Blog

Zabieg icoone – jędrne i szczupłe ciało

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Zabieg icoone – jędrne i szczupłe ciało

Postępy w medycynie estetycznej są niezwykle szybkie, a przejście na leczenie nieinwazyjne jest całkowicie mało prawdopodobne. Obecnie istnieje wiele sposobów na naturalną poprawę wyglądu naszego ciała bez odczuwania skutków ubocznych.

Czym jest zabieg Icoone?

Metoda masażu Icoone oparta jest na znanej od wielu lat technice masażu endodermalnego. Jednak użycie zmotoryzowanych głowic masujących czyni go rewolucyjnym zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Skóra otrzymuje 1180 bodźców stymulujących na dm2 przy każdym pełnym ruchu palca stopy.

Icoone to naukowa metoda nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także skuteczna nowa metoda modelowania sylwetki, przeciwko cellulitowi, która jest odpowiedzią na potrzeby na około 70-80% kobiet. Problemy które zwalcza zabieg Icoone to:, luźna skóra, obrzęk limfatyczny, blizny i wiele innych problemów skórnych.

Jak działa zabieg Icoone?

Icoone to najnowsza technologia umożliwiająca precyzyjną pracę na tkankach łącznych. Usuwa cellulit, zlokalizowany tłuszcz, obwisłą skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, rozstęoy, sztywność mięśni, rozluźnianie włókien kolagenowych oraz wszelkie oznaki starzenia się skóry.

Icoone to wyszczuplający, tonizujący, natychmiastowy lifting, promujący wymianę międzykomórkową. Można również stwierdzić, że to wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, który powodując większą przepuszczalność komórek, działa leczniczo, wyszczuplająco i ujędrniająco. Co więcej, wspomaga usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, co przyczynia się również do oczyszczania organizmu z toksyn. To umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu, który już nie zalega w naszym ciele. To więc doskonała metoda na poprawę kondycji naszego ciała i na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Efektem kuracji Icoone jest pobudzenie naczyń krwionośnych, pobudzenie układu limfatycznego i krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i konturów mięśni.

Dzięki urządzeniu Icoone można pozbyć się różnego rodzaju cellulitu, w krótkim czasie usunąć kilka centymetrów, ujędrnić skórę, upiększyć i poprawić jej kondycję, wykonać energetyczny masaż drenujący.

Zabieg Icoone dla kobiet i mężczyzn?

Chociaż na masaż decydują się głównie kobiety, i to dla nich przewidziane są programy takie jak wyszczuplanie talii, czy pozbywanie się pomarańczowej skórki z ud, to urządzenie posiada program specjalnie zaprojektowany dla mężczyzn. Dla pań przewidziane jest jednak znacznie więcej programów, ze względu na fakt, że bardzo często oczekują różnych efektów, w zależności od tego, gdzie znajduje się źródło problemu. Kompletnym rozwiązaniem jest program, punktowa intensywna terapia poprawiająca -wyszczuplająca talię.

Icoone to jedyne urządzenie zdolne do delikatnego i bezpiecznego napinania i podnoszenia piersi. Pobudzane są głębokie warstwy skóry, zwiększając aktywność fibroblastów, a tym samym produkcję elastyny i kolagenu. Ten ruch zachowuje młodość piersi. Zabieg ten ma również działanie lecznicze: poprawia krążenie krwi i limfy oraz pozbywa się produktów, które zatykają kanały limfatyczne.

Zobacz więcej  Ciemne plamy na skórze: Przyczyny i skuteczne metody walki z brązowymi przebarwieniami

Icoone – metoda na pozbycie się z organizmu produktów przemiany materii

Bardzo ważną częścią terapii Icoone jest picie co najmniej 1,5 litra płynów dziennie. Zwiększone spożycie płynów usuwa tłuszcze i toksyny z organizmu i może pomóc zmniejszyć apetyt na jedzenie.

To więc doskonała metoda dla osób, którym zależy na skutecznym sposobie pozbycia się z organizmu wszelkich zanieczyszczeń. Icoone znacznie poprawia wygląd naszego ciała, ale wpływa również na naszą kondycję, oraz oczywiście na samopoczucie. To więc połączenie zdrowej metody z poprawą wyglądu.

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ w zdrowym ciele zdrowy duch, a zabiegi, które poprawiając wygląd, niszczą nasze ciało, na szczęście są przeszłością. Icoone to niezwykle dokładny wielowymiarowy masaż, który przede wszystkim jest bardzo zdrowym. Bazuje na osiągnięciach dawnych chińskich specjalistów z zakresu medycyny, gdyż ma pewne cechy wspólne z bańką chińską. To więc nie tylko skuteczna metoda modelowania sylwetki, ale również doskonały sposób na poprawę kondycji całego ciała. Oczywiście sam masaż to nie wszystko, dlatego czekając na efekty, trzeba się „wspomagać”. W jaki sposób? Oczywiście poza zdrowym odżywianiem i odpowiednią aktywnością, należy pamiętać o regularnym nawadnianiu ciała. Dlaczego? Ponieważ zwiększone przyjmowanie płynów wpływa korzystnie na procesy oczyszczania organizmu, dzięki temu możemy szybko i skutecznie wydalić z organizmu toksyny, a na tym przecież (poza efektami wizualnymi) bardzo nam zależy!

Skąd wzięło się Icoone?

Twórcą metody Icoone jest Gianfranco Tudico, były projektant systemu GPL. W 2006 roku wraz z zespołem inżynierów i lekarzy stworzył mechaniczny masażer podciśnieniowy, który można wykonywać bezpośrednio na tkance łącznej. Urządzenie użyte w tym procesie wygląda jak długa rurka z końcówkami do masażu. Na górze znajdują się rolki z wieloma mikrootworami – dzięki nim, z każdym obrotem głowicy na decymetr kwadratowy skóry, 1180 stymuluje aktywność, a skóra nie jest rozciągana, ale też skutecznie masowana.

Urządzenie Icoone wykorzystuje opatentowaną technologię Roboderm, która zapewnia obsługę zmotoryzowanych głowic masujących (dostępnych w 7 różnych zastosowaniach) z rolkami z mikrootworami tworzącymi tzw. mikrostymulacja. Wnika w każdy milimetr kwadratowy skóry, nie ujędrniając skóry i nie powodując jej uszkodzeń. Całkowity ruch głowicy generuje 1180 mikrostymulacji na każde 10 cm2 skóry, pomagając stworzyć ultraprecyzyjny i wielowymiarowy masaż leczonego obszaru.

Zobacz więcej  Lipofilling: modelowanie twarzy i sylwetki za pomocą własnej tkanki tłuszczowej - nowoczesna metoda przeszczepu tkanki tłuszczowej

Zabieg dzieli się na dwie fazy. Pierwszy to drenaż limfatyczny całego organizmu, czyli usprawnienie krążenia limfy (płynu tkankowego) w organizmie. Druga faza skupia się na wybranych obszarach, takich jak pośladki czy fałdy brzucha: masaż stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększa jędrność skóry i przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych.

Icoone – wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni

Stosowane w metodzie Icoone ciśnienie może być kontrolowane (w razie potrzeby rozproszone lub skoncentrowane na wybranym punkcie), zapewniając w ten sposób bezpieczne leczenie dla osób ze skłonnością do pękania naczyń. Technologia Icoone pozwala na wykonywanie zarówno zabiegów kosmetycznych, jak i medycznych.

Zabieg ten to doskonałe rozwiązanie dla osób z problemami naczyniowymi i obrzękami, gdy ich skóra straciła jędrność, mają nadwagę lub cellulit, chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej, której nie można wyeliminować fizjoterapią. To również metoda na pozbycie się blizn czy chęci nawrotu po porodzie ze starą sylwetką.

Wskazaniem są również zaparcia, bóle mięśni i pleców, a także intensywna aktywność fizyczna (przy której Icoone pomaga w regeneracji i rozluźnieniu mięśni). Kosmetyki Icoone mogą stosować kobiety, które chcą poprawić swój owal, odmłodzić szyję i klatkę piersiową oraz zredukować zmarszczki.

Icoone – stymuluje, powodując większą przepuszczalność komórek

Icoone to zabieg z dziedziny zwanej endermologią, czyli rodzaj masażu mechanicznego pod próżnią (niskim ciśnieniem), wykonywany specjalną końcówką. Taki masaż naśladuje ruchy masażystów, wykorzystując zwiększony i równomiernie rozłożony nacisk. Opracowana w połowie lat 80. endoderma, ze względu na swój wpływ na tkankę łączną, nadal uważana jest za jedną z najskuteczniejszych technik usuwania (redukcji) cellulitu, rozstępów, obrzęków limfatycznych, redukcji blizn, wyszczuplania oraz modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. skóra.

