Blog

Skuteczna i długotrwała depilacja w domu? Laser do depilacji philips

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Skuteczna i długotrwała depilacja w domu? Laser do depilacji philips

Jeśli chodzi o tak zwane „trwałe” usuwanie włosów, potrzebujesz dobrej rady. Czy depilacja laserowa w domu naprawdę działa? Czy zabieg IPL jest skuteczny? I czy to boli?

Jak długotrwałe jest usuwanie włosów?

Trwałe” usuwanie włosów odnosi się do lasera i IPL. Jeśli przeczytasz referencje, szybko zauważysz, że te metody długotrwale zmniejszają wzrost włosów, ale nie eliminują ich całkowicie. W przypadku zabiegu z użyciem urządzenia Philips Lumea Prestige obiektywne badania wykazały znaczną redukcję owłosienia już po trzech do czterech zabiegach w odstępie dwóch tygodni.

Czy urządzenie Philips Lumea działa? Zanim kupiłam moje urządzenie IPL, przeszukałam wiele stron internetowych i tak naprawdę nie mogłam uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. Postanowiłam więc kupić urządzenie i napisać recenzję Philips Lumea.

Zajęło mi to ponad rok, aby to napisać. Nie dlatego, że jestem leniwa… lub dlatego, że siedziałam w domu podziwiając moje jedwabiście miękkie nogi. To dlatego, że moja recenzja jest mieszana i chciałam dać Philips Lumea dobrą passę, zanim dojdę do wniosku.

Recenzja Philips Lumea – krótka odpowiedź

Jeśli jesteś niecierpliwa i chcesz wersję w pigułce, czy Philips Lumea IPL działa, moja najlepsza „podsumowująca” odpowiedź brzmi: tak, ale nie tak dobrze, jak prawdopodobnie masz nadzieję lub oczekujesz.

Jest to jeden z tych produktów, który ma listę plusów i minusów, a to, czy warto go kupić i spróbować sprowadza się do Twoich konkretnych potrzeb i, spójrzmy prawdzie w oczy, włosów na ciele.

Wysoka jakość plus zasilanie akumulatorowe

Czy powinnaś go kupić? Ja skłaniam się ku tak, ponieważ znacznie zmniejszył on owłosienie na moim ciele i w ciągu roku zwrócił mi się w porównaniu z woskowaniem. Jest też kilka innych korzyści.

Zobacz więcej  Wykład na konferencji naukowej face w londynie

Ale czy to sprawi, że będziesz wolna od owłosienia? Odpowiedź brzmi: nie. Jednakże, żadna domowa maszyna do usuwania włosów tego nie zrobi. I każdy materiał reklamowy, który mówi ci inaczej jest mówienie wielkich, tłustych włosów kłamstwa.

CO TO JEST IPL?

Philips Lumea wykorzystuje intensywne światło pulsacyjne (IPL), aby przerwać cykl odrastania włosów. Delikatne, bezbolesne impulsy światła są stosowane przy korzeniu włosa, a po kilku zabiegach włosy nie odrastają. Lumea jest jedynym urządzeniem IPL z technologią SenseIQ, która została zaprojektowana tak, aby rozumieć potrzeby skóry podczas zabiegów i dostosowuje się do nich tak, aby była równie delikatna, co skuteczna. Posiada czujnik odcienia skóry. Używany jest również w profesjonalnych salonach kosmetycznych do usuwania włosów z linii szczęki, a także w przypadku włosów mocnych i wyraźnych przy pomocy wiązki światła. Czujnik smartskin i inteligentne nasadki zapopiegają odrastaniu włosów. Produkt dostępny jest na stronie producenta i w renomowanych sklepach. Depilator lumea pozwala uzyskać gładką skórą. Depilator philips lumea i regularne powtarzanie zabiegów wyklucza zapalenie mieszków.

Po 14 latach badań prowadzonych we współpracy z czołowymi dermatologami, urządzenie Philips Lumea oddaje technologię IPL w Twoje ręce. Dzięki urządzeniu Lumea nie musisz już odwiedzać salonu kosmetycznego – możesz bezpiecznie i długotrwale usunąć owłosienie we własnym domu.

CZY TO URZĄDZENIE JEST ODPOWIEDNIE DLA MNIE?

Urządzenie Philips Lumea Prestige jest skuteczne w przypadku szerokiej gamy włosów i typów skóry – od naturalnie ciemnych włosów w kolorze blond, brązowym i czarnym do skóry o odcieniu od bardzo białego do ciemnobrązowego. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów opartych na technologii IPL, urządzenie Philips Lumea nie może być stosowane do włosów białych/szarych, jasnoblond lub rudych i nie jest odpowiednie do bardzo ciemnej skóry. Wynika to z wysokiego kontrastu pomiędzy pigmentem w kolorze włosów a pigmentem w odcieniu skóry.

Zobacz więcej  Hpv - czym jest wirus i jak można się nim zakazić?

Jeśli urządzenie Lumea nie jest odpowiednie dla Twojego typu skóry i włosów, firma Philips ma w swojej ofercie depilatory, golarki i trymery, które pozwolą Ci utrzymać skórę wolną od włosków przez kilka dni lub tygodni!

Jak łatwo jest ją obsługiwać?

Urządzenie Philips Lumea Prestige jest mniej więcej wielkości podróżnej suszarki do włosów. Wygodnie mieści się w dłoni, a dzięki nasadkom do różnych części ciała umożliwia skuteczną i szybką depilację IPL. Zabieg na obie kończyny dolne trwa zaledwie 8,5 minuty.

Jak łatwo jest go używać?

Korzystanie z urządzenia Philips Lumea Prestige jest bardzo proste. Urządzenie zawiera prostą instrukcję obsługi, a jego aplikacja pomaga w bezproblemowym przeprowadzeniu zabiegu i tworzy plan leczenia dla każdego obszaru ciała zgodnie z Twoimi preferencjami. Możesz wygodnie korzystać z niezawodnej metody depilacji IPL w domu.

Trwałe usuwanie włosów w domu

Chociaż wiele osób wolałoby trwałe usuwanie włosów, zabiegi laserowe są bardzo zbliżone, bez gwarancji braku owłosienia na całe życie. Tak więc, być może bardziej atrakcyjną alternatywą, która osiąga podobny długotrwały efekt usuwania włosów – ale bez częstych wycieczek do salonu lub klinik leczenia laserowego – jest depilacja IPL, którą można wykonać w zaciszu własnego domu!

Różnica metodologiczna między laserem a IPL polega na tym, że depilacja IPL może objąć większy obszar skóry. Technologia IPL wykorzystuje pełne spektrum światła i filtruje je do efektywnego zakresu długości fali, a nie jest zależna od pojedynczej długości fali, jak w przypadku lasera.

Depilator do danego obszaru ciała

Zarówno laser, jak i IPL oznaczają początkowo wyższe koszty w porównaniu z goleniem lub woskowaniem. Jednak rezultaty są znacznie trwalsze, co sprawia, że IPL – lub laser – są warte inwestycji. Jeśli zdecydujesz się na zabieg IPL, masz możliwość osiągnięcia w domu efektu prawie, ale nie całkiem trwałego usunięcia włosów, jaki daje zabieg laserowy. Pomimo jednorazowej inwestycji, ogólne koszty są znacznie niższe. Dodatkowo, możesz wykonać zabieg w wygodnym dla siebie miejscu i kiedy tylko Ci pasuje.

Zobacz więcej  Bruzdowe zmarszczki na twarzy: Powstawanie i rola bruzd nosowo-wargowych

Philips do depilacji światłem

Urządzenie IPL, takie jak Philips Lumea Prestige, to rozwiązanie do usuwania włosków, które zostało zaprojektowane z myślą o Tobie i posiada cztery różne zakrzywione nasadki do depilacji ciała, twarzy, okolic bikini i pach. Dzięki tym nasadkom każda część ciała jest traktowana tak, jak na to zasługuje.

Depilator philips w skrócie

Urządzenie Philips Lumea Prestige jest poręczne, bezpieczne i zapewnia redukcję włosków o 92%.1 Jednocześnie potrzebujesz zaledwie 8,5 minuty, aby poddać zabiegowi obie dolne części nóg.2 Kto by pomyślał, że długotrwałe usuwanie włosków w domu może być tak łatwe?

Tak więc, nie bój się przerwać niekończącego się cyklu metod usuwania włosów – wybór odpowiedniej dla Ciebie metody długotrwałego usuwania włosów może być Twoją drogą do nieba!

Trochę historii

Philips Lumea zrewolucjonizował cały rynek laserów IPL, dostarczając kobietom na całym świecie najlepsze, najszybsze i najdelikatniejsze urządzenia IPL, które zapewniają im brak owłosienia w najkrótszym czasie. Philips Lumea wprowadziła swoją najnowszą wersję 10 grudnia 2020 roku, kończąc 4 lata oczekiwania na to niesamowite urządzenie, nazwane Philips Lumea 9000 Series. Philips opracował serię Philips Lumea 9000 z 450 000 błysków, co stanowi wzrost o 200 000 błysków w porównaniu z BRI956. Oznacza to, że seria Philips Lumea 9000 wystarcza na 1000 sesji na całe ciało przez okres co najmniej 15 lat.

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop