Blog

Nucleofill – innowacyjny lifting na poziomie komórkowym

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Nucleofill – innowacyjny lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to produkt do głębokiej odnowy i biorestruktury skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

 • lifting
 • antyoksydacja
 • nawilżenie

Jest to unikalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt widocznego i długotrwałego odmłodzenia.

Nucleofill – lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to innowacyjna biotechnologia w medycynie estetycznej i zabiegach anti-aging. Ta potwierdzona naukowo metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy, które pobudzają skórę do odbudowy w mechanizmie trójkierunkowym.

Pierwszy kierunek działania to stymulacja receptorów na fibroblastach w skórze. Dzięki takiej stymulacji przekształcają się one w miofibroblasty. Stymulowany jest proces produkcji kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie i uniesienie skóry.

Drugi mechanizm to usuwanie wolnych rodników i aktywność antyoksydacyjna. Polinuketydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawilżenie macierzy zewnątrzkomórkowej, w efekcie skóra staje się nawilżona i jędrna.

Jak działa Nucleofill?

Skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji. Zacznie się regenerować, zagęszczać i ujędrniać. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające pozwoli zauważyć widoczne odmłodzenie skóry, która jednocześnie staje się promienna, znikają objawy stresu oksydacyjnego.

Poprawi się koloryt skóry i znikną drobne zmarszczki.

Efekt będzie dokładnie taki, jakiego się oczekuje – widoczny, ale naturalny, bez zmiany rysów twarzy.

Kto może skorzystać z Nucleofill?

Idealny dla osób, które zauważają utratę elastyczności i oznaki starzenia, skórze brakuje blasku i wymaga ona głębokiego nawilżenia. Zabieg można wykonać bez względu na wiek i rodzaj skóry!

Czego można się spodziewać?

W zależności od stanu skóry można wybrać Nucleofill Medium lub Nucleofill Strong.

 • Preparat podawany jest techniką bap (5 punktów po każdej stronie twarzy) w celu podniesienia skóry i poprawy konturu twarzy.
 • Osoby dość wrażliwe mogą poprosić o zastosowanie kremu znieczulającego przed zabiegiem.
 • Należy wykonać cykl 2-4 zabiegów, zalecany jest jeden zabieg co 2-4 tygodnie.
 • Niektórzy klienci mogą wymagać terapii łączonej
 • Po zabiegu klient może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć.
 • Może wystąpić lekki obrzęk lub zasinienie w miejscach iniekcji, dlatego klientki nie powinny planować wieczorów poza domem i nie powinny nosić makijażu.

Jakie są rezultaty zabiegu Nucleofill? Proces biostymulacji

W wyniku zabiegu Nucleofill skóra zostaje wprowadzona w proces biostymulacji. Dzięki temu rozpoczyna się proces regeneracji, a skóra staje się gęstsza i jędrniejsza. Działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawia, że jest widocznie odmłodzona. Drobne zmarszczki zostają zredukowane, skóra nabiera blasku i wyrównanego kolorytu.

Zobacz więcej  Krok po kroku: pielęgnacja włosów kręconych - jak dbać o kręcone włosy używając kosmetyków i technik mycia dla fal i loków

Jeśli skóra jest młodsza lub nie ma wielu zmarszczek czy przebarwień już pierwszy zabieg może przynieść pożądany efekt!

Rezultaty są widoczne, ale wyglądają naturalnie, nie zmieniając rysów twarzy.

Efekty

 • rewitalizacja skóry
 • poprawa elastyczności skóry
 • redukcja zwiotczałej skóry – efekt liftingu
 • redukcja fotostarzenia i fotouszkodzeń
 • poprawa nawilżenia skóry
 • regeneracja skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Jakie są przeciwskazania?

 • ciąża i karmienie piersią
 • choroba autoimmunologiczna
 • nowotwór
 • aktywna opryszczka

Zabieg Nucleofill wykorzystuje innowacyjną biotechnologię do głębokiego nawilżenia i odmłodzenia skóry. Dzięki metodzie biostymulacji, zabieg pobudza wszystkie warstwy skóry do odbudowy oraz zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie widocznie zagęszcza i ujędrnia strukturę skóry. Metoda ta stosowana jest głównie w obszarze twarzy i szyi. Wykorzystując polinukleotydy, Nucleofill wiąże wodę i zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawilżenie macierzy zewnątrzkomórkowej. Jednocześnie wykazuje aktywność antyoksydacyjną, zwalczając wolne rodniki, które powodują szybsze starzenie się skóry.

Nucleofill – nowy biostymulator, który powoduje zagęszczenie skóry

Nucleofill to stosunkowo nowy biostymulator do odmładzania i ochrony skóry. Jako zabieg przeciwstarzeniowy został zaprojektowany, aby pomóc komórkom zatrzymać wodę, poprawić elastyczność i napięcie skóry oraz pomóc w zapobieganiu zmarszczkom. W przeciwieństwie do Profhilo, Nucleofill oferuje różne produkty przeznaczone do konkretnych problemów, a oprócz regeneracji skóry, dostępne są również opcje dla szyi, oczu, a nawet skóry głowy w celu stymulacji wzrostu włosów.

Profhilo a Nucleofil

Nucleofill różni się od znanych już zabiegów iniekcyjnych, takich jak Profhilo, tym, że jest to żel biostymulujący, a nie kwas hialuronowy. Mimo to nadal spełnia on ważną rolę, jaką jest stymulacja fibroblastów – głównych komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Nucleofill bezpośrednio stymuluje specyficzne receptory na komórkach fibroblastów i produkuje zdrowy kolagen, który mamy w młodości. Podczas gdy oba zabiegi są bardzo skuteczne, każdy z nich ma swojego idealnego kandydata. Nucleofill jest fantastyczny dla bardziej dojrzałej grupy wiekowej, ponieważ regeneruje zwiotczałą i odwodnioną skórę oraz zagęszcza tkanki. Utrzymuje się również dłużej niż Profhilo – nawet do roku po dwóch zabiegach.

Zobacz więcej  Przebarwienia na twarzy? Oto skuteczny krem na ich rozjaśnienie!

Żel hamujący procesy starzenia

Nucleofill to nowa linia naturalnych, opartych na polinukleotydach, bio-stymulujących żeli o wysokiej lepkości, przeznaczonych do ochrony i odmładzania skóry. Co nie jest zaskakujące, nie zawiera kwasu hialuronowego (HA). W zamian, gama produktów Nucelofill zawiera wysokocząsteczkowe łańcuchy polinukleotydowe. Łańcuchy polinukleotydowe aktywują dwa rodzaje receptorów błonowych w fibroblastach skóry, a raczej Receptor CD39 i Receptor CD40, co prowadzi do dwóch głównych efektów na skórze, w tym stymulacji produkcji kolagenu typu 1 i dojrzewania fibroblastów w miofibroblasty. Ponadto łańcuchy polinukleotydowe posiadają wyspecjalizowane osobliwości biochemiczne, które nadają produktowi wysoką lepkosprężystość i zdolność do wiązania się ze znaczną ilością cząsteczek wody.

Nawilżenie do każdego rodzaju skóry

Zdolność hydrofilowa Nucleofills sprawia, że preparat do iniekcji zapewnia intensywny skok nawilżenia skóry i głębokie nawodnienie w tkankach. Oprócz długiej listy korzyści Nucleofills, zastrzyk wzmacniający skórę ma również imponujący efekt biostymulacji skóry Ta naukowo sprawdzona metoda biostymulacji skóry zawiera polinukleotydy, które stymulują skórę do odbudowy przy użyciu mechanizmu trójstronnego. Po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk, stres oksydacyjny również może wystąpić.

Mimo że wszystkie produkty z gamy Nucelofill charakteryzują się podobnymi korzyściami, każdy z nich został opracowany tak, aby spełnić inne kryteria.

Nucleofill Soft Plus

Nucleofill Soft Plus to preparat do wstrzykiwania regenerującego skórę, opracowany specjalnie do leczenia najbardziej delikatnych części twarzy, takich jak okolice oczu, o wielokierunkowym mechanizmie działania. Nucleofill Soft Plus działa w celu odnowienia i odświeżenia skóry wokół oczu, zapewniając jej jaśniejszy i jędrniejszy wygląd.

Możesz odczuwać delikatne mrowienie – to normalne

Nowy bio-odbudowujący żel z gamy Nucleofill oparty jest na niskocząsteczkowych, wysoko oczyszczonych, naturalnie pozyskiwanych polinukleotydach – stworzonych specjalnie w celu poprawy trofiki okolic oczu. Nucleofill Soft Plus jest subtelniejszą alternatywą dla wypełniacza kanalików łzowych, jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry i może być wykonywany w połączeniu z innymi zabiegami.

Nucleofill Soft Plus efekty hamujące objawy starzenia

W przypadku Nucleofill Soft Plus efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale zalecany protokół to 2-3 zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych. Po serii zalecany jest 1 zabieg dla podtrzymania efektu co pół roku.

Zobacz więcej  Botox, czyli toksyna botulinowa - usuwamy zmarszczki

Nucelofill Medium Plus

Nucleofill Medium Plus ma stężenie polinukleotydów na poziomie 2,5% i został specjalnie przebadany w celu poprawy trofizmu mieszka włosowego w oparciu o polinukleotydy o średniej masie cząsteczkowej i wysokiej gęstości. Ponadto Nucleofill Medium Plus wykazał znaczną skuteczność w leczeniu łysienia androgenowego oraz we wszystkich przypadkach osłabienia włosów dzięki ciągłemu efektowi biorestrukturyzacji materiału iniekcyjnego.

Potwierdzona metoda biostymulacji skóry i cebulek włosów

Ten preparat do wstrzykiwania jest zalecany we wszystkich przypadkach, w których cebulka włosa jest osłabiona, na przykład w początkowym stadium łysienia, łysienia androgenowego, przerzedzenia poporodowego, przerzedzenia brwi i przerzedzenia brody. Dla uzyskania najskuteczniejszych efektów najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Co dalej?

Po tej serii zaleca się wykonanie kolejnego zabiegu w celu podtrzymania efektów iniekcji co 4 do 6 miesięcy. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów biostymulacji, wyniki będą się poprawiać z czasem, w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Jest to związane z następującą systematyczną przebudową i regeneracją skóry.

Nucleofill Strong

Nucleofill Strong to innowacyjny zastrzyk przeciwstarzeniowy, zaprojektowany specjalnie do odnowy i biorekonstrukcji skóry. Nie zmieniając objętości ani kształtu skóry, Nucleofill Strong działa odmładzająco i ożywiająco dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i nawilżającym. Ponadto Nucleofill Strong poprawia wygląd linii i zmarszczek na twarzy, wzmacniając jednocześnie elastyczność skóry.

Nucleofill Strong pozwala zniwelować efekty powstawania blizn przerostowych opryszczka

Nucleofill Strong to produkt biorewitalizujący, który pomaga w różnych problemach skórnych oraz zapewnia znaczące i trwałe efekty odmładzające – idealny dla osób, które zauważają utratę elastyczności, oznaki starzenia, skórę pozbawioną blasku oraz skórę wymagającą głębokiego nawilżenia. Polinukleotydy zawarte w Nucleofill Strong stymulują odnowę komórek w sposób skuteczny, długotrwały i zapobiegawczy.

Żel do zmieniania rysów twarzy

Nucelofill Strong został opracowany tak, aby działał na wszystkie rodzaje skóry, niezależnie od stopnia jej dojrzałości, przynosząc korzyści w postaci widocznego efektu odmłodzenia bez wpływu na rysy twarzy, zmniejszenia widoczności zmarszczek, fałd i ujędrnienia skóry oraz skóry odwodnionej. Zazwyczaj Nucleofill Strong jest podawany techniką BAP w celu podniesienia skóry i poprawy konturu twarzy, a kurs powinien obejmować 2-4 zabiegi.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop