Blog

Medycyna Estetyczna informacje

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Popularność medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna znana już od wielu lat wciąż przeżywa swój rozkwit. Postęp, jaki nastąpił w ciągu ostatnich kilkunastu lat jest ogromny i nie ustaje. Coraz większa potrzeba dbania o swój wygląd, a także zwiększające się stale możliwości sprawiają, że ludzie coraz chętniej i coraz częściej sięgają po zabiegi medycyny estetycznej. Dla wielu z nich jest to również wstęp do późniejszych zabiegów chirurgii plastycznej.

Początki medycyny estetycznej to czasy starożytne – przede wszystkim Grecy, Rzymianie czy Egipcjanie. Jako dyscyplina medyczna  pojawiła się w latach 70. XX wieku we Francji. Do Polski dotarła w latach 90. XX w.

Główne zadanie to – poprawa jakości życia pacjentów. Obejmuje głównie działania profilaktyczne, ale również leczenie bardziej zaawansowanych zmian. Stosowana przede wszystkim w celu zahamowania procesów starzenia się organizmu, a dzięki temu również poprawie naszego samopoczucia, pozbyciu się kompleksów czy poprawie zdrowia.

Najpopularniejsze zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej to:

[Źródło: Wikipedia]

Jak wygląda to w Stanach Zjednoczonych?

Zdecydowany prym w postępie w tej dziedzinie medycyny wiedzie USA. Przede wszystkim, w ciągu ostatnich kilkunastu lat, znacząco obniżyła się średnia wieku osób sięgających po zabiegi medycyny estetycznej, ale także uciekających do chirurgii plastycznej. Nie wystarczy już poprawianie defektów pojawiających się w wyniku urazów, chorób lub innych czynników zewnętrznych. Chcemy wyglądać coraz młodziej, dążąc stale do wymarzonego ideału. W Stanach Zjednoczonych trend ten jest niesamowicie popularny, między innymi za sprawą wielu gwiazd pop kultury, które coraz chętniej przyznają się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

 

Najlepsze kliniki medycyny estetycznej

Z roku na rok pojawiają się nowe miejsca, w których mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą realizować swoje marzenia o coraz lepszym wyglądzie, dbać o swoje ciało i zapobiegać oznakom starzenia. Poniżej przedstawiony został ranking pięciu najlepiej ocenianych i najbardziej popularnych klinik medycyny estetycznej w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz więcej  Jak domowymi metodami wzmacniać włosy

1. LightTouch Med Spa ™

Klinika posiada cztery lokalizacje w Kanadzie i jedną w Stanach Zjednoczonych – LightTouch Med Spa Orlando South
1700 Sandlake Rd, W Unit D-112, Orlando, FL 32809, United States

Może pochwalić się ponad 16 – letnim doświadczeniem i szeregiem specjalistów, którzy indywidualnie zajmą się problemami przyszłych pacjentów. Specjalizują się przede wszystkim w wypełniaczach kosmetycznych, laserowym usuwaniu włosów oraz zabiegach pomagających wyszczuplić ciało. Zabiegi wykonywane w klinice zatwierdzone są przez FDA i CSA. LightTouch Med Spa współpracuje z Alma Laser, który uważany jest za lidera w branży laserów medycznych i estetycznych. Każdy lekarz estetyk w LightTouch Med Spa jest certyfikowanym technikiem laserowym, który odbył specjalne indywidualne szkolenie.

https://www.lighttouchlaserclinic.com/

 

2. Mirror Mirror Beauty Boutique

To klinika zlokalizowana w samym sercu Houston.

Oferuje zabiegi na twarz, ciało, pielęgnację skóry i wypełniacze. Posiada nowoczesne biuro pomiędzy Greenway Plaza i Highland Village. Pacjenci mogą liczyć na wiele produktów pielęgnacyjnych do skóry klasy lekarskiej od Skin Medica i Skin Ceuticals. Dodatkowo klinika chwali się luksusowymi prywatnymi pokojami do iniekcji.

W Mirror Beauty Boutique spotkamy Dr. Vitenas – jednego z najlepszych chirurgów plastycznych w Houston. Mnogość usług, jakimi chwali się klinika jest zdecydowanie godna uwagi. Sztandarowym zabiegiem kliniki jest CoolSculpting – do walki z cellulitem. Jest to nowy, innowacyjny zabieg przeznaczony do redukcji złogów tłuszczu. CoolSculpting wykorzystuje kriolipolizę, technikę wykorzystującą ekstremalnie niskie temperatury do niszczenia warstw komórek tłuszczowych. W ciągu tygodni następujących po zabiegu CoolSculpting organizm w naturalny sposób metabolizuje martwe komórki.

Na stronie znajduje się wiele pochlebnych opinii pacjentów, którzy skorzystali z usług Mirror Beauty Boutique. Większość z nich ceni przede wszystkim profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta i najnowocześniejszy sprzed dostępny na rynku.

Adres kliniki: 4208 Richmond Ave #100, Houston, TX 77027, United States

Zobacz więcej  Maści na blizny znowu zwiodły?

https://www.mirrormirrorhouston.com/

 

3. New Image Body Sculpting

To klinika specjalizująca się przede wszystkim w zabiegach kształtujących i rzeźbiących ciało. Znajduje się w rejonie Glendale w Kalifornii.

Charakteryzuje się również spacjalizacją w zabiegach Clear + Brilliant. Jest to delikatna technologia wykorzystująca technologię lasera frakcyjnego do korygowania typowych oznak starzenia się skóry, a także zapobiegania pojawianiu się przyszłych. Głównie skierowana jest dla pacjentów chcących się pozbyć:

 • Zmarszczek
 • słonecznych uszkodzeń skóry
 • Plam starczych
 • Powiększonych porów
 • Nierównej tekstury skóry

Główni lekarze to Dr Gennady (Gary) Landa i dr Marine Demirjian – przeszli specjalistyczne szkolenie w zakresie nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych, w tym redukcji tkanki tłuszczowej, zastrzyków i leczenia chorób skóry za pomocą technologii laserowej.

Dr Gennady dyplom lekarza uzyskał w UCLA David Geffen School of Medicine.Dr Marine Demirjian uzyskała dyplom lekarza medycyny w UCLA David Geffen School of Medicine. Nowy budynek kliniki zachwyca nowoczesnymi wnętrzami i dużą przestrzenią. Pacjenci cenią ogromny profesjonalizm i doświadczenie lekarzy i wszystkich pracowników kliniki. Jest to bardzo popularne miejsce w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Poza tym na swojej stronie klinika przedstawia szereg kosmetyków, które pomogą utrzymać efekty zabiegów lub posłużą codziennej pielęgnacji.

Adres kliniki: 1131 N. Pacific Ave
Glendale, CA 91202

https://effortlessbody.com/

4. Trifecta Med Spa – Downtown NYC

Główne hasło to:

#1 Recommended Med Spa in New York

Trifecta Med Spa działa od listopada 2013 roku, ma 4 dogodne lokalizacje w Nowym Jorku: Śródmieście, West 57th Street, Upper East Side i Hewlett Long Island. Specjalizują się w wielu zabiegach między innymi:

 • Botox,
 • Juvederm,
 • Kybella,
 • Laserowe usuwanie owłosienia,
 • IPL Photofacial,
 • CoolSculpting,
 • Laserowe usuwanie tatuaży,
 • Redukcja cellulitu,
 • Ultherapy Skin Lift,
 • FemTouch Odmładzanie pochwy,
 • OxyGeneo Facial,
 • Peelingi chemiczne,
 • Napinanie skóry,
 • mikrodermabrazja,
 • osocze bogatopłytkowe (PRP) i wiele innych…

Wszyscy pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach, a ich umiejętności potwierdzają liczne kursy.

Zobacz więcej  Komórki macierzyste - za co je kochamy

Dyrektorem medycznym i założycielem Trifecta Med Spa i Trifecta Health jest Edward Fruitman, MD. Ceniony specjalista, którego indywidualne podejście, ogromną wiedzę i doświadczenie zachwalają liczni pacjenci kliniki.

Lokalizacje poszczególnych klinik to:

Trifecta Med Spa Downtown

115 Broadway Suite 1305, NY 10006
212.600.4112

Trifecta Med Spa 57

200 W 57th St Suite 1107, NY 10019
212.247.4148

Trifecta Med Spa Long Island

1453 Broadway, Hewlett, NY 11557
516.792.0800

Aleja Trifecta Med Spa Park

30 E 60th St Suite 2503, NY 10022
212.784.6093

https://trifectamedspanyc.com/

5. Bella Cara Dermatology

Klinika kierowana przez Dr Hung Ong – dermatolog posiadającym certyfikat zarządu przy American Board of Dermatology. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Dermatologii, Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Mikrograficznej Mohsa oraz aktywnym członkiem personelu medycznego Hoag Memorial Hospital Presbyterian.

Bella Cara specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach mających na celu wypełnienie zmarszczek, redukcję blizn, ujędrnienie ciała, ale także wiele innych. Na swojej stronie wymieniają takie usługi jak: Botox, mikrodermabrazja, ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, Kybella, wypełniacze, laser Fraxel, laserowe usuwanie włosów, liposonix, microneedling czy scleroterapia. Klinika posiada dobrze rozbudowaną stronę internetową, z której można uzyskać informacje nie tylko na temat zabiegów, ale również dotyczącą pielęgnacji i niezbędnych kosmetykach stosowanych po zabiegach.

Adres kliniki: 495 Old Newport Boulevard, Suite 200
Newport Beach, CA 92663

http://www.bellacaradermatology.com/

 

Dostęp do klinik medycyny estetycznej jest obecnie ogromny. Różnorodność zabiegów i specjalizacji, z jakimi możemy się w nich spotkać nie ogranicza nas w żadnym stopniu i pozwala cieszyć się zdrowym, młodym i pełnym wigoru wyglądem przez długie lata. Specjaliści błyskawicznie odpowiadają na potrzeby konsumentów i z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Coraz większe potrzeby konsumentów niejako wymuszają na nich takie działanie, jednak dzięki temu mamy do czynienia z ciągłym postępem i rozwojem naszej wiedzy oraz świadomości nie tylko na temat wyglądu, ale również zdrowia i samopoczucia.

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop