Blog

VelaShape III – wspieramy odchudzanie

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Wiele kobiet czuje wewnętrzną potrzebę, która nakazuje im dbać o swoje ciało i wygląd. Dobra kondycja fizyczna, kształtne ciało, jędrne pośladki i uda pozbawione cellulitu to obecny synonim kobiecego piękna. Brak jakichkolwiek niedoskonałości staje się obecnie marzeniem wielu Pań, które w mniejszy lub większy sposób zmagają się z niską samooceną. By cieszyć się zdrowym ciałem, umysłem i pięknym wyglądem należy stosować zbilansowaną dietę oraz regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne. Jeżeli jednak to nie wystarcza – zabieg VelaShape III jest właśnie dla Ciebie. Gabinety medycyny estetycznej oferują liczne zabiegi upiększające ciało i wspomagające wzrost samooceny każdej kobiety. Bez zbędnego wysiłku pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej, a Twoja sylwetka nabierze zupełnie innych kształtów. Nieustannie rozwijająca się dziedzina, jaką jest medycyna estetyczna oferuje coraz to nowe, lepsze rozwiązania, które w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny i bezpieczny pozwalają na usunięcie licznych niedoskonałości – w tym nadmiaru tkanki tłuszczowej.  VelaShape III to innowacyjna metoda bezinwazyjnie usuwająca nadmiar niechcianej tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

VelaShape III to zabieg odchudzający, który polega na trwałej redukcji komórek tłuszczowych, nagromadzonych w różnych partiach ciała. Działanie tego urządzenia jest innowacyjne i niezwykle skuteczne, dzięki specjalistycznym elektrodom radiowym, zapewniającym prawidłową przyczepność oraz odpowiednią emisję energii do tkanek. Różnorodność rozmiarów końcówek głowic zabiegowych oraz możliwość dostosowania indywidualnie dobranych parametrów pod potrzeby konkretnego pacjenta pozwalają na uzyskanie długotrwałych i spektakularnych efektów.

Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej tylko z VelaShape III

VelaShape III to rewolucyjne i niezwykle innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie działanie odpowiednio dobranych fal radiowych, światła podczerwieni i masażu próżniowego, pozwalając uzyskać doskonałe efekty w szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Zabieg ten skutecznie modeluje całe ciało i czyni je bardziej atrakcyjnym. Sylwetka jest szczuplejsza, obwody zmniejszona a pacjentka bardzo zadowolona. VelaShape III to sposób na szybkie, nieinwazyjne i bezbolesne pozbycie się tłuszczu bez diety i ćwiczeń.  Z pewnością będziesz zadowolona z efektów. Tak prosto jeszcze nigdy nie było.

Czym jest VelaShape III?

VelaShape III to urządzenie wyprodukowane przez znanego na całym świecie producenta Syneron Medical Ltd. Jest to światowej sławy marka, która cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem wśród wielu lekarzy i specjalistów od spraw medycyny estetycznej. Rewolucyjna technologia działania VelaShape III opiera się wykorzystaniu podczerwieni, fal radiowych i w odpowiedni sposób dobranej częstotliwości oraz masażu próżniowego. Jest jednym z pierwszych urządzeń na świecie, które otrzymało certyfikat FDA, Amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków.

VelaShape III to niezwykle bezpieczne oraz niezawodne urządzenie wykorzystywane do celów medycznych oraz estetycznych. Łączy w sobie technologię ELOS – synergię elektrooptyczną, czyli połączenie światła podczerwieni i bipolarnych fal radiowych z mechaniczną obróbką skóry przy pomocy miękkiej próżni.

Zobacz więcej  Likwidacja ginekomastii

ELOS – Electro Optical Synergy – to główna technologia, na której opiera swoje działanie VelaShape III. Połączenie trzech idealnie skomponowanych oraz uzupełniających się metod przynosi spektakularne efekty i duże możliwości. Najnowsza generacja VelaShape III pozwala na maksymalne skrócenie czasu trwania zabiegów by otrzymać oczekiwane rezultaty. Pełna, trwająca kilkadziesiąt minut seria pozwala na redukcję obwodu ciała nawet o 6 – 7 cm. Jest to doskonały wynik, którego nie zapewnią nawet ćwiczenia na siłowni.

Na czym polega działanie VelaShape III?

VelaShape III to innowacyjna i rewolucyjna metoda walki z nadmierną tkanką tłuszczową. W szybki i bezinwazyjny sposób pozbędziesz się zbędnych kilogramów i wyszczuplisz sylwetkę. Nad jej formułą pracował sztab wykfalifikowanych i przeszkolonych specjalistów z całego świata. Działanie VelaShape III polega na poddaniu określonej partii ciała działaniu podczerwieni przy pomocy lamy IR, rozgrzewającej tkankę do głębokości 3 mm, fal radiowych – bipolarnego prądu RF, rozgrzewających tkankę do głębokości 15 mm i masażu próżniowego przy wykorzystaniu specjalistycznych rolek, stymulujących komórki i tkanki. Działanie urządzenia sprawia, że krążenie w tkance tłuszczowej ulega znacznemu przyspieszeniu, co sprawia, że komórki tłuszczowe otrzymują większą ilość tlenu i zostają tym samym pobudzone do lepszego metabolizmu. Metoda podgrzania na poziomie komórkowym opiera się na procesie tak zwanej lipolizy. Proces ten polega na stymulacji fibroblastów do wzmożonej pracy, przyspieszając tym zachodzące w tkankach procesy metaboliczne, – czyli rozpoczęcie spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki takim działaniom skóra zostaje pobudzona do produkcji włókien kolagenowych, co pozytywnie odbija się na jej wyglądzie – jest napięta, jędrna i odżywiona.

Jak wygląda zabieg VelaShape III?

Procedura zabiegowa jest nieskomplikowana i nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań. Każdy zabieg poprzedzony jest specjalistyczną wizytą lekarską, na której przy pomocy wywiadu lekarskiego eliminuje się ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zabieg wyszczuplający metodą VelaShape III wykonywany jest jedynie przez specjalistów, którzy posiadają ku temu odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę. Całość przebiega w miłej i komfortowej atmosferze.

Do ciała pacjenta – konkretnego miejsca zabiegowego przykładana jest specjalistyczna głowica emitująca ciepło oraz utrzymująca stałą temperaturę, ok. 45°C. Długotrwała ekspozycja na wysokie temperatury sprawia, że komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i w naturalny sposób wydalone z organizmu. Podczas zabiegu dochodzi do tak zwanego drenażu limfatycznego, który wpływa korzystnie na mikrokrążenie. Zabieg trwa od około 30 do 120 minut – czas ten zależny jest od wielkości partii ciała poddanej zabiegowi. Jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Zobacz więcej  Przyczyny i sposoby na pozbycie się ciemnych plam pod pachami: skuteczne metody walki z przebarwioną skórą

Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz nakłada na miejsca zabiegowe specjalny krem – mleczko zawierające kofeinę, aloes i różnego rodzaju witaminy, następnie ogrzewa skórę promieniowaniem podczerwonym oraz radiowym. W ten sposób dochodzi do rozgrzania podskórnego tłuszczu i wygładzenia skóry właściwej. Działanie mechaniczne poparte efektem próżni przyczynia się do poprawy krążenia krwi i wspomaga uwalnianie limfy oraz aktywuje metaboliczny rozkład tłuszczu pochodzący z komórek tłuszczowych.

Temperatura podczas zabiegu wynosi od 43 do 47 stopni. Jest dosyć ciepło, ale bez odczuwania większego dyskomfortu. Urządzenie VelaShape III wyposażone jest w czujnik, który na bieżąco monitoruje temperaturę, by uniknąć oparzeń oraz nieprzewidzianych sytuacji.

Jak przygotować się do zabiegu VelaShape III?

Zabieg ten nie wymaga specjalistycznych przygotowań i szczególnego postępowania od pacjenta. Na zabieg należy zgłosić się stosunkowo wcześniej by móc wypełnić niezbędne formalności. Skóra poddana zabiegowi musi być czysta, bez zadrapań, wysypek i otwartych ran. Nie należy stosować żadnego kremu, balsamu czy perfum oraz poinformować lekarza przeprowadzającego zabieg o wszystkich przyjmowanych lekach oraz przebytych zabiegach w niedalekim czasie. Przynajmniej tydzień przed zabiegiem unikać nadmiernej ekspozycji na słońce i sztuczne promieniowanie.

Po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności i stałych obowiązków.

Efekty po zabiegu VelaShape III – jędrne i zdrowe ciało – szczupła sylwetka

Efekty zabiegu VelaShape są długotrwałe, spektakularne i mocno zadowalające. Zabieg poprawia wygląd miejsc, w których została nagromadzona tkanka tłuszczowa. Sylwetka zostaje wysmuklona i poprawia się jej ogólny wygląd oraz prezencja. Ponadto stymulowana skóra podczas zabiegu wytwarza więcej włókien kolagenowych, dlatego też wygląda dużo młodziej, staje się bardziej jędrna, elastyczna i gładka. VelaShape III wspomaga także redukcję cellulitu.

Efekty zabiegu są rewelacyjne i długotrwałe, jednakże dla utrzymania nieprzerwanych rezultatów zabieg powinno wykonywać w kilku sesjach w odpowiednich odstępach czasowych oraz wykonać kurs podtrzymujący, co 2 – 3 miesiące. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są praktycznie od razu po jego ukończeniu i każdy kolejny poprawia je po nowej serii. Liczba wymaganych sesji zależna jest od indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta i ustalana jest przez lekarza. Zwykle liczba potrzebnych sesji wynosi od 4 do 5, wykonywanych nie częściej, niż co 7 dni. Pełne rezultaty widoczne są po upływie około 4 – 6 tygodni od zakończenia całej kuracji.

 Dla kogo dedykowany jest zabieg VelaShape III?

Zabieg VelaShape III może być wykonany praktycznie u każdej zdrowej osoby, która zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem oraz obwisłą i nieestetycznie wyglądającą skórą. Zabieg ten skutecznie poprawia mikrokrążenie, usuwa niedoskonałości i poprawia wygląd skóry. Przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie i poprawić estetyczny wygląd swojej sylwetki bez zbędnego wysiłku fizycznego i innych wyrzeczeń.

Zobacz więcej  Jak pozbyć się obrzęków pod oczami? Sposoby na worki i limfę pod okiem

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Pomimo, że zabieg wyszczuplający VelaShape III jest metoda bezpieczną, skuteczną, nieinwazyjną i bezbolesną wymaga konsultacji lekarskiej i eliminacji niektórych przeciwskazań do jego wykonania by uniknąć niepożądanych efektów ubocznych. Czynniki wykluczające daną osobę z zabiegu to przede wszystkim:

– ciąża i okres karmienia piersią, oraz upłyniecie przynajmniej 4 – 5 miesięcy od naturalnego porodu i 6 miesięcy od wykonania cesarskiego cięcia,

– choroby wieńcowe,

– wszczepiony rozrusznik serca lub defibrylator wewnętrzny,

– posiadanie metalowych lub innych implantów w pobliżu miejsc zabiegowych,

– choroby nowotworowe,

– ciężkie choroby przewlekłe,

– zaburzenia układu immunologicznego,

– choroby AIDS, HIV,

– stosowanie leków immunosupresyjnych,

– zaawansowana cukrzyca,

– epilepsja,

– łuszczyca,

– nawracająca opryszczka,

– egzema, wysypka i inne zmiany w obrębie miejsc zabiegowych,

– problemy z gojeniem się ran,

– sucha i popękana skóra,

– choroby skóry,

– stosowanie leków przeciwzakrzepowych oraz koagulopatie krwawienia,

– stosowanie wszelkich leków, suplementów, ziół i innych składników wywołujących nadwrażliwość na światło,

– zabiegi chirurgiczne lub rany pooperacyjne w miejsca zabiegowych lub ich pobliżu,

– żylaki.

Działania niepożądane i efekty uboczne

Jak każdy zabieg stosowany w medycynie estetycznej, tak VelaShape niesie za sobą ryzyko powikłań i wystąpienia skutków ubocznych. Są one jednak niezbyt groźne i występują bardzo rzadko u pacjentów ze szczególną wrażliwością. Działania niepożądane, które mogą wystąpić, to:

– ból o niewielkim stopniu nasilenia,

– zaczernienie i lekka opuchlizna skóry w miejscu zabiegowym,

– niewielki rumień,

– niewielkie i slab widoczne uszkodzenie tekstury skóry w postaci zadrapań, strupków,

– krwiaki.

Działania niepożądane mogą wystąpić zarówno w trakcie jak i po zabiegu. Są one niezwykle rzadkie i przy odpowiedniej opiece medycznej praktycznie nie występują.

Zabieg VelaShape III to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda walki z nadmierną tkaną tłuszczową. Gwarantuje nieskazitelny efekt 4 D – smukłe kształty, wyrównany koloryt skóry, doskonały drenaż limfatyczny i redukcja cellulitu. Jest nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny – za to pokochało go miliony kobiet. Smukła sylwetka w kilka tygodni, bez ćwiczeń i innych ciężkich wyrzeczeń. VelaShape III to innowacyjna technologia, która zapewnia długotrwałe efekty i spektakularnie piękny wygląd, który poprawi Twoją samoocenę i samopoczucie. Ciesz się pięknym wyglądem każdego dnia.

Zabiegi w naszej klinice wykonywane są w sposób niezwykle profesjonalny i z należytą starannością. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i w odpowiedni sposób, by czuł się komfortowo oraz bezpiecznie. Zapewniamy najlepszą opiekę i najwyższe standardy.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop