Blog

Powiększanie piersi – implanty firmy Mentor

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Powiększanie piersi – implanty firmy Mentor

Powiększanie piersi z użyciem implantów, nie jest już w dzisiejszych czasach niczym zaskakującym. Niemniej jednak wybranie właściwych produktów to jedna spośród najważniejszych kwestii, które mają kluczowy wpływ na uzyskany rezultat. Dobrze dobrane implanty mające uznanie wśród lekarzy i pacjentów, dają realną szansę na zminimalizowanie ryzyka powikłań i zapewniają bezproblemowe ,,użytkowanie” przez długi czas. Do najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych w gabinetach oferujących zabiegi medycyny estetycznej w zakresie powiększania biustu, zaliczyć należy implanty przedsiębiorstwa amerykańskiego Mentor.

Profile, rozmiary, kształty

Powiększenie piersi z użyciem implantów stanowi zdecydowanie najstarszą, ale także ciągle najbardziej popularną, a zarazem oferującą najlepsze efekty metodą. Jest to w dużym skrócie wszczepienie pod gruczoł piersiowy albo mięsień implantów, które mają za zadanie właściwie skorygować kształt i rozmiar biustu. Implanty piersi to torebka (powłoka) wykonana z silikonowego elastomeru, który wypełniony jest roztworem soli fizjologicznej lub żelem silikonowym, albo też mieszanką obu wymienionych składników.

Używanie implantów firmy Mentor to gwarancja spektakularnych efektów. Odpowiednio dobrane, będą wyglądały nie tylko pięknie, ale również naturalnie.

Przedsiębiorstwo Mentor, ma do zaoferowania dość obszerną gamę implantów anatomicznych i okrągłych, mających różnorodną projekcję i wielkość. Nie ulega zatem wątpliwości, iż możliwie jest ich dobranie do każdej kobiety, według jej oczekiwań i upodobań.

Implanty okrągłe

Dają wrażenie uniesionych, pełnych piersi. Ich profil, przypomina wyglądem większą albo mniejszą półkulę, z uwagi na wysokość projekcji profilu. Implanty, które oferuje firma Mentor odznaczają się różnymi wysokościami projekcji: ultrawysoką, wysoką, średnią i standardową. Implanty piersi mające wysoki profil to propozycja dla pań, które oczekiwać będą większej projekcji biustu i które posiadają węższą klatkę piersiową. Implanty okrągłe zostają wypełnione specjalną żelową substancją, która w dotyku do złudzenia przypomina naturalne piersi. Przełomowa budowa implantów, zapewnia dodatkowo tak zwany efekt push-up.

Implanty profilowane

W tym przypadku firma Mentor oferuje nam wypełnienie piersi, które przypominać będzie łezkowaty, a zatem i naturalny wygląd kobiecego biustu. Panie mogą wybierać spośród aż 9 modeli, co zapewnia możliwość bardzo precyzyjnego doboru implantów do dowolnej sylwetki. Trzy różnorodne wysokości implantów pozwolą na dopasowanie ich do szerokości i długości klatki piersiowej pacjentki. Nie bez znaczenia, jest również użyty w ich przypadku żel MemoryGel – dzięki sporej gęstości zapewni niezmienność kształtu, bez względu na dane ułożenie ciała.

Zobacz więcej  Wirusowe zapalenie wątroby typu C: Objawy skórne i kliniczny obraz choroby wirusowego zapalenia wątroby HCV

Kobiety, które zdecydują się na powiększanie swojego biustu z użyciem silikonowych implantów, powinny zawsze brać pod uwagę fakt, iż będą one stanowiły ich część ciała na długi czas. Dlatego tak ważna jest jakość użytego materiału, który zapewni nie tylko wspaniały wygląd piersi, ale również bezpieczeństwo i komfort. Wysoką jakość zapewniają implanty przedsiębiorstwa Mentor, które posiada certyfikat FDA.

Dla kogo jest właściwie przeznaczony zabieg powiększenia biustu?

 • rekonstrukcja biustu po przeprowadzonych operacjach onkologicznych,
 • niezadowolenie ze zbyt małego rozmiaru piersi,
 • powiększanie biustu z użyciem implantów stosowane jest także w przypadku ewidentnej asymetrii piersi, która może być wrodzona albo też nabyta,
 • powiększenie biustu przeznaczone jest dla kobiet, które do niedawna karmiły piersią i chcą przywrócić biustowi pierwotny wygląd i kształt,
 • korygowanie biustu z użyciem implantów pozwala także na wyzbycie się kompleksów, jak i dyskomfortu mającego związek z zewnętrznym wyglądem piersi.

Jak należy przygotować się do zabiegu powiększenia piersi z użyciem implantów?

 • zabieg ten przeprowadza się na ogół w porannych godzinach. Pacjentka nie powinna bezpośrednio przed nim spożywać żadnych pokarmów i płynów, czyli od chwili obudzenia się rano aż do momentu rozpoczęcia przygotowań do zabiegu,
 • konieczne będzie zabranie ze sobą do kliniki wyników badań dodatkowych, jak i listy przyjmowanych na co dzień leków,
 • do takiego zabiegu kwalifikowane są wyłącznie zdrowe osoby. Nawet delikatny katar, czy opryszczka, mogą być przyczyną odwołania zabiegu, albo też po prostu przesunięcia go na inny termin,
 • na dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem powiększania biustu z użyciem implantów, należy zaprzestać przyjmowania leków, które zawierają kwas salicylowy (np. popularnej aspiryny),
 • na kilka dni przed zabiegiem warto jest zrezygnować całkowicie z palenia tytoniu i spożywania alkoholu w każdej postaci,
 • przed samą operacją, pacjentka musi się wykąpać.

Jakie mogą być przeciwskazania do tego typu zabiegu?

 • zdyskwalifikować mogą przede wszystkim przeciwskazania anestezjologiczne, czyli na przykład choroby płuc, choroby układu krążenia, czy też problemy z właściwą krzepliwością krwi,
 • przeciwwskazaniem są także złe wyniki badań ogólnych i zły stan zdrowia,
 • choroby nowotworowe,
 • ciąża, jak i czas, kiedy kobieta karmi piersią,
 • miesiączka nie tylko przed wykonaniem zabiegu, ale również mająca nastąpić zaraz po nim,
 • w niektórych wypadkach lekarz przeprowadzający zabieg, może odmówić pacjentce wykonania powiększenia piersi, tym bardziej, jeśli jest ona otyła (zbyt duże ryzyko).
Zobacz więcej  Jak pozbyć się przebarwień na twarzy? Domowe sposoby na skuteczne rozjaśnienie skóry

Rezultaty

 • wyrównanie widocznych asymetrii w wypadku, kiedy pacjentka posiada piersi różniące się ewidentnie między sobą wielkością,
 • poprawa w zakresie kształtu i wyglądu piersi po czasie, kiedy kobieta karmiła piersią,
 • poprawienie się proporcji całej sylwetki,
 • zażegnanie kompleksów związanych bezpośrednio z pozbawionym kształtu albo zbyt małym biustem.

Dlaczego warto postawić właśnie na firmę Mentor?

Kobiety, które zdecydują się poddać zabiegowi powiększania piersi z użyciem implantów, powinny zawsze brać pod uwagę fakt, iż będą one częścią ich ciała na wiele lat. Jakość zastosowanych materiałów na implanty to niezwykle ważny czynnik, który może zapewnić doskonały wygląd, ale także właściwy poziom bezpieczeństwa. Obie te kwestie na raz, jest w stanie zapewnić przedsiębiorstwo Mentor, którego implanty mają certyfikat amerykański FDA.

Mentor to gwarancja najwyższej jakości, doskonałych efektów estetycznych, a równocześnie właściwego poziomu bezpieczeństwa. Mentor to najbardziej popularna firma na świecie, zajmująca się produkcją implantów.

Co odróżnia implanty firmy Mentor od tych, które oferowane są przez konkurencję?

Rzeczone bezpieczeństwo i jakość implantów omawianej firmy Mentor, zostały potwierdzone za sprawą badań klinicznych przy udziale wielu pacjentek. Na tle przedsiębiorstw konkurencyjnych, implanty Mentor, mają w zanadrzu najmniej możliwych powikłań. Unikatowa powierzchnia Siltex zmniejsza znacząco ryzyko wystąpienia ewentualnych komplikacji po wykonanej operacji. Oryginalny MemoryGel w implantach Mentor, posiada zaś swego rodzaju pamięć. Dzięki temu podczas pękania żel pozostanie na swoim miejscu i nie dojdzie do jego wycieku do organizmu pacjentki. Implanty firmy Mentor mają nie tylko amerykański certyfikat FDA, ale również tak samo istotnym certyfikat CE.

Certyfikaty, które zostały przyznane implantom piersi firmy Mentor

Implanty biustu firmy Mentor, już od 1995 roku mają przyznany certyfikat CE, który obowiązuje na terenie Unii Europejskiej. Od roku 2006 implanty te otrzymały także zgodę Amerykańskiej Agencji do spraw Żywności i Leków na prowadzenie sprzedaży implantów przedsiębiorstwa Mentor na terenie Stanów Zjednoczonych. Do wyznaczonych przez wspomnianą agencję FDA badań klinicznych, Mentor włączył prawie 300 000 różnych implantów.

Zobacz więcej  Laserowe usuwanie blizn po cięciu cesarskim

Surowiec, z którego wykonywane są implanty Mentor

Firma Mentor stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. Producent ten uważa, iż produkty możliwie najwyższej jakości stanowią podstawę, nie zaś towar luksusowy. Dlatego też podczas produkowania implantów omawianego producenta, stosuje się tylko medyczny, a zarazem w pełni oryginalny silikonowy żel typu MemoryGel. Wyprodukowanie otoczki dla tego typu implantu to proces w pełni zautomatyzowany, zaś dokładne wykończenie na jej powierzchni zapewnią nowoczesne i unikatowe technologie. Zanim produkt opuści fabrykę, jest dokładnie sprawdzany podczas indywidualnej kontroli.

Powierzchnia implantów Mentor

Doskonale opracowana powierzchnia implantów biustu firmy Mentor, produkowana jest dzięki precyzyjnie wykonanemu odciskowi z poliuretanowej pianki. Dzięki tejże niezwykłej technologii, implanty te są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż nie dochodzi bezpośrednio do chemicznego rozpadania się pianki PU w ciele pacjentki. Ponadto jest to na tyle chropowata tekstura, iż nie ma mowy o ewentualnym tworzeniu się blizn dookoła implantu i jego przekręceniu. Niemniej jednak, jednocześnie jest bardzo delikatna, dzięki czemu implant nie będzie drażnił otaczających go tkanek. Zatem, jak można łatwo zauważyć, obróbka powierzchni implantów piersi jest niezwykle istotna, tym bardziej z medycznego punktu widzenia. Teksturowane implanty Siltex są obecnie najlepiej akceptowane przez żywy organizm, zmniejszają także ryzyko zaciśnięcia się łącznotkankowej torebki, przemieszczenie implantu, albo jego rotację. Statystycznie rzecz biorąc, najmniej powikłań po operacjach powiększania piersi, zostało zarejestrowanych przy użyciu implantów marki Mentor mających powierzchnię Siltex.

Warunki gwarancji

Bezpieczeństwo pacjentek, jak również opieka nad nimi po przeprowadzonym zabiegu, stanowią priorytety przedsiębiorstwa Mentor. Firma ta zapewnia najszerszy na rynku program gwarancyjny dla pań, mających wszczepione implanty z żelem MemoryGel.

Mentor to zapewniona, dożywotnia gwarancja na pęknięcie implantu z uwagi na rozwarstwienie albo zużycie. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Gdzie produkowane są implanty Mentor?

Produkcja implantów piersi Mentor, odbywa się na szeroką skalę w krajach wysoce rozwiniętych (w Holandii i USA). Dzięki temu możliwe jest oferowanie najwyższej jakości produktu przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

 

 

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop