Blog

Jeanine – recepta online

Wizyta w Sky Clinic

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie oraz zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

Jeanine – recepta online

Jeanine skład

Lek Jeanine jest to wysokiej jakości produkt leczniczy, który w swoim składzie zawiera następujące substancje czynne, jak i substancje pomocnicze. Jeżeli chodzi o substancje czynne to można do nich zaliczyć przede wszystkim:

 • etynylestradiol
 •  dienogest

Do substancji pomocniczych zawartych w tym leku zaliczają się:

 • laktoza jednowodna
 • skrobia kukurydziana
 • maltodekstryna
 • stearynian magnezu
 • sacharoza
 • dwutlenek tytanu
 • syrop glukozowy
 • węglan wapnia
 • powidon K 25
 • makrogol 35 000
 • wosk Carnauba

Jeanine dawkowanie

Jeżeli chodzi o dawkowanie leku Jeanine to zaleca się, aby nie przekraczać zalecanej dawki, która wynosi jedną tabletkę w ciągu każdego dnia. Całe opakowanie tego leku zawiera aż 21 powlekanych kapsułek.

Wskazania do stosowania Jeanine

Do głównych wskazań odnośnie stosowania Jeanine należy zakwalifikować przede wszystkim antykoncepcję hormonalną.

Przeciwwskazania do stosowania Jeanine

Jeżeli chodzi o główne przeciwwskazania odnośnie stosowania leku Jeanine to można do nich zaliczyć takie kwestie jak: okres ciąży, okres karmienia piersią, nadczynność tarczycy, występowanie cukrzycy, przebyty zawał serca lub udar mózgu, borykanie się z bolesną dusznicą, zapalenie trzustki, ciężka choroba wątroby, borykanie się z żółtaczką, posiadanie bardzo wysokiego ciśnienia krwi, borykanie się ze stanami migrenowymi, jak również posiadanie zapalenia wątroby typu C, posiadanie łagodnego lub ciężkiego zapalenia wątroby, posiadanie ciężkiej lub lekkiej niewydolności wątroby oraz borykanie się z posiadaniem wysokiego cholesterolu.

Ostrzeżenia dla leku

Jeżeli chodzi o kwestię odnoszącą się do ostrzeżeń dla leku to należy powiedzieć przede wszystkim to, że powinien on być przechowywany w miejscu o pokojowej temperaturze, które nie jest narażone na działanie promieni słonecznych.

Jeanine, a ciąża

Jeanine jest to lek o charakterze antykoncepcyjnym. Wobec tego, każda kobieta, która jest w ciąży nie powinna pod żadnym pozorem tego leku przyjmować, ponieważ może to grozić nieprzyjemnymi konsekwencjami nie tylko dla organizmu takiej kobiety, ale również dla zdrowia poczętego dziecka. Kobieta, która dowiedziała się, że jest w ciąży powinna jak najszybciej odstawić ten lek.

Zobacz więcej  Nucleofill - skuteczny sposób odnowy i stymulacji skóry

Jeanine efekty uboczne

Do najczęściej występujących efektów ubocznych można zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: występowanie zawrotów głowy, możliwość przybrania na wadze, możliwość wystąpienia bóli migrenowych, jak również możliwość zwiększenia łaknienia. Do pozostałych efektów ubocznych wynikających ze stosowania leku o nazwie Jeanine, aczkolwiek już o wiele rzadziej występujących można zaliczyć przede wszystkim takie aspekty jak: bóle brzucha oraz nudności, nieprzyjemne uczucie bólu w piersiach przez określonych okres czasu, możliwość pojawienia się stanów depresyjnych o różnym nasileniu, możliwość wystąpienia różnorodnych zmian nastroju, możliwość pojawienia się tkliwości piersi przez pierwszy tydzień stosowania tego produktu, możliwość wystąpienia białej oraz gęstej wydzieliny z okolic intymnych, możliwość wystąpienia zmiany cyklu miesiączkowania, jak również możliwość pojawienia się drożdżakowego zapalenia pochwy. Najważniejszą kwestią, o której należy pamiętać, aby uniknąć niepożądanych skutków ubocznych jest to, aby w pełni stosować się do zaleceń producenta, które zostały umieszczone na opakowaniu. Stosowanie się do zaleceń producenta może w pełni wyeliminować wszystkie skutki uboczne, które zostały opisane powyżej. Ważne jest również to, aby odstawić ten lek, jeżeli nasze ogólne samopoczucie znacząco się pogorszy.

Jeanine interakcje

Jeżeli chodzi o integracje leku Jeanine z innymi produktami leczniczymi to należy powiedzieć, że leku tego nie powinno się stosować w przypadku stosowania leków na nadciśnienie, bądź na regulację krzepliwości krwi w naszym organizmie. Leku tego nie powinno się również łączyć z suplementami sterydowymi oraz innymi lekami antykoncepcyjnymi. Na tę kwestię trzeba w sposób szczególny uważać, ponieważ może to przyczynić się do destrukcyjnego wpływu na nasze zdrowie i prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych w przyszłości.

Jeanine dawkowanie

Należy przede wszystkim zaznaczyć to, iż lek o nazwie Jeanine zawiera aż 21 powlekanych kapsułek. W ciągu każdego dnia należy przyjmować wyłącznie jedną tabletkę tego preparatu. Pierwszą kapsułkę należy przyjąć w dniu rozpoczęcia się miesiączki. Po pierwszych siedmiu dnia należy przygotować się na możliwość wystąpienia delikatnego krwawienia z okolic intymnych, aczkolwiek nie należy się tym faktem przejmować, ponieważ krwawienie takie nie jest obfite i powinno bardzo szybko ustąpić.

Zobacz więcej  Sztuczny biust, czyli wszystko to, co musisz o nim wiedzieć

Jak uzyskać receptę online Jeanine?

Klinika Skyclinic jest to nic innego, jak placówka medyczna, które swoje usługi na rynku świadczy już od wielu lat. W placówke Skyclinic można bez jakiegokolwiek problemu uzyskać receptę online na lek Jeanine, ale również na wiele innych preparatów medycznych. W związku z tym, każda osoba, która jest zainteresowana stosowaniem tego leku może bez problemu zgłosić się do placówki medycznej Skyclinic w celu pozyskania recepty na ten preparat. Zamów e-receptę tutaj http://www.skyclinic.pl/zabiegi/e-recepta/

 

Pozostaw nam kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w przeciągu 30 minut.

Polecane artykuły

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Start typing to see posts you are looking for.
Shop