+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Fala uderzeniowa-Storz

Storz Medical to innowacyjny i nowoczesny sprzęt używany w walce z otyłością i cellulitem, który swoje działanie opiera na falach uderzeniowych (akustycznych), wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej i modelujących całą sylwetkę.

Storz Medical to powszechnie znany i używany w wielu gabinetach medycyny estetycznej sprzęt do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Jego skuteczność oparta jest na działaniu fal akustycznych (uderzeniowych), które dzięki swojej wysokiej energii redukują tkankę tłuszczową do 5 cm głębokości (inne urządzenia usuwają tkankę tłuszczową, jedynie na głębokość do 1 cm). Urządzenie maksymalnie stymuluje skórę do przebudowy i regeneracji, poprzez miejscowe rozluźnienie tkanki łącznej i poprawę jędrności. Podczas zabiegu zachodzi stymulacja mikrokrążenia w tkankach oraz zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Storz Medical to idealny sposób na uporczywą, ciężką i trudną walkę z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Stosowany może być na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach, czyli w miejscach gdzie dochodzi do największego gromadzenia się warstwy tłuszczowej. Terapia oparta na stymulacji skóry poprzez fale uderzeniowe, uznawana jest obecnie za jedną z najlepszych metod walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz zaawansowanym cellulitem. Metoda wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w organizmie – dlatego jej skuteczność jest tak wysoka. Jest także doskonałym pomysłem na profilaktyczne działanie, zapobiegające powstawaniu cellitu na skórze.  Storz Medical to terapia zapewniająca skuteczność, precyzję i bezpieczeństwo. Zabiegi są nieinwazyjne, bezbolesne i krótkie – wykonywane przez najlepszych specjalistów. Klinika SkyClinic zapewnia standardy na najwyższym poziomie i sprawia, że każdy pacjent czuje się swobodnie i komfortowo.

Fala uderzeniowa-Storz

Umów Się Na Konsultację

Fala uderzeniowa-Storz

Jak działa urządzenie Storz Medical i na czym polega zabieg?

Urządzenia Storz Medical swoje skutecznie działanie zawdzięczają specjalnej głowicy, wykorzystującej najnowszą technologię fal uderzeniowych (akustycznych). Charakteryzują się one wysoką amplitudą ciśnienia, dzięki czemu w odpowiedni sposób oddziałują mechanicznie na tkanki skóry, przyspieszają komórkowy metabolizm i przyczyniają się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Natomiast produkty przemiany materii zostają w naturalny sposób wydalane poprzez proces metaboliczny. Każdy zabieg poprzedzony jest wizytą kwalifikacyjną, na której przeprowadzany jest specjalistyczny wywiad, opisujący ogólny stan zdrowia pacjentów. Jest to niezbędna procedura w celu uniknięcia działań niepożądanych, mogących zagrażać zdrowiu oraz skutkować niepowodzeniem zabiegu. Sam zabieg nie jest długi oraz skomplikowany i trwa maksymalnie do 60 minut. Czas trwania jest całkowicie zależny od miejsca zabiegowego oraz jego wielkości i od stopnia nasilenia cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Zabieg rozpoczyna się od nałożenia specjalnego żelu przewodzącego (dzięki niemu fale akustyczne w łatwy, szybki i skuteczny sposób przenikają do tkanki tłuszczowej) i przyłożeniu głowicy do obszaru, na którym znajduje się nagromadzona tkanka tłuszczowa. W celu otrzymania zadowalających efektów zaleca się od 3 do 12 sesji w odstępach 4 -7 dniowych, co ustala kosmetolog z Pacjentem.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg falą uderzeniową z udziałem sprzętu Storz Medical?

Zabiegi przy pomocy urządzenia Storz Medical to doskonała propozycja walki z uciążliwym i nieestetycznie wyglądającym cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jego bezbolesna procedura, nieinwazyjność i wysoka skuteczność stawiają go na pierwszym miejscu w walce z tego typu przypadłościami. Storz Medical jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z obrzękami kończyn, miejscowymi zwłóknieniami tkanki tłuszczowej, brakiem jędrności skóry oraz cellulitem wodnym i tłuszczowym. Zabieg w łatwy i szybki sposób pożegna kłopotliwą dolegliwość i tym samym przywróci jędrność, blask i miękkość skórze. Miejsca, potraktowane falami uderzeniowymi stają się odmłodzone, co sprawia, że znacznie lepiej się prezentują. Podnosi to komfort i samoocenę wszystkich pacjentów.

Jakie są efekty zabiegu z użyciem sprzętu Storz Medical?

Zabiegi wykonywane urządzeniami Storz Medical gwarantują skuteczność oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Działanie sprzętu oparte jest na wysoce specjalistycznych i nowoczesnych technologiach, wykorzystujących innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu, metoda jest niezwykle skuteczna, a jej efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów. Zastosowanie fal uderzeniowych pozwala wniknąć w skórę i zredukować tkankę tłuszczową nawet do 5 cm głębokości, a pierwsze efekty są zazwyczaj widoczne już po pierwszej sesji (są one jednak uzależnione od indywidualnych predyspozycji pacjenta). Zabieg przyczynia się do wymodelowania sylwetki, zredukowania tkanki tłuszczowej, usunięcia cellulitu (nawet wysoko zaawansowanego), ujędrnienia skóry, likwidacji obrzęków, stymulacji mięśni i ogólnego wyszczuplenia. Cała procedura jest ściśle kontrolowana przez specjalistę, który odpowiednia dobiera i zmienia parametry urządzenia, dostosowując je do konkretnych potrzeb pacjenta.

Dlaczego warto poddać się zabiegom z wykorzystaniem fal uderzeniowych?

Zabieg wykorzystujący fale akustyczne w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem to doskonała alternatywa dla innych uciążliwych, trudnych i mozolnych, często bolesnych sposobów na poprawę wyglądu swojego ciała. Storz Medical proponuje innowacyjne rozwiązania, które pozwolą cieszyć się wspaniałymi efektami w krótkim czasie. Metoda jest bardzo skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna. Procedura zabiegowa nie wymaga specjalnych przygotowań i nie odbywa się w znieczuleniu. Zabieg wykonywany jest w komfortowy sposób dla pacjenta i nie trwa długo, co jest jego dodatkową zaletą.

Jakie istnieją ewentualne przeciwwskazania uniemożliwiające poddanie się kuracji falami uderzeniowymi?

Pomimo, że zabieg falami uderzeniowymi Storz Medical jest bezbolesną i nieinwazyjną procedurą, niestwarzającą bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia pacjentów, to istnieje kilka przeciwwskazań, które skutecznie uniemożliwiają przeprowadzenie go. Należą do nich: choroby skóry, ciąża i okres laktacji, stany nowotworowe, żylaki, zaawansowana cukrzyca, zakrzepica, problemy z układem krążenia, wszczepiony rozrusznik serca, epilepsja i przyjmowanie niektórych leków.

W SkyClinic przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem, który wyklucza wszelkie przeciwwskazania mogące naruszyć jego procedurę i negatywnie wpłynąć na stan zdrowia.

Umów Się Na Konsultację