Masaż Icoone trwa od 30 do 60 minut. Zabiegi na twarz wykonywane są bezpośrednio na skórze. Przed zabiegiem na ciało należy założyć specjalny strój kąpielowy, który jest dobrze dopasowany do ciała. Cała procedura to nie jeden, ale dwa masaże. Obejmuje 20 pełnych minut masażu podstawowego (tzw Basic) oraz 10-minutowy masaż skoncentrowany na wybranych przez klienta częściach ciała (tzw. Focus). Podstawowy Masaż Programowy ma na celu przygotowanie ciała do zabiegów grup fokusowych.

Zabieg na twarz zapewnia efekt liftingu bez skalpela i widocznie gładką skórę. Leczenie systemowe poprawia stan tkanki łącznej, czyniąc ją bardziej zwartą i redukując określone problemy. Ilość wykonywanych zabiegów zależy od charakteru problemu i jego nasilenia. Dla pełnego efektu zaleca się od 5 do 15 zabiegów co 2-3 dni. Laser Icoone ma charakterystyczną strukturę, która również przyczynia się do powodzenia procesu. Składa się ze specjalnej głowicy z wieloma rolkami z mikrootworami masującymi ciało podczas zabiegu. Dodatkowo podczas masażu wykorzystywana jest technologia Roboderm, dostarczająca do 1180 stymulacji na dm2 skóry. Wszystko podczas jednego ruchu specjalnie zaprojektowanej głowicy urządzenia.

Zobacz więcej  Levomine mini – recepta online

Icoone – jak to możliwe?

Dzięki mikrootworom i podciśnieniu skóra jest zasysana i masowana. Powoduje to znaczny rozpad i kurczenie się tkanki tłuszczowej. Ujemne ciśnienie podczas zabiegu można w dowolnym momencie zwiększyć lub zmniejszyć, aby dostosować jego siłę do indywidualnych potrzeb pacjenta.

abieg laserem Icoone jest dość wszechstronny i może być stosowany na praktycznie każdą część ciała. To idealny produkt do usuwania cellulitu, tłuszczu i rozstępów. Poza tym jest również stosowany do redukcji luźnej skóry oraz blizn i drobnych zmarszczek. Po zabiegu skóra staje się wyraźnie napięta i jędrna. Zabieg na twarz Icoone wygładza i spłyca zmarszczki, a skóra staje się wyraźnie młodsza i odżywiona. Dlatego operację terapeutyczną można porównać do chirurgii plastycznej. Warto też wiedzieć, że dzięki Icoone możemy usunąć podwójny podbródek i stworzyć owal twarzy. Niezależnie od miejsca zabiegu stymulowana jest produkcja kolagenu i elastyny, przyczyniając się do ujędrnienia skóry. Dodatkowo dotlenia tkanki i poprawia się mikrokrążenie krwi.

Należy również zauważyć, że efekty działania lasera Icoone są na tyle obiecujące, że leczenie zaleca się również w celach terapeutycznych. Masaż laserowy Icoone jest zalecany w przypadku zaburzeń układu limfatycznego, sztywności mięśni oraz problemów zapalnych. Działanie Icoone zmniejsza obrzęki limfatyczne oraz łagodzi bóle mięśni i pleców spowodowane nieprawidłowym odprowadzaniem limfy. Dla kobiet bardzo ważny jest fakt, że zabieg wpływa na przyspieszenie procesu lipolizy, co znacznie poprawia regenerację naszej skóry i ogólny wygląd.

To wszystko jest możliwe bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Przepuszczalność błony komórkowej jest pobudzana w bezpieczny sposób, dzięki czemu nie tylko skóra młodnieje, ale również możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Modelowanie sylwetki nie jest jednak jedynym atutem. Z organizmu usuwane są nie tylko komórki tłuszczowe, ale również toksyny. To więc doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą być zdrowi i piękni. Warto również zaznaczyć, że podczas zabiegu Icoone nie dochodzi do uszkodzenia komórek, a wręcz do poprawy ich kondycji. Sam masaż zaś stymuluje produkcję kolagenu.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop