Blog

Zaffiro – a piękny dekolt

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

W pewnym momencie w życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy okazuje się, że prostymi trikami już nie jesteśmy w stanie oszukać naszego wieku. Miejscem, po którym najbardziej i najszybciej widać upływający czas jest skóra naszego dekoltu. Jeśli marzysz o tym, aby wciąż mieć dekolt idealny, z pewnością powinien Cię zainteresować zabieg, jakim jest Zaffiro. Skóra stanie się wreszcie nawilżona, gładka i jędrna, jak nigdy dotąd. Intensywne nawilżenie i bezinwazyjne ujędrnienie skóry dekoltu zyskasz właśnie dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej metody, wykorzystywanej już od jakiegoś czasu w świecie show biznesu.

Kiedy Twój dekolt wymaga profesjonalnego wsparcia?

Skóra Twojego dekoltu jest cienka i bardzo delikatna, w związku z czym naprawdę szybko po niej widać, że niedomaga. Może być przesuszona, pomarszczona i posiadać liczne przebarwienia. Na wiele problemów ze skórą dekoltu z pomocą przychodzi nowoczesny, a przede wszystkim w pełni nieinwazyjny zabieg Zaffiro.

Jakie kwestie wskazują na to, że skóra Twojego dekoltu wymaga już wsparcia?

  • odciski długo pozostają na Twojej skórze – jeszcze do niedawna odciśnięcia na Twojej skórze znikały praktycznie natychmiastowo. W tej chwili Twoja skóra potrzebuje już zdecydowanie więcej czasu, aby wrócić do normalności. Niestety, z wiekiem zmienia się jej gęstość, elastyczność i jędrność, przez co staje się coraz słabsza, zwiększa się jej wiotkość;
  • siatka drobnych zmarszczek – drobne zmarszczki na dekolcie stanowią konsekwencję mijającego czasu, jak też przyjmowania zbyt małej ilości płynów i poświęcania skórze swojego dekoltu zbyt małej ilości czasu w trakcie codziennej pielęgnacji. Co więcej tego typu problem wskazuje także na nieodpowiednie zabezpieczanie Twojej skóry przed promieniami słonecznymi;
  • śpiochy – to potoczne określenie pionowych zmarszczek na dekolcie, które utrzymują się na nim nie tylko tuż po przebudzeniu, ale pozostają na skórze znacznie dłużej, dowodząc o znacznym spadku jej gęstości;
  • wiotka, poszarzała i matowa skóra dekoltu – skóra Twojego dekoltu jest bardzo zaniedbana i wymaga natychmiastowego działania, walczy z nieubłaganymi procesami starzenia, działaniem wolnych rodników, odwodnieniem i niestety coraz trudniej sobie z tym radzi.

Jeżeli dostrzegasz u siebie większość spośród powyższych problemów – skóra Twojego dekoltu wymaga ratunku. W związku z czym powinieneś poszukać pomocy u profesjonalistów. Największy sukces można osiągnąć poprzez zastosowanie terapii skojarzonej, na którą składa się kilka różnych zabiegów. Terapie łączone pozwalają na osiągnięcie naprawdę spektakularnych rezultatów, gdyż jak się okazuje jeden zabieg skutecznie wspiera i wzmacnia efekty drugiego. Jednakże na początek warto skupić się na jednym. Na wstępie warto wypróbować zabieg, który jest zupełnie nieinwazyjny i daje praktycznie natychmiastowe rezultaty, aby szybko móc się znów cieszyć z pięknego i zadbanego dekoltu. Takim zabiegiem jest Zaffiro.

Zobacz więcej  Astha – recepta online

Jak wygląda i czym jest zabieg Zaffiro?

Zabieg Zaffiro, nazywany liftingiem termicznym, polega na używaniu promieni podczerwonych IR. Wiązka Zaffiro jest termoliftingująca, działając z wykorzystaniem promieni podczerwonych IR. Wiązka światła z włóknami kolagenowymi ulega podgrzaniu, przywracając im ich pierwotny kształt, dzięki czemu skóra znów staje się napięta i nabiera elastyczności. Co więcej przy pomocy urządzenia można przeprowadzić również peeling wodny, nawilżający skórę przed wykonaniem zabiegu. Zabieg można przeprowadzać na różne miejsca na ciele, między innymi nogi, szczególnie okolice ud, teren klatki piersiowej, brzucha, ramion i twarzy.  

Zaffiro stanowi niewątpliwie najlepszy zabieg dla początkujących. Przede wszystkim można dzięki niemu uzyskać natychmiastowe efekty obkurczania się poluzowanych włókien. Po przeprowadzeniu zabiegu skóra staje się napięta, a następnie zagęszcza się i pogrubia, zwiększając swoją objętość. Wykorzystanie fal IR oznacza tylko tyle, że w trakcie zabiegu będzie się odczuwać ciepło w czasie emitowania poszczególnych impulsów.

Zabieg stanowi niewątpliwie bardzo innowacyjną metodą, skuteczną, a przede wszystkim szybką, w ekspresowym tempie, dając nam efekty, o których marzymy. Oczywiście, dla zwiększenia rezultatów warto zastosować jeszcze innego rodzaju terapię, np. wykorzystując mezoterapię. Nawilżenie skóry, które uda się wówczas uzyskać sprawi, że dekolt będzie jeszcze pełniejszy i gładszy, niż dotychczas. Co więcej, skóra stanie się rozjaśniona i odżywiona, a nowe zmarszczki nie będą pojawiać się w takiej samej ilości, jak miało to miejsce do tej pory.

Działanie urządzenia, wykorzystywanego do przeprowadzania zabiegów

Urządzenie, służące do przeprowadzania zabiegu Zaffiro emituje promienie podczerwone IR, przez co udaje mu się dotrzeć do naprawdę głębokich warstw skóry właściwej. Włókna kolagenowe są podgrzewane i podrażniane, co sprawia, że ulegają one obkurczeniu do ich pierwotnej długości. Skóra ulega ściągnięciu i napięciu. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny i szybki, a pacjent w trakcie jego przeprowadzania nie odczuwa żadnego bólu, czy dyskomfortu. Fibroblasty są pobudzane do produkowania nowych włókien kolagenowych, co wywołuje znaczną poprawę gęstości skóry. Kolagen tworzy się stopniowo i długotrwale, tym samym naprawdę spektakularny rezultat zaobserwuje się po upływie kilku miesięcy od czasu przeprowadzenia zabiegu.

Zobacz więcej  Carbon Peel - Laserowy peeling węglowy Black Doll

Jak dokładnie wygląda zabieg?

Pierwszym etapem, przed przystąpieniem do przeprowadzenia zabiegu jest szczegółowy wywiad z pacjentem. Wykonuje się go po to, aby poznać wszelkie informacje na temat przebytych chorób oraz innych możliwych problemach, wynikających z aktualnego stanu zdrowia i ewentualnych przeciwskazaniach. Kolejno pacjent zostaje poinformowany o tym, jak będzie przebiegał zabieg i jakich jego efektów należy się spodziewać. Lekarz rozprowadza na skórze pacjenta warstwę specjalistycznego żelu chłodzącego, który sprawia, że łatwiej steruje się urządzeniem, chroniąc w ten sposób skórę przed poparzeniem. Głowicę urządzenia przykłada się do skóry i wówczas uwalnia ona promieniowanie podczerwone, które wnika w jej głąb. Po wykonanym zabiegu przez jakiś czas może występować zaczerwienienie, ale powinno ono zniknąć w przeciągu kilku godzin. Każdy pacjent praktycznie od razu po poddaniu się zabiegowi Zaffiro może powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Jakie rezultaty można osiągnąć po zastosowaniu zabiegu Zaffiro?

Zaffiro jest w pełni nieinwazyjnym zabiegiem liftingującym, przeznaczonym do twarzy i ciała. Może on zdecydowanie poprawić aktualny stan oraz kondycję naszej skóry, dzięki czemu staje się ona młodsza, jędrniejsza i zdrowsza. Zmarszczki są wygładzane, a bruzdy wargowo-nosowe zlikwidowane. Zabieg pozwala także na znaczną poprawę wyglądu naszego dekoltu, o którym często zapominamy w trakcie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Może poprawić wygląd naszej starzejącej się skóry oraz zadbać o nią np. po porodzie, gdy wymaga szczególnej troski i opieki.

Jakie są zalety przeprowadzenia zabiegu Zaffiro na skórę naszego dekoltu?

Zabieg ten jest przede wszystkim w pełni innowacyjny. Zdecydowana większość zabiegów, w których obiecuje się naprawdę spektakularne efekty łączy się z doznawaniem bardzo nieprzyjemnych doznań, bólu, czy też długim okresem rekonwalescencji. Zabieg Zaffiro to tzw. „zabieg lunchowy”, gdyż dosłownie można go wykonać nawet w trakcie lunchu, a po jego przeprowadzeniu od razu powrócić do pracy i codziennych obowiązków. Ponadto, zabieg ten jest w pełni bezbolesny, a jedyne, co czuje się w trakcie jego przeprowadzania to ciepło emitowane przez promieniowanie podczerwone.

Drugą niewątpliwą zaletą jest fakt, że rezultaty zabiegu są praktycznie natychmiastowe. Co za tym idzie, zabieg jest nie tylko przyjemny, ale również bardzo uniwersalny, przez co można go stosować na różne partie ciała. Służy zagęszczeniu skóry szyi i dekoltu, jak również twarzy, ramion, pośladków i ud. Rezultaty są widoczne natychmiastowo, gdyż zabieg ten jest przeprowadzany z użyciem najnowocześniejszych technologii.

Zobacz więcej  Endermologia lpg - pozbywamy się cellulitu

Kiedy można zaobserwować efekty zabiegu i przez jak długi czas są one widoczne?

Skutki zabiegu są uzależnione od różnego rodzaju czynników, w tym między innymi stanu naszej skóry przed wykonaniem zabiegu i obszaru ciała, który jemu poddajemy. Pełne rezultaty uwidaczniają się w pełni po upływie kilku miesięcy (3-6 miesięcy), ale są długotrwałe, gdyż utrzymują się nawet do 2 lat.

Kiedy nie należy przeprowadzać zabiegu Zaffiro? Wszystko o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu…

Zabieg ten nie jest wskazany w przypadku kobiet w ciąży i mam karmiących. Ponadto, nie można się mu poddawać, jeśli cierpimy z powodu chorób nowotworowych i/lub autoimmunologicznych. Nie mogą go wykonywać również te osoby, które posiadają wbudowany rozrusznik serca, przyjmują sterydy bądź leki o działaniu przeciwzapalnym oraz cierpiący z powodu nadwagi.

Gdzie można wykonać najlepszy zabieg Zaffiro?

W dobie dzisiejszych czasów powstaje coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej, które oferują swoim pacjentom wykonywanie różnego rodzaju zabiegów. Jednakże, aby mieć pewność, że miejsce, na które się zdecydujemy jest w 100% bezpieczne i profesjonalnie, a zarazem skutecznie wykonuje wszelkie usługi warto skorzystać z usług sprawdzonej i doświadczonej jednostki. Takim miejscem, niewątpliwie jest Sky Clinic, działający we Wrocławiu. Jest to certyfikowana jednostka szkoleniowa, funkcjonująca w europejskim systemie ARTAS. Firma posiada ogrom doświadczeń między innymi w kwestii przeszczepu włosów. Jej pracownicy stanowią multidyscyplinarny zespół, na który składają się kosmetolodzy, lekarze dermatolodzy, ginekolodzy i chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę, zarówno w trakcie trwania, jak też po wykonaniu zabiegu.

Posiadamy wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELENCE, które przyznaje się tylko najlepszym klinikom na całym świecie. W Europie tego rodzaju status posiadają tylko kliniki z Paryża i Madrytu. To dla nas prawdziwy zaszczyt, że możemy znajdować się w tak zacnym gronie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru interesujących Państwa zabiegów. Jesteśmy tu po to, aby pomóc wyzbywać się Wam, ciążącym na Was kompleksom. Bo każdy z nas jest piękny i zasługuje na to, aby tak się poczuć!

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop