Blog

Konferencja amwc 2018 monaco

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

XVI ŚWIATOWY KONGRES MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTI-AGING

W dniach  6 – 8 kwietnia w Monte Carlo byliśmy na XVI Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, pod patronatem H.S.H. księcia Alberta II z Monako

W ramach konferencji już po raz kolejny spotkali się lekarze różnych dziedzin pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat nowości w medycynie estetycznej.

W tym roku tematem przewodnim kongresu AMWC było bezpieczeństwo pacjenta w procesie opieki zdrowotnej.
Zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia “Bezpieczeństwo pacjenta to brak możliwości narażenia na krzywdę pacjenta podczas procesu opieki zdrowotnej. Bezpieczeństwo w procesie leczenia jest coraz częściej uznawane za problem
o znaczeniu globalnym, ale wiele pozostaje jeszcze do zrobienia w tym obszarze”.

Co roku to bardzo oczekiwane wydarzenie przyciąga ponad 10 000 osób, uczestnicy przybywają do Monte Carlo z ponad 120 krajów.
Ponad 300 wiodących międzynarodowych firm prezentuje na 5 – piętrowym obszarze wystawowym swoje najnowsze produkty, zaawansowane technologie i przedstawia oferowane usługi.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy czerpać wiedzę od jednych z najlepszych specjalisów medycyny estetycznej na świecie.

Zobacz więcej  Laserowe leczenie chrapania

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop