia funkcji pęcherza moczowego. Pod wpływem działania lasera dochodzi do poprawy nawilżenia śluzówki, pochwa staje się sprężysta, elastyczne, znika problem nietrzymania moczu. Zabiegi nie wymagają znieczulenia, pacjentka nie odczuwa bólu, po zabiegu może powrócić do normalnego funkcjonowania. Nie potrzebuje zwolnienia lekarskiego, może kontynuować aktywność zawodową. Przez kilka dni zaleca się noszenie podpasek, ponieważ może pojawić się wyciek płynu surowiczego. Należy unikać nadmiernego wysiłku, zrezygnować z wizyty w saunie i na basenie. Przez minimum pierwsze dwa tygodnie po zabiegu zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna. Po zabiegu pacjentka umawiana jest na wizytę kontrolną. Zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu polecane są dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu stref intymnych, chcą poprawić jakość życia.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: okolice intymne
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Ginekologia estetyczna Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabiegi ginekologii estetycznej nie wymagają długiego i skomplikowanego przygotowania. Należy tylko spotkać się ze specjalistą i odbyć wizytę konsultacyjną. Przygotowanie do zabiegu obejmuje wykonanie kilku podstawowych badań, tj.:

 • wizyta konsultacyjna, w czasie której lekarz przeprowadza wywiad z pacjentką, wykonuje badania ginekologiczne za pomocą wziernika,
 • w trakcie konsultacji lekarz omawia z pacjentką przebieg zabiegu, informuje o przeciwwskazaniach i zaleceniach po zabiegu,
 • należy wykonać badanie cytologiczne (jeżeli nie było robione w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy),
 • w razie wątpliwości, lekarz może zlecić dodatkowe badania i konsultacje,
 • umawiany jest termin zabiegu.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabiegi medycyny estetycznej z zakresu ginekologii cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentek. Kobiety są coraz bardziej świadome, chcą być szczęśliwe i cieszyć się życiem. Zabiegi wykonywane we Wrocławiu  polecane są wszystkim kobietom, które chcą poprawić wygląd stref intymnych, a w szczególności:

 • paniom po ciężkich i długich porodach drogami natury,
 • paniom po menopauzie, które nadal chcą cieszyć się swoją kobiecością,
 • paniom cierpiącym na nietrzymanie moczu,
 • paniom, które nie są zadowolone z wyglądu stref kobiecych, mają suchą i wiotką skórę w tych okolicach,
 • paniom, które cierpią na atrofię warg sromowych,
 • paniom, które mają osłabione mięśnie dna macicy,
 • paniom, które mają niski poziom estrogenów, który objawia się m.in. osłabieniem szczelności cewki moczowej,
 • paniom, które nie odczuwają przyjemności w trakcie współżycia, ponieważ mają zbyt luźne wejście do pochwy,
 • paniom, które cierpią na częste infekcje i podrażnienia okolic intymnych.

Jakie efekty daje zabieg ?

Zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane we Wrocławiu są bardzo pomocne i skuteczne, poprawiają zdrowie i samopoczucie pacjentek. Zależnie od rodzaju wykonywanego zabiegu, efekty mogą pojawić się od razu, czasami trzeba na nie poczekać kilka tygodni, efekty pojawiają się stopniowo. Korzyści nie tylko wpływają na poprawę zdrowia, ale również podnoszą samooceną pacjentek, pomagają wrócić do dawnych aktywności. Główne korzyści wynikające z zabiegu to:

 • poprawa wyglądu stref intymnych,
 • likwidacja problemu nietrzymania moczu,
 • lepsze nawilżenie pochwy,
 • zwężenie wejścia do pochwy,
 • zwiększenie elastyczności ściany pochwy
 • prawidłowe pH pochwy,
 • większe zadowolenia z życia seksualnego,
 • minimalizacja występowania infekcji bakteryjnych i podrażnień okolic intymnych,
 • brak bólu przy współżyciu.

Przeciwskazania do zabiegu

Zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu są bezpieczne, ale jak każdy zabieg wymagają konsultacji. Jest grupa pacjentek, która nie może poddać się zabiegom, przeciwwskazania mogą być stałe lub czasowe, po których wyeliminowaniu można przeprowadzić zabieg. Główne przeciwwskazania to:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • trwająca menstruacja,
 • choroby nowotworowe,
 • infekcje pochwy,
 • epilepsja,
 • stan zapalny i zmiany ropne pochwy,
 • nieprawidłowy wynik badania cytologicznego,
 • stosowanie niektórych leków (leki fotouczulające należy odstawić 7 dni przed planowaną datą zabiegu).

Opinie klientek po zabiegu

Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej wróciła mi radość życia. Przed zabiegiem cierpiałam na ciągłe infekcje, świąd i pieczenie, ograniczyłam aktywność fizyczną, którą tak kocham. Po zabiegu wszystko wróciło do normy. Infekcje zniknęły, pochwa wygląd tak, jak przed porodami i mąż…. cóż, dawno nie czułam się tak bosko w sypialni.

Na zabieg ginekologii estetycznej namówił mnie mój lekarz. Od dawna miałam problem z nietrzymaniem moczu, przez co odsunęłam się od ludzi, unikałam wszelkich wyjść, bałam się, że ktoś poczuje lub zauważy mój problem. Po zabiegu czuję się jak nowo narodzona. Znów bez obaw wychodzę, spotykam się ze znajomymi, uprawiam sport. Żałuję tylko, że tak długo czekała, naprawdę nie ma się czego bać!

Nigdy nie lubiłam lekarzy i bałam się zabiegów. I dlatego długo zwlekałam z wizytą w klinice ginekologii estetycznej. W końcu za namową męża poszłam i jestem najszczęśliwsza na świecie. Znów mogę cieszyć się ze współżycia, pochwa wygląda jak wtedy, gdy miałam 20 lat. Poczułam się młoda i piękna, moja samoocena wzrosła o 100 procent. Zabieg nic nie boli, nie wymaga leżenia w szpitalu.

Ginekologia estetyczna okolic intymnych

Technologia w służbie zdrowia

Likwidacja nietrzymania moczu

Prewencja przed infekcjami

Cennik Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

OpisCena
Konsultacja do zabiegu - ginekologia 300 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Na jakie problemy pomagają zabiegi z ginekologii estetycznej?

Zakres zabiegów ginekologii estetycznej jest bardzo szeroki, pomaga kobietom z różnymi dolegliwościami i problemami. Obejmuje m.in. leczenie nietrzymania moczu, likwiduje suchość pochwy i problem częstych infekcji i podrażnień. Poprawia jakość współżycia poprzez zwężenie wejścia do pochwy i poprawę jej elastyczności i sprężystości. Zabiegi podnoszą samoocenę kobiet i poprawiają komfort całego życia.

Dlaczego większość zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej wykonywana jest z użyciem lasera?

Laser jest wykorzystywany w niemal każdej dziedzinie medycyny. Działa dokładnie, precyzyjnie, pozwala uniknąć użycia skalpela. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, pacjenci mogą szybko wrócić do codziennych aktywności.

Czy zabiegi ginekologii estetycznej mogą boleć?

Zabiegi są raczej bezbolesne, jedynie bardzo wrażliwe pacjentki mogą poczuć lekki dyskomfort, pieczenie i uczucie ciepła. Po zabiegu można pojawić się niewielkie zaczerwienienie i obrzęk, które mijają zazwyczaj po ok. 2 dniach. Znieczulenie do zabiegu nie jest potrzebne.

Jak muszę przygotować się do zabiegu laseroterapii?

Zabiegi ginekologii estetycznej nie wymagają specjalnych przygotowań. Niezbędna jest konsultacja z lekarzem, który po wywiadzie i badaniu przeprowadzi kwalifikacje do zabiegu. Potrzebne są aktualne wyniki badania cytologicznego, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Jakie mogą pojawić się skutki uboczne zabiegu?

Laseroterapia jest bezpieczna, nie ma długotrwałych skutków ubocznych. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się  zaczerwienienie i obrzęk, które znikają po kilku dniach.

Czy po zabiegu będę mogła wrócić do pracy i normalnie funkcjonować?

Oczywiście, po zabiegu można wrócić do domu i codziennego funkcjonowania. Praca zawodowa jest również możliwa, należy jedynie ograniczyć duży wysiłek fizyczny. Laseroterapia nie wymaga rekonwalescencji.

Dla kogo polecane są zabiegi ginekologii estetycznej?

Zabiegi ginekologii estetycznej polecane są dla kobiet w każdym wieku, które nie są zadowolone ze stref intymnych, nie czuą satysfakcji z życia seksualnego, mają problemy z nietrzymaniem moczu. Szczególnie są polecane dla kobiet po ciężkich, naturalnych porodach oraz dla pań w okresie menopauzy.

Kto wykonuje zabieg z użyciem lasera?

Zabiegi wykonuje lekarz ginekolog, który ma duże doświadczenie w zabiegach z użyciem lasera.

Czy każdy laser działa tak samo?

Nie, lasery mogą różnić się jakością i działaniem. Laser Fotona należy do najnowocześniejszych na świecie, dlatego można mieć pewność, że działa precyzyjnie, a ryzyko powikłań jest znikome.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

W zależności od rodzaju zabiegu efekty utrzymują się około 6 miesięcy. Po tym czasie zabieg można z powodzeniem powtórzyć. U niektórych pań, zwłaszcza młodych i tych, które nie miały dużych problemów, efekty mogą utrzymać się dużo dłużej.

Czy jedna seria wystarczy, aby zlikwidować problem natury ginekologicznej?

Ilość serii uzależniona jest od zgłaszanego problemu. W niektórych przypadkach wystarczy jedna seria, czasem potrzeb kilku zabiegów. Seria między zabiegami musi wynosić 30-40 dni.

Co zrobić, aby uniknąć powikłań pozabiegowych?

Najważniejsze, aby przestrzegać zaleceń lekarza. Ważne są zalecone kontrole, które pozwolą stwierdzić, czy zabieg przyniósł zakładane efekty. Przez minimum tydzień/dwa należy unikać współżycia, wizyt na basenie, w saunie oraz nadmiernego wysiłku fizycznego.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu we Wrocławiu

Celem zabiegu jest obkurczenie pochwy oraz stymulowanie włókien kolagenowych do wzrostu, co wpływa na poprawę sprężystości ścian pochwy. Tkanki pod wpływem lasera kurczą się, a śluzówka zostaje pobudzona do aktywności. Wskutek tego następuje wzmocnienie ścian pochwy, powięzi wewnątrzmacicznej oraz ujścia cewki moczowej.